Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποια είναι η πιο νέα (σε ηλικία) μαμά;


kasia

Είμαι:  

1.684

  1. 1. Είμαι:



Recommended Posts

Όταν έκανα την πρώτη μου κόρη ήμουν 20, τώρα είμαι almost 34. Πιάνομαι για μικρή?????

 

Sheena μου κι εγώ αυτό σκεφτόμουν... αφού την πρώτη φορά ήμουν μικρή δεν πιάνεται;;; χιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 315
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τρείς μέρες μετά τα 32ρα γενέθλιά μου, γέννησα την κοράκλα μου. Τώρα είμαι 34 και 3 μηνών και έγκυος.

 

 

Στην ψηφοφορία κάτι πάτησα λάθος και μπήκα σε άσχετη κατηγορία. Μπορώ να το διορθώσω ή καταγράφηκα πλέον επισήμως ως 20άρα :mrgreen:;

 

 

ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ;;;¨

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

και εγω κοριτσια ειμαι 25 κ φετος εγινα μανουλιτσα!!!Μα τι μανουλιτσα...ολο σκεφτομαι πως θα ειμαι στα 40 μου με τον μπεμπη,ολοκληρο αντρα τοτε κ τι σχεση αραγε θα εχει με την μαμι του!!

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είστε οι περισσότερες πολύ μικρές!! Εγώ είμαι στα 32 και ακόμη δεν έχω μωράκι..Μπράβο σε όλες σας!!!!!

Ε και;;;; Η ηλικία για μένα δεν έχει καμία σημασία αλλά τι μυαλό κουβαλάει ο καθένας και πόσο έτοιμος είναι αλλά και πότε θα μπορέσει!!! Έχω δει υπέροχες 19χρονες μανούλες και εκπληκτικές 40χρονές. Δεν υπάρχει λόγος για καμία στεναχωρια και άγχος! Έχω αρκετές φίλες που προσπαθούν χρόνια για μωράκι, λέτε να έχει σημασία η ηλικία τους μόλις τα καταφέρουν (που θα τα καταφέρουν σίγουρα!);

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να φτιάξουμε ticker για μαμάδες!! Εγώ πάντως είμαι 32 και το μωράκι μου είναι κοντά 6 μηνών. Ελπίζω να καταφέρω να κάνω κι άλλα παιδάκια σύντομα ώστε μέχρι τα 40 μου να έχω τουλάχιστον 3.

eOSyp3.png BwuCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας λετε ο,τι θελετε,οταν κανω οσα παιδακια θελω,θα παω στον Φουστανο και μετα θα ειμαι η μικροτερη απ'ολες σας :lol::lol::lol::lol::lol:.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

διδυμακια εχεις?

 

nai ton Xari kai ton Aggelo pou plisiazoun ta 7 thn Annoula pou einai 5 kai thn mikri mas taraxia Eirhnh pou einai sta 2. se zalisa?

ΧΑΡΗΣ κ' ΑΓΓΕΛΟΣ [13/11/2002]

ΑΝΝΑ[12/7/2004]

ΕΙΡΗΝΗ [2/7/2007]

 

ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...