Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

prooraki 24&i1 750 gr


Recommended Posts

Καίτη και Στέλλα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα μπεμπάκια σας να ξεπεράσουν σύντομα όλα τα προβλήματα και να τα έχετε σύντομα σπίτι σας υγιή και χαρούμενα! :-)

1UEbp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καιτη να σου ζήσει κοριτσι μου κ να τον χαιρεσαι με το όνομα.Όλα θα πανε καλα με τη βοηθεια της Παναγιας.

Στέλλα μου καλη επιτυχια κ καλή δύναμη κ σε σας.Δυσκολος ο δρομος του γονιου όπως το ειπες αλλα για μερικους δυσκολοτερος.Να ειστε δυνατες κ αισιοδοξες.Καταλαβαινω ακριβως τι περνατε καθως κ εμεις μειναμε στη ΜΕΝΝ 45μερες κ ειδαν πολλα τα ματια μου αλλά κ εκει για καποιους ο δρομος ειναι δυσκολοτερος.Οι προσευχες μας μαζι σας.

Link to comment
Share on other sites

Στελα μου κοριτσι μου θετικη σκεψη ολα θα πανε καλα που θα παει θα περασουν και θα ειναι ενα κακο ονειρο ολλα αυτα!εφοσον περνει χειρουργιο συμαινει οτι τιποτα δεν εχει τελειωσει κοριτσακι μου εχε πιστη στο μικρο σου και θα δεις πως θα βγει και θα ειναι ολα καλα!μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα σας ευχομαι και να με κρατας ενημερη για το μπουμπουκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Καίτη μου, να σας ζήσει ο αγωνιστής σας, ο Παναγιώτης σας. Μα τι όμορφο όνομα έχει πάρει! Εύχομαι η Παναγιά να τον σκεπάζει, να τον φρουρεί και να του δίνει δύναμη να παλέψει και να βγει νικητής! Να του πάρετε και μια εικονίτσα κοντά του, αν σας επιτρέπουν. Να πιστεύεις δυνατά και όλα θα πάνε καλά!

 

Στέλλα μου, εύχομαι και σε σας δύναμη και υπομονή! Να πάτε με το καλό στη Γαλλία και να επιστρέψετε με καλά αποτελέσματα και ευχάριστα νέα! Ο Χριστός κι η Παναγιά να είναι πάντα κοντά σας, να σας δυναμώνουν και να ξεπεράσετε σύντομα κάθε εμπόδιο και δυσκολία!

 

Κοπέλες, εύχομαι και στις δυο σας να είστε δυνατές και να στηρίζετε τα μικρά σας με υπομονή, αγάπη και πίστη! Μια μέρα όλα αυτά θα ανήκουν στο μακρινό παρελθόν και θα χαίρεστε τα παιδάκια σας! Προσεύχομαι γι' αυτά!

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Καιτη το βασικό είναι να σκέφτεσαι πως όλα θα πάνε καλά. Μη θεωρείς τα θαύματα δεδομένα. ....πάλεψε για το μωρο σου.

Εμείς σήμερα πήραμε ημερομηνία για την επόμενη επέμβαση. Φεύγουμε σε ένα μήνα για Γαλλια. Όλες οι ευχές ευπρόσδεκτες!

 

 

 

 

ευχομαι τα καλυτερα για την οικογενεια σας...πιστη,προσευχη,κουραγιο,υπομονη κ ολα θα πανε καλα:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sorry που δεν έγραψα νωρίτερα αλλά κυνηγάω τον μικρό να φάει και τον μεγάλο να σταματήσει να ανοίγει το ψυγείο!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Με την σειρά μου να ευχηθώ τα καλύτερα στον Παναγιώτη και σε όλα τα πρόωρακια του forum!Οι ιστορίες μας να είναι και οι τελευταίες!

Καιτη πως είναι σήμερα τα πράγματα?

