Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιχνιδιαρικα σχεδια στα ρουχα;;;;


Recommended Posts

Εχετε υποψην σας καποια εταιρια παιδικων ρουχων με παιχνιδιαρικα σχεδια; Παντου βλεπω το "μεγαλιστικο" στυλ με λατινικα γραμματα κλπ. Θελω λιγο τρελα οσο μπορω να του την προσφερω και να φοραει χαρουμενα και οχι "σοβαρα" σχεδια. Μονο στο zara βρηκα 2 φορμες σετ με παιδικα σχεδια (γατακι, τερατακι) σε οικονομικη τιμη. Εχετε κατι κατα νου απο φυσικο καταστημα ή καλυτερα ηλεκτρονικο -ακομη και εξωτερικου- που να μην ειναι ακριβο (πχ φουτερ φορμα παντελονι <7-8 ευρω, μπλουζα φουτερ <7-8 ευρω), βαμβακερα ειδη κατα προτιμηση; 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω παρει δωρακια σετ φορμες απο Jogging eshop φυσικο καταστημα Σμύρνης 40, Τ.Κ. 16561, Γλυφάδα, Αττική  και απο mymoda.gr φυσικο καταστημα Κεντρική Οδός 6, Τ.Κ. 23052, Μολάοι, Λακωνία συνηθως ομως η μπλουζες εχουν ετσι ομορφα σχεδια τα παντελονακια ειναι σχετικα απλα!!!

Τα ρουχα ειναι μαρκας joyce!

Αν πατησεις joyce θα σε βγαλει στην σελιδα τους!! Ελπιζω να βοηθησα!!

8Fh7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και η joyce έχει όντως ωραία παιχνιδιάρικα ρουχαλακια και πρόσφατα πήρα και κάποια σετ φόρμας από energies πολύ ωραία αλλά είναι λίγο πιο ακριβά,δηλαδή 10-12 € το σετ.Νομιζω ότι έχουν και e-shop 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Sentir...natureza είπε:

Εχετε υποψην σας καποια εταιρια παιδικων ρουχων με παιχνιδιαρικα σχεδια; Παντου βλεπω το "μεγαλιστικο" στυλ με λατινικα γραμματα κλπ. Θελω λιγο τρελα οσο μπορω να του την προσφερω και να φοραει χαρουμενα και οχι "σοβαρα" σχεδια. Μονο στο zara βρηκα 2 φορμες σετ με παιδικα σχεδια (γατακι, τερατακι) σε οικονομικη τιμη. Εχετε κατι κατα νου απο φυσικο καταστημα ή καλυτερα ηλεκτρονικο -ακομη και εξωτερικου- που να μην ειναι ακριβο (πχ φουτερ φορμα παντελονι <7-8 ευρω, μπλουζα φουτερ <7-8 ευρω), βαμβακερα ειδη κατα προτιμηση; 

 

Οντως παιδικά σχέδια, καμία σχέση με τα περισσότερα που βλέπω, από μεγάλα μαγαζιά έχουν τα Mothercare, αλλά οι τιμές είναι τσιμπημένες. Έχουν όμως πολύ καλές εκπτώσεις, εφόσον τις προλάβεις στην αρχή, γιατί μετά δε μένει ούτε κορδόνι.

Όχι πάντα, πάει με τη χρονιά, πολύ ωραία σχέδια για παιδικά βγάζουν τα Zara. Είναι χρονιές που οι κολεξιόν τους δε λένε πολλά, αλλά μερικές φορές όντως είναι πολύ παιχνιδιάρικα. Βέβαια έχουν το κακό ότι αν το παιδί πηγαίνει σχολείο, θα υπάρχουν και 3 και 4 παιδιά κάποιες μέρες με το ίδιο πετυχημένο μακό ;) 

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει, κι εγώ θέλω! Νομίζω δύσκολο με τις τιμές που λες. Τα energiers που αναφέρθηκαν έχουν όντως ωραία σχεδιάκια αλλά είναι σίγουρα πιο ακριβά. Επίσης πάντα βρίσκω ωραία παιδικά ρουχαλάκια και οικονομικά στα h&m

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάποια energiers που μου εχουν φαει παντως, μου φανηκαν οχι ιδιαιτερα καλης ποιοτητας. καπως φτηνιάρικα δλδ. οπως μου φανηκαν κ καποια  lupilu που ξεχειλωσαν κ κρέμασαν με τις πρωτες φορες. 

