Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!Θέλω απεγνωσμένα την συμβουλή σας γιατι είμαι σε μαύρα χάλια.Ο γιατρός μου έχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας και δεν θα με αναλάβει τελικά.Εχετε να μου προτείνετε κάποιον σε δημόσιο νοσοκομείο για σπερματέγχυση;Περίπου πόσο κοστίζει;Ρωτάω γιατι ο δικός μου δεν μου πηρε χρηματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


VASOV καλημέρα :lol:,

 

Καταρχήν λυπάμε πολύ για τον γιατρό σου και την αναστάτωση σου,

νομίζω ότι έχουμε τον ίδιο γιατρό, είχαμε ανταλλάξει και π.μ τον Σεπτέμβρη. Όντως έχει πρόβλημα υγείας, το είχα ακούσει και εγώ απο μαία του νοσοκομείου, κρίμα :( . Και εγώ εκεί θα απευθυνόμουν απο τον Γενάρη για εξωσωματική. Δεν αναλαμβάνει τώρα ? Είναι επίσημο? Πριν ένα μήνα είχα τηλεφωνήσει για απογευματινό ραντεβού και μου είπαν ότι τα κλείνει πια μόνος του.

Εγώ είχα κάνει παλαιότερα σπερματενχύσεις (2) , αλλά δεν θα σου σύστηνα τον παλαιό μου γιατρό.

Κάποιο κορίτσι θα σε βοηθήσει.

Καλή επιτυχία. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 20 μέρες μιλησαμε στο κινητο του για να κλεισω ραντεβου και μου ειπε να τον παρω σε 20 μερες γιατι λογω υγειας δεν μπορουσε εκεινη τη στιγμη.Τον πηρα και μου ελεγε το νουμερο του οτι το τηλεφωνο δεν υπαρχει πια.Πηρα στο Ελενα και μου ειπαν οτι δεν κανει πια ιατρειο.Εχω μια ελπιδα μεσα μου γιατι μου ειχε πει πως θα με αναλαβει και τον εμπιστευομαι τυφλα, αλλα με την υγεια δεν ξερει κανεις.Το κινητο με προβληματιζει μονο που λεει πως δεν υπαρχει.Θα ξαναπροσπαθησω παλι σε λιγες μερες.Εσενα ποιος σου ειπε οτι τα ραντεβου θα τα κλεινει μονος του;Ο ίδιος;

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 20 μέρες μιλησαμε στο κινητο του για να κλεισω ραντεβου και μου ειπε να τον παρω σε 20 μερες γιατι λογω υγειας δεν μπορουσε εκεινη τη στιγμη.Τον πηρα και μου ελεγε το νουμερο του οτι το τηλεφωνο δεν υπαρχει πια.Πηρα στο Ελενα και μου ειπαν οτι δεν κανει πια ιατρειο.Εχω μια ελπιδα μεσα μου γιατι μου ειχε πει πως θα με αναλαβει και τον εμπιστευομαι τυφλα, αλλα με την υγεια δεν ξερει κανεις.Το κινητο με προβληματιζει μονο που λεει πως δεν υπαρχει.Θα ξαναπροσπαθησω παλι σε λιγες μερες.Εσενα ποιος σου ειπε οτι τα ραντεβου θα τα κλεινει μονος του;Ο ίδιος;

 

 

Τον είχα πάρει εγώ πριν απο 1,5 μήνα-είχα πολλούς πόνους κατα την ωορρηξία - και του ζήτησα να με δει, μου είπε ότι δεν μπορούσε τότε και ότι θα με έβλεπε σε 1,5 εβδομάδα (ήταν Κυριακή και μου είπε για μεθεπόμενη Πέμπτη), είχαμε κάνει λαπαροσκόπηση τον Ιούλιο και τον εμπιστεύομαι και εγώ τυφλά.Ψιλοθύμωσα κιόλας γιατί το θεώρησα ανεύθυνο απο μέρους του να με δει σε 10 ημέρες όταν του είπα ότι πονάω.Τελικά πήγα σε άλλον γιατρό , δεν ήταν τίποτε(διπλή ωορρηξία που κράτησε περίπου 1 εβδομάδα, όλα καλά).Δεν μου πήγε καθόλου το μυαλό ότι μπορεί να είχε πρόβλημα με την υγεία του. :( Να φανταστείς ότι η φίλη μου-μαία στο νοσοκομείο που είναι και εκείνος-μου είχε πει το καλοκαίρι ότι έχει πρόβλημα σοβαρό με την υγεία του, και δεν το σκέφτηκα στιγμή να μην κάνω την λαπαροσκόπηση.΄Πριν τον πάρω στο κινητό είχα πάρει στο νοσοκομείο για να κλείσω ραντεβού και εκεί μου είπαν ότι τα ραντεβού τα κλείνει μόνος του.Μήπως χειροτέρεψε η κατάσταση της υγείας του και δεν κάνει καθόλου ραντεβού ? Μερικές φορές δεν πρέπει νε λέμε τίποτε....ούτε για τους γιατρούς.....άνθρωποι είναι και αυτοί.....κρίμα πάντως εύχομαι να του πάνε όλα καλά...είναι φοβερός επιστήμονας .Αν μάθεις κάτι για αυτόν σε παρακαλώ ενημέρωσε με.....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα σε ενημερώσω.Κι εγώ έχω μια φίλη μαία και την Παρασκευή θα μάθω ακριβώς τι του συμβαίνει.Εχω την ελπίδα οτι θα το ξεπεράσει όπως τα τελευταία χρόνια.Πραγματικά είναι καλός επιστήμονας και ακόμα καλύτερος άνθρωπος.Προσπαθώ να μην σκέφτομαι γιατι με στεναχωρει πολυ.Απο εδω και πέρα .............χαος!Εχεις να προτεινεις κάποιον;Προσπαθω να βρω κάποιον σε κρατικο.Παπαριστείδη , Γάβαρη, ποιος ξέρει.Δεν βλεπω να ξερουν και πολλες κοπελες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμαθα οτι θα τον αντικαταστησουν η Καργακου (υπογονιμοτητα) και ο Τσαντουλας (τοκετους).Εγω θα παω στην Καργακου.Την προτεινει και η Λεγκω απο το forum.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!Λυπάμε για τον γιατρό σας. Ψάχνω και εγώ γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο ειδικό στην υπογονημότητα.Σκέφτομαι να δοκιμάσω την σπερματέγχυση. Εκτός απο την Καργάκου ξέρετε κανέναν αλλον;Αν μάθετε κάποιον άλλον ανημερώστε με.Σας ευχαριστώ πολύ!!

iU5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...