Recommended Posts

Τελος σεπτεμβρη θα κανω τα γενεθλια του νικολα . Θα κλεισει τα 4.

Θα τα κανω σπιτι γιατι εχουμε χωρο. Θα ειναι περιπου 16 παιδακια και περιπου 20 μεγαλοι.

εχω ομως το εξης ζητημα. Βρηκα μια πολυ καλη κοπελα (τα ειπα και σε αλλο θεμα) που ειναι παιδαγωγος. Θα ερθει αυτη με αλλο ενα ατομο. Θα ειναι ταχυδακτυλουργος και ανιματερ. Θα τους κανει μαγικα , θα τους μαθει και καποια, θα τα απασχολησει με παιχνικα, μπαλονοκατασκευες και facepainting, θα δωσει δωρακια στους νικητες και για ολα αυτα θελει 140 ευρω την πρωτη ωρα και 20 ευρω το επιπλεον μισαωρο.

( ολα αυτα θα κρατησουν παραπανω απο 2 ωρες?) αντε λοιπον να μου παει 180 ευρω .

αλλα ο βασικος μου προβληματισμος ειναι αν ειναι πολυ νωρις η ηλικια των 4 να κανουμε ενα τετοιο παρτυ. Δεν θελω να τον κανω και κακομαθημενο. Μην χορτασει απο μικρος.......ξερω γω?

απο την αλλη και 16 παιδακια στις ηλικιες 4+ πως μπορω να τα απασχολησω και να ειμαι και με τους μεγαλους. Με τους οποιους δεν θα γνωριζομαι και με ολους( γιατι καποιοι ειναι γονεις απο το σχολειο που ζητημα να τους εχω δει αλλη μια φορα!?)

για πειτε καμια γνωμη ρε κοριτσια γιατι κολλησα!

ποσες φορες θα κανεις παρτυ;;δε νομιζω να γινει κακομαθημενο..αλλωστε μπορει να νιωσει οτι το κερδισε με την καλη του συμπεριφορα..ψιλοπολλα μου φαινοται τα λεφτα..ξερω απο παρτυ γιαυτο

Διαφημίσεις

Μαλλον ειναι πολλα και μια αλλη κοπελα το ιδιο μου ειπε.

Να τον κακομαθω δεν ειναι θεμα ποσοτητας. ΑΠλα σκεφτομουναοτι αν στα 4 φερω 2 ανθρωπους για το παρτυ του ,στα 11 θα θελει χορευτριες. Και ετσι τουλαχιστον και φετος θα κανουμε ενα μεγαλο παρτυ στον παιδικο σταθμο και μια τουρτα μεταξυ μας!!!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

Φέτος κάναμε το 2ο μας πάρτυ

εμπνευσμένο από το θέμα της χρυσαλίδας για τον Ωριονάκο της....

Tην ευχαριστώ πολύ πολύ που με βοήθησε, για το υλικό που μου έδωσε, τις συμβουλές και τις ιδέες (κάποιες κράτησα άλλες όχι -το αγγλικό το άφησα τελικά). Η βοήθειά της ήταν πολύτιμη πραγματικά!

edit: μήπως να τα βάλω στο θεματάκι της χρυς??

κορίτσια , ξέρετε το catering Στεργίου.??

Θέλει η φίλη μου να κάνει ένα παρτυ για τα διδιμάκια της .

Απλά να ξέρουμε ότι είναι καλό ?

1gGKp3.png

Καλησπέρα και καλη χρονιά σε όλους. Θα ήθελα να με βοηθησετε σε κάτι. Θέλω να κάνω πάρτυ στη κόρη μου για τα γενέθλιά της στο σπίτι. Θα κλείσει τα 8 και πάει δευτέρα δημοτικού. Το πρόβλημά μου είναι ότι τα παιδιά μαζί με τα δικά μου είναι 16. Οπότε αν υποθέσουμε ότι θα έρθουν τουλάχιστον με τον ένα γονιό μιλάμε για 32 άτομα. Ο χώρος ειναι περιορισμένος για τόσα άτομα και απ'την αλλη ντρέπομαι να πω στους γονείς ''αφήστε τα παιδιά και ελάτε μετα απο 2-2 1/2 ώρες να τα παρετε''. Επίσης τα μπαλκόνια μου είναι μικρά αλλά και ο καιρός δεν είναι για έξω. Το πάρτυ θα το κάνω στις 30/01.

