Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικογενειακές διακοπές που;;;


Dragonfly

Recommended Posts

Ημασταν στην Αφυτο πριν 15 μερες. Πολυ ομορφο και γραφικο μερος. Βεβαια η θαλασσα δε μας ενθουσιασε, εχει πολλα βραχια. Καναμε λοιπον μπανιο καθε μερα σε αλλες παραλιες. Χανιωτη, Πευκοχωρι, Νεα Ποτιδαια, εξαιρετικη θαλασσα! Στην Αφυτο μειναμε στο Ζευς, πολυ καλο, λιγο τσιμπημενο ομως.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στην αφυτο κατεβαινοντας το δρομο αριστερα δεν ηταν καλη η θαλασσα?

 

Ναι απο αριστερα η θαλασσα εχει αμμο κ οχι βραχια..ειναι ενα μικρο κολπακι,διπλα στην ταβερνα γλαρακια ειναι κ το μπιτς μπαρ πουντα κ παραδιπλα ενα αλλο..εκει η θαλασσα ειναι φοβερη καλα εχει μερος να βαλεις κ δικη σου ομπρελα..

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

για πες μου και μενα καλο μου φανηκε αλλα διαβασα κριτικες οτι ειναι βρωμικο και παλιο.δεν ισχυει ε?η πισινα κανει για μικρα παιδακια?

 

 

 

Οχι καλε τι παλιο,καλα δν χτιστηκε κ περυσι αλλα λαμια σχεση. Εγω μια χαρα καθαρο το ειδα κ πιστεψε με το κομματι αυτο το κοιταω παντα προσεκτικα...η πισινα τωρα τι να σου πω, παιδικη δν ειναι αλλα θυμαμαι παιδακια με σωσιβια εμπαιναν...εγω παντως εδινα 50?για δικλινο γυρω στις 20/7 τοτε...

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου πω χαλαστηκα γιατι πηρα μια φορα μου ειπε 60ε και μετα οταν ξαναπηρα μου ειπε 80.μετα απο δυο μερες

 

 

 

Πηρες δλδ κ ρωτησες για τις ιδιες ημερομηνιες κ σου ειπε δυο τιμες;;;;αν ειναι ετσι απαραδεκτο,αλλα δν μου κανει κ εντυπωση...γενικα νομιζω πως τους ελληνες τουριστες τους εχουν λιγο του κλωτσου...δν τους πολυνοιαζει γιατι δουλευουν με ξενους...φυσικα πατανε κ στο κατα τη γνωμη μου απαραδεκτο..αυγουστος= υψηλη περιοδος...

 

Επρεπε να το πεις στα ισια παντως.οτι σου ειχε πει αλλη τιμη κ να ρωτησεις τι αλλαξε. Εγω τα λεω κατι τετοια κ μετα με θρασος ζηταω κ κατι καλυτερο!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Επαναφέρω το θέμα, μιας και οργανώνουμε από τώρα τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Δεδομένα: παιδάκι 1,5 έτους και θέλουμε ησυχία, χαλάρωση, κατάλυμα πάνω στη θάλασσα, γραφικά μέρη τριγύρω, ρηχή παραλία με ωραία αμμουδιά. Έχουμε καταλήξει στη Φοινικούντα, που συγκεντρώνει όλα τα παραπάνω και μας βολεύει η περιοχή.

 

Αν έχετε προτάσεις για κατάλυμα στη Φοινικούντα ή και σε άλλη κοντινή παραλία, που να έχει όμως τις προϋποθέσεις, ρίξτε ιδέες γιατί λέμε να κλείσουμε σύντομα! Κατά προτίμηση ψάχνουμε στην παραλία του Μαυροβουνίου, αλλά δεν βλέπω και πολλά δωμάτια.

