Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εύχομαι να γίνω κι εγώ μαμα...


Recommended Posts

Θα πάμε στον γιατρό και θα δείξει, έχεις δίκιο αν θέλω ένα παιδάκι θα πρέπει να αρχίσουμε να το συζητήσουμε. Συγγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση αλλά ειμουν εκτός σύνδεσης και σου γράψω με κινητό. Θα ψάξω να βρω τα πρωτόκολλα να δω ποιο ακριβώς μας ταιριάζει, μπορεί να γίνει και χωρίς φάρμακα μεσα σε φυσικο κύκλο, πάντως αν είναι να διαλέξουμε ανάμεσα στο να μην γίνω μαμα και στην εξωσωματική μάλλον θα γυρει η ζυγαριά στο πρώτο και ας με φοβίζει το δεύτερο

 

stallitsa εμείς με ολιγοασθενοσπερμία κ αρχικό σπερμοδιάγραμμα 1 εκ. σπερ/ρια κ κάπου στο 12 κινητικότητα αυτή τη στιγμή μετά από 2,5 χρόνια προσπάθειας είμαι έγκυος...χωρίς εξωσωματική,χωρίς σπερματέγχυση...και δε το λέω φυσικά γιατί είναι κακό να κάνεις εξωσωματική απλά κι εγώ φοβόμουν τα φάρμακα κτλ γιατί έχουμε πολύ μεγάλο ιστορικό καρκίνου στο σόι..

αντιμετωπίσαμε κι εμείς κ το μικρόβιο χλαμυδίων(που βρέθηκε μόνο στον άντρα μου) μετά κιρσοκήλη όπου έκανε χειρουργείο κ μετά έπρεπε με βιταμίνες κ αγωγή να περιμένουμε άλλο 1 χρόνο κ κάτι μέχρι που να επανέλθει το σπέρμα...όμως με τη βοήθεια του θεού κ του γιατρού του άντρα μου ο οποίος είναι πάαρα πολύ καλός,τα καταφέραμε...κ πίστεψέ με...έμοιαζε αδύνατο...όλοι οι γιατροί είχαν ένα ύφος ότι κ καλά μόνο με εξωσωματική... μόνο ο γιατρός του εξάντλησε όλες τις πιθανές λύσεις κ δόξα το θεό πέτυχε!!

αν χρειαστείς κάτι κ μπορώ να σε βοηθήσω..χαρά μου..σου εύχομαι σύντομα να λυθεί το προβληματάκι σας κ να μείνεις εγκυούλα εκεί που δέ το περιμένεις..επίσης πρέπει να έχεις τσαμπουκά κ να ανεβάζεις τη ψυχολογία του άντρα σου...όσο άνετοι κι αν το παίζουν...δεν είναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σας!

τελικα τυχαια ήτα τα καφε ροζ υγρά γιατι δυστυχώς αδιαθέτησα!

ερχομαστε σε ελεύθερη επαφή από τον Σεπτέμβρη μέρα παρα μερα ή και κάθε μέρα!! εγώ έκανα κάποιεσ ορμονικές εξετάσεις βγήκαν πολύ καλές !πιστεύετε ότι θα έπρεπε να ψαχτούμε και σε άλλες εξετάσεις ή ακόμα το διάστημα είναι μικρό?

καλησπερα sweet, καλο ειναι να κανει και ενα σπερμιογραμμα ο αντρα σου. ξερω οτι οι αντρες το παιρνουν λιγο στραβα το θεμα αλλα καλό ειναι να ξερουμε απο νωρις τι πραγματικα συμβαινει. Αφου οι ορμονολογικες εξετασεις σου ειναι καλες καλο ειναι να ψαχτει και ο αντρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι καινούργια εδω στη συγκεκριμένη ενότητα γιατί σε άλλο θέμα έχω γράψει και παλιότερα. Κι εμείς μια απ'τα ίδια προσπαθούμε εδώ και πολύ καιρό πήρα και δύο κύκλους serpafar με pegnyl Αλλά τίποτα. Ειχα μείνει έγκυος πριν δύο χρόνια αλλά στις 16 εβδομάδες κάναμε διακοπή της κύησης λόγω σοβαρόυ προβλήματος του εμβρύου. Το θέμα μου έιναι πως Λόγω της δουλειάς του άντρα μου είμαστε έξι μήνες μαζί και έξι μήνες χώρια οπότε όπως καταλαβαίνετε κανένας γιατρός δεν παίρνει στα σοβαρά έξι μήνες προσπάθειας συν του ότι όλοι μου λένε αφού έμεινες μια φορά έγκυος δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Και ότι όλα είναι στο μυαλό μου όλα είναι άγχος γιατί λείπει ο άντρας μου αλλά από αποτέλεσμα τίποτα:mad:

Κάναμε και σπερμοδιάγραμμα και όλα καλά και ουσιαστικά και εγώ τα χάπια τα πήρα για να επιταχύνουμε τις διαδικασίες χωρίς Να υπάρχει κάποια ένδειξη. Έχω και πολύ μικρό κύκλο περίπου 26 μέρες οπότε είναι πολύ συχνή η απογοήτευση μου όπως καταλαβαίνετε. Πραγματικά νιώθω ότι έχω αρχίσει και κουράζομαι και τώρα που πέρασε κι αυτό το εξάμηνο και πάλι θα φύγει ο άντρας μου σε ένα μήνα δε νομίζω πως έχω κουράγιο να ξαναπάρω χάπια. Με ξενερώνει και πολύ το ότι πρέπει μία συγκεκριμένη στιγμή να έχουμε επαφή γιατί αλλιώς έχω πάρει τσάμπα ορμόνες. Φαντάζομαι σας λέω πράγματα που κι εσείς τα έχετε ζήσει κι εσείς τα έχετε σκεφτεί και απλώς ήθελα να τα πω σε κάποιον που να τα καταλαβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι καινούργια εδω στη συγκεκριμένη ενότητα γιατί σε άλλο θέμα έχω γράψει και παλιότερα. Κι εμείς μια απ'τα ίδια προσπαθούμε εδώ και πολύ καιρό πήρα και δύο κύκλους serpafar με pegnyl Αλλά τίποτα. Ειχα μείνει έγκυος πριν δύο χρόνια αλλά στις 16 εβδομάδες κάναμε διακοπή της κύησης λόγω σοβαρόυ προβλήματος του εμβρύου. Το θέμα μου έιναι πως Λόγω της δουλειάς του άντρα μου είμαστε έξι μήνες μαζί και έξι μήνες χώρια οπότε όπως καταλαβαίνετε κανένας γιατρός δεν παίρνει στα σοβαρά έξι μήνες προσπάθειας συν του ότι όλοι μου λένε αφού έμεινες μια φορά έγκυος δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Και ότι όλα είναι στο μυαλό μου όλα είναι άγχος γιατί λείπει ο άντρας μου αλλά από αποτέλεσμα τίποτα:mad:

Κάναμε και σπερμοδιάγραμμα και όλα καλά και ουσιαστικά και εγώ τα χάπια τα πήρα για να επιταχύνουμε τις διαδικασίες χωρίς Να υπάρχει κάποια ένδειξη. Έχω και πολύ μικρό κύκλο περίπου 26 μέρες οπότε είναι πολύ συχνή η απογοήτευση μου όπως καταλαβαίνετε. Πραγματικά νιώθω ότι έχω αρχίσει και κουράζομαι και τώρα που πέρασε κι αυτό το εξάμηνο και πάλι θα φύγει ο άντρας μου σε ένα μήνα δε νομίζω πως έχω κουράγιο να ξαναπάρω χάπια. Με ξενερώνει και πολύ το ότι πρέπει μία συγκεκριμένη στιγμή να έχουμε επαφή γιατί αλλιώς έχω πάρει τσάμπα ορμόνες. Φαντάζομαι σας λέω πράγματα που κι εσείς τα έχετε ζήσει κι εσείς τα έχετε σκεφτεί και απλώς ήθελα να τα πω σε κάποιον που να τα καταλαβαίνει.

 

 

Κοριτσι σε καταλαβαινω απολυτα κ ειδικα αυτο με την απουσια του αντρα. Καλα εκανες κ επισπευσες τις διαδικασιες γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο να μην μπορεις να εχεις κανονικες επαφες ολοκληρωμενο χρονο. Το οτι εμεινες μια φορα εγκυος ειναι ενθαρυντικο ομως αυτο δεν πρεπει να σε εφησυχασει γιατι εχει περασει αρκετος καιρος ισως θα επρεπε να κανεις ενα επαναληπτικο κυκλο εξετασεων κ οποτε νιωσεις ετοιμη να ξεκινησεις παλι τις προσπαθειες πιο εντατικα γιατι ο καιρος περναει η αληθεια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι σε καταλαβαινω απολυτα κ ειδικα αυτο με την απουσια του αντρα. Καλα εκανες κ επισπευσες τις διαδικασιες γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο να μην μπορεις να εχεις κανονικες επαφες ολοκληρωμενο χρονο. Το οτι εμεινες μια φορα εγκυος ειναι ενθαρυντικο ομως αυτο δεν πρεπει να σε εφησυχασει γιατι εχει περασει αρκετος καιρος ισως θα επρεπε να κανεις ενα επαναληπτικο κυκλο εξετασεων κ οποτε νιωσεις ετοιμη να ξεκινησεις παλι τις προσπαθειες πιο εντατικα γιατι ο καιρος περναει η αληθεια ειναι.

 

Ευχαριστώ για την στήριξη!!! Έχω κάνει όλες τις ορμονικές εξετάσεις τελευταία και σε διαφορετικές ημερομηνίες μέσα στον κύκλο όπως πρέπει και πηγαίνω και πολύ συχνά για υπέρηχο γιατί η γυναικολόγος είναι πολύ γνωστή μου όποτε τυχαίνει και μέσα στο μήνα να πάω να δούμε το ωάριο και να ξέρω ότι όλα πηγαίνουν καλά... παρόλαυτα... Αποτέλεσμα δεν έχουμε δει...:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια εγώ είμαι καινούργια εδω στη συγκεκριμένη ενότητα γιατί σε άλλο θέμα έχω γράψει και παλιότερα. Κι εμείς μια απ'τα ίδια προσπαθούμε εδώ και πολύ καιρό πήρα και δύο κύκλους serpafar με pegnyl Αλλά τίποτα. Ειχα μείνει έγκυος πριν δύο χρόνια αλλά στις 16 εβδομάδες κάναμε διακοπή της κύησης λόγω σοβαρόυ προβλήματος του εμβρύου. Το θέμα μου έιναι πως Λόγω της δουλειάς του άντρα μου είμαστε έξι μήνες μαζί και έξι μήνες χώρια οπότε όπως καταλαβαίνετε κανένας γιατρός δεν παίρνει στα σοβαρά έξι μήνες προσπάθειας συν του ότι όλοι μου λένε αφού έμεινες μια φορά έγκυος δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Και ότι όλα είναι στο μυαλό μου όλα είναι άγχος γιατί λείπει ο άντρας μου αλλά από αποτέλεσμα τίποτα:mad:

Κάναμε και σπερμοδιάγραμμα και όλα καλά και ουσιαστικά και εγώ τα χάπια τα πήρα για να επιταχύνουμε τις διαδικασίες χωρίς Να υπάρχει κάποια ένδειξη. Έχω και πολύ μικρό κύκλο περίπου 26 μέρες οπότε είναι πολύ συχνή η απογοήτευση μου όπως καταλαβαίνετε. Πραγματικά νιώθω ότι έχω αρχίσει και κουράζομαι και τώρα που πέρασε κι αυτό το εξάμηνο και πάλι θα φύγει ο άντρας μου σε ένα μήνα δε νομίζω πως έχω κουράγιο να ξαναπάρω χάπια. Με ξενερώνει και πολύ το ότι πρέπει μία συγκεκριμένη στιγμή να έχουμε επαφή γιατί αλλιώς έχω πάρει τσάμπα ορμόνες. Φαντάζομαι σας λέω πράγματα που κι εσείς τα έχετε ζήσει κι εσείς τα έχετε σκεφτεί και απλώς ήθελα να τα πω σε κάποιον που να τα καταλαβαίνει.

γεια parisa. το γεγονος οτι πρεπει να μεινεις εγκυος μεσα σε ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα σε αγχωνει και δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις που ξερουμε ότι λογω άγχους πολλες κοπελες δεν μενουν εγκυες. Πρέπει να προσπαθήσεις να μην χαλαρώσεις και να πεις στον εαυτό σου ότι εαν δεν είναι αυτή την φορά θα ειναι την επόμενη. Επειδή όμως είχες μια διακοπή κυήσεως έχεις κάνει καμιά υστεροσκόπηση;

Link to comment
Share on other sites

γεια parisa. το γεγονος οτι πρεπει να μεινεις εγκυος μεσα σε ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα σε αγχωνει και δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις που ξερουμε ότι λογω άγχους πολλες κοπελες δεν μενουν εγκυες. Πρέπει να προσπαθήσεις να μην χαλαρώσεις και να πεις στον εαυτό σου ότι εαν δεν είναι αυτή την φορά θα ειναι την επόμενη. Επειδή όμως είχες μια διακοπή κυήσεως έχεις κάνει καμιά υστεροσκόπηση;

 

Καλησπέρα. Ναι όλοι αυτό μου λένε για το άγχος αλλά μεταξύ μας δεν ξέρω αν πραγματικά αυτό επηρεάζει:lol:. Όχι δεν έχω κάνει ποτέ υστεροσκόπηση δεν μου την πρότεινε κανένας, Μόνο συχνούς υπέρηχους ειδικά μετά το χειρουργείο και ορμονολογικους ελέγχους

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!

τελευταια περίοδος μου ήρθε στις 15/3 οποτε σήμερα είμαι στην 23η μέρα!

γενικά δν αισθανόμουν και πολύ καλα..συνέχεια κουρασμένη και κάτι αναγούλες και σκέφτηκα να παρω ένα τεστ να δω μήπως δείξει κάτι.!! εγινε και η δεύτερη γραμμούλα ροζ βέβαια οοχι πολύ έντονη!! είμαι έγκυος??να χαρώ?δεν είναι πολύ νωρίς για να δείξει το τεστ?!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

τελευταια περίοδος μου ήρθε στις 15/3 οποτε σήμερα είμαι στην 23η μέρα!

γενικά δν αισθανόμουν και πολύ καλα..συνέχεια κουρασμένη και κάτι αναγούλες και σκέφτηκα να παρω ένα τεστ να δω μήπως δείξει κάτι.!! εγινε και η δεύτερη γραμμούλα ροζ βέβαια οοχι πολύ έντονη!! είμαι έγκυος??να χαρώ?δεν είναι πολύ νωρίς για να δείξει το τεστ?!!

 

Λένε πως ένα αρνιτικό τεστ μπορεί να ειπναι λάθος αλλα ένα θετικό δύσκολα είναι λάθος!!! Μπορεί αν οι συνθήκες ήταν καλές (πρωινά ούρα και δεν έιχες πιεί πολλά υγρά) να δείξει απο τόσο νωρίς! Εγ΄ω θα χαιρόμουν... Συγκρατημένα... αλλά θα χαιρόμουν:oops:

Πήγαινε αύριο για μία χοριακή που θα δείξει σίγουρα! Ααα και ενημερωσέ μας🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι το τεστ το έκανα μόλις τώρα και οχι το πρωί!!

μπορώ να κάνω την εξέταση πριν μου το πει ο γιατρός? γαιτι παίρνω τηλ και είναι όλο απασχολημένος και αύριο μαλλον θα λέιπει..χοριακή ή β χοριακη λέγεται?πόσο κοστίζει?σε μικροβιολογικό εργαστήριο πάω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το θέμα είναι το τεστ το έκανα μόλις τώρα και οχι το πρωί!!

μπορώ να κάνω την εξέταση πριν μου το πει ο γιατρός? γαιτι παίρνω τηλ και είναι όλο απασχολημένος και αύριο μαλλον θα λέιπει..χοριακή ή β χοριακη λέγεται?πόσο κοστίζει?σε μικροβιολογικό εργαστήριο πάω?

 

Καλησπέρα sweety, και συγχαρητήρια απο τώρα (γιατί λογικά είσαι). Και με το γιατρό να μιλήσεις το ίδιο θα σου πει (για τις εξετάσεις αίματος). Θα πας οποιαδήποτε ώρα σε ένα μικροβιολογικό και θα πεις ότι θες να κάνεις εξετάσεις β χοριακής. Γύρω στα 10-15? κοστίζουν. Πάρε τηλ σε ένα μικροβιολογικό ακόμα και τώρα και ρώτα μέχρι τι ώρα παίρνουν αίμα, γιατί κάποια παίρνουν μέχρι το βράδυ. Καλή τύχη!!!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα sweety, και συγχαρητήρια απο τώρα (γιατί λογικά είσαι). Και με το γιατρό να μιλήσεις το ίδιο θα σου πει (για τις εξετάσεις αίματος). Θα πας οποιαδήποτε ώρα σε ένα μικροβιολογικό και θα πεις ότι θες να κάνεις εξετάσεις β χοριακής. Γύρω στα 10-15? κοστίζουν. Πάρε τηλ σε ένα μικροβιολογικό ακόμα και τώρα και ρώτα μέχρι τι ώρα παίρνουν αίμα, γιατί κάποια παίρνουν μέχρι το βράδυ. Καλή τύχη!!!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!

 

μακάρι!!! γιατί φοβάμαι πολύ...το σεπτεμβρη πάλι είχα δει θετικό τεστ και με καθυστέρηση και χωρις να προλαβω να κανω εξετάσεις να δω τι γινόταν μετα απο 3-4 μερες μ ήρθε περίοδος!

Link to comment
Share on other sites

μακάρι!!! γιατί φοβάμαι πολύ...το σεπτεμβρη πάλι είχα δει θετικό τεστ και με καθυστέρηση και χωρις να προλαβω να κανω εξετάσεις να δω τι γινόταν μετα απο 3-4 μερες μ ήρθε περίοδος!

 

Ααααα γι αυτό φοβάσαι :-P λοιπόν συμβουλή γιατρού: άσε πίσω το παρελθόν! ;)

Link to comment
Share on other sites

μακάρι!!! γιατί φοβάμαι πολύ...το σεπτεμβρη πάλι είχα δει θετικό τεστ και με καθυστέρηση και χωρις να προλαβω να κανω εξετάσεις να δω τι γινόταν μετα απο 3-4 μερες μ ήρθε περίοδος!

 

Με κάλυψε πλήρως η ΧρύσαΜ!!! Δεν υπάρχει κανένας λόγος να σου πει γιατρός να το κάνεις μόνο εάν θέλεις να στο γράψει για να πληρώσεις λιγότερο αλλά ούτως ή άλλως είναι χαμηλό το κόστος . Όταν έχουμε καθυστέρηση και θετικό τεστ αλλά αδιαθέτουμε λίγο μετά Ίσως συμβαίνει βιοχημική εγκυμοσύνη. Δηλαδή πάει να γίνει ανεβαίνει λίγο η Β χοριακή που σου κόβει την περίοδο και κανει το τεστ θετικό αλλά αμέσως σου έρχεται η περίοδος . Μπορεί όλες κάποια στιγμή να έχουμε περάσει μία βιοχημική Αλλά επειδή δεν κάναμε στην συγκεκριμένη Τεστ να μην το καταλάβαμε πότε!!! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι και περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ααααα γι αυτό φοβάσαι :-P λοιπόν συμβουλή γιατρού: άσε πίσω το παρελθόν! ;)

 

νομίζω ότ θα συμβεί πάλι το ίδιο!!

λοιπόν πήρα τηλ αύριο πρωί θα πάω να την κάνω!!

θα στείλω!!

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομίζω ότ θα συμβεί πάλι το ίδιο!!

λοιπόν πήρα τηλ αύριο πρωί θα πάω να την κάνω!!

θα στείλω!!

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!

 

Good luck και μην αγχώνεσαι!!!!! 😘 😘 😘

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

η χοριακή μου βγήκε θετική 54 μονάδες!!

διαβασα στο χαρτι τα οριαα και λεει

1-2 εβδομαδες είναι 16-116 μονάδες!

εμενα τελυταια περίοδος ήταν στις 15/3

μήπως ειμαι παραπάνω και δεν ειναι καλή η τιμή των 54 μονάδων?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

η χοριακή μου βγήκε θετική 54 μονάδες!!

διαβασα στο χαρτι τα οριαα και λεει

1-2 εβδομαδες είναι 16-116 μονάδες!

εμενα τελυταια περίοδος ήταν στις 15/3

μήπως ειμαι παραπάνω και δεν ειναι καλή η τιμή των 54 μονάδων?

 

Το ένα με δύο εβδομάδες στην τιμή της χοριακής εννοείται μετά τη σύλληψη πιο πριν δεν θα είχες χοριακή οπότε μη σε μπερδεύει σαν Ηλικία κύησης ότι εσύ τώρα μπορεί να είσαι 3-4 εβδομάδων. Πήγαινε και τη Δευτέρα όπου θα πρέπει να έχει διπλασιαστεί σχεδόν!!! Πάντως πολύ θετικά ακούγονται τα νέα σου!!!! 🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

η χοριακή μου βγήκε θετική 54 μονάδες!!

διαβασα στο χαρτι τα οριαα και λεει

1-2 εβδομαδες είναι 16-116 μονάδες!

εμενα τελυταια περίοδος ήταν στις 15/3

μήπως ειμαι παραπάνω και δεν ειναι καλή η τιμή των 54 μονάδων?

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Σημασία έχει να διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραα σας!!

έχω πόνους περιόδου οπως και την προηγούμενη φορα που τελικά μου ήρθε περίοδος...

φοβάμαι πως πάλι το ίδιο..

μπορεί να έχω πόνους περιόδου και να ειναι φυσιολογικό?

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραα σας!!

έχω πόνους περιόδου οπως και την προηγούμενη φορα που τελικά μου ήρθε περίοδος...

φοβάμαι πως πάλι το ίδιο..

μπορεί να έχω πόνους περιόδου και να ειναι φυσιολογικό?

 

 

Ναι καλέ!! Στην αρχή της εγκυμοσίνης οι περισσότερες έχουν τέτοιους πόνους, μην ανησυχείς ;) ;) ;) όλα καλά θα πάνε, αρκεί να μην αγχώνεσαι!!! 😘😘😘

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραα σας!!

έχω πόνους περιόδου οπως και την προηγούμενη φορα που τελικά μου ήρθε περίοδος...

φοβάμαι πως πάλι το ίδιο..

μπορεί να έχω πόνους περιόδου και να ειναι φυσιολογικό?

 

Κι εγώ έτσι ξέρω. Πως μοιαζουν πολύ τα συμπτώματα!!! Ξέρω πως δεν υπάρχει χειρότερη εκφραση απο το "μην αγχωνεσαι" αλλά πρεπει να το βαλουμε ολες καλά στο μυαλό μας και να περιμένουμε να έρθει με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι ξέρω. Πως μοιαζουν πολύ τα συμπτώματα!!! Ξέρω πως δεν υπάρχει χειρότερη εκφραση απο το "μην αγχωνεσαι" αλλά πρεπει να το βαλουμε ολες καλά στο μυαλό μας και να περιμένουμε να έρθει με το καλό!!!

 

Συμφωνώ απόλυτα!! (Όσο και αν δεν μπορώ να το εφαρμόσω στον εαυτό μου)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...