Ευχαριστώ πολύ.

Διαφημίσεις

Σοφία αν κρίνουμε από τα προϊόντα που υπάρχουν στα σούπερ μάρκετ είναι νόστιμα και φρέσκα. Επίσης έχω φάει προφιτερόλ βάπτισης και τούρτα γενεθλίων και ήταν καλά αλλά όχι τα θεϊκά που δεν είχες ξαναφάει. π.χ. ο Ανδριάς έχει το θεϊκό προφιτερόλ, καταλαβαίνεις τι εννοώ. Όσον αφορά την τούρτα οι φίλοι που γιόρταζε το παιδί τους είχαν πει ότι ήταν φθηνή και ήταν βασικός λόγος που τη διάλεξαν. Μπείτε και στο site του http://www.stergiou.com

Koρίτσια στις αρχές Φεβρουαρίου είναι τα γενέθλια του γιού μου ...τα πρώτα του και είπαμε επειδή είμαι πολύ κουρασμένη και τώρα στις γιορτές είχαμε πολλά τραπέζια και την γιορτή της κόρης μου στο σπίτι ....να τα κάνουμε έξω πχ σε παιδότοπο .....και αυτή θα έιναι η πρώτη φορά που κάνουμε κάτι σε παιδότοπο!!!

Τα γενέθλια της κόρης μου είναι Αύγουστο και πάντα τα κάνουμε στο εξοχικό μας ή σε ένα καλοκαιρικό καφέ- εστιατόριο φίλων στην επαρχία όπου πάμε διακοπές....και την γιορτή της σπίτι !!

Μπορείτε να μου πείτε που κυμαίνονται οι τιμές ? Άκουσα για 600 - 700  αληθεύει ?

Κάποιες φίλες από εδώ μου έκαναν κάποιες προτάσεις ( θα πάω αύριο να δω από κοντά τους χώρους ) .Αν έχετε καμιά καλή και οικονομική πρόταση για περιοχές Άνω Πατησίων - Γαλάτσι , Ν. Ηράκλειο Σας παρακαλώ βοηθήστε .....ότι σχόλιο καλοδεχούμενο :rolleyes:

Koρίτσια στις αρχές Φεβρουαρίου είναι τα γενέθλια του γιού μου ...τα πρώτα του και είπαμε επειδή είμαι πολύ κουρασμένη και τώρα στις γιορτές είχαμε πολλά τραπέζια και την γιορτή της κόρης μου στο σπίτι ....να τα κάνουμε έξω πχ σε παιδότοπο .....και αυτή θα έιναι η πρώτη φορά που κάνουμε κάτι σε παιδότοπο!!!

Τα γενέθλια της κόρης μου είναι Αύγουστο και πάντα τα κάνουμε στο εξοχικό μας ή σε ένα καλοκαιρικό καφέ- εστιατόριο φίλων στην επαρχία όπου πάμε διακοπές....και την γιορτή της σπίτι !!

Μπορείτε να μου πείτε που κυμαίνονται οι τιμές ? Άκουσα για 600 - 700 ? αληθεύει ?

Κάποιες φίλες από εδώ μου έκαναν κάποιες προτάσεις ( θα πάω αύριο να δω από κοντά τους χώρους ) .Αν έχετε καμιά καλή και οικονομική πρόταση για περιοχές Άνω Πατησίων - Γαλάτσι , Ν. Ηράκλειο Σας παρακαλώ βοηθήστε .....ότι σχόλιο καλοδεχούμενο :rolleyes:

εγω συνεργαζομαι για παρτυ με τον περπερινο ειναι παιδοτοπος στην ηρακλεους . ειχα ακουσει μια προσφορα που εκανε για 400 περιπου αλλα δεν θυμααι ατομα. τωρα με την κριση μπορει να ριχει κ τιμες. ο χωρος δεν με τρελανε κ πολυ αλλα ριξε μια ματια. συνηθως ειναι σε μια αιθουσα ανοιχτη τα παιδια με τους γονεις για το παρτυ κ ερχεται ο κλοουν για μιση ωρα.μετα συνεχιζουν το παιχνιδι τους στο υπολοιπο χωρο

Τον΄έχω δει περνώντας και μάλλον θα πάω να ρωτήσω και εκεί αύριο...θα προτιμούσα κάτι μικρότερο για να μην είναι τα άπειρα παιδιά μέσα ..λόγω των ασθενειών τώρα τον χειμώνα αλλά για να κλείσεις ένα χώρο από μόνος σου φαντάζομαι θα πρέπει να πληρώσεις τον κούκο αηδόνι...:Pευχαριστλω πολύ

Μπορείτε να μου πείτε που κυμαίνονται οι τιμές ? Άκουσα για 600 - 700 ? αληθεύει ?