Link to comment
Share on other sites

Τα orchestra και τα dpam κι επίσης η μάρκα boboli που δεν έχει συγκεκριμένο κατάστημα (την είχα πετύχει στο μαγαζί un coin du paradis αλλά έχει και αλλού). Επειδή όμως είναι ακριβά, όσα δεν κυκλοφορούν μόνο στο δικό τους καταστημα τα βρίσκεις στο skroutz σε μισές τιμές κυριολεκτικά (μάλλον περσινά, λες και ξέρει κανείς του πότε είναι). Αυτό ισχύει και για τα mayoral.

Μου ανάβεις τον καημό πάντως, κι εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου αυτα που κυκλοφορούν, ειδικά για τα αγόρια.Εχω βαρεθεί να βλέπω στάμπες με λέξεις όπως wild και power και μηχανάκια! Λες και θα βγει λιγότερο άντρας αν έχει αρκουδάκι ή Μίκυ! Όπως επίσης δεν βλέπεις ρούχα εντελώς ουδετερα,πχ πράσινα, κίτρινα ή κόκκινα με αρκουδάκι πχ.Ακομα κι αν έχουν ουδέτερο χρώμα θα έχουν ένα ροζ ρελι, ένα βολάν ή ένα μηχανάκι!

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω οπως εγραψα μονο στο zara βρισκω ανα καιρους παιχνιδιαρικα σχεδια. Τα h&m εχουν ωραια σχεδια αλλα εκτος του οτι ειναι λιγο εκτος budget -εκτος αν εχει εκπτωσεις-εχουν κατηγορηθει για ασχημες συνθηκες εργασιας των γυναικων στην Κινα (πχ απολυση εγκυων με αποτελεσμα να κρυβουν την εγκυμοσυνη τους) και τα εχω ακυρωσει. Απο το jumbo δεν ψωνιζω ρουχα ακριβως λογω ποιοτητας βαμβακιου (γενικως λιγα πραγματα θα εγκρινω για αγορα απο εκει). Τα orchestra βγαζουν ωραια σχεδιακια ανα καιρους και συμφερει οταν εχει εκπτωσεις.Τα lupilu εχουν ωραια σχεδια αλλα κυριως στις μικρες ηλικιες, ψαχνομαι για νουμερα 4 ετων και πανω. Tα marks & spencer εχουν πολυ ωραια παιχνιδιαρικα ρουχα ανα καιρους αλλα ειναι κι αυτα λιγο ακριβα για μενα. Γενικως, θα εδινα και 12 ευρω αν μου αρεσε πολυ μια ζεστη μπλουζα φουτερ με πολυ ωραιο σχεδιο αλλα μεχρι εκει. Eυχαριστω για τις απαντησεις, θα συνεχισω να ψαχνω κι αλλες μαρκες κι αν βρω κατι θα το προσθεσω-ελπιζω κι εσεις ;)

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sentir...natureza είπε:

