Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν με ενημέρωσε η δασκάλα


Recommended Posts

Μετά από μάχη ενάμιση χρόνο θα σου πω ένα.

Να τον μάθεις να θυμώνει. 1ο Διαφωνω Δεν παλευονται οι θυμωμενοι!

 

Οι τρόποι και η ευγένεια, ο σεβασμός και η ενσυναισθηση...στις μέρες μας δεν είναι προτερήματα.2ο Διαφωνω Ολες τις μερες ειναι προτερηματα...ΟΛΑ αυτα μαζι με το δυναμισμο και την εμπιστοσυνη στον εαυτο τους....Αν εχουν και δυναμισμο και εμπιστοσυνη στον εαυτο τους αποκλειεται να φθασουν στο Βαγγελη... Πιάσε από παιδικούς. ..μεχρι Βαγγέλη. ..

 

Τώρα είναι της μόδας να φταίνε τα πρόβατα και οχι οι λύκοι.

Ματώνει η μάνα μέσα μου που σου τα λέω αυτά.

Κανε το παιδι σου να μη σηκώνει μύγα στο σπαθί του.

Για να συμβιωσεις πρέπει πρώτα να επιβιώσεις. 3ο Διαφωνω Ωωωωχ ουτε αυτοι που δε σηκωνουν μυγα στο σπαθι τους παλευονται:rolleyes:

 

Και μην το αφησεις έτσι.

4ο Διαφωνω

 

 

LATINA σε συμπαθω αλλα...διαφωνω σε ολα;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

love4 συμφωνώ μαζί σου. Αν και το παιδί μου είναι μικρό ακόμα, και απο τα ήσυχα και ευγενικά, θεωρώ οτι σε αυτη την ηλικία το αγοράκι και επίτηδες να το έκανε δεν είχε στο μυαλό του τους συνειρμούς που κανουμε εμείς οι μεγαλύτεροι, μάλλον έξανε μια χαζομάρα απλά. Προφανώς γιαυτό και δε θύμωσε ο γιος της nikol. συμφωνώ βέβαια οτι θα έπρεπε να ενημερωθεί

Link to comment
Share on other sites

Ποια μπήκε και γράφει με το νικ της λατίνας; (Αστειεύομαι αλλά δεν της ταιριάζει αυτό το ποστ, ούτε στο θέμα και στις ηλικίες των παιδιών).

 

Λοιπόν, αν η δασκάλα συστηματικά δεν ενημερώνει κάνε φασαρία. Αλλά τώρα μπορεί απλά να έγινε κακή συνεννοήση και στην τελική όλοι κάνουμε λάθη. Μίλα, περισσότερο για να μάθεις τι έγινε.

 

Επίσης ο συμμαθητής μπορεί πολύ εύκολα να μην το έκανε επίτηδες άλλο αν τον μάλωσε η δασκάλα. Γενικά σε αυτές τις ηλικίες το φίλτρο με το οποίο βλέπουν τα παιδιά την καθημερινότητα δεν είναι και πολύ αξιόπιστο ούτε μοιάζει με των ενηλίκων.

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

4ο Διαφωνω

 

 

LATINA σε συμπαθω αλλα...διαφωνω σε ολα;)

 

Φίλη μου και εγώ διαφωνώ.

Με όλο μου το είναι.

Το αποτέλεσμα των όσων λουστήκαμε της είπα.

Με πόνο ψυχής, ξαναλέω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η λατίνα έχει όλα τα δίκια να σκέφτεται έτσι με αυτά που πέρασε αλλά είμαι σίγουρη οτι στην πράξη διδάσκει ενσυναίσθηση

 

Δεν έχω τη δύναμη πια να πω όσα συμβαίνουν ακόμα και τώρα στο παιδί μου.

Τα μάτια σας 14....Αυτό μόνο. Ενσυναισθηση διδάσκω. Δεν βρίσκω άκρη όμως.

Link to comment
Share on other sites

Ποια μπήκε και γράφει με το νικ της λατίνας; (Αστειεύομαι αλλά δεν της ταιριάζει αυτό το ποστ, ούτε στο θέμα και στις ηλικίες των παιδιών).

 

Μιρίκι η αγωγή στα παιδιά από μικρά ξεκινάει.

Και αν δεν τη διδαχθούν...στο δημοτικό έχουμε τα καλά τα δικά μας

Σε βάθος χρόνου τα νέα των ειδήσεων.

 

Θα μου συγχωρέσετε το ποστ...αλλά οι πληγές δεν κλείνουν σε ένα μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Ποια μπήκε και γράφει με το νικ της λατίνας; (Αστειεύομαι αλλά δεν της ταιριάζει αυτό το ποστ, ούτε στο θέμα και στις ηλικίες των παιδιών).

 

Λοιπόν, αν η δασκάλα συστηματικά δεν ενημερώνει κάνε φασαρία. Αλλά τώρα μπορεί απλά να έγινε κακή συνεννοήση και στην τελική όλοι κάνουμε λάθη. Μίλα, περισσότερο για να μάθεις τι έγινε.

 

Δεν υφίσταται θέμα, ότι η δασκάλα δεν ενημερώνει (έτσι νομίζω τουλάχιστον).Οι δασκάλες είναι 2 , η Κα Μ.... με πολλά χρόνια στον ίδιο παιδικό , εμπειρία κλπ ,που έχει δεύτερη χρονιά τον γιο μου και η Κα Ν..... που ήρθε φέτος.

Η κα Μ ... έχει όλα τα πάρε δώσε , με τους γονείς και να μην ρωτήσεις αν συμβαίνει κάτι , όταν πας να πάρεις το παιδί , έρχεται να πει ο,τι χρειάζεται.Πέρσι ας πούμε , μου είχε πει ότι ο τότε ταραξίας της τάξης (που φέτος είναι στα προνήπια), είχε πιάσει το πουλάκι του δικού μου στην τουαλέτα.Επίσης , και την μαμά του άλλου.

Το ''χειρότερο'' που έκανε πέρσι ο δικός μου , ήταν ότι πήγε να βάλει το χέρι του στην λεκάνη:shock: και βέβαια μου το είχε πει.

Η Κα Ν..... είναι η βοηθός , δηλ καλημέρα ,τι κάνετε ...και γεια σας.Δεν έχει παραπάνω σχέσεις με τους γονείς.Ε...λοιπόν, αυτή η κοπέλα ήταν μαζί τους.Δεν κρίνω γιατί δεν ήταν δίπλα ή δεν το είδε ή οτιδήποτε άλλο....ήταν με 10-12 αγόρια (ο μικρός μου είπε με πολλά αγόρια) ,και προφανώς κατι άλλο έκανε.Μπορεί όντως να μην ήταν τίποτα αξιοσημείωτο -για εκείνη- και σίγουρα ο μικρός έκανε αυτόματα την κίνηση ,να σκουπιστεί.

Αλλά , πιστεύω ότι θα μπορούσε να μου πει ''ξερετε , αν σας πει ότι τον κατουρησε ο τάδε,δεν έγινε έτσι, αλλά.....''.Ξέρουν (τους το έχω πει πολλες φορές) ότι ο μικρός παίζει κάθε μέρα το σχολείο στο σπίτι.Έίναι ο δάσκαλος , τα κουκλιά τα παιδάκια του όπως λέει, τα πάει για πλύσιμο τσίσα, τους βάζει φαγητό ,νερό......ΟΛΑ.

Επομένως ,ήταν σχεδόν βέβαιο ότι θα μου το πει.

 

 

Επίσης ο συμμαθητής μπορεί πολύ εύκολα να μην το έκανε επίτηδες άλλο αν τον μάλωσε η δασκάλα. Γενικά σε αυτές τις ηλικίες το φίλτρο με το οποίο βλέπουν τα παιδιά την καθημερινότητα δεν είναι και πολύ αξιόπιστο ούτε μοιάζει με των ενηλίκων.

 

Ακριβώς λοιπόν , επειδή είναι όπως τα λες ,και μιλάμε για 4χρονα παιδιά, υπήρχε τρόπος να μου το πει ,χωρίς να το κάνει να φανεί σοβαρό.

Τώρα , απλά γνωρίζω ένα μέρος μόνο ......και θα πρέπει να περιμένω!

Αυτά....sorry για το σεντόνι:P

 

 

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ο μικρός τα λέει όλα, και εφόσον συνήθως ενημερώνουν, ε δώσε τόπο στην οργή. Πραγματικά δηλαδη μπορεί να απλά να έγινε ένα λάθος. Δε νομίζω ότι υπήρχε κάποια κακή πρόθεση δηλαδή....

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μιρικι η αγωγή στα παιδιά από μικρά ξεκινάει. ..

Και αν δεν τη διδαχθούν. ..στο δημοτικό έχουμε τα καλά τα δικά μας

Σε βάθος χρόνου τα νέα των ειδήσεων.

 

Θα μου συγχωρεσετε το ποστ...αλλά οι πληγές δεν κλείνουν σε ένα μήνα. ..

 

Εγώ ,, συμφωνώ μαζί σου :):) σε όλα !!!!!

Κι επειδή για παρα πολλά χρόνια ήμουν ένα ντροπαλό , συνεσταλμένο παιδί , που δεν σήκωνα ουτε το χέρι για μάθημα , κι ας ήξερα ...όχι ....ο γιος μου δεν θα γίνει έτσι. Θα μάθει , να αντιδρά , να διεκδικεί !!!

 

Ευγενική είμαι , με τους ευγενικούς , με τους υπόλοιπους όπως τους ταιριάζει!!!

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εφόσον ο μικρός τα λέει όλα, και εφόσον συνήθως ενημερώνουν, ε δώσε τόπο στην οργή. Πραγματικά δηλαδη μπορεί να απλά να έγινε ένα λάθος. Δε νομίζω ότι υπήρχε κάποια κακή πρόθεση δηλαδή....

 

Ναι , οκ, μπορεί να έγινε ένα λάθος ....δεν θα πάρουμε και κανένα κεφάλι:P

Αν το θυμάμαι στις 20 του μήνα , θα ρωτήσω ...

Εσύ , τι λες , είναι τραβηγμένο να το αναφέρω 2 εβδομάδες μετά ?:confused:

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φίλη μου και εγώ διαφωνώ.

Με όλο μου το είναι.

Το αποτέλεσμα των όσων λουστήκαμε της είπα.

Με πόνο ψυχής, ξαναλέω.

 

Κατάλαβα πολύ καλά τι είπες, κοπέλα μου !!!!! Δεν πρόκειται να τον κάνω τραμπούκο , αλλά όχι να τον χτυπάνε και να λέει ''την επόμενη φορά , θα του πω, να μην με χτυπάει'':shock:

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ,, συμφωνώ μαζί σου :):) σε όλα !!!!!

Κι επειδή για παρα πολλά χρόνια ήμουν ένα ντροπαλό , συνεσταλμένο παιδί , που δεν σήκωνα ουτε το χέρι για μάθημα , κι ας ήξερα ...όχι ....ο γιος μου δεν θα γίνει έτσι. Θα μάθει , να αντιδρά , να διεκδικεί !!!

 

Ευγενική είμαι , με τους ευγενικούς , με τους υπόλοιπους όπως τους ταιριάζει!!!

 

Εγώ Νικόλ δεν σου μίλησα για να σε τρομοκρατήσω. Μετά από ενάμιση χρόνο προβλημάτων, σου είπα σε δυο γραμμές το συμπέρασμα. Για να μην παλεύεις με ανεμόμυλους, όπως εγώ.

Συγνώμη αν ακούστηκα σκληρή, αλλά όπως προείπα, οι πληγές μας είναι ακόμα νωπές.

Link to comment
Share on other sites

love4 συμφωνώ μαζί σου. Αν και το παιδί μου είναι μικρό ακόμα, και απο τα ήσυχα και ευγενικά, θεωρώ οτι σε αυτη την ηλικία το αγοράκι και επίτηδες να το έκανε δεν είχε στο μυαλό του τους συνειρμούς που κανουμε εμείς οι μεγαλύτεροι, μάλλον έξανε μια χαζομάρα απλά. Προφανώς γιαυτό και δε θύμωσε ο γιος της nikol. συμφωνώ βέβαια οτι θα έπρεπε να ενημερωθεί

 

Πάντως , όπως και αν το έκανε, παιδί 4 χρονών ,ξέρει πολύ καλά την σωστή και λάθος συμπεριφορά.

 

Καλά , ο γιος μου , δεν είναι μέτρο σύγκρισης ...μπορεί να θυμώσει κ να κλαίει γιατί του μετακίνησα κάποιο παιχνίδι για να σφουγγαρίσω, αλλά με τα παιδιά ακολουθεί τους κανόνες με το παραπάνω.

Δεν χτυπάμε, δεν δαγκώνουμε , δεν κλωτσάμε , δεν....δεν.... και δεν χτυπάει ΠΟΤΕ.

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Νικόλ δεν σου μίλησα για να σε τρομοκρατήσω. Μετά από ενάμιση χρόνο προβλημάτων, σου είπα σε δυο γραμμές το συμπέρασμα. Για να μην παλεύεις με ανεμόμυλους, όπως εγώ.

Συγνώμη αν ακούστηκα σκληρή, αλλά όπως προείπα, οι πληγές μας είναι ακόμα νωπές.

 

Καλέ , τι να με τρομοκρατήσεις, πλάκα κάνεις ? Δεν μπορώ να διανοηθώ αυτά που περνάτε.....

 

Αλλωστε , το είπα ξεκάθαρα΄...ήμουν ένα τέτοιο παιδί ......δεν θα τον αφήσω να κρύβεται κ να μαζεύεται !!!!!

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και η κόρη μου 4 ειναι και τη θεωρώ πολυ ώριμο παιδί! Καλα σε εμένα αν ειναι κουρασμένη εννοείται θα κάνει φασαρία αλλα έξω ειναι κυρία :; Απλά λέω ότι και κάτι τέτοιο παρόλο που ειναι λάθος συμπεριφορά τα 4 χρόνια το ξέρουν ότι ειναι λάθος αλλα όχι για τους ίδιους λόγους με εμάς. Πάντως κι εγώ μη νομίζεις, τα ψάχνω όλα σχετικά με το σχολείο και εννοείται θα ήθελα οπωσδήποτε να ενημερωθω για κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφωνώ με τη LATINA σε όλα...δυστυχώς έτσι είναι,σίγουρα δεν μας αρεσει,σαφώς και δεν θέλουμε να ακούμε τέτοια πράγματα για τόσο μικρές ηλικίες,αλλά δυστυχώς κορίτσια είναι η πραγματικότητα...

 

Τα παιδιά δεν γίνονται κακά ξαφνικά μόλις πάνε Δημοτικό,η συμπεριφορά αυτή αρχίζει από πολύ νωρίτερα...

 

Και δυστυχώς ναι,η ευγένεια και η καλοσύνη θεωρούνται μειονεκτήματα και αδυναμίες,

σε αντίθεση με τον τσαμπουκά και τη βία,που πλέον είναι ο τρόπος για να κατακτήσεις ότι επιθυμείς...και τα μικρά το καταλαβαίνουν καλά..

 

Υ.γ. Nikol. κι από μένα μπράβο για τον τρόπο που ο γιός σου χειρίστηκε το περιστατικό..,, και δώσε τόπο στην οργή,πες οτι ήταν τυχαίο που δεν ενημερώθηκες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφωνώ με τη LATINA σε όλα...δυστυχώς έτσι είναι,σίγουρα δεν μας αρεσει,σαφώς και δεν θέλουμε να ακούμε τέτοια πράγματα για τόσο μικρές ηλικίες,αλλά δυστυχώς κορίτσια είναι η πραγματικότητα...

 

Τα παιδιά δεν γίνονται κακά ξαφνικά μόλις πάνε Δημοτικό,η συμπεριφορά αυτή αρχίζει από πολύ νωρίτερα...

 

Και δυστυχώς ναι,η ευγένεια και η καλοσύνη θεωρούνται μειονεκτήματα και αδυναμίες,

σε αντίθεση με τον τσαμπουκά και τη βία,που πλέον είναι ο τρόπος για να κατακτήσεις ότι επιθυμείς...και τα μικρά το καταλαβαίνουν καλά..

 

Υ.γ. Nikol. κι από μένα μπράβο για τον τρόπο που ο γιός σου χειρίστηκε το περιστατικό..,, και δώσε τόπο στην οργή,πες οτι ήταν τυχαίο που δεν ενημερώθηκες...

 

Σε ευχαριστώ πολύ , Χαρά μου :P

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Το μυστήριο διαλευκάνθηκε......

 

Ρώτησα το μεσημέρι την δασκάλα και τα συμπεράσματα δικά σας

 

Χωρίς ίχνος υπερβολής......της είπα ότι μου είπε το παιδί , ότι ο Α.... τον κατούρησε και μου λέει γελώντας (που συνέχισε όλη την ώρα)

 

''ναι,ναι....την ώρα που κάνουν άλλα αγοράκια τσίσα , πάει και τα σπρώχνει για να κάνει εκείνος , το κάνει συνέχεια με όλα τα αγόρια'' Δηλ, ο δικός μου ήταν στην λεκάνη όρθιος ΄και πήγε κι αυτός στην ίδια ...με το γνωστό αποτέλεσμα.

 

Μου είπε 2-3 φορές το ίδιο , της είπα δεν είναι αστείο και έπρεπε να το ξέρω.

 

Η άλλη δασκάλα κοκκάλωσε....δεν το ήξερε (ήμουν σίγουρη).Πραγματικά , έμεινε άναυδη ...και την ρώτησε '''οντως, τον κατούρησε?'' η μικρή της λέει ''ναι,ναι'' με το ίδιο χαχανητό.Της λέει ''και δεν τον έπλυνες, δεν τον άλλαξες ?'' κ της απάντησε '''οχι''

 

Εγώ πήρα την απάντηση μου , έδωσα κ το μήνυμα μου και έφυγα......

 

Λογικά , η δασκάλα θα την ξέχε......

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο συμμαθητής μπορεί πολύ εύκολα να μην το έκανε επίτηδες άλλο αν τον μάλωσε η δασκάλα. Γενικά σε αυτές τις ηλικίες το φίλτρο με το οποίο βλέπουν τα παιδιά την καθημερινότητα δεν είναι και πολύ αξιόπιστο ούτε μοιάζει με των ενηλίκων.

 

nikol προτεινω να μην "φουντωνεις" ουτε να προσπαθησεις να διδαξεις συμπεριφορες στο παιδι σου που θα το φερουν καποια στιγμη σε αδιεξοδο γιατι ισως δεν θα ταιριαζουν στον χαρακτηρα του...το πως συμπεριφεροσουν εσυ ως παιδακι, δεν εχει καμμια σχεση με την συμπεριφορα και τον χαρακτηρα του γιου σου...αφησε το μικρο σου να διαμορφωσει τον δρομο του και να "επεμβαινεις" μονον αν το παιδι εχει πραγματικα αναγκη...οχι για να του μαθεις εναν χαρακτηρα που εσυ νομιζεις οτι θα τον βοηθησει στην μετεπειτα σχολικη του πορεια...η εμπειρια της LATIVA δεν κολλαει στην δικη σου περιπτωση ουτε κατ ελαχιστον!!η παραπανω αποψη της miriki εχει σωστη οπτικη,σκεψου την...ενισταμε για την δασκαλα και μονον στο κομματι οτι θα επρεπε να σε ενημερωσει καθαρα για να φροντισεις για την αλλαγη ρουχων στο παιδι σου και για τιποτε παραπανω...

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Το μυστήριο διαλευκάνθηκε......

 

Ρώτησα το μεσημέρι την δασκάλα και τα συμπεράσματα δικά σας

 

Χωρίς ίχνος υπερβολής......της είπα ότι μου είπε το παιδί , ότι ο Α.... τον κατούρησε και μου λέει γελώντας (που συνέχισε όλη την ώρα)

 

''ναι,ναι....την ώρα που κάνουν άλλα αγοράκια τσίσα , πάει και τα σπρώχνει για να κάνει εκείνος , το κάνει συνέχεια με όλα τα αγόρια'' Δηλ, ο δικός μου ήταν στην λεκάνη όρθιος ΄και πήγε κι αυτός στην ίδια ...με το γνωστό αποτέλεσμα.

 

Μου είπε 2-3 φορές το ίδιο , της είπα δεν είναι αστείο και έπρεπε να το ξέρω.

 

Η άλλη δασκάλα κοκκάλωσε....δεν το ήξερε (ήμουν σίγουρη).Πραγματικά , έμεινε άναυδη ...και την ρώτησε '''οντως, τον κατούρησε?'' η μικρή της λέει ''ναι,ναι'' με το ίδιο χαχανητό.Της λέει ''και δεν τον έπλυνες, δεν τον άλλαξες ?'' κ της απάντησε '''οχι''

 

Εγώ πήρα την απάντηση μου , έδωσα κ το μήνυμα μου και έφυγα......

 

Λογικά , η δασκάλα θα την ξέχε......

 

Καλα ανεδεστατη!!

 

Αλλα δεν κατάλαβα, ο δικός σου παει και σπρώχνει τα αλλα που κατουρανε;

Link to comment
Share on other sites

Και δυστυχώς ναι,η ευγένεια και η καλοσύνη θεωρούνται μειονεκτήματα και αδυναμίες,

σε αντίθεση με τον τσαμπουκά και τη βία,που πλέον είναι ο τρόπος για να κατακτήσεις ότι επιθυμείς...και τα μικρά το καταλαβαίνουν καλά..

 

 

απλα λυπηρο!:(αυτο που γραφεις...

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλα ανεδεστατη!!

 

Αλλα δεν κατάλαβα, ο δικός σου παει και σπρώχνει τα αλλα που κατουρανε;

 

 

Όχι, ρε φιλενάδα. Ο δικός μου ήταν όρθιος και κατουρούσε και πήγε κ ο άλλος στην ίδια λεκάνη κ τον έσπρωξε....και στην ''διεκδίκηση'' φαίνεται τον κατούρησε

 

**Ισως δεν το έγραψα πριν σωστα , γιατί ήμουν από το κινητό

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

nikol προτεινω να μην "φουντωνεις" ουτε να προσπαθησεις να διδαξεις συμπεριφορες στο παιδι σου που θα το φερουν καποια στιγμη σε αδιεξοδο γιατι ισως δεν θα ταιριαζουν στον χαρακτηρα του...το πως συμπεριφεροσουν εσυ ως παιδακι, δεν εχει καμμια σχεση με την συμπεριφορα και τον χαρακτηρα του γιου σου...αφησε το μικρο σου να διαμορφωσει τον δρομο του και να "επεμβαινεις" μονον αν το παιδι εχει πραγματικα αναγκη...οχι για να του μαθεις εναν χαρακτηρα που εσυ νομιζεις οτι θα τον βοηθησει στην μετεπειτα σχολικη του πορεια...η εμπειρια της LATIVA δεν κολλαει στην δικη σου περιπτωση ουτε κατ ελαχιστον!!η παραπανω αποψη της miriki εχει σωστη οπτικη,σκεψου την...ενισταμε για την δασκαλα και μονον στο κομματι οτι θα επρεπε να σε ενημερωσει καθαρα για να φροντισεις για την αλλαγη ρουχων στο παιδι σου και για τιποτε παραπανω...

 

αυτό άλλωστε ήταν από την αρχή το παράπονο μου΄.

 

 

Τώρα για το χαρακτήρα του , είναι άλλο θέμα;)

3W24p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ρε φιλενάδα. Ο δικός μου ήταν όρθιος και κατουρούσε και πήγε κ ο άλλος στην ίδια λεκάνη κ τον έσπρωξε....και στην ''διεκδίκηση'' φαίνεται τον κατούρησε

 

**Ισως δεν το έγραψα πριν σωστα , γιατί ήμουν από το κινητό

 

Έλεγα και εγω μας βγήκε μουλωχτος ο δικός σου; :wink: ;-)

Οκ κατάλαβα κοιτά ειναι λιγο απαράδεκτη αυτή η δασκάλα να χαχανιζει αλλα το καλο της υπόθεσης ειναι ότι και ο δικός σου μάλλον θα το είδε αστεία δηλαδή η ατμόσφαιρα δεν θα ήταν βαριά , δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...