 

Από τα δωμάτια του κάμπινγκ Φοίνικες έχετε εμπειρία;

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρω το θέμα, μιας και οργανώνουμε από τώρα τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Δεδομένα: παιδάκι 1,5 έτους και θέλουμε ησυχία, χαλάρωση, κατάλυμα πάνω στη θάλασσα, γραφικά μέρη τριγύρω, ρηχή παραλία με ωραία αμμουδιά. Έχουμε καταλήξει στη Φοινικούντα, που συγκεντρώνει όλα τα παραπάνω και μας βολεύει η περιοχή.

 

Αν έχετε προτάσεις για κατάλυμα στη Φοινικούντα ή και σε άλλη κοντινή παραλία, που να έχει όμως τις προϋποθέσεις, ρίξτε ιδέες γιατί λέμε να κλείσουμε σύντομα! Κατά προτίμηση ψάχνουμε στην παραλία του Μαυροβουνίου, αλλά δεν βλέπω και πολλά δωμάτια.

 

Από τα δωμάτια του κάμπινγκ Φοίνικες έχετε εμπειρία;

 

Απο διαδικτυακή έρευνα και μόνο είχα βρει κάποτε αυτά : http://www.bluehouses.gr/foinikounta.html, δεν πήγα όμως ποτέ, δεν έχω προσωπική άποψη.

 

Φιλικό μου ζευγάρι έχει πάει εδώ http://www.asimak-pylos.gr/index.php/el/ και μου το έχουν προτείνει να πάω με τα παιδιά. Στην Γιάλοβα έχω πάει με τον γιο μου όταν ήμουν έγκυος στο δεύτερο παιδάκι και είχα μείνει εδώ : http://www.zoeresort.com/the-resort.html. Το ξενοδοχείο είναι κατώτερο από αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες, αλλά καλό παρ' όλα αυτά, αρκεί να μείνει κανείς στην πτέρυγα με τα οικογενειακά δωμάτια. Η Γιάλοβα είναι πολύ ωραίος προορισμός και κοντα σε όμορφα χωριά.

 

Τop1 για μένα παραμένει στο Σκουτάρι βέβαια (απίστευτη παραλία, ιδανική για μικρά παιδιά), εκτός από το Chara Houses που έχω αναφέρει σε προηγούμενα ποστ, υπάρχει και το οικονομικότερο http://www.kavoulakos-studios.gr/paralies.html.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επαναφέρω το θέμα, μιας και οργανώνουμε από τώρα τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Δεδομένα: παιδάκι 1,5 έτους και θέλουμε ησυχία, χαλάρωση, κατάλυμα πάνω στη θάλασσα, γραφικά μέρη τριγύρω, ρηχή παραλία με ωραία αμμουδιά. Έχουμε καταλήξει στη Φοινικούντα, που συγκεντρώνει όλα τα παραπάνω και μας βολεύει η περιοχή.

 

Αν έχετε προτάσεις για κατάλυμα στη Φοινικούντα ή και σε άλλη κοντινή παραλία, που να έχει όμως τις προϋποθέσεις, ρίξτε ιδέες γιατί λέμε να κλείσουμε σύντομα! Κατά προτίμηση ψάχνουμε στην παραλία του Μαυροβουνίου, αλλά δεν βλέπω και πολλά δωμάτια.

 

Από τα δωμάτια του κάμπινγκ Φοίνικες έχετε εμπειρία;

 

http://www.vathihotel.gr

 

στο Βαθύ Γυθείου. Το ξενοδοχείο τέλειο. Η παραλία πεντακάθαρη, ίσως όχι τόσο ρηχή. Έχω πάει με τον πρώτο μου γιο 1,5 χρονών περίπου. Το ξενοδοχείο έχει δυνατότητα παρκοκρέβατου κ έχει κ κουζινάκι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vathihotel.gr

 

στο Βαθύ Γυθείου. Το ξενοδοχείο τέλειο. Η παραλία πεντακάθαρη, ίσως όχι τόσο ρηχή. Έχω πάει με τον πρώτο μου γιο 1,5 χρονών περίπου. Το ξενοδοχείο έχει δυνατότητα παρκοκρέβατου κ έχει κ κουζινάκι μέσα.

