Μαριάμα

Σας παρακαλώ! Γίνεται η σύλληψη με αυτο τον τρόπο;;;

Recommended Posts

Διαφημίσεις

Καλέ μην σκέφτεσαι έτσι για την κοπέλα. Οι σύγχρονοι ρυθμοί ζωής με τα απαιτητικά ωράρια και τον λιγοστό χρόνο που διαθέτουν πλέον τα ζευγάρια, συν την μαμά που δεν πάει για κανένα καφέ στην γειτόνισσα, έχει αναγκάσει πια πολλούς νέους να καταφεύγουν σε εναλλακτικούς τρόπους!

Κρίμα!

Υπάρχει κ η τουαλέτα του εστιατορίου, το παρκάκι της γειτονιάς ....αααα....κ το αυτοκίνητο !!!!:D

3W24p3.png

Υπάρχει κ η τουαλέτα του εστιατορίου, το παρκάκι της γειτονιάς ....αααα....κ το αυτοκίνητο !!!!:D

εεεεεεε τρε μπαναλ.... Η συριγγα αποτελει καινοτομια. Τυφλα να εχουν οι σπερματεγχυσεις... Γιατροι κ χαζομαρες.. τζαμπα τρεχουμε...

Να διαβάζουμε προσεκτικά τα μηνύματα της κοπέλας πριν σχολιάσουμε!! Η κοπέλα είπε ότι πρέπει να γίνει εντός σπιτιού, αλλά δεν ξεκουνιέται η μαμά! :confused::confused::confused:

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Να διαβάζουμε προσεκτικά τα μηνύματα της κοπέλας πριν σχολιάσουμε!! Η κοπέλα είπε ότι πρέπει να γίνει εντός σπιτιού, αλλά δεν ξεκουνιέται η μαμά! :confused::confused::confused:

μα τα διάβασα...:D:D γι αυτό λέω να πάνε κάπου έξω....ή σε ξενοδοχείο...ας στείλουν την μαμά μια εκδρομή

ας την δώσουν υπνωτικό στην ανάγκη:mrgreen:

3W24p3.png

εεεεεεε τρε μπαναλ.... Η συριγγα αποτελει καινοτομια. Τυφλα να εχουν οι σπερματεγχυσεις... Γιατροι κ χαζομαρες.. τζαμπα τρεχουμε...

όσο γι αυτό, δεν θα διαφωνήσω:rolleyes::P:p

3W24p3.png

μα τα διάβασα...:D:D γι αυτό λέω να πάνε κάπου έξω....ή σε ξενοδοχείο...ας στείλουν την μαμά μια εκδρομή

ας την δώσουν υπνωτικό στην ανάγκη:mrgreen:

Φίλη Νικόλ να τα ξαναδιαβάσεις πριν ξανασχολιάσεις!!! τα δεδομένα έχουν ως εξής:

α) πρέπει να γίνει σπίτι

β) η μαμά δεν μπορεί να πάει πουθενά

γ) είναι 30 χρονών η κοπέλα ο υποψήφιος πατέρας δεν ξέρουμε πόσο χρονών είναι

δ) δουλεύουν πολύ πρωί και το βράδυ δεν μπορούν να το ξενυχτάνε!

ε) η κοπέλα θέλει να της το επιβεβαιώσει κάποιος στο ίντερνετ ότι θα έχει σίγουρη επιτυχία το κυπελάκι με την σύριγγα γιατί κάτι γυναικόλογους που ρώτησε δεν της απάντησαν (tragic να μην απαντάνε και αυτοί)!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Φίλη Νικόλ να τα ξαναδιαβάσεις πριν ξανασχολιάσεις!!! τα δεδομένα έχουν ως εξής:

α) πρέπει να γίνει σπίτι

β) η μαμά δεν μπορεί να πάει πουθενά

γ) είναι 30 χρονών η κοπέλα ο υποψήφιος πατέρας δεν ξέρουμε πόσο χρονών είναι

δ) δουλεύουν πολύ πρωί και το βράδυ δεν μπορούν να το ξενυχτάνε!

ε) η κοπέλα θέλει να της το επιβεβαιώσει κάποιος στο ίντερνετ ότι θα έχει σίγουρη επιτυχία το κυπελάκι με την σύριγγα γιατί κάτι γυναικόλογους που ρώτησε δεν της απάντησαν (tragic να μην απαντάνε και αυτοί)!

όλα του γάμου ..δύσκολα !!!!

καλά κι αυτοί οι γιατροί ....τους ανοίγεται τέτοιος ορίζοντας κ δεν βοηθάνε:?

αααχχχ..ναι, έχεις δίκιο, τα διάβασα αλλά μάλλον δεν έδωσα την δέουσα προσοχή

Θα μπορούσα να απαντήσω αν έχει σίγουρη επιτυχία ή όχι, αν ήξερα πως θα φερθεί η κοπέλα μετά την εισαγωγή του σπέρματος με σύριγγα...αλλιώς πως θα έχουμε μια σωστή κ τεκμηριωμένη απάντηση?

3W24p3.png

όλα του γάμου ..δύσκολα !!!!

καλά κι αυτοί οι γιατροί ....τους ανοίγεται τέτοιος ορίζοντας κ δεν βοηθάνε:?

αααχχχ..ναι, έχεις δίκιο, τα διάβασα αλλά μάλλον δεν έδωσα την δέουσα προσοχή

Θα μπορούσα να απαντήσω αν έχει σίγουρη επιτυχία ή όχι, αν ήξερα πως θα φερθεί η κοπέλα μετά την εισαγωγή του σπέρματος με σύριγγα...αλλιώς πως θα έχουμε μια σωστή κ τεκμηριωμένη απάντηση?

Μπράβο που τα διάβασες σωστά αυτή την φορά και σχολίασες!!! ;)

Τι καλά που μπορείς να δώσεις την πιστοποίηση ότι θα πετύχει, εγώ μόνο καλή επιτυχία ευχήθηκα, άρα απομένει να σου λύσει τις απορίες η κοπέλα για το πως θα φερθεί μετά (εγώ να σου πω αν και το διάβασα πολύ καλά αυτό δεν κατάλαβα τι εννοείς άρα δεν μπορώ να σχολιάσω) ....

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Μπράβο που τα διάβασες σωστά αυτή την φορά και σχολίασες!!! ;)

Τι καλά που μπορείς να δώσεις την πιστοποίηση ότι θα πετύχει, εγώ μόνο καλή επιτυχία ευχήθηκα, άρα απομένει να σου λύσει τις απορίες η κοπέλα για το πως θα φερθεί μετά (εγώ να σου πω αν και το διάβασα καλά αυτό δεν κατάλαβα τι εννοείς) ....

χαχαχχαχα.....φίλη mama_3 , με προκαλείς να μπω σε λεπτομέρειες....:mrgreen::roll:

συνθήκες. θερμοκρασία,στάση σώματος κλπ.κλπ

3W24p3.png

Διαφημίσεις

χαχαχχαχα.....φίλη mama_3 , με προκαλείς να μπω σε λεπτομέρειες....:mrgreen::roll:

συνθήκες. θερμοκρασία,στάση σώματος κλπ.κλπ

Σε ευχαριστώ που το διευκρίνισες και κατάλαβα και μπορώ να σχολιάσω.

Η στάση του σώματος μετά τι ρόλο παίζει? Δηλαδή αφού κάνει την κατ' οίκον εξωσωματική μετά τι μας νοιάζει?

Εγώ νομίζω ότι μετά την διαδικασία με την σύριγγα απλώς περιμένουμε για τα αποτελέσματα, αυτό που δεν ξέρω είναι εάν σε αυτή την περίπτωση το τεστ μπορεί να δείξει πριν την ώρα που περιμένει κανονικά περίοδο ή μπορεί να το κάνει και νωρίτερα!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Βρε mama_3 δεν πιστευω να εισαι η Μαριαμα:rolleyes::roll:

Κατι τετοιες ακραιες αναρτησεις μονο εσυ τις ανακαλυπτεις! :lol::lol:

Παντως η Μαριαμα, μεγαλη οικειοτητα και ανεση εχει με το forum. Tα ειρωνικα σχολια τα αποφευγει εντεχνως. Και εχει και χιουμορ.

Βρε mama_3 δεν πιστευω να εισαι η Μαριαμα:rolleyes::roll:

Κατι τετοιες ακραιες αναρτησεις μονο εσυ τις ανακαλυπτεις! :lol::lol:

Παντως η Μαριαμα, μεγαλη οικειοτητα και ανεση εχει με το forum. Tα ειρωνικα σχολια τα αποφευγει εντεχνως. Και εχει και χιουμορ.

Καλέ εγώ σήμερα είδα το θέμα και προσπαθώ να βοηθήσω!! και δεν βρίσκω κάτι ακραίο στο θέμα, ούτε κανένα ειρωνικό σχόλιο... κορίτσια μην χαλάμε τα θέματα please :wink:

summer μου πρέπει να τοποθετηθείς για την σύριγγα εφόσον αποφάσισες να γράψεις στο θέμα!!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

ααααααααα επίσης, δεν τα ανακαλύπτω εγώ αυτά τα θέματα, γράφω απλώς και μετά μου λένε ότι τα χαλάω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Πλακα πλακα,καπου διαβαζα προχθες για μια φυλακισμενη που ηταν καταδικασμενη σε θανατο, οτι πληρωσε για να παρει συριγγα με σπερμα και εμεινε εγκυος. Μετατραπηκε η ποινη της σε ισοβια . (Βεβαια μπορει καποιος ντουρος δεσμοφυλακας να εκανε την δουλεια και για να μην τουπαρουν το κεφαλι ειπαν για συριγγα) :) .

Διαφημίσεις

Aς τοποθετηθω...

Δεν την θεωρω κακη μεθοδο:-D:roll:

Για σκεψου τα ζευγαρια που βρισκονται μακρια τις γονιμες ημερες?

Αλλα αυτα μας τα κρυβουν οι γιατροι , γιατι θελουν να τα κανουν ολα αυτοι και να μας παιρνουν και τα λεφτα! :rolleyes:

Οριστε η Μαριαμα μας ανοιξε τα ματια!

Aς τοποθετηθω...

Δεν την θεωρω κακη μεθοδο:-D:roll:

Για σκεψου τα ζευγαρια που βρισκονται μακρια τις γονιμες ημερες?

Αλλα αυτα μας τα κρυβουν οι γιατροι , γιατι θελουν να τα κανουν ολα αυτοι και να μας παιρνουν και τα λεφτα! :rolleyes:

Οριστε η Μαριαμα μας ανοιξε τα ματια!

Αγαπημένη μου φίλη summer, έκανες το λάθος που έκανε και η φίλη Nikol... σχολίασες χωρίς να έχεις διαβάσει :confused::confused:

τα ζευγάρια που είναι μακριά δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν αυτή τη μέθοδο γιατί όπως λένε τα κορίτσια πρέπει να γίνει αμέσως η διαδικασία αλλιώς πρέπει να μπει στο ψυγείο το κυπελλάκι. Οπότε αυτοί που είναι μακριά θα πρέπει να στείλουν το γενετικό υλικό με ψυγειάκι!

Για τους γιατρούς συμφωνώ!!!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Πλακα πλακα,καπου διαβαζα προχθες για μια φυλακισμενη που ηταν καταδικασμενη σε θανατο, οτι πληρωσε για να παρει συριγγα με σπερμα και εμεινε εγκυος. Μετατραπηκε η ποινη της σε ισοβια . (Βεβαια μπορει καποιος ντουρος δεσμοφυλακας να εκανε την δουλεια και για να μην τουπαρουν το κεφαλι ειπαν για συριγγα) :) .

μπορείς να μας παραθέσεις το link με την δημοσίευση? έτσι για να μιλάμε με επιχειρήματα!! :mrgreen:

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Α στο καλό, εκανα εικόνα τη σκηνη από ένα θρίλερ (dont breathe) που ενας κυριος παει να κανει την ίδια "δουλεια" σε μια κοπελα με συριγγα από το ψυγείο :P :p:p

mlBhp2.png

Α στο καλό, εκανα εικόνα τη σκηνη από ένα θρίλερ (dont breathe) που ενας κυριος παει να κανει την ίδια "δουλεια" σε μια κοπελα με συριγγα από το ψυγείο :P :p:p

Χα χα χα κ ελεγα βρε αναστασακι οτι καπου το εχω ξαναακουσει το σκηνικο!!! Χα χα χα εχεις δικιο ειναι στην ταινια!!

AAAA ναι!!!!

χαχαχα

και τι έγινε?? έμεινε έγκυος η κοπέλα?? :confused::confused::confused:

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Μη μου πεις!! Ειχε κι αυτος την μαμα του στο σπιτι, ε? Πολυ ενδιαφερον.... Και τι εγινε μετα?

n50jp3.png

και τι έγινε?? έμεινε έγκυος η κοπέλα?? :confused::confused::confused:

Αχαχχαχα περιγραφη:Αρχικα, υπάρχει μια αιχμάλωτη κοπέλα στο υπόγειο η οποία πεθαίνει και στην πορεία της ταινίας αποκαλύπτεται πως ήταν έγκυος χωρις να μας πει πως και τι. Έτσι ο κύριος αυτος επειδη ήθελε ντε και καλά απόγονο , πιανει μια δεύτερη κοπέλα και μας δειχνει τη μεθοδο της κατεψυγμένης συριγγας και αφηνει να εννοηθει πως η πρώτη κοπέλα έτσι εμεινε έγκυος :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mlBhp2.png

Κορίτσια δεν το έχω δοκιμάσει απλά ρώτησα αν γίνεται κ ειπα ν ακούσω κ μια γνώμη παραπάνω! Στο internet αν το ψάξετε λέει πως γίνεται απλά επειδή γιατρός δεν μου απαντάει! Μπορεί να με περνάει για τρελή η απλά όπως κ αναφέρθηκε απο την στιγμή που δεν θα πάρει λεφτα δεν έχει κίνητρο! Απο εκεί πέρα όπως καταλαβαίνετε ειναι δύσκολη η θέση μου κ δεν μπορώ να σας πω όλους τους λόγους που δεν μπορεί να γίνει κανονικά! Το θέμα ειναι ότι δεν εινα εύκολο να γίνει κανονικά κ σκέφτηκα αυτο. Πείτε λάθος μου πείτε τρελή πείτε αγράμματη. Ο καθένας ας σχολιάσει όπως θέλει. Απλά αν υπάρχουν εδώ κάποιοι που μπορούν να με βοηθήσουν θα ήμουν ευγνώμων!

Guest
    Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις