Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματικη στο Ιασω Institute of life


Recommended Posts

1 hour ago, Κάντι said:

Απο τα επτά οι 4 βλαστοκυστες ειναι πολυ καλο σκορ και δείχνει οτι έχουν πολυ καλη δυναμική τα έμβρυα σας. Καλές εμφυτευσεις λοιπόν!!!

Ετσι μαςειχαν πει Καντι. Αλλα το αποτελεσμα δυστυχως άλλα εδειξε. 

Τέλος παντων. 

Ευχομαι να παμε καλα κ στην καινουρια διεγερση. Το αλλο μηνα θα ξεκινησουμε πρωτα ο Θεος. 

k0oZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλες :)

Για να σας δωσω κουραγιο :

Εγω εκανα την 1η μου εξωσωματικη στο IOL και ήδη ειμαι στη 4η εβδομαδα!

 

Γιατρος μου ειναι ο κος Προκοπακης Θωμας .

 

Ευχομαι σε όλες καλη επιτυχία και ολα να μας πανε οπως τα περιμενουμε:)

 

 

edit admin

το θέμα κλειδώνεται καθώς το φόρουμ της ΕΕΕΓ λειτουργεί βάση καταστατικού το οποίο δεν αναφέρεται σε αξιολόγηση κέντρων εξωσωματικής, ενώ παράλληλα αυτή δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί μέσω ενός φόρουμ.

 

Μπορείτε να χρησιμοποιείτε το parentscafe.gr για τις καθημερινές σας επικοινωνίες ειδικά στην ενότητα "θέλουμε να γίνουμε γονείς" 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλο μεσημέρι. Νέο μέλος και έχω κάποιες απορίες: Μετά από κάποιες καθ' έξιν αποβολές (3 σε ένα έτος), η γιατρός μου πρότεινε εξωσωματική στο ΙΑΣΏ. Έχει κάποιος εμπειρία από τη διαδικασία στο συγκεκριμένο κέντρο; Το κόστος μπορεί να καλυφθεί έως κάποιο ποσό από το ταμείο μου; (ΙΚΑ). Κάτι άλλο που πρέπει να γνωρίζω; Είμαι 43 χρονών τώρα πια και με πολύ άγχος και ανασφάλεια για τη διαδικασία. Εκτιμώ οποιοδήποτε βοήθεια μπορείτε να μου δώσετε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλό φθινόπωρο!!!!! Εμείς ακόμα ψάχνουμε.... και μας είπαν για τον κ.Βασιλόπουλο στο IOL.... Έχει κάνει καμία κοπέλα μαζί του προσπάθεια;;... Το εργαστήριο εκεί είναι καλό;;; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 15/3/2018 at 12:00 ΠΜ, maraki1990 είπε:

Γεια σας κ απο μένα!

Τον περασμένο μηνα εκανα την πρώτη μου (αποτυχημένη) προσπάθεια στο ΙΑΣΩ με το κύριο Βασιλόπουλο. Σε γενικές γραμμές δεν εχω κάποιο παράπονο απ το κεντρο! Εχω κλείσει ραντεβού για υστεροσκοπηση τη Δευτερα κ στον επόμενο κύκλο θα ξαναπροσπαθησουμε! Εύχομαι καλη επιτυχια σε όλες!

Πως πήγε η προσπάθεια σου κορίτσι????? Κι εμένα μου τον σύστησαν και είμαστε ανάμεσα σε αυτόν και τον Σφ......... Αν έχει καμια άλλη κοπέλα εμπειρία σας παρακαλώ πείτε μου!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας, έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία, ή πληροφορίες, για τον κύριο Βασιλόπουλο Ιωάννη σαν μαιευτήρα;; πληροφορίες για το πόσο καλός στην εξωσωματική είναι έχω λάβει, αλλά δεν μπορώ να βρω και στο επόμενο στάδιο αν τον έχεις επιλέξει σαν γυναικολογο. Ενδιαφέρεται, ψάχνεται σε λεπτομέρειες για την κύηση, δίνει πληροφορίες, διαθέτει τον χρόνο στις πελάτισσες του;; επιπλέον θα εκτιμούσα αν μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιον γυναικολόγο στην Αθήνα, που να είναι καλός στη δουλειά του, να είναι πολύ σχολαστικός στις λεπτομέρειες, αλλά να είναι άνθρωπος με κατανόηση και ενσυναίσθηση για την καινούρια περίοδο μιας δύσκολης εγκυμοσύνης. Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Πρικιπισσούλα είπε:

Καλημέρα σας, έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία, ή πληροφορίες, για τον κύριο Βασιλόπουλο Ιωάννη σαν μαιευτήρα;; πληροφορίες για το πόσο καλός στην εξωσωματική είναι έχω λάβει, αλλά δεν μπορώ να βρω και στο επόμενο στάδιο αν τον έχεις επιλέξει σαν γυναικολογο. Ενδιαφέρεται, ψάχνεται σε λεπτομέρειες για την κύηση, δίνει πληροφορίες, διαθέτει τον χρόνο στις πελάτισσες του;; επιπλέον θα εκτιμούσα αν μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιον γυναικολόγο στην Αθήνα, που να είναι καλός στη δουλειά του, να είναι πολύ σχολαστικός στις λεπτομέρειες, αλλά να είναι άνθρωπος με κατανόηση και ενσυναίσθηση για την καινούρια περίοδο μιας δύσκολης εγκυμοσύνης. Ευχαριστώ πολύ! 

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/17539-kafe-exosomatikis/page/1517/

ελα απο δω να ρωτήσεις, ειναι κοπέλες που τον έχουν γιατρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...