Link to comment
Share on other sites

Καιτη το βασικό είναι να σκέφτεσαι πως όλα θα πάνε καλά. Μη θεωρείς τα θαύματα δεδομένα. ....πάλεψε για το μωρο σου.

Εμείς σήμερα πήραμε ημερομηνία για την επόμενη επέμβαση. Φεύγουμε σε ένα μήνα για Γαλλια. Όλες οι ευχές ευπρόσδεκτες!

 

Τις καλυτερες ευχες μου..να πανε ολα καλα με το παληκαρακι σου..να γυρισετε πισω με το καλυτερο αποτελεσμα ευχομαι!!Καλη δυναμη στην οικογενεια σας...σκεψη θετικη ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!:D

hIRop2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια σημερα εμαθα οτι εχθες εκαναν αξονικη και σημερα θα κανουν μαγνητικη εχει γινει σιγουρα τετοια ωρα κατα τι 1 μου ειπαν θα γινει!απλα μ ειπαν οτι τελικα πρεπει να αφερεθει το υγρο απο τον εγκεφαλο με μια βελονα αν καταλαβα καλα και αυτο γινετε με ολικη ναρκοση και ο εδω νευροχειρουργος που τον ειδε το πρωι δεν ξερει αν θα τον αναλαβει και αν υποθεσουμε πως θα το κανει δεν ξερουμε αν το αναλαβουν οι ανεσθησιολογοι και επιδη σημερα το παιδων δεν εφιμερευει αυριο θα φυγουμε για το παιδων!εγω χλομο το βλεπω να τον αναλαβουν εδω οποτε αυριο μαλον φευγουμε θα με παρει μ ειπε τηλεφωνο το απογεμα η γιατρος να με ενημερωσει!οχι τιποτε αλο εχουμε κ τα μπλοκα τον αγροτων στην μεση κ εμενα δεν νομιζω να με παρουν μαζι τους στην αεροδιακομηδη θα παω μονη μ απο οσο μ ειπε!αχ θα πεθανω απο το ανχος μου κοριτσια δεν αντεχω!ασε που μ ειπε οτι οι πιθανοτητες να ειναι καλα το μωρο μετα ειναι πολυ λιγες μ εδωσε 90% πιθανοτητες να εχει προβλημα νευρολογηκο θα τρελαθωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Καιτουλα καλη επιτυχια να εχετε! Τις πιθανοτητες αστες. Καθε παιδι ειναι μοναδικο. Το δικο σου θα το φροντισει η Παναγιτσα! Καλο φωτισμενος να ειναι κ στην κανονικη του βαπτηση να χορευετε μεχρι το πρωι! Αυτο που θα σου γραψω τωρα στο γραφω απλως για να δεις οτι οι πιθανοτητες ειναι απλως πιθανότητες κ τα λενε για να ειναι καλυμμενοι. Η αδελφη μου ειναι στα προωρα στο ελενας. Εχουν ενα μικρακι 24εβδ εδω κ πολύ καιρο, περασε διαφορα από αιμοραγιες μεχρι δεν ξερω κ εχω τι κ κοντρα σε ολα τα στατιστικά ο μικρος είναι καλα. Περιμενουν να πιασει τα 2 κιλα κ τις εβδ του για να βγει. Τωρα αν αργότερα βγαλει καποια μαθησιακη δυσκολια στο σχολείο ποιος νοιάζεται? Το παιδακι θα εχει μια φυσιολογική ζωη οπως και το δικο σου!!!

Καλο ταξίδι να εχετε κ θα γυρισετε καλυτερα! Να σε ρωτησω απο βαρος πως παει? Γαλα πινει?

Στελλα μου να σας ζησει κ εσας το μωρακι σας! Με το καλο να πατε γαλλια κ να τελεισουν εκει τα δυσκολα! Καλη αναρρωση να εχει το μπουμπουκακι!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοπέλα μου... Είσαι στην πιο δύσκολη θέση που θα μπορούσε ποτέ να βρεθεί μια μητέρα.

