Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες από τα σπίτια μας!


mpimpi

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο ενα κανονικο petshop oταν πας ζητα το σαν στρογγυλο ενυδρειο

ή φενκ σουι. το συγκεκριμενο ειναι των 90 λιτρων.

Τώρα το είδα είσαι από Λεμεσό? Εγώ είμαι από Λάρνακα! :D:D:D

3lSop2.png

 

DUvpp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aχ επιτελους...

Να μπουν κ αλλες απο Κυπρο, μηπως κανουμε κ εμεις καμια συναντηση!

 

Ειμαι μιση μιση, εμενα εως τα 25 στην Ελλαδα κ παντρευτηκα Κυπρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παλι δλδ δεν "τσατιζει" συναντηση!!!!

Και η φιλη μου η Jean ειναι Λεμεσιανη παντρεμενη στην Αθηνα.

Εσεις θα κανετε συναντησεις εγω οχι παλι! :cry: ¨κλαψ κλαψ :lol:

Link to comment
Share on other sites

:D:D

τι να κανουμε εμεις στη ξενιτια!!! χα χα

Ετσι κι αλλιως εγω τωρα γεννησα και ειναι λιγο δυσκολες οι συναντησεις.

 

Δεν εχει αλλες συγχωρκανες απο Κυπρο?

3lSop2.png

 

DUvpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να και το δικο μου σπιτακι!!!

glitterfy-flpbk28093235633834.gif glitterfy-flpbk28093742557034.gif

Ελπιζω να σας αρεσει!! :D

n10D.jpg.png

Η ζωη δε μετριεται με τον αριθμο των στιγμων που περνουμε αναπνοη,αλλα με τον αριθμο των στιγμων που μας κοβεται η αναπνοη!!!

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο κοριτσι το σπιτικό σου...Πολύ σικάτο...μπράβο...ωραιο στύλ εχεις...μπράβο πραγματικά...αν και με ζάλισαν οι φωτο ετσι όπως αλλάζουν αλλά φαινεται η καλογουστιά...!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παλι δλδ δεν "τσατιζει" συναντηση!!!!

Και η φιλη μου η Jean ειναι Λεμεσιανη παντρεμενη στην Αθηνα.

Εσεις θα κανετε συναντησεις εγω οχι παλι! :cry: ¨κλαψ κλαψ :lol:

 

 

:lol::lol::lol: Xaxaxaxaxa!! Mου βγηκαν τα ματια να καταλαβω τι εγραψες!! Αμα θες κοπελια να το μιλας καλα το κυπριακο να τονιζεις και την προφορα. Δεν λεμε τσατιζει, λεμε τσιαττιζει... Ετσι παχυ παχυ, χορταστικο!! :lol::lol:

Ναι, κορουες κι εγω απο Λεμεσο (εχοντας κλεισει μια 10ετια πια στην Αθηνα)

 

Μηπως να ανοιξουμε ξεχωριστο τοπικ να τα "λαλουμεν" οι Κυπριες (αντε και οι μισες-μισες, οι μιγαδες που λενε...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι και εμεις που ζήσαμε εκει και αγαπήσαμε την Κυπρο όσο τυποτε άλλο, να συγοντάρουμε...Λατρεία η Κυπρος και δη η Λεμεσσός...Αλλο πράμα...Πειτε τίποτα να τα ξαναθυμηθώ βρε κορίτσια γιατι πάνε και χρόνια...Ευτυχώς εχω τον κουμπάρο μου που ειναι Αμοχωστιανός (τουβγαλα το μάτι στην ορθογραφία...) και μου μιλάει Παφιτικα να εξασκούμε :D:D:D

 

Jean καλά σεκοψα για Κυπραία...Πολύ χαίρομαι...χαιρομαι διπλά...

:!::!::!:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελουδια, ενα σου λεω το πατρικο μου απεχει 3 λεπτα απο την ακτη Lady's mile οποτε οπως αντιλαμβανεσαι μπορει και να συμφαγαμε καμια φορα σε καμια απο τις βρωμοταβερνες της παραλιας και να μην το πηραμε χαμπαρι!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμεις που ζήσαμε εκει και αγαπήσαμε την Κυπρο όσο τυποτε άλλο, να συγοντάρουμε...

 

Ε κι εσυ Κυπρια θεωρεισαι βρε, (αντε κατα το εν τριτο) δεν θα τα χαλασουμε...Once in Cyprus (που λενε και στο χωριο μου) και γινεσαι Κυπρια!

Link to comment
Share on other sites

Και γω γεννημα θρέμα Λεμεσιανή αν και με μαμά γέννημα θρέμα Αθηναία θεωρούμε μισή μισή.

 

Βρε βρε μαζευομαστε!!!!! Ωραια... Νενα κ εγω μιση μιση αλλα αντιστροφα..

Μπαμπας Ελλαδιτης, μαμα Λεμεσιανη αλλα εγω γεννημενη μεγαλωμενη εως τα 25 στην Αθηνα. Ας οψεται ο ερωτας που με εφερε στην Λεμεσο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω δεν εχω καμια σχεση με την κυπρο ειμαι ποθ#$τοκαλαμαρου!!Αλλα εχω μια καλη πολυ καλη φιλη κυπραια που ειναι και Λεμεσσανη και εχω βγει και στα μαγαζια σας εκει που ειναι και πολυ ωραια!!Και επισης εμενε και πολλα χρονια η αδερφη μου εκει!οποτε μαρεσει η Κυπρος και την αγαπω!Ποτε δεν ξεχνω!! :wink: Θα με παιζετε???

Link to comment
Share on other sites

Ατε ρε κορουες, Ησασταν Λεμεσό τζε επροτιμήσατε να μένετε Αθήνα? 5 χρόνια για σπουδές τζιαμέ τζε ήθελα που τες πρώτες μέρες να φύω. Και να φανταστείτε ότι κάθε καλοκαίρι σχεδόν ήμουν Αθήνα, ήμουν εξοικειωμένη, αλλά οι ρυθμοί ζωής, η κίνηση, τα μέσα, οι πολυκατοικείες κλπ δεν αντέχονται. Όσο νάναι για να μεγαλώσεις παιδάκια είναι πολύ καλύτερα στην Κύπρο. Αλλά ας μην πω άλλα για να μην μου επιτεθούνε οι πανταχού Αθηναίες. :D

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι!!Και η αδερφη μου που ειχε τα παιδια εκει και πηγαν σχολειο 3 χρονια και μετα γυρισαν Αθηνα τα ιδια λεει!!Και τωρα τι να πει το μετανιωσε?Ενω μπορουσαν και να μεινουν εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ατε ρε κορουες, Ησασταν Λεμεσό τζε επροτιμήσατε να μένετε Αθήνα? 5 χρόνια για σπουδές τζιαμέ τζε ήθελα που τες πρώτες μέρες να φύω.

 

:lol::lol::lol::lol: πωπω Νενα πηρες φορες, τα πες κι ολα μαζεμενα, αντε να βγαλουν ακρη οι εξ Ελλαδος συμφορουμιτισσες :lol::lol:

 

Δεν παρεξηγειται κανεις γι' αυτα που ειπες...Ολοι ξερουμε οτι η Αθηνα δεν αντεχεται αλλα ολοι ειμαστε εδω κολλημενοι για τους δικους του λογους ο καθενας...

 

Thalia που*&*καλαμαρου μου εσυ!! Φυσικα και θα σε παιζουμε... Επισης οποιος εχει φιλο κυπριο θεωρειται κυπριος... (το εχω παραξηλωσει μου φαινεται... :lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...