Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρώτη Εξωσωματική (νέο)


Recommended Posts

Καλησπέρα σας και Χριστός ανεστη! Πραγματικά χαθηκαμε! Εγω πηγα στο αλλο κεντρο μίλησα μου επισήμαναν καποια λάθη που πιθανότατα έγιναν στην προηγουμενη προσπάθεια και ολα καλα. Βεβαια δε νιωθω ψυχολογικά ακομα ετοιμη για δεύτερη προσπάθεια. Το καλοκαιρι πιθανότατα. Εκλεισα ραντεβου και σε ενα κεντρο γονιμότητας στη θεσσαλ το σαββατο γιατι εκει δεν θεωρούν οτι μια αποβολή ειναι τυχαίο γεγονός. Θελω να βρω τι έφταιξε ούτως ώστε να το διορθώσω και να μην εχω τη ιδια εξέλιξη ξανα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρε τον χρονο σου ελμακι μου. Κανε οτι εξετασεις χρειάζονται για να πετύχει η επομενη φορα!! Οτι χρειαστεις να μου στειλεις! Κ μια φίλη μου ξεκινάει τωρα στο εμβρυολαμπ. ❤

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη!

Έχω πολύ καιρό να μπω αλλά σας παρακολουθώ!Βλέπω πολλα καινουργια κοριτσια...Εγώ γεννησα 22/3 μια υπέροχη μπεμπουλα κ ήθελα να σας ευχηθώ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας κ μην το βάζετε κατω!Ο δρόμος της εξωσωματικης είναι δύσκολος αλλά μέσα από τις δυσκολίες γινόμαστε πιο δυνατές!Να σκεφτεστε πως κάθε προσπάθεια σας φέρνει πιο κοντά στο μικρο σας θαυμα!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου του χρόνου το Πάσχα όλες σας να έχετε ένα μωράκι στην αγκαλιά σας η να έχετε φουσκωνενες τις κοιλίτσες  σας!!!

  • Μου αρέσει 4
PIbAp3.png
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Goldy87 said:

Κορίτσια Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη!

Έχω πολύ καιρό να μπω αλλά σας παρακολουθώ!Βλέπω πολλα καινουργια κοριτσια...Εγώ γεννησα 22/3 μια υπέροχη μπεμπουλα κ ήθελα να σας ευχηθώ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας κ μην το βάζετε κατω!Ο δρόμος της εξωσωματικης είναι δύσκολος αλλά μέσα από τις δυσκολίες γινόμαστε πιο δυνατές!Να σκεφτεστε πως κάθε προσπάθεια σας φέρνει πιο κοντά στο μικρο σας θαυμα!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου του χρόνου το Πάσχα όλες σας να έχετε ένα μωράκι στην αγκαλιά σας η να έχετε φουσκωνενες τις κοιλίτσες  σας!!!

Να σου ζησει κοριτσι μου!! Να ναι γερη, καλοτυχη και χαρουμενη η μικρη σας πριγκίπισσα!! Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου! Μακαρι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρόνια πολλά σε όλες! Γράφω μετά τα γλυκά κορίτσια, τη goldy87 κ το φραουλακι για να φέρουν γούρι κ σε μας. Ελπίζω σύντομα να έχω κι εγώ καλά νέα :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μένα και χρόνια πολλα!!!!!

Εύχομαι από δω και πέρα όλα να πάνε καλά για όλους μας!

Goldy πολλά συγχαρητήρια για το μωράκι σου! Εύχομαι να το χαίρεσαι και να είναι πάντα υγιές και χαρούμενο!

 

1UEbp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΑΤΙΟΥΣΚΑ said:

Καλησπέρα, χρόνια πολλά σε όλες! Γράφω μετά τα γλυκά κορίτσια, τη goldy87 κ το φραουλακι για να φέρουν γούρι κ σε μας. Ελπίζω σύντομα να έχω κι εγώ καλά νέα :-)

Χρονια πολλα, χριστος ανεστη! Θετική σκέψη, αντιμετωπίζουμε με πείσμα την καθε δυσκολία. Μακαρι αυτη τη χρονια να τα καταφέρουμε. Ειμαι πολυ αρχη ακομα. Ειδαμε ενα σάκο και λεκιθικο. Ξανα εκανα χοριακη ειναι 14.000 κ προγεστερονη 50. Την αλλη παρασκευη θα παμε για να ακουσουμε καρδουλα. Αυτη η πολυπόθητη. Απο την εμβρυομεταφορα ειμαι ξαπλα αλλα προσπαθώ να ειμαι χαρουμενη κ αισιόδοξη. Κοιτάω μονο το στόχο μας γιατι μοχθήσαμε κ το αξίζουμε! Ολες μας κοριτσια!! Η ψυχολογία ειναι το παν!!! Σας το λεω σαν ειδικός, εξαιτίας της εργασιας μου. Ειμαι ετοιμη για κουβεντούλα, οποία εχει ανάγκη. Φιλάκια πολλα κ καλο ξημέρωμα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ΚΑΤΙΟΥΣΚΑ said:

Καλησπέρα, χρόνια πολλά σε όλες! Γράφω μετά τα γλυκά κορίτσια, τη goldy87 κ το φραουλακι για να φέρουν γούρι κ σε μας. Ελπίζω σύντομα να έχω κι εγώ καλά νέα :-)

Καλημερα κοριτσακι, ξεκινησες τη προσπαθεια σου?

  • Μου αρέσει 1

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, αστα said:

Καλημερα κοριτσακι, ξεκινησες τη προσπαθεια σου?

Γειά σου Άστα. Μετά φόβου πίστεως που λένε, έχω αρχίσει να τρυπιέμαι κι εγώ... Από βδομάδα θα έχω νεότερα :) Τα καλύτερα σου εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

32 minutes ago, Φραουλακι said:

Αληθως ανεστη!!:-D Τι κανεις εσυ κοριτσι;; πλησιάζουμε;;; Χιχιχχι :mad:

Καλώς το το κορίτσι εσυ τι κανεις πως εισαι ;;;; πλησιάζει ο καιρός σιγά σιγά κ δεν σου κρύβω πως εχω αγχωθεί λιγακι !!!!!! Στις 25 του μηνός θα μπω στον 8 και απο δω κ πέρα ολα ειναι πιθανά. Προχθές βέβαια με λαχτάρησαν τα αγγελούδια μου κ έτρεχα στο γαία είχα πολλα υγρα σα νερό κ επικοινώνησα με τον doc όπου κ μου ειπε να πάω να με δει φοβήθηκε μήπως ήταν αμνιακό υγρό αλλα δόξα το θεό ήταν υγρα του κόλπου και ετσι γύρισα πίσω χαχαχαχαχχαχαα μου πηγε να λέμε χχαχααχαχχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη κοπελα μου, σου ευχομαι να παρεις όσες παραπανω βδομαδες μπορεις. Εγω περιμενω... την τριτη τελικα ειδαμε ενα σάκο κ λεκιθικο. Δεν σου κρύβω πως στεναχωρέθηκα. Ο ντοκ μου ειπε πως ειναι καλυτερα λόγω ιστορικού. Να μην επιβαρυνομαι με δίδυμη κύηση. Εκανα ξανα χοριακη, βγήκε 14.000.. πολυ δεν ειναι για 4 βδομαδες απο την εμβρυομεταφορα; Τεσπα λόγια γιατρών... την αλλη παρασκευη πρωτα ο θεος περιμενουμε να ακουσουμε καρδουλα. Μου σύστησε παλι ξαπλα.. το εχω κάψει εντελως.. απο χτες ζαλίζομαι, ισως απο την ξαπλα. Αυτα εν συντομία... Αχαχαχαχ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια κ χρονια πολλα!

Φραουλακι μου μην στεναχωριεσαι.η διδυμη κυηση εχει πολλους κινδυνους.με ενα μωρακι ειναι πιο ασφαλες.ειδες κ λεκιθικο.αυτο ειναι πολυ σημαντικο.ολα εγιναν σε σωστους χρονους.η χοριακη σε προβληματιζει εσενα η το γιατρο? γιατι το λες αυτο.εχει παντως μεγαλο ευρος.καταλαβαινω παντως την ανησυχια σου.χαρα στην αρχη κ μετα παλι προβληματισμος.οιεβδομαδες ειναι δυσκολες αλλα γιατι να μην παει καλα?καθε φορα προχωραει.η στατιστικη ειναι με το μερος σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαγιοπουλα μου. Πως εισαι; ναι εχεις δικιο σε ολα. Μπα εγω αγχώνομαι.. γιατι μου φαινεται παρα πολυ, επίσης εχω μια μικρη ελπιδα οτι ο δεύτερος σάκος ειναι καπου κρυμμένος. Το λυπάμαι το καημενο. Δεν μπορω να χαρώ, ειμαι μόνιμα με ενα αγχος. Απο τα κολπικά ουτροτζεσταν που μου φέρνουν άπειρα υγρα να πω, το έντερο που εχει πρήξει να πω, η τόση ξαπλα μου εχει χτυπήσει το κεφαλι. Ολα με ανησυχούν. Πραγματα που στις προηγούμενες εγκυμοσύνες ουτε που τα έδινα σημασία τωρα ολα τα ψάχνω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 minutes ago, Φραουλακι said:

Καλημερα μαγιοπουλα μου. Πως εισαι; ναι εχεις δικιο σε ολα. Μπα εγω αγχώνομαι.. γιατι μου φαινεται παρα πολυ, επίσης εχω μια μικρη ελπιδα οτι ο δεύτερος σάκος ειναι καπου κρυμμένος. Το λυπάμαι το καημενο. Δεν μπορω να χαρώ, ειμαι μόνιμα με ενα αγχος. Απο τα κολπικά ουτροτζεσταν που μου φέρνουν άπειρα υγρα να πω, το έντερο που εχει πρήξει να πω, η τόση ξαπλα μου εχει χτυπήσει το κεφαλι. Ολα με ανησυχούν. Πραγματα που στις προηγούμενες εγκυμοσύνες ουτε που τα έδινα σημασία τωρα ολα τα ψάχνω. 

 

14 minutes ago, Φραουλακι said:

Καλημερα μαγιοπουλα μου. Πως εισαι; ναι εχεις δικιο σε ολα. Μπα εγω αγχώνομαι.. γιατι μου φαινεται παρα πολυ, επίσης εχω μια μικρη ελπιδα οτι ο δεύτερος σάκος ειναι καπου κρυμμένος. Το λυπάμαι το καημενο. Δεν μπορω να χαρώ, ειμαι μόνιμα με ενα αγχος. Απο τα κολπικά ουτροτζεσταν που μου φέρνουν άπειρα υγρα να πω, το έντερο που εχει πρήξει να πω, η τόση ξαπλα μου εχει χτυπήσει το κεφαλι. Ολα με ανησυχούν. Πραγματα που στις προηγούμενες εγκυμοσύνες ουτε που τα έδινα σημασία τωρα ολα τα ψάχνω. 

Κοιταξε να δεις.Στα διδυμα σημβαινει πολυ συχνα να φανει ο δευτερος σακος αργοτε.οταν λεω αργοτερα ομως,εννοωμεχρι το τελος της πεμπτης εβδομαδας.εσυ ποσο ησουν ακριβως οταν πηγες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, μαγιοπουλας said:

 

Κοιταξε να δεις.Στα διδυμα σημβαινει πολυ συχνα να φανει ο δευτερος σακος αργοτε.οταν λεω αργοτερα ομως,εννοωμεχρι το τελος της πεμπτης εβδομαδας.εσυ ποσο ησουν ακριβως οταν πηγες?

Λιγο μπερδεύομαι ακομα με τις βδομαδες.. 3 βδομαδα απο εμβρυομεταφορα, οποτε 5η; μπα ηταν ενα μεγάλος ωραίος σάκος με λεκιθικο ασκό. Σ ευχαριστω πολυ που ασχολείσαι κ τις τρελές μου σκέψεις!! Η τρελη Σαλονικιά! Οτι να ναι...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

ΒΛΕΠΩ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕΕΕΕ!!!ΦΡΑΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ???ΜΑΓΙΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ??

ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ..ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΥΛΑ Κ ΒΟΥΡ:mad:

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑ ΝΑ!!!ΟΥΦ ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΡΧΙΖΟΥΜΕΕΕ

On 20/4/2017 at 6:58 ΜΜ, Goldy87 said:

Κορίτσια Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη!

Έχω πολύ καιρό να μπω αλλά σας παρακολουθώ!Βλέπω πολλα καινουργια κοριτσια...Εγώ γεννησα 22/3 μια υπέροχη μπεμπουλα κ ήθελα να σας ευχηθώ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας κ μην το βάζετε κατω!Ο δρόμος της εξωσωματικης είναι δύσκολος αλλά μέσα από τις δυσκολίες γινόμαστε πιο δυνατές!Να σκεφτεστε πως κάθε προσπάθεια σας φέρνει πιο κοντά στο μικρο σας θαυμα!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου του χρόνου το Πάσχα όλες σας να έχετε ένα μωράκι στην αγκαλιά σας η να έχετε φουσκωνενες τις κοιλίτσες  σας!!!

GOLDY ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΟΥΦ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

  • Μου αρέσει 2

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κ σενα δημητρα.αντε κ καλη σου αρχη τωρα που μπαινει η ανοιξη.

φραουλακι με το που το μαθαινεις εισαι τεσσαρων εβδομαδων.θα σου στειλω κ pm   εως το βραδυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, μαγιοπουλας said:

γεια σου κ σενα δημητρα.αντε κ καλη σου αρχη τωρα που μπαινει η ανοιξη.