Και εμείς που ετοιμαζόμαστε για πάρτυ στις 30/01 και ρώτησα τιμές, τελικά με λιγότερα από €800 δεν θα την έβγαζα. Τελικά αποφάσισα να το κάνω στο σπίτι. Έχω την ψευδαίσθηση ότι δεν θα μου φύγουν τόσα. Βλέπουμε!!

Ψωνίζουμε από εκεί εάν βρεθούμε κοντά. Έχει απίστευτες τιμές και πάντα φρέσκα γιατί έχει πολύ κόσμο. Απλά όπως είπε και μια άλλη κοπέλα δεν είναι και κάτι το εξαιρετικό. Όχι ότι δεν είναι καλή ποιότητα, αλλά δεν είναι η καλύτερη. Πάντως έχει πολύ ποικιλία και πολλές φορές έχω μπει στον πειρασμό να παραγγείλω για πάρτυ.

Καλησπέρα και καλη χρονιά σε όλους. Θα ήθελα να με βοηθησετε σε κάτι. Θέλω να κάνω πάρτυ στη κόρη μου για τα γενέθλιά της στο σπίτι. Θα κλείσει τα 8 και πάει δευτέρα δημοτικού. Το πρόβλημά μου είναι ότι τα παιδιά μαζί με τα δικά μου είναι 16. Οπότε αν υποθέσουμε ότι θα έρθουν τουλάχιστον με τον ένα γονιό μιλάμε για 32 άτομα. Ο χώρος ειναι περιορισμένος για τόσα άτομα και απ'την αλλη ντρέπομαι να πω στους γονείς ''αφήστε τα παιδιά και ελάτε μετα απο 2-2 1/2 ώρες να τα παρετε''. Επίσης τα μπαλκόνια μου είναι μικρά αλλά και ο καιρός δεν είναι για έξω. Το πάρτυ θα το κάνω στις 30/01.

Ευχαριστώ πολύ.

Αυτό το θέμα έχω και εγώ, γιατί τα γενέθλιά μας είναι χειμώνα. Τελικά αποφάσισα να καλέσω μόνο κάποιες φίλες της που κάνουμε περισσότερο παρέα και εμείς.

Φέτος κάναμε το 2ο μας πάρτυ

εμπνευσμένο από το θέμα της χρυσαλίδας για τον Ωριονάκο της....

Tην ευχαριστώ πολύ πολύ που με βοήθησε, για το υλικό που μου έδωσε, τις συμβουλές και τις ιδέες (κάποιες κράτησα άλλες όχι -το αγγλικό το άφησα τελικά). Η βοήθειά της ήταν πολύτιμη πραγματικά!

edit: μήπως να τα βάλω στο θεματάκι της χρυς??

Θα μπορούσες να μας δώσεις καμιά ιδέα????:-P:razz:

Όσον αφορά τον κλόουν, εμείς θα δώσουμε 65€ την ώρα και 15€ για κάθε επόμενο μισάωρο. Η κοπέλα μου είπε ότι αντίθετα με τί την συμφέρει (να μου πει δηλαδή πολλές ώρες) πιστεύει ότι για την ηλικία των 5 που είναι η δική μου, 1+1/2 ώρα είναι αρκετά.

Διαφημίσεις

65 ευρώ πολλά σου κοστίζει η ώρα. Οντως δεν κάθονται και παραπάνω σε αυτή την ηλικία;)

συνηθως ειναι 60 συν 20 το μισαωρο

Καλησπέρα,

Αν και έχω καιρό μπροστά μου ήθελα να ρωτήσω πως είναι καλύτερα να γιορτασω τα πρώτα της γενέθλια. Σκεφτόμαστε σε παιδότοπο αλλά τα παιδάκια θα είναι μόνο 5 και οι ενηλίκες καμια 25. Απο την άλλη τόσα άτομα στο σπίτι δεν χωράμε? Έχετε καμια ιδέα?

