Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επιτροπή εξωσωματικής - σφραγίδα κεσυ


Recommended Posts

Κλείνοντας ραντεβού με την επιτροπή εξωσωματικής μου είπαν στο τηλέφωνο οτι χρειάζονται και έναν υπέρηχο που να τον υπογράφει γιατρος που διαθέτει άδεια απο το κεσυ.

Στο κέντρο εξωσωματικής που πήγα μου είπαν οτι δεν δέχονται τον δικό τους υπέρηχο και να τον κάνω πχ σε μια βιοϊατρική. Στην βιοϊατρική μου είπαν οτι δεν διαθέτουν αυτήν την σφραγίδα.

Άρχισα λοιπόν να τηλεφωνώ στα δημόσια μαιευτήρια όπου δεν γνώριζαν ποιος απο τους γιατρούς τους διθεταν αυτήν την σφραγίδα και να πάρω στο 1535 να κλείσω ραντεβού. Φυσικά μιλάς με αυτόματο σύστημα για να κλείσεις ενε μήνα μετά ραντεβού.

Κατέληξα να παίρνω τις φίλες μου να ρωτάω αν κάποια εχει γιατρό στο δημόσιο μήπως και εχει την σφραγίδα.

Με λύπη μου βρήκα δυο γιατρούς που διέθεταν την σφραγίδα αλλα αρνήθηκαν να μου κάνουν τον υπέρηχο λέγοντας ο ένας να τον κάνω στο κέντρο που πάω και ο άλλος οτι δεν δίνει τέτοιες βεβαιώσεις. Ο λόγος φυσικά γιατί η εξωσωματική δεν θα γινόταν στους ίδιους.

Τελικά βρήκα γιατρό, αλλα έλεος !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Κλείνοντας ραντεβού με την επιτροπή εξωσωματικής μου είπαν στο τηλέφωνο οτι χρειάζονται και έναν υπέρηχο που να τον υπογράφει γιατρος που διαθέτει άδεια απο το κεσυ.

Στο κέντρο εξωσωματικής που πήγα μου είπαν οτι δεν δέχονται τον δικό τους υπέρηχο και να τον κάνω πχ σε μια βιοϊατρική. Στην βιοϊατρική μου είπαν οτι δεν διαθέτουν αυτήν την σφραγίδα.

Άρχισα λοιπόν να τηλεφωνώ στα δημόσια μαιευτήρια όπου δεν γνώριζαν ποιος απο τους γιατρούς τους διθεταν αυτήν την σφραγίδα και να πάρω στο 1535 να κλείσω ραντεβού. Φυσικά μιλάς με αυτόματο σύστημα για να κλείσεις ενε μήνα μετά ραντεβού.

Κατέληξα να παίρνω τις φίλες μου να ρωτάω αν κάποια εχει γιατρό στο δημόσιο μήπως και εχει την σφραγίδα.

Με λύπη μου βρήκα δυο γιατρούς που διέθεταν την σφραγίδα αλλα αρνήθηκαν να μου κάνουν τον υπέρηχο λέγοντας ο ένας να τον κάνω στο κέντρο που πάω και ο άλλος οτι δεν δίνει τέτοιες βεβαιώσεις. Ο λόγος φυσικά γιατί η εξωσωματική δεν θα γινόταν στους ίδιους.

Τελικά βρήκα γιατρό, αλλα έλεος !!!

 

 

Τελικά ποιον βρήκες? Γιατι θα τον χρειαστώ και εγώ..

Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη -σερρες ξερω πως το εχει ο Παπαγεωργιου ΣΠυρος. ακουσα κοπελες στην αναμονη του να το συζητουν κανανε τα χαρτια στο ιατρειο του,ευχομαι να σας βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...