Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξέταση του Νίκα.... (μικροβιολογική εξέταση βιοψία ενδομητρίου )


lenilena

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια....

Θα ηθελα τα φωτα σας για αυτη την εξεταση...

Την εχει κανει καποια....???

Κοστος....?

Πως γινεται....?

Ειχε επιτυχια καποια κοπελα μετα απο την εξεταση....???

 

Παράθεση

edit admin δείτε και εδώ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 180
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χα χα γι αυτή σου έγραφα στο πμ. Ειναι φοβερή η ταυτιςη που έχουμε! Δεν βρίσκω σε πιο τοπικ μου την σύστησε η μαγιοπουλας να την κανω. Το κόστος στο έγραψα. Γενικώς μου ειπε να τον παρω τηλέφωνο να μου πει και ο ίδιος λεπτομέρειες. Κοπελα που πέτυχε γνωρίζει, μιας και η εξέταση αυτή εντοπίζει το παράθυρο εμφύτευσης. Αν μάθεις με τι τροπο γινεται η εξέταση αν μπορείς γραψε μου.

http://Www.aim.cat

Link to comment
Share on other sites

Επίσης σκέφτομαι να προτείνω στον γιατρό που θα προχωρήσω να προτείνω θεραπεία με intralipids την γνωρίζω εδώ και χρόνια καθώς την έκανε μια φίλη μου η οποία ειχε αποβολές.

Διαβάζοντας σχετικά είδα οτι ίσως να βοηθά και στην εμφύτευση. Το θέμα ειναι να βρω γιατρό που να την στηρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!

Η συγκεκριμένη εξέταση είναι βιοψία ενδομητρίου!!!!! Γινεται κανονικη προετοιμασία ενδομητριου οπως πριν απο την ετ και οταν φτάσουν οι μερες που θα γινοταν η ετ κανονικα γινεται η βιοψια (παιρνουν δειγμα απο το ενδομητριο) το στέλνουν στον εν λογω γιατρο ο οποιος το εξετάζει με μια τεχνική που μονο αυτος κανει στην Ελλάδα!!! Μετα απο 2-3 μερες επαναλαμβάνεται η διαικασια για να παρθεί και δευτερο δειγμα και να εξεταστεί επισης!!! Η διαδικασια ποναει αρκετα αλλα για λιγο! Εκτος και αν γινει με μέθη! Τα αποτελεσματα βγαινουν μετα απο ενα μηνα περιπου και στην ουσία εντοπίζεται αν εχει το ενδομητριο αρκετα τριχηδεια (πινοποδια) και πια μερα, τα οποια ειναι απαραίτητα για να γατζωθουν τα εμβρυα!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω μαγισσα....

Την εχεις κανει εσυ??? Ποναει εεε?

 

Να ρωτησω ομως κατι ... Αυτη λοιπον η εξεταση σου δειχνει την ετοιμοτητα του ενδομητριου εκεινο τον μηνα.... Καθε κυκλος ομως της ιδιας γυναικας δεν ειναι διαφορετικος? Δηλαδη ναι μεν θα μπορουσα εγω να εχω σουπερ μερα τη 18η και εσυ την 20η και αυτο να μας το δειξει η εξεταση αλλα τον αλλο μηνα να παμε πχ 1 μερα μετα....????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω μαγισσα....

Την εχεις κανει εσυ??? Ποναει εεε?

 

Να ρωτησω ομως κατι ... Αυτη λοιπον η εξεταση σου δειχνει την ετοιμοτητα του ενδομητριου εκεινο τον μηνα.... Καθε κυκλος ομως της ιδιας γυναικας δεν ειναι διαφορετικος? Δηλαδη ναι μεν θα μπορουσα εγω να εχω σουπερ μερα τη 18η και εσυ την 20η και αυτο να μας το δειξει η εξεταση αλλα τον αλλο μηνα να παμε πχ 1 μερα μετα....????

 

Καλημέρα! Όχι δεν την εχω κανει αλλα την εχει κανει μια φιλη μου!!! Το σκεφτομαι και εγω δεν σου κρύβω ......

Αυτο που λες για τις μερες δεν νομιζω οτι ισχυει γιατι την εξεταση την κανεις σε τεχνητό κυκλο (προετοιμαςια ενδομητριου με φαρμακα, σικλακουρ και οτι αλλο παίρνει καθε μια πριν την ετ). Αυτο που λες ισχυει σε φυσικό κυκλο!

Σου στέλνω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο μενα.ας γρσψω κ εγω μιας κ ημουν απο τις πρωτες που την εκαναν κ εκανα αναφορα στο φορουμ πριν απο εναμισι περιπου χρονο κ την εχω επαναλαβει τρεις φορες.γινεται κ σε φυσικο κ σε τεχνητο.μονο με διεγερση δε γινεται.περα απο τις ημερες εμφυτευσης υποδεικνυει κ τυχον παθολογια του ενδομητριου πχ λοιμωξεις.

Μαγισσα δεν γνωριζομαστε αλλα εχουμε κοινους γνωστους.να υποθεσω οτι η φιλη για την οποια μιλας ειναι η κοπελα με τις επτα αποτυχιες που εμεινε προσφατα μονη της εγκυος μετα απο θεραπεια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα κοριτσια!!! εχοντας βιωσει την πρωτη αποτυχια αρχισα να ψαχνομαι για πιο εξειδίκευμενες εξετασεις.

 

ειχα υδροσαλπιγγες πολλα χρονια οι οποιες παραγουν τοξικο υγρο που εμποδίζουν την εμφυτευση.εχοντας κανει αφαιρεση πιστευετε επειδη εχει νοσησει το ενδομητριο να εχουν καταστραφει τα πινοποδια ή ανανεώνονται;;;

σκέφτομαι να κανω αυτη τη βιοψια αλλα δεν εχω καταλάβει γιατι δεν γινεται μονο μια φορα;;;

και οποια την εχει κανει μπορει να μου πει το κοστος;;;

μηπως να κανω πρωτα υστεροσκοπηση; ;;

 

σας ευχαριστώ οποια μπορει να απαντησει plsss

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου βιολετα,

δεν γνωριζω αν νοσησε και το ενδομητριο απο τις υδροσαλπιγγες, αυτο δεν μπορει να το ξερει καποιος αν δεν εχεις κανει σχετικες εξετασεις.

η εξεταση του νικα γινεται μια φορα (με δυο λυψεις, την 16η και 18η μερα αν θυμαμαι καλα), και τα δειγματα τα εξεταζει ο νικας, και βγαζει σχετικο πορισμα. κοστιζει καπου στα 400 ευρω, αλλα μπορεις να παρεις τηλ τον νικα και να το συζητησεις μαζι του το οικονομικο κομματι, και οτιδηποτε αλλο θελεις να ρωτησεις. ειναι πολυ συζητησιμος ανθρωπος.

για την υστεροσκοπιση μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου για το ποτε μπορει να γινει, ή παλι τον νικα, θα σου πει.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου βιολετα,

δεν γνωριζω αν νοσησε και το ενδομητριο απο τις υδροσαλπιγγες, αυτο δεν μπορει να το ξερει καποιος αν δεν εχεις κανει σχετικες εξετασεις.

η εξεταση του νικα γινεται μια φορα (με δυο λυψεις, την 16η και 18η μερα αν θυμαμαι καλα), και τα δειγματα τα εξεταζει ο νικας, και βγαζει σχετικο πορισμα. κοστιζει καπου στα 400 ευρω, αλλα μπορεις να παρεις τηλ τον νικα και να το συζητησεις μαζι του το οικονομικο κομματι, και οτιδηποτε αλλο θελεις να ρωτησεις. ειναι πολυ συζητησιμος ανθρωπος.

για την υστεροσκοπιση μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου για το ποτε μπορει να γινει, ή παλι τον νικα, θα σου πει.

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση!!!

την εχεις κανει εσυ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ .

 

ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝΕ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ,ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΟΡΜΟΝΙΚΟΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΤΗΝ ΑΝΟΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΛΟΙΜΩΞΗ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΙΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΑΙΤΙΑ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝΕ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ,ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΟΡΜΟΝΙΚΟΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΤΗΝ ΑΝΟΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΛΟΙΜΩΞΗ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΙΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΑΙΤΙΑ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

 

Πινοποδια βρεθηκαν?ο νικας σε συνεργασια με τον γιατρο σου θα δωσουν λυση

 

Καλη τυχη και ψυχραιμια

 

Εχω κανει και εγω era test αλλα εσταλη εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για δευτερη αναρτηση ιδιου θεματος λογω τεχνικου προβληματος.Συγνωμη.

Επεξεργάστηκαν by anoulious
τεχνικο θεμα προκαλεσε δευτερη αναρτηση ιδιου θεματος
Link to comment
Share on other sites

Πινοποδια βρεθηκαν?ο νικας σε συνεργασια με τον γιατρο σου θα δωσουν λυση

 

Καλη τυχη και ψυχραιμια

 

Εχω κανει και εγω era test αλλα εσταλη εξωτερικο

Δεν μου φτανουν τα προβληματα μου κολλησε και το ταμπλετ και τελικα εγινε δυο φορες αναρτηση του ιδιου θεματος.Ευχαριστω για την απαντηση.

Το era test ειναι εξεταση ενδομητριου;Επειδη εχω καει και ο,τι εχω βρει μονη μου τα εχω βρει ειπα μηπως καποια κοπελα ειχε κατι να προτεινει.Πχ.η προλακτινη μου ητανε οριακη 15 κατι σ ενα κυκλο,11 σε αλλο δεν νομιζω να δημιουργησε προβλημα αυτο..Δεν ξερω τι να ψαξω..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φτανουν τα προβληματα μου κολλησε και το ταμπλετ και τελικα εγινε δυο φορες αναρτηση του ιδιου θεματος.Ευχαριστω για την απαντηση.