 

 

Αν και δεν εχω μεινει στο συγκεκριμενο η Μανη ειναι υπεροχος προορισμος για διακοπες! Την συνιστω ανεπιφυλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι νέες προτάσεις, μας έδωσαν υλικό για τα επόμενα καλοκαίρια σίγουρα. Ειδικά το Zoe Resort έχει μπει στη λίστα διακοπών για κάποιο καλοκαίρι που θα έχουμε και το γιο μας μεγαλύτερο για να μπορούμε να αξιοποιήσουμε τις δυνατότητες που προσφέρει στο έπακρο. Πολύ ωραία και η παραλία της Γιάλοβας.

 

Για Φοινικούντα μας βλέπω τελικά, αφού νομίζω ότι κι από τις γύρω περιοχές συγκεντρώνει τις περισσότερες προϋποθέσεις, παραλίας και γειτονικών γραφικών παραθαλάσσιων εκδρομών, ταβερνάκια κ.λπ. Το κατάλυμα θα το βρούμε! Αν βρεθεί κάποιος που να έμεινε ευχαριστημένος από δωμάτια κ.λπ. εδώ θα είμαι να διαβάσω! Ευχαριστώ και πάλι!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι νέες προτάσεις, μας έδωσαν υλικό για τα επόμενα καλοκαίρια σίγουρα. Ειδικά το Zoe Resort έχει μπει στη λίστα διακοπών για κάποιο καλοκαίρι που θα έχουμε και το γιο μας μεγαλύτερο για να μπορούμε να αξιοποιήσουμε τις δυνατότητες που προσφέρει στο έπακρο. Πολύ ωραία και η παραλία της Γιάλοβας.

 

Για Φοινικούντα μας βλέπω τελικά, αφού νομίζω ότι κι από τις γύρω περιοχές συγκεντρώνει τις περισσότερες προϋποθέσεις, παραλίας και γειτονικών γραφικών παραθαλάσσιων εκδρομών, ταβερνάκια κ.λπ. Το κατάλυμα θα το βρούμε! Αν βρεθεί κάποιος που να έμεινε ευχαριστημένος από δωμάτια κ.λπ. εδώ θα είμαι να διαβάσω! Ευχαριστώ και πάλι!

 

Σε σχετικά μικρή απόσταση από τη Φοινικούντα, μεταξύ Κορώνης και Φοινικούντας είναι ένα συγκρότημα διαμερισμάτων που λέγεται Koroni Village. Πολύ ωραίος χώρος, λογικότατες τιμές, και πραγματικά νιώσαμε σαν το σπίτι μας. Είναι σε κοντινη απόσταση με το αμάξι (κανένα τέταρτο) προς αντίθετες κατευθύνσεις και η παραλία Φοινικες και τα Περούλια, που είναι και οι 2 πολύ ρηχές αμμωδεις παραλίες, ιδανικές για μικρά παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

 

Για Φοινικούντα μας βλέπω τελικά, αφού νομίζω ότι κι από τις γύρω περιοχές συγκεντρώνει τις περισσότερες προϋποθέσεις, παραλίας και γειτονικών γραφικών παραθαλάσσιων εκδρομών, ταβερνάκια κ.λπ. Το κατάλυμα θα το βρούμε! Αν βρεθεί κάποιος που να έμεινε ευχαριστημένος από δωμάτια κ.λπ. εδώ θα είμαι να διαβάσω! Ευχαριστώ και πάλι!

 

Δυστυχώς δεν έχω κάποιο κατάλυμα να σου προτείνω γιατί δεν μας αρέσουν τα μεγάλα ξενοδοχεία και προτιμάμε οικογενειακά δωμάτια.

 

Πάντως η Φοινικούντα είναι υπέροχη και ό,τι πρέπει για οικογενειακές διακοπές. Να μείνεις μέσα στο ''χωριό'' για να μπορείς να κάνεις βόλτα το βραδάκι για ποτάκι,παγωτό με τα ποδια. Εφόσον και το παιδάκι σου είναι μικρό, μπορεί άνετα να κοιμηθεί στο καρότσι και εσείς να χαλαρώνετε για ένα ποτάκι δίπλα στη θάλασσα χωρίς να χρειάζεται αυτοκίνητο για την μετακίνηση.