Γεια σας κορίτσια διοργανωνω και εγώ το πάρτυ του γιου μου για τα δεύτερα γενέθλιά του που είναι την άλλη βδομάδα. Το θέμα μας είναι ζούγκλα. Έχω βάλει φωτό σε άλλο τόπικ ρίξτε μια ματιά και περιμένω σχόλια.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1461177#post1461177 εδώ είναι οι προσκλήσεις.

Μόλις γίνει το πάρτυ θα ανοίξω καινούριο τόπικ με όλες τις φωτό.Πάντως δεν είναι καθόλου εύκολο θέμα για Ελλάδα τρόμαξα να βρώ πράγματα αν και τα περισσότερα τα έφτιαξα μόνη μου.

Γεια σας μαμαδες-και μπαμπαδες.Επειδη με το θεμα παρτυ μου αρεσει πολυ να ασχολουμαι σας γραφω τις εντυπωσεις μου.Ο γιος μου ειναι 4,5 και φετος νομιζω οτι καναμε το παρτυ που ευχαριστηθηκαν ολοι πολυ.Ειμαστε βεβαια μια καπως ιδιαζουσα περιπτωση γιατι εχει 9 πρωτα ξαδερφια κατι που εκανε ολη τη διαφορα.Εξηγουμαι: τα χριστουγεννα καλεσα ολα τα ξαδερφια του- και μονο-συν μια μαμα/αδερφη μου για να με βοηθαει.Ειχα κανει σαφες σε ολους οτι το παρτυ γινεται για τα παιδια και εμεις οι δυο παιζαμε τους σερβιτορους/κολουν/ανιματερ/.....Φροντισα σε ολη τη φαση της προετοιμασιας να συμμετεχει και να αποφασιζει το παιδι, ρωτωντας απο το τι γλυκο θελει, τι δραστηριοτητες να κανουμε κτλ.Την ημερα του παρτυ ολα ειχαν κατακολακευτει που καθισαν γυρω απο το τραπεζι χωρις μεγαλους.Μαλιστα την ωρα που τους σερβιραμε καναμε σαν γκαρσονια και το βρηκαν πολυ αστειο.Μετα ειδαν ταινια ολα ξαπλα στο χαλι, κυνηγηθηκαν, τρεξανε χορεψανε μεχρι τελικης πτωσεως.Στους γονεις ειχα δωσει αδεια εξοδου.Καποιοι πηγαν για καφε, καποιοι για ψωνια κτλ.Και αυτοι μια χαρα περασαν και ανυπομονουν ποτε θα το ξανακανω.Τωρα τις αποκριες ετοιμαζω παλι το ιδιο concept αλλα μασκε.Περα απο το οτι θα ερθουν ντυμενα θα τους εχω και ενα μπαουλο με διαφορα παλια ρουχα δικα μας και γενικα οτι κουλο μπορεσω να βρω οχι ομως να το αγορασω και θα τα βαλω να φορεσουν οτι τους ερθει και να γινουν τελειως τσιρκο.Γενικα νομιζω το κλειδι ειναι να ειναι το κεντρο της φασης τα παιδια.Βεβαια επειδη ακομα ο δικος μου ειναι σχετικα μικρος δεν ξερω τι θα γινει αργοτερα στο νηπιο 'η το σχολειο που θα θελει να καλει φιλους.Φανταζομαι οτι θα πρεπει να επιστρατευσω καποιον για τη μουσικη-βλεπε συζυγος- να εχω καλα οργανωμενο self-service για να μην ασχολουμαι με το φαγητο και καποια γιαγια να εξυπηρετει τον κοσμο για να ασχολουμαι εγω με τα παιδια.Συγνωμη για το μεγαλο post.Περιμενω τις δικες σας εμπειριες.

Διαφημίσεις

Πολύ ωραία zouzoula μπράβο! Κανονικά τα πάρτυ πρέπει να γίνονται μόνο για τα παιδιά και όχι για τους μεγάλους. Το καλό έιναι ότι εσύ έχεις πολλά πιτσιρίκια. Το δικό μας το πάρτυ έχει μόνο 5 (μαζί με τον δικό μου) εκ των οποίων τα 2 είναι μωρά και 30 μεγάλους .Οπότε καταλαβαινεις πως καταλήγει σε μια γιορτή μεγάλων που θα παιζουν και 3 πιτσιρίκια!Όταν όμως πάει σχολείο όλα θα αλλάξουν! Σκέφτομαι τότε να κάνω πάρτυ μασκέ που θα ντύνονται μικροί μεγάλοι και θα χορεύουμε μέχρι το πρωί!Μέχρι τότε όμως ...υπομονή

