Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ΟΧΙ! λεει 1,49 και μετα 0,50

αρα αυτο το ξερω ηδη

απλα θα πατησω και στα 2 bye it now και ας πουμε τον ενημερωνω με μαιλ?

και το paypal?

poio einai to mail tou

 

αρα λεει για το πρωτο πραγμα 1,49 και για each additional item 0.5 σωστα?

αρα εισαι οκ, πατας και στα δυο αγορα και θα σε οδηγησει η σελιδα να τον πληρώσεις , θα διαλέξεις πευπαλ και μετα θα σε στειλει το εμπευ με λινκ στο πευπαλ θα μπεις στο λογαριασμο σου και εκει θα σου βγαλει οτι πρεπει να πληρωσεις αυτον κτλπ τα υπολοιπα τα ξερεις.

συνήθως δεν εχουν οι πωλητες εμειλ επικοινωνιας, αλλα εκει στην καρτελα με τις τιμες των μεταφορικων που εισαι απο κατω λεει συνήθως contact seller εκεινο πατας και του στελνεις μυνημα μεσω εμπευ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω πολυ ζαχαρινη μου, καλή επιτυχια με την εκδήλωση σας!!

Eυχαριστούμε πολύ!!! όποια θέλει μπορεί να παρευρεθεί και ας μη θηλάζει;) Θα ειναι και μια ευκαιρία να γνωριστούμε...:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθαν τα πραγματα απο mandco ολα πολύ όμορφα, απλά περιμένω να τα πλύνω και όλας για να σας πω εντυπώσεις.. κορίτσια πολύ ασχημο ΣΚ, ο μικρός μου είχε και έχει 40 πυρετο- τα εχω παιξει απο το αγχος και την κουραση(sorry απλα ήθελα κάπου να το πω)

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθαν τα πραγματα απο mandco ολα πολύ όμορφα, απλά περιμένω να τα πλύνω και όλας για να σας πω εντυπώσεις.. κορίτσια πολύ ασχημο ΣΚ, ο μικρός μου είχε και έχει 40 πυρετο- τα εχω παιξει απο το αγχος και την κουραση(sorry απλα ήθελα κάπου να το πω)

 

παρε εμενα να τα πεις. μια απ' τα ιδια κι εγω με τα δοντια της κορης μου. μεχρι τα κλαματα εβαλα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

ήρθαν τα πραγματα απο mandco ολα πολύ όμορφα, απλά περιμένω να τα πλύνω και όλας για να σας πω εντυπώσεις.. κορίτσια πολύ ασχημο ΣΚ, ο μικρός μου είχε και έχει 40 πυρετο- τα εχω παιξει απο το αγχος και την κουραση(sorry απλα ήθελα κάπου να το πω)

 

Τελικα τα μωρά μας απο την κοιλια βρε παιδι μου μαζι....και μενα χτες Σοφακι με ξαγρυπνησε η μικρη με 39.5 και ψιλοριγος σαν μικρο σπασμους πυρετου...

Περαστικα σας μωρο μου να του δωσεις ενα σβουρηχτο φιλί απο εμενα@@

 

Link to comment
Share on other sites

μαριτα εγω ειπα οτι εχει δωρεαν και το γερμανικο:cool: καπου το πηρε το ματι μου νομιζω. Αλλα έβαλα κατι πινακες μεγαλους στο καλαθι κι ερχονται δωρεαν και μπορει να το συμπερανα απο εκει. σορρυ για την παραπλανηση

edit

βαζω κι αλλα πραγματα στο καλαθι και λεει kostenlose Lieferung = δωρεαν μεταφορικα. Για δειτε το

 

Πάντως ο seller που έβαλες χθες για τους πίνακες στο Αγγλικό και είπες πως στέλνει δωρεάν, κατόπιν επικοινωνίας με mail μου ζήτησε 15 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κορίτσια για την συμπαράσταση..

 

Κουκλι...ειδες το ρολόι που σου βρηκα , ? Το θες για τα χριστουγεννα?? Γυρνα πισω καμια δυο σελιδες αυτο απο εμπευ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουκλι...ειδες το ρολόι που σου βρηκα , ? Το θες για τα χριστουγεννα?? Γυρνα πισω καμια δυο σελιδες αυτο απο εμπευ

 

Ax!!! Ετσι είναι οι φίλες γνωρίζουν τις αδυναμιες μας// ξέρεις την αδυναμία μου στα ρολόγια ε!! ωραιο είναι ..

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ax!!! Ετσι είναι οι φίλες γνωρίζουν τις αδυναμιες μας// ξέρεις την αδυναμία μου στα ρολόγια ε!! ωραιο είναι ..

 

χε χε αλήθεια σε αρεσε?? Εκλεισε τοτε...αν πληρωθω ποτε μεσω εσπα θα στο παρω γλυκια μου!! σμουτσ σμουτσ σε δεκα παρε με γιατι η γιαγια μου κατι κανει στο δωματιο του τηλεφωνου γκρρρρρ :evil:

 

Link to comment
Share on other sites

χε χε αλήθεια σε αρεσε?? Εκλεισε τοτε...αν πληρωθω ποτε μεσω εσπα θα στο παρω γλυκια μου!! σμουτσ σμουτσ σε δεκα παρε με γιατι η γιαγια μου κατι κανει στο δωματιο του τηλεφωνου γκρρρρρ :evil:

 

Το Δεκέμβριο θα πληρωθείτε

Link to comment
Share on other sites

Το Δεκέμβριο θα πληρωθείτε

 

Για πες...για πες τι ξέρεις???

Ο Γ.γραμματεας ειπε οτι θα προσπαθήσουν να μας πληρωσουν μεσα νοέμβρη....

Η αννούλα ομως....βγηκε στις 25/10 και ειπε πως θα πληρωθουμε σε 50μερες απο εκεινη τη μερα...δηλαδη Δεκεμβρη πριν το κλεισιμο των σχολειων!

 

Link to comment
Share on other sites

Για πες...για πες τι ξέρεις???

Ο Γ.γραμματεας ειπε οτι θα προσπαθήσουν να μας πληρωσουν μεσα νοέμβρη....

Η αννούλα ομως....βγηκε στις 25/10 και ειπε πως θα πληρωθουμε σε 50μερες απο εκεινη τη μερα...δηλαδη Δεκεμβρη πριν το κλεισιμο των σχολειων!

 

Και εγώ από αυτή το ξέρω (και αυτή ακατανόμαστη!). Τουλάχιστον τη Τετάρτη έχεις ρεπό!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευτυχως εχω ρεπο μετά δουλεια για μια μερα ακομα και βουυυυυρ για Θεσσαλονικη επιτέλους σπιτάκι μου για τεσσερις μερουλες!!!!

Παντως του χρονου δεν ξερω αν θα ξαναδηλώσω τα πιλοτικά ολοήμερα....μεγαλο τρακο να εισαι απλήρωτος κοντά 4 μήνες....και να πληρώνεις για να δουλευεις!

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευτυχως εχω ρεπο μετά δουλεια για μια μερα ακομα και βουυυυυρ για Θεσσαλονικη επιτέλους σπιτάκι μου για τεσσερις μερουλες!!!!

Παντως του χρονου δεν ξερω αν θα ξαναδηλώσω τα πιλοτικά ολοήμερα....μεγαλο τρακο να εισαι απλήρωτος κοντά 4 μήνες....και να πληρώνεις για να δουλευεις!

 

Τα ίδια τραβάει και η κολλητή μου!.. Ευτυχώς που υπάρχει και το ebay και ξεχνιόμαστε! Και ελπίζουμε όλοι να κερδίσουμε τις 40.000 λίρες του paypal!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ravT, συγγνωμη που ρωταω αλλα γιατι χρειαστηκε να επικοινωνησεις μαζί του? Για τον visario λες ε? Πάντως εγω τα βάζω στο καλάθι και τα στελνει το amazon δωρεαν. Μηπως κανει την δωρεαν προσφορα μονο αν αγοράσεις μέσω αμαζον? Αν ξερεις απαντησε μου σε παρακαλω γιατι θελω να ψωνισω

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...