Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 956
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρηκανεεεεεε βρηκανεεεεε Παναγία μου λεπτομερές αργότερα ειμαι ακομα στο κέντρο. Με παρακέντηση !!!! ΒΡΗΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕ

 

Σιγά που δεν θα βρίσκανε !!!!! Χιχιχι.....μπραβο κοριτσαρα μου!!!! Μπραβο!!!! Περιμενω αναλυτικα τα νεα....

Link to comment
Share on other sites

Βρηκανεεεεεε βρηκανεεεεε Παναγία μου λεπτομερές αργότερα ειμαι ακομα στο κέντρο. Με παρακέντηση !!!! ΒΡΗΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕ

 

Μπράβο αυτά και αν είναι ευχάριστα!!!!!!!!Ελπίζω να μας πεις για ακόμη καλύτερα σύντομα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επεστρεψα απο το πρωι πριν λιγο!!

Οντως ολα καλα πήγαν με τον σύζυγο!!! Και αυτο μου φτάνει και μου παρα φτάνει!!

Τελικα ομως η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε επόμενο κύκλο και κατάψυξαν 12 ωάρια αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιήθηκαν!! Πραγματικά δε με νοιάζει που δε θα κανω τωρα ίσως ειναι και καλύτερα. Η αιτία ηταν η προγεστερονη μου πολυ ανεβασμένη.

Ο σύζυγος ειναι πολυ καλα μετα απο 1 ωρα περπατούσε κανονικα! Δεν κατάλαβε τιποτα!! Δεν κάναμε ανοιχτή βιοψία αλλα παρακέντηση και ο γιατρός ειπε οτι δε χρειαζεται να καταψύξει και οτι αν χρειαστεί (ελπίζω οχι) επόμενη φορα θα το ξανακάνουν για να ειναι φρέσκο επειδη ειναι πιο απλο...

Αυτα με λίγα λόγια !!!

Ειμαι ακομα λιγο ζαλισμένη απο την μέθη αλλα ηταν ο πιο γλυκός ύπνος χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Επεστρεψα απο το πρωι πριν λιγο!!

Οντως ολα καλα πήγαν με τον σύζυγο!!! Και αυτο μου φτάνει και μου παρα φτάνει!!

Τελικα ομως η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε επόμενο κύκλο και κατάψυξαν 12 ωάρια αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιήθηκαν!! Πραγματικά δε με νοιάζει που δε θα κανω τωρα ίσως ειναι και καλύτερα. Η αιτία ηταν η προγεστερονη μου πολυ ανεβασμένη.

Ο σύζυγος ειναι πολυ καλα μετα απο 1 ωρα περπατούσε κανονικα! Δεν κατάλαβε τιποτα!! Δεν κάναμε ανοιχτή βιοψία αλλα παρακέντηση και ο γιατρός ειπε οτι δε χρειαζεται να καταψύξει και οτι αν χρειαστεί (ελπίζω οχι) επόμενη φορα θα το ξανακάνουν για να ειναι φρέσκο επειδη ειναι πιο απλο...

Αυτα με λίγα λόγια !!!

Ειμαι ακομα λιγο ζαλισμένη απο την μέθη αλλα ηταν ο πιο γλυκός ύπνος χαχαχα

 

 

Από την χαρά σου και την σουρα σου κάτι δεν μου λες καλα σε σχέση με τα ωαρια! Ποσα πήρατε ;;;;; Και τι εννοεις καταψυξανε ωαρια;;;; Δεν θα τα γονιμοποιήσουν πρωτα και να τα καταψυξουν μετα ως εμβρυα;;;; Ουφ....θα με τρελάνεις εσυ μεθυσμένο μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από την χαρά σου και την σουρα σου κάτι δεν μου λες καλα σε σχέση με τα ωαρια! Ποσα πήρατε ;;;;; Και τι εννοεις καταψυξανε ωαρια;;;; Δεν θα τα γονιμοποιήσουν πρωτα και να τα καταψυξουν μετα ως εμβρυα;;;; Ουφ....θα με τρελάνεις εσυ μεθυσμένο μου!!!!!

 

Ε τι ειπα εγω;;; Αλλα κ αλλα ε;; Εννοείται θα τα γονιμοποιήσουν!!

12 μου πήρανε και αυριο θα μου πουν ποσα γονιμοποιήθηκαν! Σωστά τα ειπα τωρα;; :)

Link to comment
Share on other sites

Γιούπιιιιιι!!!!!! Μα τι ευχάριστα νέα διαβάζουν τα ματάκια μου Georgina μου!!!!!την σαμπάνια να την ανοίξω σημερα ή μετα την θετική χοριακη ;;;

Εμεις σημερα πήγαμε στην Αγία Ειρήνη και προσευχήθηκα για όλες σας να φουσκώσουν οι κοιλίτσες σας και να έχετε υγεία !!!!

Τετάρτη πρωί πρωί αποχαιρετάμε τα πάτρια εδάφη και θέλω απο δω και πέρα να ακούω μόνο ευχάριστα !!!!

Η μαγισσουλα μας τι κάνει ;;;; Ολα εντάξει με το μάτι σου ;; Συνηλθες ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Georgina πολυ χάρηκα , ολα καλα να.σας πανε αγαπη μου.

Μαντόνα μου σε ευχαριστούμε για την προσευχουλα. Μακάρι να πανε ολα καλά. τα αλλα κοριτσάκια τι κάνουν;

Το αγόρι;

Εγω θελω μια.Βοήθεια σε φαση βιταμίνης. Θελουμε να κανουμε κ ενα δεύτερο σπερμ κ ειπαμε να εχει πάρει πρωτα μια μικρή βοήθεια σε βιταμίνη. Ρωτησα τον γιατρό κ μου ειεπε βέβαια οτι δεν θα κανει τπτ, αλλα λεψ δεν έχουμε να χάσουμε Κάτι; τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ε τι ειπα εγω;;; Αλλα κ αλλα ε;; Εννοείται θα τα γονιμοποιήσουν!!

12 μου πήρανε και αυριο θα μου πουν ποσα γονιμοποιήθηκαν! Σωστά τα ειπα τωρα;; :)

 

den katepsiksan kati ara......tha doun pos pige i gonimopiisi ke tha katapsiksoun emvria! giati esi ipes oti katepsiksan 12 oaria ke me koufanes!!! i ego diavasa ala dalon??????gia na do........

Link to comment
Share on other sites

Γιούπιιιιιι!!!!!! Μα τι ευχάριστα νέα διαβάζουν τα ματάκια μου Georgina μου!!!!!την σαμπάνια να την ανοίξω σημερα ή μετα την θετική χοριακη ;;;

Εμεις σημερα πήγαμε στην Αγία Ειρήνη και προσευχήθηκα για όλες σας να φουσκώσουν οι κοιλίτσες σας και να έχετε υγεία !!!!

Τετάρτη πρωί πρωί αποχαιρετάμε τα πάτρια εδάφη και θέλω απο δω και πέρα να ακούω μόνο ευχάριστα !!!!

Η μαγισσουλα μας τι κάνει ;;;; Ολα εντάξει με το μάτι σου ;; Συνηλθες ;;;

 

na ise kala gia tis prosefxoules sou!!!!!

mia xara to mati....ala to aftoanosaki mou me exi thimithi gia ta kala!!! ime tora me ponous sti lekani apo to savato.....oute na giriso plevro den boro to vradi!!!!!! ksekinisa therapia me adiflegmonodi apo simera ke gia ena mina ke vlepoume.....mazi vevea ke xapi gia to stomaxi giati ine tourbo ta adiflegmonodi pou mou edosan!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο βρε Georgina πολυ χάρηκα , ολα καλα να.σας πανε αγαπη μου.

Μαντόνα μου σε ευχαριστούμε για την προσευχουλα. Μακάρι να πανε ολα καλά. τα αλλα κοριτσάκια τι κάνουν;

Το αγόρι;

Εγω θελω μια.Βοήθεια σε φαση βιταμίνης. Θελουμε να κανουμε κ ενα δεύτερο σπερμ κ ειπαμε να εχει πάρει πρωτα μια μικρή βοήθεια σε βιταμίνη. Ρωτησα τον γιατρό κ μου ειεπε βέβαια οτι δεν θα κανει τπτ, αλλα λεψ δεν έχουμε να χάσουμε Κάτι; τι λέτε;

 

fisika ke den exete na xasete tipota..... emis profertil pernoume.....ke ksero psomi!!!!!xaxaxaxaxa.......ala theli ena 3mino gia na dis an kanoun doulia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαγγισουλα σε ευχαριστώ, θα το πάρουμε αυτο μαλλον. Βασικά κοιτούσα για αύξηση τεστοστερόνης βιταμίνες κ έλεγε σελήνιο αλλα μίλησα κ μια φίλη που ο άντρας της ειχε θέμα με το σπέρμα κ τους ειχε γράψει ο γιατρός ενα σύμπλεγμα απο την lamberts αν το λεω Καλά που δεν θυμόταν να μου το πει.

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις kristinaki λέμε να ξεκινήσουμε τις profertil για ένα εξάμηνο δεν χάνουμε και τίποτα . Βιταμινουλες είναι καλο κάνουν κακό δεν κάνουν !!!!αλλωςτε εχουμε ζωντανό παράδειγμα τον άνδρα της μαγισσουλας με θεαματικά αποτελέσματα

Μήπως θα πρεπει να τις αλλάξουν όνομα και να τις πούνε μαγισσιλ ;;;

Μαγισσουλα να πω ένα παραμύθι στο αυτοάνοσο σου μπας και κοιμηθεί και σε αφήσει ήσυχη ;;;; Περαστικούλια βρε κοριτσακι μου που θα παει θα περάσει και αυτό

Φιλια πολλα σε όλες σας υπομονή επιμονή και καλή δύναμη

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις kristinaki λέμε να ξεκινήσουμε τις profertil για ένα εξάμηνο δεν χάνουμε και τίποτα . Βιταμινουλες είναι καλο κάνουν κακό δεν κάνουν !!!!αλλωςτε εχουμε ζωντανό παράδειγμα τον άνδρα της μαγισσουλας με θεαματικά αποτελέσματα

Μήπως θα πρεπει να τις αλλάξουν όνομα και να τις πούνε μαγισσιλ ;;;

Μαγισσουλα να πω ένα παραμύθι στο αυτοάνοσο σου μπας και κοιμηθεί και σε αφήσει ήσυχη ;;;; Περαστικούλια βρε κοριτσακι μου που θα παει θα περάσει και αυτό

Φιλια πολλα σε όλες σας υπομονή επιμονή και καλή δύναμη

 

gia ksekina to paramithi.....to poli poli an den kimithi to aftoanoso tha rikso ego enan ipnako!!! xaxaxaxaxaxaxa.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιούπιιιιιι!!!!!! Μα τι ευχάριστα νέα διαβάζουν τα ματάκια μου Georgina μου!!!!!την σαμπάνια να την ανοίξω σημερα ή μετα την θετική χοριακη ;;;

Εμεις σημερα πήγαμε στην Αγία Ειρήνη και προσευχήθηκα για όλες σας να φουσκώσουν οι κοιλίτσες σας και να έχετε υγεία !!!!

Τετάρτη πρωί πρωί αποχαιρετάμε τα πάτρια εδάφη και θέλω απο δω και πέρα να ακούω μόνο ευχάριστα !!!!

Η μαγισσουλα μας τι κάνει ;;;; Ολα εντάξει με το μάτι σου ;; Συνηλθες ;;;

 

Ευχαριστώωωωω πάρα πολύ και για τις προσευχές σου έπιασαν τόπο σε πρώτη φάση :) :) καλή επιστροφή και ξανά μπράβο σου που έχεις τόσο αισιοδοξία μέσα σου !!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Georgina πολυ χάρηκα , ολα καλα να.σας πανε αγαπη μου.

Μαντόνα μου σε ευχαριστούμε για την προσευχουλα. Μακάρι να πανε ολα καλά. τα αλλα κοριτσάκια τι κάνουν;

Το αγόρι;

Εγω θελω μια.Βοήθεια σε φαση βιταμίνης. Θελουμε να κανουμε κ ενα δεύτερο σπερμ κ ειπαμε να εχει πάρει πρωτα μια μικρή βοήθεια σε βιταμίνη. Ρωτησα τον γιατρό κ μου ειεπε βέβαια οτι δεν θα κανει τπτ, αλλα λεψ δεν έχουμε να χάσουμε Κάτι; τι λέτε;

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Γιατί να μην κάνουν οι βιταμίνες δουλειά τόσα παραδείγματα έχουμε :)

Link to comment
Share on other sites

den katepsiksan kati ara......tha doun pos pige i gonimopiisi ke tha katapsiksoun emvria! giati esi ipes oti katepsiksan 12 oaria ke me koufanes!!! i ego diavasa ala dalon??????gia na do........

 

Βρεεεε εσύ καλά τα λες όπως πάντα άλλωστε εγω είμαι αλλά κ αλλά ειδικά σήμερα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο αυτά και αν είναι ευχάριστα!!!!!!!!Ελπίζω να μας πεις για ακόμη καλύτερα σύντομα!!!!!!!!

 

Ευχαριστωωωω πολύ για να δούμε τώρα αλλά μου φτάνει το θετικο αποτέλεσμα του συζύγου το άλλο θα έρθει κάποια στιγμή που θα πάει...

Περιμένουμε νεοτερα σου εεεε;;;

Link to comment
Share on other sites

na ise kala gia tis prosefxoules sou!!!!!

mia xara to mati....ala to aftoanosaki mou me exi thimithi gia ta kala!!! ime tora me ponous sti lekani apo to savato.....oute na giriso plevro den boro to vradi!!!!!! ksekinisa therapia me adiflegmonodi apo simera ke gia ena mina ke vlepoume.....mazi vevea ke xapi gia to stomaxi giati ine tourbo ta adiflegmonodi pou mou edosan!!!!!

 

Περαστικά βρε κορίτσι μου που θα πάει θα κοιμηθεί το ρημάδι! ! Εμένα με βοηθούσε το arcoxia πολύ... και δε με ενόχλησε στο στομάχι

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά βρε κορίτσι μου που θα πάει θα κοιμηθεί το ρημάδι! ! Εμένα με βοηθούσε το arcoxia πολύ... και δε με ενόχλησε στο στομάχι

 

Εμένα helides μου έδωσε για το στομάχι! Καλα ειναι;;;;; Και movatec αντιφλεγμονώδη !

Link to comment
Share on other sites

Εμένα helides μου έδωσε για το στομάχι! Καλα ειναι;;;;; Και movatec αντιφλεγμονώδη !

 

Εμένα δε μου είχε κάνει τίποτα το movatec το πήρα 5 μέρες είδα ότι δεν κ το σταμάτησα. Πέρασαν λίγες μέρες καο πήρα το arcoxia 90 mg είδα διαφορά γύρω στις 7 μέρες το πήρα. Δοκίμασα biofenac & naproxen τίποτα !

Για το στομάχι οκ είναι αυτό για προστασία

Ρώτησε τον αν δε σε βοηθήσει το μοβατεκ

 

http://el.medicine-worlds.com/arkoksia.htm

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου είχε κάνει τίποτα το movatec το πήρα 5 μέρες είδα ότι δεν κ το σταμάτησα. Πέρασαν λίγες μέρες καο πήρα το arcoxia 90 mg είδα διαφορά γύρω στις 7 μέρες το πήρα. Δοκίμασα biofenac & naproxen τίποτα !

Για το στομάχι οκ είναι αυτό για προστασία

Ρώτησε τον αν δε σε βοηθήσει το μοβατεκ

 

http://el.medicine-worlds.com/arkoksia.htm

 

 

Μου είπε να το πάρω για ένα μήνα σαν θεραπεία! Σήμερα το πήρα πρώτη μέρα και είμαι καλύτερα νομίζω! Αύριο θα έχω εικόνα ομως γιατι τα πιο δυςκολα ειναι το πρωι! Θα δειξει..... Ο γιατρος μου ειπε οτι αν δεν δω χαιρι θα μου δώσει αλλο!

Για την γονιμοποίηση αύριο θα ξέρουμε;;;;;

Θα τα πανε για βλαστοκυστες;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε να το πάρω για ένα μήνα σαν θεραπεία! Σήμερα το πήρα πρώτη μέρα και είμαι καλύτερα νομίζω! Αύριο θα έχω εικόνα ομως γιατι τα πιο δυςκολα ειναι το πρωι! Θα δειξει..... Ο γιατρος μου ειπε οτι αν δεν δω χαιρι θα μου δώσει αλλο!

Για την γονιμοποίηση αύριο θα ξέρουμε;;;;;

Θα τα πανε για βλαστοκυστες;;;;;;

 

Μαγισουλα μου απο τα 12 τα καλα ηταν τα 5 και και γονιμοποιήθηκαν τα 4!

Για πες μου τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Μαγισουλα μου απο τα 12 τα καλα ηταν τα 5 και και γονιμοποιήθηκαν τα 4!

Για πες μου τι λες;

 

Χμ.....η αλήθεια ειναι πως περιμενα καλυτερα ποσοστά γονιμοποίησης αλλα......σημασια εχει να ειναι τυχερά τα 4 εμβρυακια σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...