Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Επιθυμώ να αναλάβω την φύλαξη παιδιού.

Recommended Posts

Γειά σας, είμαι 32 ετών, απόφοιτος Α.Ε.Ι με παιδαγωγική κατάρτιση.

Έχω εμπειρία πέντε ετών όπου φρόντιζα πέντε παιδιά ηλικίας απο έξι μηνών έως οχτώ ετών. Έχω πολύ υπομονή και αγάπη για τα παιδιά, πολλή όρεξη για παιχνίδια και δραστηριότητες φροντίζοντας όμως πάντα για την σωστή τους διαπαιδαγώγηση. Αναλαμβάνω και το διάβασμα για το σχολείο καθώς το έκανα και για την προηγούμενη οικογένεια. Διαθέτω άριστες συστάσεις.

Λόγω του ότι είμαι πλέον μαμά ενός μικρού μωρού, επιθυμώ να αναλάβω την φροντίδα ενός, ή δυο αν είναι αδέλφια αλλά υπό προϋποθέσεις, στο σπίτι μου.

Η περιοχή που μένω είναι στο Γαλάτσι. Είμαι κάτοχος αυτοκινήτου σε περίπτωση που χρειάζεται να παραλάβω κάποιο παιδάκι.

Όποια μανούλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα να μιλήσουμε για όποιες απορίες μπορεί να υπάρχουν.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...