Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;


Recommended Posts

13 hours ago, iwanna2001 said:

Κοριτσια καλησπέρα...ειμαι 19 και εχω αγχωθει πολυ γιατι εχτες ενω εγινε η πραξη (με προφυλαξη εννοειται) αυτος δεν τραβηχτηκε αλλα εκσπερματωσε μεσα στο προφύλαξη..Πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης;;..Υ.Γ ελεγξαμε το προφυλακτικο δεν ειχε σπασει ουτε ,απο ο,τι φανηκε τουλαχιστον, ειχε χυθει προς τα κατω κατι..Σας ευχαριστω παρα πολυ εκ των προταιρων!!!!!

19 και έχεις αγχωθεί ότι έμεινες έγκυος με προφύλαξη ή οποία ούτε βγήκε ούτε έσπασε..? Αν δεν είναι τρολ, που πιστεύω είναι, μίλα με ένα γυναικολόγο να σου εξηγήσει κάποια πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Εισχώρησε το κεφαλάκι από το πέος μου μόνο στον κόλπο της συντρόφου μου χωρίς προφύλαξη. Λέτε να έχει μείνει έγκυος η τζάμπα αγχωνομαι;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δεν ξέρω αν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης, αυτό όμως που μπορώ σίγουρα να πω είναι πως η εγκυμοσύνη είναι ένα από τα πολλά που μπορεί να κληθείς να αντιμετωπίσεις όταν η επαφή γίνεται χωρίς προφύλαξη.  Δυστυχώς, υπάρχουν πολλά ΣΜΝ που μεταδίδονται κατά την ελεύθερη επαφή, από την στιγμή που κάποιος κολλήσει, κάποια από αυτά, πιθανό να τον ακολουθούν για το υπόλοιπο της ζωής του.

Οι νέοι πρέπει να ενημερωθείτε, να γνωρίζετε πως πρέπει να φροντίζετε και να προσέχετε το σώμα σας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...