Κι εγω οπως εγραψα μονο στο zara βρισκω ανα καιρους παιχνιδιαρικα σχεδια. Τα h&m εχουν ωραια σχεδια αλλα εκτος του οτι ειναι λιγο εκτος budget -εκτος αν εχει εκπτωσεις-εχουν κατηγορηθει για ασχημες συνθηκες εργασιας των γυναικων στην Κινα (πχ απολυση εγκυων με αποτελεσμα να κρυβουν την εγκυμοσυνη τους) και τα εχω ακυρωσει. Απο το jumbo δεν ψωνιζω ρουχα ακριβως λογω ποιοτητας βαμβακιου (γενικως λιγα πραγματα θα εγκρινω για αγορα απο εκει). Τα orchestra βγαζουν ωραια σχεδιακια ανα καιρους και συμφερει οταν εχει εκπτωσεις.Τα lupilu εχουν ωραια σχεδια αλλα κυριως στις μικρες ηλικιες, ψαχνομαι για νουμερα 4 ετων και πανω. Tα marks & spencer εχουν πολυ ωραια παιχνιδιαρικα ρουχα ανα καιρους αλλα ειναι κι αυτα λιγο ακριβα για μενα. Γενικως, θα εδινα και 12 ευρω αν μου αρεσε πολυ μια ζεστη μπλουζα φουτερ με πολυ ωραιο σχεδιο αλλα μεχρι εκει. Eυχαριστω για τις απαντησεις, θα συνεχισω να ψαχνω κι αλλες μαρκες κι αν βρω κατι θα το προσθεσω-ελπιζω κι εσεις ;)

 

Καλά και για τα zara έχουν πει για αυτές τις συνθήκες εργασίας δυστυχώς. Πάντως πιο οικονομικά είναι τα h&m από τα zara θαρρώ.
Και τα dpam έχουν ξεχωριστά ρουχαλάκια, πιο ακριβά κι αυτά. 
Τα orchestra επίσης που είμαι μέλος, φέρνουν πλέον πολύ πιο ωραία ρούχα από παλιά.

 

Εμένα γενικά μου αρέσουν τα παιχνιδιάρικα τύπου να εξέχει πχ η ουρά του δράκου, τα μοντέρνα φάνκι ρούχα και αυτά που έχουν σχέδια/πινελιές όπως παπιγιόν, όχι στο κυριλέ στο μοντέρνο κι αυτό. Δεν μου αρέσουν αυτά που έχουν πάνω ήρωες πχ spiderman, paw patrol κλπ  ωστόσο όποτε του έχουν φέρει του αρέσουν και του τα φοράω. Του παίρνω κι εγώ σε πιτζάμες να χαίρεται! :mrgreen:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Τα nextdirect τα έχεις δει (το eshop όμως, όχι το φυσικό κατάστημα); Είναι από Αγγλία, εγώ αγοράζω συχνά από εκεί, ποιοτικά είναι σαν τα mothercare, αντέχουν και έχει και οικονομικά σχέδια. Αγορές >30 ευρώ είναι χωρίς μεταφορικά και έρχονται σε 2 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vtgian είπε:

Τα nextdirect τα έχεις δει (το eshop όμως, όχι το φυσικό κατάστημα); Είναι από Αγγλία, εγώ αγοράζω συχνά από εκεί, ποιοτικά είναι σαν τα mothercare, αντέχουν και έχει και οικονομικά σχέδια. Αγορές >30 ευρώ είναι χωρίς μεταφορικά και έρχονται σε 2 ημέρες.

Hλπιζα να το γραψεις γιατι θυμομουνα οτι ειχες αναφερει ενα καταστημα παλαιοτερα σε ενα θεμα για παραγγελιες απο το εξωτερικο και τα ειχα δει τοτε και μου αρεσαν τα σχεδια αλλα δεν θυμομουν το ονομα της ιστοσελιδας! Αν δεν απαντουσες θα σε ρωτουσε προσωπικα ;-)

 
Link to comment
Share on other sites

Τα orchestra και τα dpam ειναι ακριβα αλλα αν τα παρεις απο το site τους (νομιζω δεν κυκλοφορουν αλλου ιντερνετικα) ειναι μισες τιμες. Επισης στο dpam αν παρεις νομιζω 7 τεμαχια ειναι πολυ φτηνοτερα. Γενικα μεσω ιντερνετ ειναι τεραστιες οι διαφορες, φορμακι boboli που ειπα πριν σε μαγαζι ειχε 20 και στο ιντερνετ 10. Και τα mayoral που ειναι ακριβα και μπορει να εχει και 25 το φορμακι, στο ιντερνετ βρισκεις 15 τα δυο. Και ειναι απο κανονικα μαγαζια ρουχων, οχι ιντερνετικα μαγαζια και ερχονται πολυ περιποιημενα αμπαλαρισμενα, μια χαρα, οπότε αν ξερεις οτι η μαρκα ειναι καλη (τα συγκεκριμενα ειναι) δεν χανεις τιποτα να τα παρεις ιντερνετικα. (Μιλαω για φορμακια γιατι ειμαι σε αυτη τη φαση ακομα)