 

Για μπανάκι και φαγητό οπωσδήποτε θα πάτε στις Λάμπες!!!Αχ Φοινικούντα υπέροχη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AγγεΚ, σ' ευχαριστώ για την πρόταση, θα μπω στην ιστοσελίδα να το δω μιας και είναι κοντά στη Φοινικούντα.

 

Connie, πολύ χαίρομαι που σ' αρέσει η Φοινικούντα, ακούω τόσα χρόνια από φίλους το πόσο ονειρική είναι η παραλία και επιτέλους χαίρομαι που το πήραμε απόφαση! Λόγω του παιδιού βεβαίως, μέχρι τώρα μας κέρδιζαν τα νησιά. Σ' ευχαριστώ και για τις Λάμπες, ό,τι άλλο θυμηθείς ευπρόσδεκτο! Τα μεγάλα συγκροτήματα και η σχετική πολυτέλεια μας αρέσουν μεν, αλλά νομίζω ότι ο γιος μας θα καταευχαριστηθεί περισσότερο το οικογενειακό περιβάλλον και την επαφή με τη φύση (οπότε κι εμείς μαζί του από δω και πέρα)! Άσε που δεν θέλω να έχουμε και το άγχος μη μας βουτήξει σε καμιά πισίνα γιατί είναι και σβούρας στην ηλικία που είναι τώρα.

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

AγγεΚ, σ' ευχαριστώ για την πρόταση, θα μπω στην ιστοσελίδα να το δω μιας και είναι κοντά στη Φοινικούντα.

 

Connie, πολύ χαίρομαι που σ' αρέσει η Φοινικούντα, ακούω τόσα χρόνια από φίλους το πόσο ονειρική είναι η παραλία και επιτέλους χαίρομαι που το πήραμε απόφαση! Λόγω του παιδιού βεβαίως, μέχρι τώρα μας κέρδιζαν τα νησιά. Σ' ευχαριστώ και για τις Λάμπες, ό,τι άλλο θυμηθείς ευπρόσδεκτο! Τα μεγάλα συγκροτήματα και η σχετική πολυτέλεια μας αρέσουν μεν, αλλά νομίζω ότι ο γιος μας θα καταευχαριστηθεί περισσότερο το οικογενειακό περιβάλλον και την επαφή με τη φύση (οπότε κι εμείς μαζί του από δω και πέρα)! Άσε που δεν θέλω να έχουμε και το άγχος μη μας βουτήξει σε καμιά πισίνα γιατί είναι και σβούρας στην ηλικία που είναι τώρα.

 

Λάμπες οπωσδήποτε να φάτε κιόλας. Οχι στο καφε/εστιατόρειο/beach bar αλλά στην ταβέρνα από πίσω. Μπορεί να μη γεμίζει το μάτι, αλλά το φαγητό είναι εξαιρετικό και οι τιμές πραγματικά αστείες, ειδικά για το μέγεθος από τις μερίδες.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω κάποιο κατάλυμα να σου προτείνω γιατί δεν μας αρέσουν τα μεγάλα ξενοδοχεία και προτιμάμε οικογενειακά δωμάτια.

 

Πάντως η Φοινικούντα είναι υπέροχη και ό,τι πρέπει για οικογενειακές διακοπές. Να μείνεις μέσα στο ''χωριό'' για να μπορείς να κάνεις βόλτα το βραδάκι για ποτάκι,παγωτό με τα ποδια. Εφόσον και το παιδάκι σου είναι μικρό, μπορεί άνετα να κοιμηθεί στο καρότσι και εσείς να χαλαρώνετε για ένα ποτάκι δίπλα στη θάλασσα χωρίς να χρειάζεται αυτοκίνητο για την μετακίνηση.

 

Για μπανάκι και φαγητό οπωσδήποτε θα πάτε στις Λάμπες!!!Αχ Φοινικούντα υπέροχη!!!

