Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ήρεμος γλυκομιλητος, να δινει βαση στο μυστηριο της βάπτισης και οχι να θέλει να τελειώσει μεσα σε 5 λεπτά.. Να μην εχει κολληματα πχ. να βουτηξει ολο το παιδι στην κολυμπηθρα γιατι ετσι "πρεπει". Να μη σκεφτεται τα χρήματα μόνο... Συγγνωμη που άργησα να σας απαντήσω... Σε γενικες γραμμές αυτά θα ήθελα...

 

Ακριβώς για τους λόγους που αναφέρεις, αν σε καλύπτει κάποια από τις περιοχές, συστήνω ανεπιφύλακτα τους προαναφερθέντες!!! Είναι άνθρωποι που πιστεύουν πραγματικά και αντιμετωπίζουν τα μυστήρια όπως πρέπει!!!

9maTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mην μου πεις οτι ξερεις τον παπα Γιωργη του Αγιου Μηνα?

 

Οοχι, δε μπορώ να πω ότι τον ξερω προσωπικα, ομως με ειχε παει μια φορά μια φιλη μου σε καποια ομιλια του και με συγκινησε πραγματικα το πνευμα του και η προσέγγισή του.

LRaHp2.pngHw9ip2.png
Link to comment
Share on other sites

Πριν πολλα... πολλα... χρονια, δεν υπηρχε συγκεντρωση να μην παω .

 

 

Μιλαγε μεσα στην καρδια μας, αυτος ο ανθρωπος. Δεν ξερω εαν ειναι καλα, και εαν κανει ακομα ομιλιες.

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου, εάν πραγματικά δε σε νοιάζει ο τόπος αλλά μόνο ο παπάς εγώ μπορώ να σου βρω πληροφορίες για έναν στο Ανόβερο στη Γερμανία. Έτυχε να πάω περσυ σε έναν γάμο μαζί με βάφτιση ενός συγγενικού μου προσώπου και πραγματικά, παρόλο που εγώ δεν πιστεύω, συγκλονιστικα με τον άνθρωπο. Γλυκομίλητος, ήπιος, κρατούσε το μωράκι με τόση προσοχή κι επιδεξιότητα. Τέτοιο παπα ειλικρινά δεν έχω ξαναδεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα.θα βαπτίσουμε την μπεμπα μας σε λιγο καιρό και ψάχνουμε  εκκλησίες με παπα πρώτα από όλα άνθρωπο.μενουμε πετρουπολη.εχετε να προτείνεται κάποια στην ευρύτερη περιοχη(και γενικώς στην Αθήνα)?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...