Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξέρω να σου πω!πάντως δεν μου είπε κάτι γι'αυτό η γιατρός μου!6.2 ήταν το δικό μου αλλά αφού σου είπε ο γιατρός σου ό,τι είναι φυσιολογικό,δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι!!μάλλον για κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου πηγες γιατρο?ολα ενταξει?το μπεμπεκι μεγαλωσε? Αν μπορεις και θυμηθεις ρωτα την δικια σου γιατρο να μας πει αν ειναι φυσιολογικο....να χω μια δευτερη γνωμη...αν μπορεις και σου ειναι ευκολο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!όλα καλά...το είδαμε να κουνάει χεράκια ποδαράκια και είναι μόνο 3 εκατοστά!!!είχε πάλι γρήγορους παλμούς και πιστεύει ό,τι είναι κορίτσι!να την ρωτησώ την δικιά μου όταν πάω αλλά έχω πάλι ραντεβού Μεγάλη Τρίτη...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με συγκινησες αφρο μου.....νιωθω λες και εισαι φιλη μου και γνωριζομαστε χρονια...λες τελικα τα ατιμα να ναι κοριτσια?εμενα εχει παλιο μηχανημα και δεν μου ειπε παλμους...θα το δω στην αυχενικη λογικα....αλλα η πεθερα μου ειδε ονειρο χθες οτι θα ειναι κοριτσι....βεβαια εγω ειμαι τρελη με τα αγορια......αλλα γερο να ναι!!!αμα μιλησετε στο τηλεφωνο ...κανε μια ερωτηση αμα με θυμηθεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά και εγώ είχα μια προτίμηση σε αγοράκι αλλά εννοείτε ό,τι σημασία έχει να είναι καλά!!!όπως και να'χεί,αγοράκια ή κοριτσάκια,όλα είναι υπέροχα...αν τύχει κάτι και της μιλήσω,θα την ρωτήσω αλλά από μια μικρή έρευνα που έκανα στο ίντερνετ,πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς και στο είπε και ο γιατρός σου.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξυπνησα και εχω καφε απο το πρωι....και τωρα το μεσημερι αυξηθηκαννν και εβγαλα και κατι σαν μυξες,πυγματα καφε....γιατι?εγω δεν ειχα βγαλει απο τοτε που επαθα την αποκολληση....ο γιατρος μου δεν ηταν κατατοπιστικος μ πε μονο μεσα στο προγραμμα ειναι....ουτε γιατι ου τε να το συζητησει....

Link to comment
Share on other sites

Αχ!κοριτσάκι μου,αλήθεια;γιατί δεν σου είπε να πας να σε δει;είναι δυνατόν;δεν πονάς όμως καθόλου και δεν είδες αίμα;εγώ πάλι σήμερα πονάω αρκετά χαμηλά αλλά ελπίζω ό,τι είναι φυσιολογικό γιατί έχει φουσκώσει λίγο η κοιλίτσα μου!δεν ξέρω...όλο μεσ'το άγχος και δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ:

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ειπε να παω απο εκει.....οχι δεν ποναω αλλα τα καφε εκει.....τον πηρα τηλεφωνο 8το πρωι και μου φανηκε λες και κοιμοταν κιολας....εχω ανησυχησει...τι λες να ειναι?φοβαμαι...εχω και τοσο καιρο να το δω...και εχω προγραμματισμενο ραντεβου για την αλλη πεμπτη

..μην ανησυχεις για τα πονακια μεγαλωνει η μητρα !!!!ολα καλα ειναι...εγω εχω ανησυχησει...πηγαινω και στην δουλεια......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να σου πω Μαρία μου;δεν ξέρω τι μπορεί να είναι το καφέ αλλά το ό,τι δεν πονάς και το ό,τι δεν έχεις αίμα αλλά καφέ που λένε ό,τι είναι το παλιό αίμα,πρέπει να είναι καλό!αλλά και εγώ βέβαια στην θέση σου,θα είχα μεγάλη αγωνία μέχρι το ραντεβού μου...ελπίζω ό,τι δεν είναι κάτι αλλά καθαρίζεις απλά απο την αποκόλληση που είχες!έχεις ακόμα;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παρεουλα μου!!!!και χρονια πολλα και του χεονου τετοια μερα με μωρακια αγκαλια!ναι εχω ακομα...βεβαια δεν ειναι πολλα αλλα ειναι υπαρκτα....και φοβαμαι με την κολοδουλεια ρε κοριτσια...ενιωσα και οτι κουραστηκα προχθες...αν δω τα σκουρα θα αναγλαστω να τους το πω νωριτερα στην δουλεια καο ας γινει οτι γινει...απο χθες το μεσημερι ειμαι ξαπλα και αυριο θα παω με καρδια σφυγμενη .....θα θελα πολυ να κατσω να ξεκουραστω και να νιωσω σιγουρια στο κρεβατακι μου....αλλα......εσεις τι κανετε?αφρο μου????

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κούκλα μου!μακάρι να έχουμε όλες τα μωράκια μας του χρόνου!!!χαίρομαι που είναι λιγότερο,αυτό είναι πολύ καλό!λογικό είναι να θες να κάτσεις σπίτι σου και μακάρι να μπορούσες για να μην κουράζεσαι!δεν το έχεις πει σε κανέναν ακόμα;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφρο μου περα απο τους γονεις μας σε κανεναν....την πρωτη φορα το χαμε πει σε ολους και μετα ενιωθα καπως...οποτε αυτη την φορα ειπα οτι θα κανω την ανακοινωση μετα την αυχενικη...που θα ειμαι σιγουρη και εγω...και το ιδιο ηθελα και στην δουλεια για τυχον προβληματα καθως οι διευθυντες με το που το ακουνε βγαζπυν καντιλες....

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμ!κατάλαβα...έχεις δίκιο!το ίδιο λέγαμε και εμείς ό'τι θα κάνουμε αλλά ο άντρας μου δεν κρατιόταν!ο γιατρός σου δεν σου είπε όμως να μείνεις σπίτι;όπως είπες πάντως,αν τα δεις σκούρα να τους το πείς!πάνω απ'όλα το μπεμπέ σου...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τον γιατρο τον πηρα χθες 8ωρα και νομιζω οτι κοιμοταν κιολας....μιλησαμε πολυ λιγο του πα οτι ειδα καφε...και μ λεει ειναι στο προγραμμα και να ξεκουραζεσαι...τιποτα αλλο!ουτε γιατι πυτε τι ειναι....απο το τηλεφωνο ειναι παντα καπως οπως εχω ξαναπει.....καο τωρα πρεπει να περιμενω μεχρι την αλλη πεμπτη για το ραντεβου!!!δεν μπορεις να φανταστεις τι αγωνια εχω....εσυ ποτε εχεις αυχενικη?η κοιλιτσα σου πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι να αγχώνεσαι κοπέλα μου!έχεις και μέρες ακόμα για το ραντεβού σου...να είσαι πολύ προσεκτική λοιπόν,να μην κουράζεσαι και υπομονή!!έχω πολλά τραβήγματα αλλά εντάξει...αυχενική έχω 14 Απρίλη!άλλο άγχος και αυτό...να είναι όλα καλά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αφρο μου!ετοιμαζομαι να παω για δουλεια...και παω και λιγο πιο αργα για να μην ξυπναω απο τις 6και ταλαιπωριεμαι!!!σε σκεφτηκα και ειπα να στειλω.....η αυχενικη και εμενα με τρομαζει......διαβαζω και τοσα αλλα δεν πρεπει....αντε να δουμε!!!καλημερααααααα σε σενα και το μωρακι .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βρε κορίτσια! Σας διαβάζω καιρό και σήμερα είπα να σας ευχηθώ κι εγώ να έχετε κι οι δυο σας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να έχετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα υγιέστατα μπουμπούκια σας ! Αν και δεν είμαι ακόμη έγκυος ( κάθε μήνας και μια απογοήτευση..) καταλαβαίνω εν μέρη το άγχος σας .. Υπομονή λοιπόν κορίτσια και μεγάλη προσοχή στα μπεμπινια σας !!! Η φιλία που έχετε αναπτύξει είναι ειλικρινά κάτι το αξιοθαύμαστο!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι μου!!πως είσαι σήμερα;και εγώ στην δουλειά είμαι...τουλάχιστον κάνεις δουλειά γραφείου μου έχεις πει!εσύ ξέρεις πότε θα την κάνεις;άσε,διαβάζω και εγώ και μόνο κακό μας κάνει γιατί νομίζω πως θα έχει όλα τα κακά που διαβάζω...είμαι τρελή!!!φιλάκια.

Καλημέρα και σε'σένα Goulitsa!!ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και εύχομαι και για'σένα τα καλύτερα και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!προσπαθείτε καιρό;το ψάξατε;αν θέλεις μου απαντάς!φιλιά.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι μου!!πως είσαι σήμερα;και εγώ στην δουλειά είμαι...τουλάχιστον κάνεις δουλειά γραφείου μου έχεις πει!εσύ ξέρεις πότε θα την κάνεις;άσε,διαβάζω και εγώ και μόνο κακό μας κάνει γιατί νομίζω πως θα έχει όλα τα κακά που διαβάζω...είμαι τρελή!!!φιλάκια.

Καλημέρα και σε'σένα Goulitsa!!ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και εύχομαι και για'σένα τα καλύτερα και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!προσπαθείτε καιρό;το ψάξατε;αν θέλεις μου απαντάς!φιλιά.

 

Προσπαθούμε κοντά στους 5 μήνες. Δεν είναι πολύς καιρός αλλα η ανυπομονησία είναι τεράστια!!!! Σε ευχαριστώ πολύ αφρο μου μακάρι!!! Δεν ξέρεις πόσο πολύ το θελω !!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,όντως δεν είναι πολύς καιρός αλλά καταλαβαίνω την αγωνία σου αφού το θέλεις τόσο πολύ και εσύ!!δεν μπορώ να πω ό'τι δυσκολευτήκαμε στην σύλληψη (συμβουλεύτηκα την γυναικολόγο μου βέβαια) αλλά μετά είχαμε τις δυσκολίες...εύχομαι να έρθει σύντομα το μπεμπέ σας και να είναι αυτή η μόνη δυσκολία που θα συναντήσετε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια αφρο μου...πηρα τηλ τον γιατρο και του ειπα οτι ειμαι πολυ ανχωμενη να με δει σημερα αλλα μου ειπε οτι δεν εχει ραντεβου και αν ειναι να με δει αυριο...αλλα μου ειπε για πρωι μονο και εγω πρωι δουλευω...οποτε δεν ξερω τι και αν θα παω ειναι δυσκολο.....εμενα δεν μόύ έχει πει αυχενικη ακομα...μαλλον οταν παω....goulitsa geia sou ο καιρος που προσπαθεις δεν ειναι πολυ!σου ευχομαι συντομα θετικο τεστ!εμενα μια φιλη μου επιασε παιδι μετα απο ενα χρονο...για ολα φταιει αυτο το ανχος!!!!αυτο θα μας φαει....ακουσε με και μην το σκεφτεσαι καθολου μα καθολου...μονο τοτε θα ερθει....

Afro εχω ανχωθει πολυ με τα καφε που εχω..γιατι περα απο παλιο μνμ διαβαζω οτι ισως ειναι και προειδοποιηση οτι κατι δεν παει καλα....θα σκασω...πολυ ανχος με τα καφε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...