κοριτσια καλησπερα....οχι δε θελω να σας ρωτησω ακομη για της δικιας μου το παρτυ αλλα για το παιδακι της κολλητης μου να δωσετε ιδεες....θα ειναι παιδακια απο 2 εως 5 χρονων περιπου 12 τον αριθμο και κλασσικα πολλου μεγαλοι ...επειδη η κολλητη μου δεν μπορει να παρει κλοουν λεγαμε να κατσουμε να τα απασχολησουμε εμεις...εχετε ιδεες για το τι παιχνιδια θα μπορουσαμε να κανουμε για να τα μαζεψουμε ολα???εχω δει μια φορα κλοουν μονο τι κανει και θυμαμαι ενα παιχινδι μονο....και αυτο οχι καλα....λεγαμε να κανουμε παραλλαγη του παιχνιδιου με τις καρεκλες (αυτο που οταν σταματαει η μουσικη ποιος θα κατσει πρωτος ) αλλα αντι για καρεκλες να βαζαμε μαξιλαρακια....επισης κατι του τυπο που εκανε ο κλοουν που ειχα δει...παιζανε το κυνηγι του θησαυρου ή κατι τετοιο και εβαζε τα παιδακια να φερουν κατι απο τους γονεις...καλτσα παπουτσι (δεξι-αριστερο ) κλπ κπλ σαν βραβειακια θα εχουμε αυτοκολλητακια...αλλες ιδεες??ή που θα μπορουσα να δω τι στο καλο κανουν οι κλοουν??

παρακαλω να μεταφερθει στο αλλο ποστ....δραστηριοτητες στα παρτυ ...τωρα το ειδα....συγνωμη

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Yasemi καλησπέρα,

ν\μερικές ιδέες είχα βρει σε αυτή τη σελίδα

http://partytime-gr.blogspot.com/

Επίσης, αυτό

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=25627

και

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19427.

Καλή επιτυχία!!!

κοριτσια καλησπερα....οχι δε θελω να σας ρωτησω ακομη για της δικιας μου το παρτυ αλλα για το παιδακι της κολλητης μου να δωσετε ιδεες....θα ειναι παιδακια απο 2 εως 5 χρονων περιπου 12 τον αριθμο και κλασσικα πολλου μεγαλοι ...επειδη η κολλητη μου δεν μπορει να παρει κλοουν λεγαμε να κατσουμε να τα απασχολησουμε εμεις...εχετε ιδεες για το τι παιχνιδια θα μπορουσαμε να κανουμε για να τα μαζεψουμε ολα???εχω δει μια φορα κλοουν μονο τι κανει και θυμαμαι ενα παιχινδι μονο....και αυτο οχι καλα....λεγαμε να κανουμε παραλλαγη του παιχνιδιου με τις καρεκλες (αυτο που οταν σταματαει η μουσικη ποιος θα κατσει πρωτος ) αλλα αντι για καρεκλες να βαζαμε μαξιλαρακια....επισης κατι του τυπο που εκανε ο κλοουν που ειχα δει...παιζανε το κυνηγι του θησαυρου ή κατι τετοιο και εβαζε τα παιδακια να φερουν κατι απο τους γονεις...καλτσα παπουτσι (δεξι-αριστερο ) κλπ κπλ σαν βραβειακια θα εχουμε αυτοκολλητακια...αλλες ιδεες??ή που θα μπορουσα να δω τι στο καλο κανουν οι κλοουν??

παρακαλω να μεταφερθει στο αλλο ποστ....δραστηριοτητες στα παρτυ ...τωρα το ειδα....συγνωμη

γεια!λοιπον,μερικα παιχνιδια απο το προγραμμα μου σαν κλοουν.

παιχνιδι με ρτην καυτη μυτη(η οτι αλλο αντικειμενο βολευει).με τη μουσικη γυριζει απο παιδι σε παιδι κ οταν σταματαει σε καποιον,κανει μια δοκιμασια.εμεις του τη φοραμε κ τον βαζουμε να κατσει σε ενα μπαλονι μεχρι να σπασει.

παιχνιδι μουμια.τυλιγετε 2 παιιδα με χαρτι υγεια μεχρι να καλυψετε ολο το σωμα.κερδιζει ο γρηγορος.