 

 

Μείνε δυνατή! Το αγοράκι σου σε χρειάζεται!

 

Εύχομαι να τους βγάλει όλους ψεύτες ο γιγαντακος... Το εύχομαι πραγματικα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, παρακολουθώ από την αρχή και καθημερινά το θέμα σου κ πάντα δεν ξέρω τί να πω για όλα αυτά που περνάτε. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και θα πάνε κοπέλα μου... Καλή δύναμη στο μωρό σου κ σε εσένα και τα δύσκολα να τελειώσουν σιγά σιγά! Να σου ζήσει το αντράκι σου!!!! Καλή επιτυχία στην Αθήνα, θα περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά ευχές για όλα τα μωράκια που βρίσκονται στις μονάδες να επιστρέψουν γρήγορα στην αγκαλιά των γονιών τους...

 

Στέλλα καλή δύναμη κ καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

γαλα δεν πινουμε οχι εδω και δυο βδομαδες και βαρος δεν τον ζυγιζουν τελευταια φορα που τον ζυγισαν ηταν 860 γραμμαρια...πριν δυο βδομαδες και κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομα τιποτα εχω τρελαθει εχω κανει ενα πακετο τσιγαρα δεν αντεχω την αγωνια ακομα περιμενω πανω απο ενα τηλεφωνο.....

 

 

εσυ μπορεις να παρεις εκει τηλ?φανταζομαι την αγωνια σου κοπελα μου...υπομονη..αν μαθεις κατι ξερεις...ενημερωσε..φιλια

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κοριτσια θα τρελαθω στο τελος η πρεπει να αρχησω να τους ειχογραφω πραγματηκα....πηρα εγω λογο του οτι δεν αντεχα αλλο την αγονια ειχε χτυπισει κοκκινα και μ ειπε οτι εχουν στιλει την μαγνητικη στον κυριο σφακιανο και εκινος τους ειπε οτι θα το μελετισει και θα τους απαντησει αργα το βραδυ!αρα προς το παρων περιμενω παλυ τηλεφωνο της ειπα να με παρει οτι ωρα και να ειναι οσο αργα και να ναι!αντε παλυ αναμονη...θα ξεκινησω χαπια δεν το γλυτωνω το βλεπω το εργακι.....

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κοριτσια θα τρελαθω στο τελος η πρεπει να αρχησω να τους ειχογραφω πραγματηκα....πηρα εγω λογο του οτι δεν αντεχα αλλο την αγονια ειχε χτυπισει κοκκινα και μ ειπε οτι εχουν στιλει την μαγνητικη στον κυριο σφακιανο και εκινος τους ειπε οτι θα το μελετισει και θα τους απαντησει αργα το βραδυ!αρα προς το παρων περιμενω παλυ τηλεφωνο της ειπα να με παρει οτι ωρα και να ειναι οσο αργα και να ναι!αντε παλυ αναμονη...θα ξεκινησω χαπια δεν το γλυτωνω το βλεπω το εργακι.....

 

 

πραγματικα ο,τι χειροτερο η αναμονη...δεν παλευεται...οχι χαπια κοπελα μου,μονο αν φτασεις στο αμην...προσπαθησε ,μεινε δυνατη κ για τη κορουλα σου...

Link to comment
Share on other sites

γαλα δεν πινουμε οχι εδω και δυο βδομαδες και βαρος δεν τον ζυγιζουν τελευταια φορα που τον ζυγισαν ηταν 860 γραμμαρια...πριν δυο βδομαδες και κατι

Δεν τα ζυγιζουν καθε μερα??? Περιεργο.... Τεσπα. Το καλο ειναι οτι εχει παρει βαρος. Ενημερωσε μας οταν σε παρουν ε?