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω τα mango..Δεν ξερω αν εχουν φυσικο καταστημα γιατι τα παιρνω απο αγγλια. Αλλα νομιζω ειδα οτι ανοιξε ενα mango στο mall μαλλον μονο γυναικειο? δεν προσεξα..και εχουν ελληνικο site..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα next έχουν συνήθως σετάκια που βγαίνουν οικονομικά και πολύ καλή ποιότητα, πχ έχουν 3 φόρμες στα 20-25 ευρώ. Έχουν βέβαια και μονές φόρμες σε διάφορες τιμές. Αν κάνεις παραγγελία, δες και τις ζακέτες φούτερ που έχει, είναι πολύ καλές και σχετικά οικονομικές. Δεν φορούσε ποτέ φούτερ μπλούζα όταν μικρή η κόρη μου, είχε ζέστη  στο σχολείο/παιδικό, οπότε πάντα φορούσε λεπτή μακρυμάνικη και ζακέτα από πάνω για να την βγάζει εύκολα όταν ζεσταινόταν.

Τα σετάκια φόρμας να πω την αλήθεια ποτέ δε μου άρεσαν και συνήθως (συνήθως) δεν ήταν και τόσο ποιοτικά τα παντελόνια, πολύ φαρδιά, λάστιχο σφιχτό κτλ.

Νομίζω πως καλύτερη λύση από τα next δεν υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, annoulen είπε:

TUC TUC - ισπανικά, τα φέρνουν κάποια καταστήματα,  ακριβούτσικα (αλλά τέλεια !!!)

 

Πολυ ωραία αυτά όντως!

 

Ωραία και τα next βρε κορίτσια δεν τα είχα καθόλου κατα νου!

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, little lamb είπε:

Τα orchestra και τα dpam κι επίσης η μάρκα boboli που δεν έχει συγκεκριμένο κατάστημα (την είχα πετύχει στο μαγαζί un coin du paradis αλλά έχει και αλλού). Επειδή όμως είναι ακριβά, όσα δεν κυκλοφορούν μόνο στο δικό τους καταστημα τα βρίσκεις στο skroutz σε μισές τιμές κυριολεκτικά (μάλλον περσινά, λες και ξέρει κανείς του πότε είναι). Αυτό ισχύει και για τα mayoral.

Μου ανάβεις τον καημό πάντως, κι εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου αυτα που κυκλοφορούν, ειδικά για τα αγόρια.Εχω βαρεθεί να βλέπω στάμπες με λέξεις όπως wild και power και μηχανάκια! Λες και θα βγει λιγότερο άντρας αν έχει αρκουδάκι ή Μίκυ! Όπως επίσης δεν βλέπεις ρούχα εντελώς ουδετερα,πχ πράσινα, κίτρινα ή κόκκινα με αρκουδάκι πχ.Ακομα κι αν έχουν ουδέτερο χρώμα θα έχουν ένα ροζ ρελι, ένα βολάν ή ένα μηχανάκι!

 

Τα orchestra έχουν τη δυνατότητα να βγάλεις κάρτα μέλους για ένα ποσό της τάξης των 50 ευρώ, με την οποία έχεις σχεδον μισή τιμή σε όλα και μισή τιμη επί των τιμών των εκπτώσεν και μισή τιμή στα μαγαζια με στοκ. εχει π.χ. κατάστημα στοκ στη μεσογείων, και πας με 50 ευρώ την κάρτα για ένα χρόνο και με άλλα 50 ευρώ σε κάθε σεζόν έχεις ψωνίσει χωρίς υπερβολή 4-5 φόρμες, ένα μπουφάν και παπούτσια. Μπορείς να βρεις ωραιότατα σετ της περσινής σεζόν με τελικά 3 και 4 ευρώ, αφού έχει τύχει να κοιτάζω και να ξανακοιτάζω μην κάνουν πουλάκια τα μάτια μου. ειδικα αν έχεις 2 ή 3 παιδιά, επειδή την καρτα την πληρώνεις 1 φορά για όλα, σου έρχεται τζάμπα . 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, vtgian είπε:

Τα nextdirect τα έχεις δει (το eshop όμως, όχι το φυσικό κατάστημα); Είναι από Αγγλία, εγώ αγοράζω συχνά από εκεί, ποιοτικά είναι σαν τα mothercare, αντέχουν και έχει και οικονομικά σχέδια. Αγορές >30 ευρώ είναι χωρίς μεταφορικά και έρχονται σε 2 ημέρες.

 

Λίγο που κοίταξα ενθουσιάστηκα!! Είναι αγγλικό το eshop? Πληρώνεις με κάρτα κ τελείωσες?

 

15 ώρες πρίν, ΑΡΓΚ είπε:

Τα orchestra έχουν τη δυνατότητα να βγάλεις κάρτα μέλους για ένα ποσό της τάξης των 50 ευρώ, με την οποία έχεις σχεδον μισή τιμή σε όλα και μισή τιμη επί των τιμών των εκπτώσεν και μισή τιμή στα μαγαζια με στοκ. εχει π.χ. κατάστημα στοκ στη μεσογείων, και πας με 50 ευρώ την κάρτα για ένα χρόνο και με άλλα 50 ευρώ σε κάθε σεζόν έχεις ψωνίσει χωρίς υπερβολή 4-5 φόρμες, ένα μπουφάν και παπούτσια. Μπορείς να βρεις ωραιότατα σετ της περσινής σεζόν με τελικά 3 και 4 ευρώ, αφού έχει τύχει να κοιτάζω και να ξανακοιτάζω μην κάνουν πουλάκια τα μάτια μου. ειδικα αν έχεις 2 ή 3 παιδιά, επειδή την καρτα την πληρώνεις 1 φορά για όλα, σου έρχεται τζάμπα . 

 

Όντως τα orchestra αν έχεις κάρτα μέλους είναι αρκετά οικονομικά και βρισκεις ακόμα πιο καλές προσφορές τόσο σε καταστήματα όσο και στο ίντερνετ. Νομίζω σπάνια να ψωνίσει κάποιος αν δεν έχει κάρτα μέλους. Και η ποιότητα/ομορφιά των ρούχων είναι πολύ καλύτερη από παλιότερα.

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marakiz είπε:

 

Λίγο που κοίταξα ενθουσιάστηκα!! Είναι αγγλικό το eshop? Πληρώνεις με κάρτα κ τελείωσες?

 

 

Όντως τα orchestra αν έχεις κάρτα μέλους είναι αρκετά οικονομικά και βρισκεις ακόμα πιο καλές προσφορές τόσο σε καταστήματα όσο και στο ίντερνετ. Νομίζω σπάνια να ψωνίσει κάποιος αν δεν έχει κάρτα μέλους. Και η ποιότητα/ομορφιά των ρούχων είναι πολύ καλύτερη από παλιότερα.

 

Χαίρομαι που σου άρεσαν! Εγώ είχα πάρει φορμάκια της μικρής από εκεί και είχαν όλοι ξετρελαθεί με τα χρώματα και τα σχέδια.

Ναι, είναι αγγλικό το e-shop, πληρώνεις είτε με κάρτα (χρεωστική ή πιστωτική) είτε με paypal. Πάνω από 30 ευρώ είναι δωρεάν η αποστολή και κάτω από 30 έχει μια μικρή χρέωση (3,5 ευρώ αν θυμάμαι καλά). Εγώ έχω πάρει και παπούτσια από εκεί (μπαλαρίνες, τύπου all star, πέδιλα), παντοφλάκια και έχει και γαλότσες πανέμορφες. Βασικά μου αρέσει που τα βαμβακερά τους είναι σταθερά και καλοραμμένα. Ότι ρούχο έχει μικρύνει και το έχω δώσει, είναι σαν καινούριο. 

  • Με το eshop του zara έχω εκνευριστεί γιατί την τελευταία φορά η παραγγελία μου είχε δύο στα τρία,  ελαττωματικά. Συνήθως είναι ραμμένα στραβά και πολλά βαμβακερά έχουν ελαττωματάκια.
  • Το h&m το βρίσκω πολύ οικονομικό, ειδικά για ρούχα σχολείου, αλλά κάποια ρούχα είναι πολύ χάλια ποιοτικά. Επίσης είναι αργό το eshop τους. Αν κάνω το λάθος να πάω με τη μικρή βέβαια, θέλει να σηκώσει το μαγαζί. Έχει και πολύ οικονομικές αποκριάτικες στολές και ωραίες ποιοτικά (τη λιώσαμε πέρυσι την wonder woman).
  • Τα orchestra δεν μου αρέσουν σαν ποιότητα και είναι πολύ στενές οι γραμμές τους και μικρά τα νούμερά τους. Ούτε στη μεγάλη μας ταίριαζαν, ούτε στη μικρή.
  • Τα dpam είναι ωραία δε λέω αλλά πολύ ακριβά τα βρίσκω.
  • Το jogging που ανέφερε κάποια κοπέλα είναι στη γειτονιά μας! Έχει καλά βαμβακερά εσώρουχα και τα ρούχα από κάποιες ελληνικές βιοτεχνίες με τις οποίες συνεργάζεται είναι ποιοτικά. Τα σχέδια δε με τρελαίνουν να πω την αλήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Just now, marakiz είπε:

 

Λίγο που κοίταξα ενθουσιάστηκα!! Είναι αγγλικό το eshop? Πληρώνεις με κάρτα κ τελείωσες?

 

 

Ναι με κάρτα ή paypal και έρχονται πολύ γρήγορα, συνήθως σε 1-2 εργάσιμες. Ιδανικό και για εσώρουχα, φανελάκια, κάλτσες κλπ.

 

Προσωπικά τα πιο ωραία σχέδια τα βρίσκω πάντα στα h&m αλλά όντως το eshop είναι αρκετά αργό και για να πάω στο φυσικό κατάστημα σπανίως υπάρχει χρόνος.

 

Τα orchestra ρε παιδιά όντως έχουν πολύ μικρή φόρμα, μέχρι να το πάρω χαμπάρι και να συντονίσω λίγο τις επιλογές μου, πήγαν αρκετά ρούχα άκλαφτα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η κάρτα του orchestra δεν μου είχε φανεί βολική.Γιατι συμφέρει μόνο αν σκοπεύεις να κάνεις αγορές αρκετά παραπάνω απο 50 ευρώ το χρόνο.Αλλιως πιο πολλά χαλάς για την κάρτα παρά για τα ρούχα! Στο site τους έχει επίσης πολύ καλές τιμές και συμφέρει

 

Βασικά δεν έχουν ακριβώς μικρή γραμμή, αλλά μακροστενη.Σε μηκος είναι μακρια.Στη δικιά μας ταιριάζουν καλύτερα απ'όλα γιατί είναι ψηλολιγνη.

 

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα μελους orchestra κοστιζει 30/χρονο και 50/2 χρονια αλλα και παλι πιστευω οτι οι τιμες ειναι νορμαλ, δεν ειναι καμια εξωφρενικη εκπτωση. Ισα ισα νομιζω οτι τα εχουν βαλει επιτηδες πανακριβα για να νομιζεις οτι συμφερει με την καρτα και για να πω την αληθεια δεν γνωριζω να ψωνιζει καποιος απο εκει αν δεν εχει καρτα. Για την γραμμη συμφωνω οτι ειναι στενομακρη. Για μια χρονια που ειχα κανει καρτα, θυμαμαι οτι του επαιρνα σχεδον 2,5 νουμερα μεγαλυτερα για να του χωρανε και παλι του ητανε κολλητα! 

 
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

×
×
  • Δημιουργία νέου...