 

Έχουμε κανει και εμείς διακοπές στη Φοινικούντα μέσα στην πόλη. Αράζαμε κάτω από το μεγάλο αρμυρίκι στο μπιτς μπαρ με ωραία μουσική τότε για πολλές πολλές ώρες. Δεν θυμάμαι να έχει πολλή ζέστη για τη διαδρομή από και προς το δωμάτιο. Η παραλία μέσα στον οικισμό δεν είναι κρύα πάντως. Για την άλλη που γράφεται παραπάνω, δεν την είχαμε υπόψη μας.

 

Αξιόλογη είναι όλη η περιοχή τα τελευταία χρόνια γύρω από την Καλαμάτα, έχει ζωή, για μια επίσκεψη τουλάχιστον. Παλιά μου φαινόταν μια τσιμεντούπολη με κάπως αξιόλογη παραλία, αλλά έχει ανεβεί τα τελευταία χρόνια. Και την απέρριπτα ως υπερβολικά οικογενειακή, σε σχέση πχ με νησί, πλέον όμως όλα τα μέρη έχουν γίνει πιο οικογενειακά! Ως καλύτερο μέρος θα πρότεινα τη Φοινικούντα μάλλον και εγώ. Ήσυχη ήσυχη δεν τη λες, είναι ένας οικισμός.

Link to comment
Share on other sites

Ονειρική βέβαια εμάς μας έχουν περιγράψει όχι την παραλία του οικισμού της Φοινικούντας με τα ταβερνάκια, αλλά την ακριβώς διπλανή, που είναι απέραντη αμμουδιά και έχει 3 κάμπινγκ μόνο επάνω (και λίγο πιο πίσω) και είναι ανοργάνωτη κατά βάση. Βέβαια είναι προσβάσιμη και στους επισκέπτες, νομίζω ως Μαυροβούνι τη βρήκα στο χάρτη ψάχνοντας. Δεν ξέρω πώς την λένε οι ντόπιοι, αλλά εμάς Φοινικούντα μας την ανέφεραν οι φίλοι μας.

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ονειρική βέβαια εμάς μας έχουν περιγράψει όχι την παραλία του οικισμού της Φοινικούντας με τα ταβερνάκια, αλλά την ακριβώς διπλανή, που είναι απέραντη αμμουδιά και έχει 3 κάμπινγκ μόνο επάνω (και λίγο πιο πίσω) και είναι ανοργάνωτη κατά βάση. Βέβαια είναι προσβάσιμη και στους επισκέπτες, νομίζω ως Μαυροβούνι τη βρήκα στο χάρτη ψάχνοντας. Δεν ξέρω πώς την λένε οι ντόπιοι, αλλά εμάς Φοινικούντα μας την ανέφεραν οι φίλοι μας.

 

Για μεγάλους ναι, είναι τέλεια. Για μικρά παιδάκια, παίρνεις το αμαξι και πας πιο δίπλα στις Λάμπες (ούτε 5 λεπτά δεν είναι) να ευχαριστηθούν παιχνίδι με το νερό να φτάνει μέχρι το γόνατο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φοινικουντα ειναι ακριβως αυτο οικογενειακες διακοπες γενικα ολη η μεσηννια ειναι για οικογενειακες διακοπες. Παραλιες θα βρεις παρα πολλες κ προς την Πυλο κ προς την Καλαματα εχει απειρες παραλιες με αμμο ζεστα νερα κ ρηχα. Αξιζει γενικα να πας κ απτις δυο μεριες ετσι κ αλλιως οι αποστασεις ειναι αρκετα μικρες μια ωρα η μεγαλητερη διαδρομη κ τις κανρις ευκολα κ με μικρο παιδακι. Τα χωρια ειναι αρκετα ησυχα δηλαδη ολο οικογενειες κ παιδακια αν θες μονο χαλαρωση κ μπανια ειναι οτι πρεπει ολη η μεσσηνια οπου κ αν μεινεις.

Link to comment
Share on other sites

Όπου και να θες να πας καλύτερα να προσπαθήσεις να βρεις πρόσφατες εμπειρίες.

 

Στα περισσότερα μέρη που έχω υπόψη μου έχουμε χρονια να πάμε.

 

Φοινικούντα έγραψα, αλλά ήταν χρόνια πριν. Το ίδιο και Αγκίστρι. Αίγινα είχε μια φανταστική παραλία που πλέον δεν υπάρχει ως οργανωμένη και η Αίγινα δεν είναι προορισμός που θα πρότεινα γενικά.

 

Είναι και ο νόμος για τη μουσική που κάποια μέρη επηρέασε και κάποια άλλα ευτυχώς όχι!

 

Μπορείς να δεις από δορυφόρο ποια μέρη δείχνουν να έχουν σκιά από δέντρα.

 

Ακόμα και στο Σαρωνικό περύσι βρίσκαμε παραλίες που ήταν πολύ ωραίες για να περάσεις τη μέρα, καλύτερα Σεπτέμβριο όμως, γιατί τους άλλους μήνες έχει πολύ κόσμο και πολλή κίνηση στο δρόμο.

 

Κάτι άλλο που μου έρχεται τώρα είναι ότι αν το μωράκι είναι ζωηρό δεν είναι ανάγκη να παιδεύονται και οι δύο κάθε φορά, πχ να προσπαθήσει να το απασχολήσει ο μπαμπάς στο δωμάτιο όσο η μαμά ετοιμάζεται. Μπορεί να πάει το μωράκι ο μπαμπάς για βόλτα ή για παγωτό. Ακούγεται αυτονόητο για τις πιο έμπειρες μαμάδες, αλλά κάποια στιγμή το παίρνεις είδηση και εμείς στις πρώτες διακοπές δεν το είχαμε πολυκαταλάβει.

 

Εμείς ξεπλέναμε και ντύναμε και οι δύο τα δίδυμα στην παραλία, η μόνη πιο έντονη στιγμή της ημέρας, μετά τα έπαιρνα βολτίτσα όσο ο μπαμπάς ΜΟΝΟΣ του και με την ΗΣΥΧΙΑ του μάζευε σιγά σιγά όλα αυτά που μας είχαν κρατήσει απασχολημένους όλη μέρα και τα έβαζε στο αυτοκίνητο ή καρότσι, ο,τι είχαμε. Αυτό φυσικά είναι απλά μια πρόταση για το πώς μπορούν να γίνουν τα πράγματα και πώς μας βόλεψαν εμάς.

Link to comment
Share on other sites

AthinaP και σε όλες τις κοπέλες που έδωσαν tips, σας ευχαριστώ πολύ! Τελικά θα δοκιμάσουμε Φοινικούντα, που συγκεντρώνει πολλά απ' όσα ψάχνουμε για αρχή. Οπότε μετά το καλοκαίρι θα έχουμε και εμπειρία προσωπική και εύχομαι να μας αρέσει τόσο ώστε να γίνει μόνιμο στέκι μας για τα καλοκαίρια όπως ακούω από πολλούς!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
On 13/4/2016 at 10:30 ΠΜ, Αγγελίνα_2 είπε:

Κορίτσια, αν κάποια ενδιαφέρεται για βόρεια, δλδ ενοικιαζόμενο στο Πήλιο ή τον Νέο Παντελεήμονα Πιερίας, με κήπο κι ακριβώς μπροστά στη θάλασσα, μπορώ να σας προτείνω. Επίσης κι ένα ξενοδοχείο στο Μαρμαρά Χαλκιδικής, μικρό και συμμαζεμένο, μακριά από τα πλήθη, με πισίνα, κήπο, εστιατόριο, μίνι μάρκετ και μπροστά στη θάλασσα.

Αν και λίγα χρόνια μετά τώρα είδα αυτό που έγραψες σε μια αναζήτηση μου για διακοπές.μπορεις να μου προτείνεις για Πήλιο καλοκαίρι τα δωμάτια που λες και μάρμαρα Χαλκιδικής?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...