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια σημερα εμαθα οτι εχθες εκαναν αξονικη και σημερα θα κανουν μαγνητικη εχει γινει σιγουρα τετοια ωρα κατα τι 1 μου ειπαν θα γινει!απλα μ ειπαν οτι τελικα πρεπει να αφερεθει το υγρο απο τον εγκεφαλο με μια βελονα αν καταλαβα καλα και αυτο γινετε με ολικη ναρκοση και ο εδω νευροχειρουργος που τον ειδε το πρωι δεν ξερει αν θα τον αναλαβει και αν υποθεσουμε πως θα το κανει δεν ξερουμε αν το αναλαβουν οι ανεσθησιολογοι και επιδη σημερα το παιδων δεν εφιμερευει αυριο θα φυγουμε για το παιδων!εγω χλομο το βλεπω να τον αναλαβουν εδω οποτε αυριο μαλον φευγουμε θα με παρει μ ειπε τηλεφωνο το απογεμα η γιατρος να με ενημερωσει!οχι τιποτε αλο εχουμε κ τα μπλοκα τον αγροτων στην μεση κ εμενα δεν νομιζω να με παρουν μαζι τους στην αεροδιακομηδη θα παω μονη μ απο οσο μ ειπε!αχ θα πεθανω απο το ανχος μου κοριτσια δεν αντεχω!ασε που μ ειπε οτι οι πιθανοτητες να ειναι καλα το μωρο μετα ειναι πολυ λιγες μ εδωσε 90% πιθανοτητες να εχει προβλημα νευρολογηκο θα τρελαθωωωωωωω

Καταρχήν ψυχραιμία

Το έχω δει να το κάνουν με επιτυχία

Επίσης όταν λένε ναρκωση τις περισσότερες φορές δεν εννοούν ολικη ναρκωση αλλά πολύ βαριά μεθη

Ηρέμησε. Ξέρουν τι κάνουν

Εννοείται πως θα πας μαζί του.Έτσι πάει. Έχουμε κάνει κι εμείς αεροδιακομηδη

Καλύτερα που σου παραδέχτηκε ότι δεν μπορεί να το κάνει το νοσοκομείο που είστε. Αθήνα η Θεσσαλονίκη πολύ καλύτερα

Κάνε μια ερώτηση αν επηρεάζει η πτήση

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κοριτσια θα τρελαθω στο τελος η πρεπει να αρχησω να τους ειχογραφω πραγματηκα....πηρα εγω λογο του οτι δεν αντεχα αλλο την αγονια ειχε χτυπισει κοκκινα και μ ειπε οτι εχουν στιλει την μαγνητικη στον κυριο σφακιανο και εκινος τους ειπε οτι θα το μελετισει και θα τους απαντησει αργα το βραδυ!αρα προς το παρων περιμενω παλυ τηλεφωνο της ειπα να με παρει οτι ωρα και να ειναι οσο αργα και να ναι!αντε παλυ αναμονη...θα ξεκινησω χαπια δεν το γλυτωνω το βλεπω το εργακι.....

 

Αν πιστεύεις ότι θα σε βοηθήσει πάρε κάτι να χαλαρωσεις.Με μια φορά ούτε θα πάθεις κάτι ούτε μπορεί να σε πει κανείς αδύναμη κλπ.Επειδή δεν είσαι εσύ το θέμα αλλά άλλος πρέπει να είσαι ψύχραιμη. Εγώ έπινα χαμομήλι. ....πολύ χαμομήλι!

Link to comment
Share on other sites

γαλα δεν πινουμε οχι εδω και δυο βδομαδες και βαρος δεν τον ζυγιζουν τελευταια φορα που τον ζυγισαν ηταν 860 γραμμαρια...πριν δυο βδομαδες και κατι

Καλά είναι δυνατόν να μην ζυγίζουν τα μωρα καθημερινά?

Link to comment
Share on other sites

Όλες τι ευχές του κόσμου για τον μικρούλη σου. Μείνε δυνατή για αυτόν και για το κοριτσάκι σου.

 

Περιμένουμε όλοι με αγωνία τα σημερινά σας νέα

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...