Χορηγία Επικοινωνίας:  Όταν η τέχνη συναντά το παιχνίδι - σερπαντίνες και κονφετί !

18/2  Κυριακή από τις 11:00-14:00 π.μ. στην Τεχνόπολη Δήμου Αθηναίων
 Απευθύνεται σε ενήλικες και παιδιά από 3 -11 ετών !

Είσοδος Ελεύθερη & δωρεάν είσοδος στην έκθεση "160 χρόνια MADE IN GREECE" ! 

Απαραίτητη η κράτηση θέσης!

Πατήστε στην εικόνα ή εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή

banner_technopoli.png

Recommended Posts

Kαλησπερα σας.

Εχει καποια εμπειρια απ το ladose?

Δυστηχως θα χρειαστω αγωγη οπως μου ειπε η γιατρος και μου εδωσε τα συγκεκριμενα χαπια.

Ευχαριστω πολυ....

Διαφημίσεις

εγώ αυτή τη στιγμή έχω αρχίσει τη μείωση με σκοπό τη διακοπή της θεραπείας μου (6μηνη)  με τα paxil. τα ladose είναι από τα καλύτερα φάρμακα που μπορείς να πάρεις για καταθλιψούλα και άγχος. 

και πιθανόν να χάσεις και κιλάκια. Το σημαντικότερο όμως είναι ότι δεν είναι εθιστικά, όπως αυτά που παίρνω εγώ (και θα τα κόψω σταδιακά και κάνοντας το σταυρό μου)

Το μόνο κακό είναι ότι μάλλον θα έχεις μειωμένη σεξουαλική όρεξη, όπως συμβαίνει με όλα τα ssri... 

• Μου αρέσει 1

3Ks2p2.png

tIAPp2.png

Καλησπέρα είχα κάνει και εγώ παλαιότερα αγωγή με ladose αλλά για πολύ μικρό διάστημα με βοήθησε πάρα πολύ  και συνήλθα αμέσως.Από ότι θυμάμαι στις αρχές που το πήρα είχα μια μικρή υπνηλία.Εύχομαι όλα να είναι περαστικά και να ξεπεράσεις γρήγορα οτι σου συμβαίνει..:)

• Μου αρέσει 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα