βιολετα.

επιδομα εξωσωματικης εοπυυ 2016

Recommended Posts

Καλησπέρα, την βεβαίωση που ζητάει η επιτροπή ότι δεν έχεις πάρει ξανά επίδομα εξωσωματικής που το βρίσκουμε? Από το ΙΚΑ?

Διαφημίσεις

On 10/14/2018 at 9:33 PM, xrys1988 said:

Καλησπέρα, την βεβαίωση που ζητάει η επιτροπή ότι δεν έχεις πάρει ξανά επίδομα εξωσωματικής που το βρίσκουμε? Από το ΙΚΑ?

Καλημερα, κανονικα ναι. Απο τον φορεα που ησουν ασφαλισμενη. Αν ησουν σε παραπανω φορεις θα παρεις απο ολους.

Εμενα το ικα ομως μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση κ δεν μου εδωσαν. 

k0oZp3.png

10 ώρες πρίν, nini84 είπε:

Καλημερα, κανονικα ναι. Απο τον φορεα που ησουν ασφαλισμενη. Αν ησουν σε παραπανω φορεις θα παρεις απο ολους.

Εμενα το ικα ομως μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση κ δεν μου εδωσαν. 

Και στην επιτροπή δεν σου την ζήτησαν?

12 hours ago, xrys1988 said:

Και στην επιτροπή δεν σου την ζήτησαν?

Η γραμματεας της επιτροπης μου την ζητουσε. Της ελεγα οτι πηγα στο ικα κ δεν δινουν τετοια βεβαιωση. Μεχρι κ η προισταμένη επικοινωνησε τηλεφωνικα μαζι της κ της το ειπε. Αυτη ομως εκει.Να επιμένει. Για καλη μου τυχη βρηκα το παλιο μου βιβλιαριο. Κ ετσι δεν χρειαστηκε. 

Μιλαω για την επιτροπη της Αλεξανδρουπολης. 

• Ευχαριστώ! 1

k0oZp3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα