Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

αχ γουλιτσα μου εγω να δεις που και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παλι αιμα και διαβαζα ποσα εχουν περασει τοσες γυναικες και ειχα πεσει σε καταθλιψη....πραγματικα ο ανθρωπος εχει πολυ δυναμη τελικα προκειμενου να μπορεσει να ανταπεξελθει στις δυσκολιες που του παρουσιαζονται....

 

Αργυρώ μου μιλάμε για κλάμα !,τούμπανο τα μάτια μου . Που να εξηγήσω στον έρμο τον άντρα μου τι έπαθα :P κατατρόμαξε ο κακομοίρης μου όταν με είδε ταραγμένη. .. Εεεμ αγορακι έκανες , λένε ότι τα έχουν αυτά τα αγόρια :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οταν διαβαζα απο κοπελες το τι τους εχει συμβει και μετα εβλεπα οτι οι ιδιες οι κοπελες ειχαν μια αισια ιστορια πραγματικα χαιρομουν τοσο πολυ με την χαρα τους....για εμενα δεν εχει καμια απολυτως σημασια πως αποκτας παιδι...αν ειναι με φυσιολογικο τοπο ή με εξωσωματικη ή ακομα και με υιοθεσια....σημασια εχει το μεγαλειο της μητροτητας.....

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

οταν διαβαζα απο κοπελες το τι τους εχει συμβει και μετα εβλεπα οτι οι ιδιες οι κοπελες ειχαν μια αισια ιστορια πραγματικα χαιρομουν τοσο πολυ με την χαρα τους....για εμενα δεν εχει καμια απολυτως σημασια πως αποκτας παιδι...αν ειναι με φυσιολογικο τοπο ή με εξωσωματικη ή ακομα και με υιοθεσια....σημασια εχει το μεγαλειο της μητροτητας.....

 

Ακριβώς Αργυρούλα μου.. Οποίο παιδάκι και να δω θέλω να το πάρω αγκαλίτσα και να το σφίξω!!!!!! Ξετρελαίνομαι με τα μωράκια άλλων φαντάσου στα δικά μου (όταν έρθουν ) πώς θα κάνω !!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!κοριτσάκια μου...υπομονή και αισιοδοξιά και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!!!όλα τα στάδια έχουν δυσκολίες και άγχος,από την σύλληψη μέχρι την γέννα αλλά αξίζουν τα πάντα τα μώρακια μας και η στιγμή που θα τα κρατήσουμε στα χέρια μας για πρώτη φόρα,θα είναι μοναδική και ανεκτίμητη!!! 💙💖💛 καληνύχτα κουκλίτσες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!κοριτσάκια μου...υπομονή και αισιοδοξιά και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!!!όλα τα στάδια έχουν δυσκολίες και άγχος,από την σύλληψη μέχρι την γέννα αλλά αξίζουν τα πάντα τα μώρακια μας και η στιγμή που θα τα κρατήσουμε στα χέρια μας για πρώτη φόρα,θα είναι μοναδική και ανεκτίμητη!!! 💙💖💛 καληνύχτα κουκλίτσες!

 

Τα αξίζουν όλα αλλά ας έρθουν για να δουν πόσο θα τα αγαπάνε η μαμά και ο μπαμπάς... Τώρα πάει καινούρια μέρα καινούρια διάθεση.. Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο. Τις υπογραφές πώς στο δ....λο τις βάλατε!? :P εγώ τη εχω φτιαγμένη και προσπαθώ να τη βάλω στο φόρουμ 2 εβδομάδες!!! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia mou kalimera!goulitsa τι ειναι αυτα που διαβαζω?σε ποια περιοχη μενεις να ερθώ να σε μαλωσω????το βλεπω και απο μενα κοριτσια αν διαβαζω κατι αρνητικο με πιανουν τα ψυχολογικα μου....αλλα πρεπει να σκεφτομασρε θετικα και να ειμαστε αισιοδοξες...οι δυσκολιες ειναι πολλες...αλλα επισης και αυτοι που τα καταφερνουν εινάι πολλοι!!!!

Goulitsa mou stin fasi pou eisai theς ηρέμια και ευχαριστες σκεψεις και ολα θα γινουν θα το δεις...ειμαι πολυ σιγουρη....κοριτσια εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα περασει πολυ δυσκολα...απεβαλα ολοι λενε διοτι δέν μου δωσε καμια σημασια ο πρωην γιατρος...δηλ χωρις χαπια χώρις τιποτα...και δεν φτανει αυτο χρειαστηκε να μ κανουν διπλη αποξεση μεσα σε 3μερες γιατι ο κυριος δεν με ειχε καθαρισει καλα...μετα ειχα αιματα τρεξιματα σε γιατρους ..η περιοδος μ αφαντη...και ομως τωρα ειμαι στην παρεα σας και μιλαμε για κατι χαρουμενο πλεον!

Ολα καλα θα πανε σε ολες μας!

Argiroula πως εισαι κοπελα μου?ποσο εισαι τωρα ακριβως?στην πρωτη γεννησες φυσιολογικα?

Αφρο μουυυυυυ τι κανεις?τι κανει το βατραχακο σου?το λεμε ετσι με τόν άντρα μου γιατι οντως κουνουσε τα ποδοχερακια του σαν βατραχακι....

Κοριτσια αυριο 6ωρα το πρωι πρεπει να μαι στην δουλεια πως θα αντεξω εγω και το βατραχι????

Link to comment
Share on other sites

Koritsia mou kalimera!goulitsa τι ειναι αυτα που διαβαζω?σε ποια περιοχη μενεις να ερθώ να σε μαλωσω????το βλεπω και απο μενα κοριτσια αν διαβαζω κατι αρνητικο με πιανουν τα ψυχολογικα μου....αλλα πρεπει να σκεφτομασρε θετικα και να ειμαστε αισιοδοξες...οι δυσκολιες ειναι πολλες...αλλα επισης και αυτοι που τα καταφερνουν εινάι πολλοι!!!!

Goulitsa mou stin fasi pou eisai theς ηρέμια και ευχαριστες σκεψεις και ολα θα γινουν θα το δεις...ειμαι πολυ σιγουρη....κοριτσια εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα περασει πολυ δυσκολα...απεβαλα ολοι λενε διοτι δέν μου δωσε καμια σημασια ο πρωην γιατρος...δηλ χωρις χαπια χώρις τιποτα...και δεν φτανει αυτο χρειαστηκε να μ κανουν διπλη αποξεση μεσα σε 3μερες γιατι ο κυριος δεν με ειχε καθαρισει καλα...μετα ειχα αιματα τρεξιματα σε γιατρους ..η περιοδος μ αφαντη...και ομως τωρα ειμαι στην παρεα σας και μιλαμε για κατι χαρουμενο πλεον!

Ολα καλα θα πανε σε ολες μας!

Argiroula πως εισαι κοπελα μου?ποσο εισαι τωρα ακριβως?στην πρωτη γεννησες φυσιολογικα?

Αφρο μουυυυυυ τι κανεις?τι κανει το βατραχακο σου?το λεμε ετσι με τόν άντρα μου γιατι οντως κουνουσε τα ποδοχερακια του σαν βατραχακι....

Κοριτσια αυριο 6ωρα το πρωι πρεπει να μαι στην δουλεια πως θα αντεξω εγω και το βατραχι????

 

Μαρία μου πολύ ξεκούραση απο σήμερα!!! Ναύπλιο μένω. Έλα μάλωσε με κι εσύ :P Άσε είχα τον άντρα μου χθες να μου κάνει: θα στο κόψω το ίντερνετ κανόνισε ! Και εγώ πιο πολύ τα κλάματα ! Μη μου φωνάζεις ρε Αλεξηηη πάρε αγκαλίτσα το Γουλιτσακι σουουουου !!! Άντε μέχρι να μείνω έγκυος να δω ποσα σκαμπανεβάσματα θα υποστεί η ψυχολογία μου :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σαςςςςς....πως εισαστε;;;εγω καλα....μεχρι τωρα δεν εχω δει κατι αλλα και εχθες ετσι ξεκινησε και μετα ξεκινησε παλι...θα δουμε πως θα παει η μερα...φυσιολογικοτητο σε ολες ευχομαι τον τοκετο μου...

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σαςςςςς....πως εισαστε;;;εγω καλα....μεχρι τωρα δεν εχω δει κατι αλλα και εχθες ετσι ξεκινησε και μετα ξεκινησε παλι...θα δουμε πως θα παει η μερα...φυσιολογικοτητο σε ολες ευχομαι τον τοκετο μου...

 

Καλημέρα Αργυρούλα.! Κορίτσια να σας πω την αλήθεια άνευ απροόπτου θα ήθελα να γεννήσω φυσιολογικά κι εγώ και συγκεκριμένα στο Λητω στην αίθουσα νερού ή σαν στο σπίτι.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ goulitsa sε καταλαβανω μορε...αλλα δεν πρεπει δεν κανει καλο....το ξερες οτι πολλες φορες μονοι μας δημιουργουμε αρνητισμο?