φραουλακι με το που το μαθαινεις εισαι τεσσαρων εβδομαδων.θα σου στειλω κ pm   εως το βραδυ

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ....ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩΩΩΩ..

ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ ΤΣΙΡΙΜΠΟΜΜ!!

  • Μου αρέσει 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DimitraS said:

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ....ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩΩΩΩ..

ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ ΤΣΙΡΙΜΠΟΜΜ!!

Mε το καλο Δημητρα μου καλη αρχη ευχομαι!!!!!!!!!

19 hours ago, Φραουλακι said:

Υπομονη κοπελα μου, σου ευχομαι να παρεις όσες παραπανω βδομαδες μπορεις. Εγω περιμενω... την τριτη τελικα ειδαμε ενα σάκο κ λεκιθικο. Δεν σου κρύβω πως στεναχωρέθηκα. Ο ντοκ μου ειπε πως ειναι καλυτερα λόγω ιστορικού. Να μην επιβαρυνομαι με δίδυμη κύηση. Εκανα ξανα χοριακη, βγήκε 14.000.. πολυ δεν ειναι για 4 βδομαδες απο την εμβρυομεταφορα; Τεσπα λόγια γιατρών... την αλλη παρασκευη πρωτα ο θεος περιμενουμε να ακουσουμε καρδουλα. Μου σύστησε παλι ξαπλα.. το εχω κάψει εντελως.. απο χτες ζαλίζομαι, ισως απο την ξαπλα. Αυτα εν συντομία... Αχαχαχαχ 

Καλησπερα και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. Να με συγχωρεις αλλα θυμησε μου αν δεν σου κανει κοπο γιατι σε εχει ξαπλα ?Γερο να ειναι αυτο να σκεφτεσαι κ να μην στεναχωριεσαι η διδυμη κυηση εχει πολλες εννοιες κ δυσκολιες.Ευχομαι απο καρδιας ολα να σου ερθουν οπως τα επιθυμεις κ κοιτα να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ANYPOMONH said:

Mε το καλο Δημητρα μου καλη αρχη ευχομαι!!!!!!!!!

Καλησπερα και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. Να με συγχωρεις αλλα θυμησε μου αν δεν σου κανει κοπο γιατι σε εχει ξαπλα ?Γερο να ειναι αυτο να σκεφτεσαι κ να μην στεναχωριεσαι η διδυμη κυηση εχει πολλες εννοιες κ δυσκολιες.Ευχομαι απο καρδιας ολα να σου ερθουν οπως τα επιθυμεις κ κοιτα να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου

 

Γιατι στις 2 τελευταίες εγκυμοσύνες ειχα ακατάσχετη αιμορραγία κ ισως γι αυτο φοβούνται. Δεν τα εχασα απο την αιμορραγία αλλα αργότερα έσπασαν τα νερά. Ισως γι αυτο. Να σου πω δεν ρώτησα, οτι μου λενε το κανω. Κ ο σφακ κ ο γιατρος εδω στην θεσσαλονικη τα ιδια μου ειπε. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DimitraS said:

ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ....ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩΩΩΩ..

ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ ΤΣΙΡΙΜΠΟΜΜ!!

Καλή αρχή Δημητρούλα !!!!! Όλα καλά θα πάνε !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DimitraS said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

ΒΛΕΠΩ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕΕΕΕ!!!ΦΡΑΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ???ΜΑΓΙΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ??

ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ..ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΥΛΑ Κ ΒΟΥΡ:mad:

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑ ΝΑ!!!ΟΥΦ ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΡΧΙΖΟΥΜΕΕΕ

GOLDY ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΟΥΦ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

αντε κοριτσι καλη αρχη!!!! σε θελω χαλαρη και αισιοδοξη!!!(Η Αστα ειμαι.....καταλαθος αλλαξα το ονομα μου και τωρα πρεπει να περιμενω 70 μερες για να το ξαναλλαξω.....χιχιχιχι)

  • Μου αρέσει 1

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Φραουλακι said:

 

Γιατι στις 2 τελευταίες εγκυμοσύνες ειχα ακατάσχετη αιμορραγία κ ισως γι αυτο φοβούνται. Δεν τα εχασα απο την αιμορραγία αλλα αργότερα έσπασαν τα νερά. Ισως γι αυτο. Να σου πω δεν ρώτησα, οτι μου λενε το κανω. Κ ο σφακ κ ο γιατρος εδω στην θεσσαλονικη τα ιδια μου ειπε. 

Αχ βρε κοριτσι τι εχεις τραβήξει κ ΕΣΥ . Να κανείς οτι σου λενε κ ολα θα πάνε καλα. Σε ποια βδομάδα σου έσπασαν τα νερά ; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...