Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικά έπιπλα


Recommended Posts

Just now, μαγιοπουλας είπε:

Γενικοτερα, ήθελα να ρωτησω αν έχετε δει τα flexa

 

Τα έχουν πάρει συγγενείς μου, είναι ωραία αλλά πανάκριβα. Ωραία βέβαια, εφόσον σου αρέσουν τα ξύλινα κρεβάτια, γιατί εγώ είμαι τύπος των υφασμάτινων. Μιας και είχα γράψει κι εγώ στο θέμα, να πω τελικά ότι επένδυσα σε ένα καλό κρεβάτι/στρώμα τύπου στρώμα-υπόστρωμα με κεφαλάρι από media strom και για περιφερειακά έπιπλα (κομοδίνο-γραφείο-ράφια-συρταριέρες κλπ) προς το παρόν πήρα ΙΚΕΑ. Μου φάνηκε αρκετά πιεστικό να επενδύσω πολλά λεφτά στο δωμάτιο της 5χρονης, η οποία έχει διάφορα σχέδια για το μέλλον για το δωμάτιό της, αλλάζοντας προτιμήσεις κάθε εβδομάδα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Χρυσουλιτσα είπε:

Κορίτσια γεια σας στο κρεβατι πανω στην κουκετα εχετε βαλει καποια προστασια  για το παιδι εμας θα ρθει περιπου σε κανενα 2μινο και το παιδι θα ειναι σχεδον 6 αλλα νομιζω δεν θα νιωθω πολυ ανετα να κοιμάται χωρις καποια προστασια εχω δει κατι σαν υφασματινο τουνελ αλλα παρεχει προστασία ή ειναι μονο για ομορφια. Εχει καποια εμπειρια ή καποια αλλη ιδεα?

εμεις παραγγειλαμε το σχεδιο που μας αρεσε σε μαραγκο.αλλα γενικα ολες οι κουκετες που εχω δει εχουν καποιο καγκελο.

εμας ειναι ξυλινο οπως το κρεβατι,κ το παραγγειλαμε κ μεγαλουτσικο.

6χρ κ η δικια μου,δ ειχε κανενα ατυχημα

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσια εννοειται οτι εχει πηρα το steens for kids δεν ξερω πως μπορω να βαλω φωτο εδω αλλα εννοω κατι εξτρα απο αυτο το ξυλο

Παράθεση

 

"Lars Larson Etagenbett – für ein modernes Kinderzimmer | home24" https://www.home24.de/produkt/etagenbett-steens-for-kids-mdf-weiss

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρυσουλιτσα είπε:

Ναι βρε κοριτσια εννοειται οτι εχει πηρα το steens for kids δεν ξερω πως μπορω να βαλω φωτο εδω αλλα εννοω κατι εξτρα απο αυτο το ξυλο

"Lars Larson Etagenbett – für ein modernes Kinderzimmer | home24" https://www.home24.de/produkt/etagenbett-steens-for-kids-mdf-weiss

 
Το ειδα, μια χαρά μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Χρυσουλιτσα είπε:

Ναι βρε κοριτσια εννοειται οτι εχει πηρα το steens for kids δεν ξερω πως μπορω να βαλω φωτο εδω αλλα εννοω κατι εξτρα απο αυτο το ξυλο

"Lars Larson Etagenbett – für ein modernes Kinderzimmer | home24" https://www.home24.de/produkt/etagenbett-steens-for-kids-mdf-weiss

Εμας ειναι λιγο πιο ψηλο, αλλα εχουμε κ κεφαλαρι ψηλουτσικο

Δ ξερω αν θα μπορουσες να βαλεις κτ εξτρα

Αυτο σαν τουνελ το υφασματινο πιστευω ειναι πιο πολυ για ομορφια

Δ ξερω αν υπαρχει λογος να βαλεις εξτρα, οπως αυτα τα προστατευτικα που βαζουν σε μονο, η ενας μαραγκος να το ψηλωνε καπως. Εξαρταται πως κοιμαται κ το παιδι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...