Το era test ειναι εξεταση ενδομητριου;Επειδη εχω καει και ο,τι εχω βρει μονη μου τα εχω βρει ειπα μηπως καποια κοπελα ειχε κατι να προτεινει.Πχ.η προλακτινη μου ητανε οριακη 15 κατι σ ενα κυκλο,11 σε αλλο δεν νομιζω να δημιουργησε προβλημα αυτο..Δεν ξερω τι να ψαξω..

 

 

Ναι η λεγομενη εξεταση του νικα για τι ιδιο μιλαμε

 

Πρεπει να κα εις ενα πακετο εξετασεων εχω να σου προτεινω την βαρλα στο ελενα εξαιρετικη και δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝΕ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ,ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΟΡΜΟΝΙΚΟΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΤΗΝ ΑΝΟΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΛΟΙΜΩΞΗ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΙΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΑΙΤΙΑ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

 

ΝΑ μην στεναχωριέσαι καθόλου....εγώ λογω της εξετασης του Νίκα και με την βοηθεια του γιατρού μου βρήκα το προβλημα μου και έγινα μαμά. Ο γυναικολόγος σου ή εξωσωματικός σου θα σου πουν αν πρέπει να γίνουν άλλες εξετάσεις ή κάποια θεραπεία.

Link to comment
Share on other sites

Ναι η λεγομενη εξεταση του νικα για τι ιδιο μιλαμε

 

Πρεπει να κα εις ενα πακετο εξετασεων εχω να σου προτεινω την βαρλα στο ελενα εξαιρετικη και δωρεαν

Τη βαρλα στο Ελενα την εχω επισκεφτει και περιμενω καποιες ανοσοσφαιρινες που τις

εκανα το Σεπτεμβριο.Εκει κανουν κυριως ανοσολογικο ελεγχο και ισως θρομβοφιλιας.Αυτα τα εχω εξαντλησει πολλες φορες.Ο Νικας μου μιλησε για ορμονικους λογους..

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ μην στεναχωριέσαι καθόλου....εγώ λογω της εξετασης του Νίκα και με την βοηθεια του γιατρού μου βρήκα το προβλημα μου και έγινα μαμά. Ο γυναικολόγος σου ή εξωσωματικός σου θα σου πουν αν πρέπει να γίνουν άλλες εξετάσεις ή κάποια θεραπεία.

Ηδη μιλησα με το Νικα χθες και αναρωτιωτανε και αυτος τι εξετασεις πρεπει να κανω,τι ορμονικες εχω κανει.Εγω στεναχωρεθηκα γιατι πριν δει αναλυτικα ολα τα δειγματα μου ειχε μιλησει με ενθουσιασμο για την θεραπεια που πρεπει να ακολουθησουμε για τη λοιμωξη.Τωρα,ομως, μου ειπε ξεκαθαρα οτι πρεπει να βρεθει πρωτα η αιτια.Η οποια δυστυχως δεν ευκολο να βρεθει.Για αυτο ψαχνω μηπως καποια κοπελα εψαξε κατι εξειδικευμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ηδη μιλησα με το Νικα χθες και αναρωτιωτανε και αυτος τι εξετασεις πρεπει να κανω,τι ορμονικες εχω κανει.Εγω στεναχωρεθηκα γιατι πριν δει αναλυτικα ολα τα δειγματα μου ειχε μιλησει με ενθουσιασμο για την θεραπεια που πρεπει να ακολουθησουμε για τη λοιμωξη.Τωρα,ομως, μου ειπε ξεκαθαρα οτι πρεπει να βρεθει πρωτα η αιτια.Η οποια δυστυχως δεν ευκολο να βρεθει.Για αυτο ψαχνω μηπως καποια κοπελα εψαξε κατι εξειδικευμενο.

 

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΤΗΤΑΙ ΧΡΟΝΟΣ

 

ΕΣΥ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΙΝΕ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ-ΝΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΤΗΤΑΙ ΧΡΟΝΟΣ

 

ΕΣΥ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΙΝΕ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ-ΝΙΚΑ

 

Ευχαριστω για το ενδειαφερον.Απλα λογω εμπειριας πιστευω οτι πρεπει να εισαι υποψιασμενος.πχ εξι ενδοκρινολογοι θεσσαλονικη ενας δε βρηκε την αντισταση στην ινσουλινη.Επρεπε να μπω στο φορουμ και να βρω ακρη Αθηνα και τελικα να βρεθει.Και την εξεταση του Νικα εγω τη ζητησα....Ισως να μην υπαρχουν κοπελες που εχουν κανει εξειδικευμενες εξετασεις μετα απο εξεταση του Νικα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το ενδειαφερον.Απλα λογω εμπειριας πιστευω οτι πρεπει να εισαι υποψιασμενος.πχ εξι ενδοκρινολογοι θεσσαλονικη ενας δε βρηκε την αντισταση στην ινσουλινη.Επρεπε να μπω στο φορουμ και να βρω ακρη Αθηνα και τελικα να βρεθει.Και την εξεταση του Νικα εγω τη ζητησα....Ισως να μην υπαρχουν κοπελες που εχουν κανει εξειδικευμενες εξετασεις μετα απο εξεταση του Νικα.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ο ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΦΗΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ FSH) ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ CHECK UP ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...