Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ -ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ-ΘΗΛΑΣΜΟΣ


angela_kgr

Recommended Posts

χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη με τον πανικο κ το πελαγομα ζωγραφισμενο πανω μου! η αληθεια ειναι οτι η αναλυτικη περιγραφη βοηθαει πολυ κ σε ευχαριστω πολυ κ για το χρονο σου! ναι στο ιασω θα γεννησω πρωτα ο θεος! σου ευχομαι ολοψυχα να μεινεις γλυκια μου! αααχ να ξερες κ εγω τι διαβασμα εχω ριξει... για να προετοιμαστω ψυχολογικα.. ο αντρας μου λογω δουλειας λειπει κ το περναω μονη μου ολο αυτο... η μαμα μου ειναι μακρια κ με την πεθερα που ειναι κοντα δεν εχουμε κ τις καλυτερες σχεσεις... ισως κ για αυτους τους λογους να μην μπορω να ''πατησω'' στα ποδια μου κ να ειμαι ψυχραιμη κ προετοιμασμενη... τι να πω!

το βασικοτερο ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου. μετα το ιασω ειναι απο τα καλυτερα μαιευτηρια, ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εισαι που γεννας, ετσι ελεγα στον εαυτο μου! ειδικα αν εχεις καλη εγκυμοσυνη χωρις επιπλοκες ειναι δυσκολο να μην παει κατι καλα στον τοκετο! μην αφησεις το αγχος να σου χαλασει αυτη την εμπειρια που δε θα ζησεις για πολλες φορες στη ζωη σου!

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 282
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το βασικοτερο ειναι να εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου. μετα το ιασω ειναι απο τα καλυτερα μαιευτηρια, ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εισαι που γεννας, ετσι ελεγα στον εαυτο μου! ειδικα αν εχεις καλη εγκυμοσυνη χωρις επιπλοκες ειναι δυσκολο να μην παει κατι καλα στον τοκετο! μην αφησεις το αγχος να σου χαλασει αυτη την εμπειρια που δε θα ζησεις για πολλες φορες στη ζωη σου!

 

ποσο δικιο εχεις! η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος ολα κυλουν οπως πριν ουτε ναυτιες ειχα ουτε εμετους τπτ! ποσο δικιο εχεις! αυτο θα λεω κ εγω στο εαυτο μου! σε ευχαριστω πολυ πραγματικα!

Link to comment
Share on other sites

ποσο δικιο εχεις! η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος ολα κυλουν οπως πριν ουτε ναυτιες ειχα ουτε εμετους τπτ! ποσο δικιο εχεις! αυτο θα λεω κ εγω στο εαυτο μου! σε ευχαριστω πολυ πραγματικα!

καλε τι ευχαριστεις??? την εμπειρια μου σου λεω, γι'αυτο ειμαστε ολες εδω μεσα!!!:-D:grin: σε ποια εβδομαδα εισαι??

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

καλε τι ευχαριστεις??? την εμπειρια μου σου λεω, γι'αυτο ειμαστε ολες εδω μεσα!!!:-D:grin: σε ποια εβδομαδα εισαι??

 

για την συμπαρασταση!:-D 19 κ 4 ειμαι! κ ειναι κοριτσακι! στις 27 θα παω για β επιπεδου!

Link to comment
Share on other sites

για την συμπαρασταση!:-D 19 κ 4 ειμαι! κ ειναι κοριτσακι! στις 27 θα παω για β επιπεδου!

Με το καλο η μπουμπου σας!!!!!! εχεις περιθωριο λοιπον μερι τον τοκετο να προετοιμστεις ;) σε ποιον θα κανεις τη β?

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο η μπουμπου σας!!!!!! εχεις περιθωριο λοιπον μερι τον τοκετο να προετοιμστεις ;) σε ποιον θα κανεις τη β?

 

ευχαριστουμε!!! ναι εχω αλλα περναει ο καιρος σαν νερακι!!! στο ιασω θα την κανω... δεν ξερω με ποιον γιατρο βεβαια..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε!!! ναι εχω αλλα περναει ο καιρος σαν νερακι!!! στο ιασω θα την κανω... δεν ξερω με ποιον γιατρο βεβαια..

καλα αποτελεσματα και ολα να πανε καλα!!:D:D:D:D:D

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...