μουσικες εφημεριδες

σκοινακι με καραμελα στην ακρη,μετρατε ως το 10 κ προσπαθει καθε παιδι να την πιασει.αν δεν μπορεσει πατε σρον επομενο

δενεις ενα μπαλονι στο ποδι κ σε κυνηγαει ενα παιδι μεχρι να το σπασει.καλυτερα να μετρας μεχρι το 10 αλλιως θα ξεθεωθεις!

υπαρχουν μερικα αλλα πχ πιατα στον αερα σε ξυλο κτλ αλλα θελει προσπαθεια να τα μαθεις. αν θες κατι παραπανω στελε μου μηνυμα μην κουραζω κ τους αλλους!

Ετοιμάζω το πάρτυ της Λυδίας μου και σκέφτομαι να κάνω κυνήγι θυσαυρού μέσα στο σπίτι. Υπολογίζω ότι θα έχω περίπου 25 παιδάκια. Φοβάμαι ότι θα μου κάνουν χάλια το σπίτι, αλλά θα έχουν την χαρά να κερδίσουν μόνα τους τα δώρακια τους. Η ηλικία των παιδιών είναι περίπου 7 χρονών. Να το τολμήσω, ή θα γίνει πανικός?

Nα σου ζήσει η μικρουλα, έχουμε το ίδιο όνομα, να την χαιρεσαι!!!!!!!!!!:P

Επειδή το τόλμησα και΄γω πολ΄θ πρόσφτα αυτό με τα γενέθλια του μικρού μου που μπήκε στα 5, εεεεεεε τι να λέμε 'εγινε ένα πανικός και παρ΄όλο που του έκανα πάρτυ μασκέ έτσι;;;;;;;;;

Έχεις πολλά παιδάκια, αλλά και πάλι αν το σπίτι σου είναι κατάλληλο έχεις χωρο να τρέξουν, να παίξουν τότε τόλμησέ το!!!!!!

Εχώ έχω αρκετά μεγάλο χώρο στο σπίτι το τολμησα ,το ευχαριστηθηκαν αλλά μετά τι με θέλεις......δεν ηξερα από που να πιάσω, αλλά να σου πω μπρος στην ευτυχία των παιδιών και τα γέλια χαλάλι και στο κάτω κάτω τι τα κρατάμε τα σπίτια;;;;;;;

a63700a23b.png 87032dd023.png

Ευχαριστώ Minnie μου για τις ευχές. Να χαίρεσαι και εσύ τα βλασταράκια σου!!! Σιγούρα το σπίτι θα είναι μετά σαν βομβαρδισμένο, αλλά τι να κάνουμε, μία την έχω και θέλω να περάσει όσο πιο καλά γίνεται! Τελικά τα παιδάκια που θα έρθουν θα είναι λιγότερα (γύρω στα 15) και εκτός από το κηνύγι του θυσαυρού θα έχουμε κι άλλες εκπλήξεις.... Με τους γονείς που θα έρθουν δεν ξέρω τι θα κάνω... Καμιά ιδέα μήπως έχετε?

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου ....!

Την γιορτούλα της κόρης μου την έκανα σπίτι ....πέθανα να καθαρίζω να φτιάξω το μπουφέ και μετά να ξανακαθαρίσω ...βέβαια όλα ήταν σπιτικά ,καλοφτιαγμένα τα παιδιά έπαιξαν ( ήταν λίγο 8 παιδάκια και γονείς , παπούδες γιαγιάδες κτλ ) πέρασαν ωραία...

Τα γενέθλια του γιού μου δεν άντεχα πάλι την ίδια ταλαιπωρία ...τα έκανα σε παιδότοπο που έιχε όμως και παράσταση και κοπέλα που τα διασκεδασε με χορό ....δεν έκανα τίποπα ντύθηκα στολίστηκα πήγα ως κυρία ....είχαμε καλέσει και όλα τα παιδάκια 18 το σύνολο και 35 μεγάλους .....τέλεια πέρασαν τα μικρά ξεφάντωσαν έχουν να το λένε ....αλλά μας κόστισε...

για αυτό είναι αναλόγως τοι θες εσύ να κάνεις και πόσο αντεχεις οικονομικά και από θέμα αντοχής !!:P

gnorizei kaneis kamia eteiria gia fotografisi paidikou party? tha to kanoume se kapoio paidotopo o opoios den exei fotografo kai tha thelame an kanoume doro sta paidia kati me tin fotografia tou kathe paidiou! kamia idea?

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα