Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

12 μέρες που μοιάζουν αιώνας!!!


Recommended Posts

Καλά ειμαι, κοπέλα μου! Όχι, δεν εκανα αλλες χοριακες ουτε θ κανω! Πηγα την περασμενη Πεμπτη (1βδομαδα μετα τη θετικη χοριακη) για υπερηχο κ ειδαμε το σακο. Τωρα εχω ραντεβου για Μ.Δευτερα, οπου κανονικα πρεπει ν ακουσουμε καρδια...θ πεθανω εκεινη τη μερα...Προς το παρον βεβαια ακομα λεω στον εαυτο μου οτι εχω καθυστερηση, φοβαμαι πολύ κι αγωνιω...

Εσυ σε τι φαση εισαι;;

 

Paraskevi paw Gia xoriaki ...tremo....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 204
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες σας. Διαβάζω τα μηνύματα σας και αγωνιώ να έρθει και η δική μου σειρά. Είμαι ακόμα στο ψάξιμο αλλά είμαι από Κρήτη και θα κάνω εξωσωματική εδώ. Όπως καταλαβαίνω το άγχος αυξάνετε μετά την εμβρυομεταφορά αλλά σημαντική η ψυχραιμία και η αισιοδοξία.

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι ολόψυχα να πετύχεις, ξερω ποσο δύσκολο ειναι να κανεις μακριά απο το σπίτι σου την προσπαθεια και την ταλαιπωρία που περνας. Με αυτοκίνητο ή αεροπλάνο θα επιστρέψετε?

 

Να σαι καλα Καντι μου! Επιστρέψαμε με αυτοκινητο. Πολυ χαλαρά οπως λεμε εδω. Ελάχιστα κουραστηκα. Ολα καλα κ συνεχίζουμε με αισιοδοξία!!! Ευτυχως εχω τον ανδρουλη μου κ τις μανούλες μου που δεν μ αφήνουν ουτε να σκεφτώ οτι θα κουραστώ. Αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια! Να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλες!

Βρίσκομαι στην 6η μερα μετα από ετ 2 εμβρυων 5 ημερων. Είχα ψιλοπανάκια περιόδου / κράμπες τις δύο-τρεις πρώτες ημέρες μετά την ετ και μετά τίποτα. Εχτές το μεσημέρι, είδα ροζ/κόκκινη βλέννα στο σκούπισμα και μετά τίποτα, μέχρι και σήμερα τίποτα. Το στήθος μου επίσης έχει σχεδόν ξεπρηστεί και πονάει πολύ λιγότερο από τις πρώτες μέρες. Χοριακή σε  μια εβδομάδα. Μέχρι τότε τί κάνουμε, πως  ηρεμει το μυαλό από τις διάφορες σκέψεις???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι συζητήσεις για τα συναισθήματα πριν/μετά την εμφύτευση έχουν μεταφερθεί στο Καφέ εξωσωματικής

http://www.parentscafe.gr/forum/topic/17539-kafe-exosomatikis/ 

εάν θέλετε μπορείτε να ανοίξετε εκεί και νέο θέμα , με άλλο τίτλο! 

 

ευχαριστούμε εκ των προτέρων , θα χαρούμε να σας δούμε στο Καφέ εξωσωματικής! 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...