Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικογενειακα προβληματα


Recommended Posts

Γεια σας.ειμαι νιοπαντρη και χωρισμενη απο τον πρωτο γαμο,εχω ενα παιδι κ ο αντρας μου διο απο τον πρωτο επισης γαμο.

εχουμε κανει κ ενα μωρακι εναμισι μηνων.

εχουμε οπως ολες οι συνθετες οικ πολλα προβληματα τα οποια λυνουμε και παρολα αυτα ειμαστε πολυ αγαπημενο ζευγαρι.με σεβετε κ τον σεβομαι αλλα το προβλημα ειναι οτι μετα π γεννησα εχασα βαρος το οποιο ξανα πηρα.

Ο αντρας μου ριχνει μπιχτες και με αποκαλει χοντρη αστιευομενος και χωρις ειρωνεια κ εγω τρελενομαι.

μου ειπε οτι μπροστα του ειμαι κουκλα κ οτι ειναι μ@λ@κας κ μου ζηταει συγνωμες .

αλλα την επομενη παλι τα ιδια.

ακομα εκει π πηγαιναμε βολτα χερι χερι οσο ειχαμε σχεση η ειμουν εγκυος χθες πηγα να του το πιασω και γελοντας μου ειπε ασε δεν θελω ν ξεφτιλιστω.

μετα αυτοαποκαλεσε τον εαυτο του παλι μ... και με πιασε γλυκα απο το χερι.

εντομεταξι οταν με γνωρισε ειμουν πιο παχουλη.

εσεις τι θα κανατε;

 

υ.γ εχουμε εντονη σεξουαλικη ζωη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου !

Εγω θα εκανα μια συζητηση μαζι του για να καταλάβω αν τον ενοχλει που εχω παραπανω κιλα.

Ή αν όντως σου κανει πλακα...

Εάν σου κανει πλακα και εσενα δεν σου αρεσει πες του ποσο σ'ενοχλει και να το σταματήσει..

Μηπως όντως στο λεει για να "σε πειράξει";

 

 

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τη χριστίνα αλλά σίγουρα πρέπει να του το κόψεις αυτό, πρέπει να καταλάβει ότι με αυτά τα αστεία (χωρίς να το καταλαβαίνει)χάνετε η "μαγεία"...αυτό το μήνυμα να του αφήσεις...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω αν κανει πλακα.

με εχει αποκαλεσει ετσι αρκετες φορες.

και μετα μου λεει ποσο βλακας ειναι.

του λεω κ εγω οτι θελω να χασω βαρος κ να σφιξω αλλα ετσι με γνωρισε και μ απανταει οτι κ αυτος εσθανετε μπουχεσας και οτι θελει να γυμναστει.εγω δεν αισθανομαι και μπουχεσα γτ ειπε αυτ τη φραησ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να νιωθει ανασφαλείς και να στο περνάει και σε εσενα ...

Αλλα δεν ειναι σωστο να σύγκρινεστε !

Ειναι κρίμα να είστε τοσο αγαπημένοι και να συζητάτε για κιλα...

Αλλα αν όντως θέλετε να γυμνάστειτε κάντε το αλλα οχι σαν αντάλλαγμα ο ενας για τον άλλον αλλα γιατι πραγματικα το θέλετε και οι δυο για τον εαυτό σας!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μπορω να καταλαβω ανarrow-10x10.png κανει πλακα.

με εχει αποκαλεσει ετσι αρκετες φορες.

και μετα μου λεει ποσο βλακας ειναι.

του λεω κ εγω οτι θελω να χασω βαρος κ να σφιξω αλλα ετσι με γνωρισε και μarrow-10x10.png απανταει οτι κ αυτος εσθανετε μπουχεσας και οτι θελει να γυμναστει.εγω δεν αισθανομαι και μπουχεσα γτ ειπε αυτ τη φραησ?

μάλλον έχει καταλάβει ότι τσιμπάς κ γι'αυτό στο λέει..επίσης στο λέει για να μην αδυνατίσεις όσο εκείνος ακόμα αισθάνεται μπουχέσας όπως λέει... είναι σα να σου λέει κάτσε στ'αυγά σου...εσύ να γελάς όταν στο λέει κ να συνεχίσεις να κάνεις δίαιτα όχι γιατί πρέπει ν'αδυνατίσεις για να μη σε λέει έτσι αλλά γιατί θέλει να πετύχει εντελώς το αντίθετο....είναι μάλλον ανασφαλής...

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να νιωθει ανασφαλείς και να στο περνάει και σε εσενα ...

Αλλα δεν ειναι σωστο να σύγκρινεστε !

Ειναι κρίμα να είστε τοσο αγαπημένοι και να συζητάτε για κιλα...

Αλλα ανarrow-10x10.png όντως θέλετε να γυμνάστειτε κάντε το αλλα οχι σαν αντάλλαγμα ο ενας για τον άλλον αλλα γιατι πραγματικα το θέλετε και οι δυο για τον εαυτό σας!

χαχαχα το ίδιο απαντήσαμε:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν εσθανετε ανασφαλης.ειναι γυμναστης και προπονειτε 4 ωρες καθε μερα ειναι πολυ γυμνασμενος.ειναι αθλητης βαρεων βαρων στα MMA δεν ειναι καθολου μπουχεσας.μπιχτες μου ριχνει συνεχως και μετα μουτρωνω και με περνει αγκαλια κ με αποκαλει κουκλιτσα του και κουκλαρα του ειρωνικα το δευτερο και κοπελιτσα του.

και οταν με γνωρισε ειμουν πιο παχουλη κ πιο σφυκτη ομως.καπια στιγμη μ ειπε ομως οτι θα θελε να ειμαι λιγακι πιι σφικτη να με παιζει καλυτερα στο κρεβατι αλλα δνε πειραζει καλη ειμαι τρογωμε ειπε.

Link to comment
Share on other sites

δεν εσθανετε ανασφαλης.ειναι γυμναστης και προπονειτε 4 ωρες καθε μερα ειναι πολυ γυμνασμενος.ειναι αθλητης βαρεων βαρων στα MMA δεν ειναι καθολου μπουχεσας.μπιχτες μου ριχνει συνεχως και μετα μουτρωνω και με περνει αγκαλια κ με αποκαλει κουκλιτσα του και κουκλαρα του ειρωνικα το δευτερο και κοπελιτσα του.

και οταν με γνωρισε ειμουν πιο παχουλη κ πιο σφυκτη ομως.καπια στιγμη μarrow-10x10.png ειπε ομως οτι θα θελε να ειμαι λιγακι πιι σφικτη να με παιζει καλυτερα στο κρεβατι αλλα δνε πειραζει καλη ειμαι τρογωμε ειπε.

ωχ!μήπως την έχει ψωνίσει;συγνώμη κιόλας αλλά μετά από μια εγκυμοσύνη κιόλας έχει πολλές απαιτήσεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωχ!μήπως την έχει ψωνίσει;συγνώμη κιόλας αλλά μετά από μια εγκυμοσύνη κιόλας έχει πολλές απαιτήσεις...

 

 

δεν ειναι αυτος που λεμε φετες.ειναι βαρεων βαρων απλα μεγαλοσωμος και δυνατος χωρις γραμωσεις .δεν ειναι αυτος που λεμε μποντιμπιλντερας και δεν μοιαζει να του αρεσει η εμανιση του ιδιετερα.μου λεει σιχνα οτι θελει να φτασει 110 κιλα απο τα 128 που εινι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αχα ...

Ε τοτε παίζουν μεγαλο ρόλο γι αυτον τα κιλα.

Εσυ θελεις και μπορεις να αδύνατησεις;

Αν ναι οκ προσπάθησε να αδύνατησεις και να γυμνάστεις απ οτι κατάλαβα δεν εισαι και πολλα κιλα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αχα ...

Ε τοτε παίζουν μεγαλο ρόλο γι αυτον τα κιλα.

Εσυ θελεις και μπορεις να αδύνατησεις;

Αν ναι οκ προσπάθησε να αδύνατησεις και να γυμνάστεις απ οτι κατάλαβα δεν εισαι και πολλα κιλα!

 

 

οταν τον πρωτογνωρσα ειουν 90 με υψος 1.69 χωρισαμε εφτασα 74 τα ξανα βρεικαμε εμεινα εγγυος εφτασα τα 86 γεννησα εχασα κ εφτασα στα 74 και τωρα πηρα ξανα κ ειμαι 80.

Link to comment
Share on other sites

δεν χωρισαμε λογο βαρους και τα κιλα τα πολλα τα εχασα γτ ερωτευτικα καποον αλλον μετα απο αυτον.τυχαια μετα 1 χρονο συναντιθηκαμε και τα ξανα βρηκαμε.:D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν εισαι και παρα πολλα!

Μην ξεχνάμε πως γεννηςες πριν 1,5 μηνα!

Ακομη δεν επανήλθε πλήρως το σωμα σου ασε που αν θηλαζεις δεν θα κανεις γυμναστικη τωρα....

Πάντως συζητήστε το λιγο....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπέλα μου μετά απο όλο αυτο το πακέτο κ το τρέξιμο που φάγατε στην εγκυμοσύνη κ τόσο φρέσκια γεννημένη με πολλές υποχρεώσεις έχετε πολύ σεξ ζωή!!! Σας βγάζω το καπέλο, συνεχίστε κ μην μασάς, κ μην τρελενεσαι χθες γέννησες το σώμα σου θέλει λίγο χρόνο να επανέλθει. Να σας ζήσει η μπεμπουλα σας.

Link to comment
Share on other sites

κοπέλα μου μετά απο όλο αυτο το πακέτο κ το τρέξιμο που φάγατε στην εγκυμοσύνη κ τόσο φρέσκια γεννημένη με πολλές υποχρεώσεις έχετε πολύ σεξ ζωή!!! Σας βγάζω το καπέλο, συνεχίστε κ μην μασάς, κ μην τρελενεσαι χθες γέννησες το σώμα σου θέλει λίγο χρόνο να επανέλθει. Να σας ζήσει η μπεμπουλα σας.

 

 

ναι εχουμε εντονη σεξουαλικη ζωη.νομιζω οτι αν δεν του αρεσει η εικονα μου δεν θα ειχε ορεξη για παιχνιδακια.

ειχα χασει βαρος και ξαναπηρα μετα που γεννησα δυστηχως. μου ειναι τομερα δυσκολο να χασω βαρος.

και τυ ειπα καποια στιγμη αυτη ειμαι κιαν σαρεσω!και μ απαντησε οτι ετσι με θελει να εχω αυτοπεπηθηση.δλδ αν φτασω 200 κιλα κ εχω αυτοπεπηθηση θα του αρεσω ακομα?χαχα:D

Link to comment
Share on other sites

μου ειπε οτι δεν θα με ξανα πει ετσι αντε να δουμε.

οποτε με λεει παω μεσα στην κρεβατοκαμερα και κλαιω και μετα απο λιγο ερχετε και μου κανει αγκαλιτσες.και αυτοαποκαλειτε μ@λακας σορι κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελα μου συγγνωμη κιολας αλλά θα το πω: εχω διαβασει την ιστορια σου, γεννησες ενα παιδακι που εχει αγωνα μπροστα του με χειρουργεια, εχετε θεματα με τις οικογενειακες σας ισορροπιες (παιδια απο αλλους γαμους κλπ), μεχρι προτινος καλα καλα δεν μενατε μαζι απο οςα μας ειχες πει, ακομα δεν σαραντισες καλα-καλα και το ζητημα ειναι τα κιλα σου και αν εισαι αρκετα σφιχτη για να σε παιζει ο αντρας σου στο κρεβατι;:confused::confused::confused:

 

Αν τα πραγματα ειναι ετσι, αλλαξτε ροτα: αρχιστε να ασχολειστε με την ουσια της σχεσης σας και αφηστε τα κιλα στην ακρη!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελα μου συγγνωμη κιολας αλλά θα το πω: εχω διαβασει την ιστορια σου, γεννησες ενα παιδακι που εχει αγωνα μπροστα του με χειρουργεια, εχετε θεματα με τις οικογενειακες σας ισορροπιες (παιδια απο αλλους γαμους κλπ), μεχρι προτινος καλα καλα δεν μενατε μαζι απο οςα μας ειχες πει, ακομα δεν σαραντισες καλα-καλα και το ζητημα ειναι τα κιλα σου και αν εισαι αρκετα σφιχτη για να σε παιζει ο αντρας σου στο κρεβατι;:confused::confused::confused:

 

Αν τα πραγματα ειναι ετσι, αλλαξτε ροτα: αρχιστε να ασχολειστε με την ουσια της σχεσης σας και αφηστε τα κιλα στην ακρη!

 

 

Ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ..

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελα μου συγγνωμη κιολας αλλά θα το πω: εχω διαβασει την ιστορια σου, γεννησες ενα παιδακι που εχει αγωνα μπροστα του με χειρουργεια, εχετε θεματα με τις οικογενειακες σας ισορροπιες (παιδια απο αλλους γαμους κλπ), μεχρι προτινος καλα καλα δεν μενατε μαζι απο οςα μας ειχες πει, ακομα δεν σαραντισες καλα-καλα και το ζητημα ειναι τα κιλα σου και αν εισαι αρκετα σφιχτη για να σε παιζει ο αντρας σου στο κρεβατι;:confused::confused::confused:

 

Αν τα πραγματα ειναι ετσι, αλλαξτε ροτα: αρχιστε να ασχολειστε με την ουσια της σχεσης σας και αφηστε τα κιλα στην ακρη!

 

Δικιο εχεις αλλα ολα τα αλλα εφτιαξαν και το μωρο ειναι μια χαρα και το απολαμβανουμε το μικρο το χερομαστε.

ο αντρας μου ενωει σφικτη στο σωμα οχι καπου αλλου.εχω παρει κ χασει βαρος αρκετες φορες στην ζωη μου εκανα και 2 γεννες και το σωμα μου εχε χαλαρωσει αρκετα.

μαζι μενουμε εναν χρονο.παλιοτερα μεναμε και χωρια καπιες μερες λογο παιδων μαλωναν κλπ.

Link to comment
Share on other sites

ολα φτιαξανε μακαρι να μην ειχα κ περιτα κιλα

 

εβαλα καμερα απο μακρια και περπατουσα εμρπος της και οντος εχω μερικα παραπανω κιλα(10) που με χαλανε και πρεπει να τα χασω(δεν ηξερα πως ειχα τοσα κιλα πανω νομιζα οτι ειμουν λεπτοτερη αλλα την πατησα με την καμ χαχα) αλλα δεν μπορω.

του το ειπα αυτο π εκανα και μου ειπε οτι εισαι μια χαρα μωρακι μου δεν χρειαζετε να χασεις.

αντε βγαλε ακρη :o

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να γραφτείς σε κανένα φόρουμ με ανθρώπους που κάνουν δίαιτα, και να αλληλουποστηρίζεστε. όσο και να σου φαίνεται περίεργο, εγώ με αυτόν τον τρόπο έχασα τα κιλά της εγκυμοσύνης και λιγα ακόμη. έμπαινα και έγραφα τι έφαγα, τι ατασθαλίες έκανα, έδινα κουραγιο,μου δίνανε κουραγιο, συμβουλές κτλ.

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

οταν τον πρωτογνωρσα ειουν 90 με υψος 1.69 χωρισαμε εφτασα 74 τα ξανα βρεικαμε εμεινα εγγυος εφτασα τα 86 γεννησα εχασα κ εφτασα στα 74 και τωρα πηρα ξανα κ ειμαι 80.

Δηλαδή σε 1,5 μήνα έχασες 12 κιλά και πήρες κι 6. Κάτι δεν έχω καταλάβει μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...