Εισαι υγιεστατη και προσπαθεις πολυ λιγο καιρο για παιδακι....δεν πρεπει να σκεφτεσαι τιποτα να εισαι ηρεμη...απο την στιγμη π εισαι υγιεστατη το ανχος και το κεφαλακι σου το αναστατω φταιει για ολα....

Ολα θα πανε καλα....τα λεω και σε σενα για να τα ακουω κ εγω γιατι και εγω δεν παω πισω...μχεχεχεχς

Argiroula ολα καλα θα πανε και σε σενα πολυ ξεκουραση καο ξαπλα να εισαι...ελπιζω να εχεις βοηθεια απο καποιον...ο γιατρος σου ειναι ο ιδιος π ειχες στο πρωτο?

κοριτσια ποσο χρωνον ειστε?δεν τα εχουμε πει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ goulitsa sε καταλαβανω μορε...αλλα δεν πρεπει δεν κανει καλο....το ξερες οτι πολλες φορες μονοι μας δημιουργουμε αρνητισμο?

Εισαι υγιεστατη και προσπαθεις πολυ λιγο καιρο για παιδακι....δεν πρεπει να σκεφτεσαι τιποτα να εισαι ηρεμη...απο την στιγμη π εισαι υγιεστατη το ανχος και το κεφαλακι σου το αναστατω φταιει για ολα....

Ολα θα πανε καλα....τα λεω και σε σενα για να τα ακουω κ εγω γιατι και εγω δεν παω πισω...μχεχεχεχς

Argiroula ολα καλα θα πανε και σε σενα πολυ ξεκουραση καο ξαπλα να εισαι...ελπιζω να εχεις βοηθεια απο καποιον...ο γιατρος σου ειναι ο ιδιος π ειχες στο πρωτο?

κοριτσια ποσο χρωνον ειστε?δεν τα εχουμε πει...

 

Κορίτσια εγώ είμαι 24 :) πάει γερασαααα!!!,:P

Πες τα Μαράκι να τα ακούω πάλι και πάλι μπας και εμπεδωθουν !,:P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειμαι η γηραιοτερη εδω :-)...με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 12,5 χρονια...παντρεμενοι ειμαστε να 3...μαζι μενουμε 6...

 

Από τα 16 δηλαδή είστε μαζί? Εμείς είμαστε 9 χρόνια μαζί απο τα 16 μου και εμεις. Παντρεμένοι 22 μήνες ...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να'μαί και εγώ!!!καλημέρα κοριτσάρες,τι κάνετε;ελπίζω να είμαστε καλύτερα σήμερα!Μαρία μου,Goulitsa,argiroula...τα νέα σας;εγώ είμαι καλύτερα ψυχολογικά σήμερα αλλά τα νεύρα,ασ'τα να πάνε!το παλεύω...στομαχικά χάλια!!εσύ Μαρία μου πως τα πας με την τουαλέτα;όπως βλέπετε και στο tickeraki που κατάφερα επιτέλους να φτιάξω,παντρευτήκαμε τον Σεπτέμβρη μέτα από 8 χρόνια σχέση και είμαι 29 αλλά μέχρι να γεννήσω,θα είμαι 30!πιπινάκια είμαστε όλες...😊

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να'μαί και εγώ!!!καλημέρα κοριτσάρες,τι κάνετε;ελπίζω να είμαστε καλύτερα σήμερα!Μαρία μου,Goulitsa,argiroula...τα νέα σας;εγώ είμαι καλύτερα ψυχολογικά σήμερα αλλά τα νεύρα,ασ'τα να πάνε!το παλεύω...στομαχικά χάλια!!εσύ Μαρία μου πως τα πας με την τουαλέτα;όπως βλέπετε και στο tickeraki που κατάφερα επιτέλους να φτιάξω,παντρευτήκαμε τον Σεπτέμβρη μέτα από 8 χρόνια σχέση και είμαι 29 αλλά μέχρι να γεννήσω,θα είμαι 30!πιπινάκια είμαστε όλες...😊

 

Καλημέρα Αφροοο μου. Μετά την απειλή της Μαρίας πώς θα με μαλώσει σήμερα ομολογώ είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά. Αφήστε κορίτσια τώρα που είπαμε για γάμους νοσταλγησα το δικό μου :P τώρα σας γράφω φορώντας το νυφικό μου :P χεχεχεχε

Ευτυχώς μου κάνει ακόμη!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά σου είπε Goulitsa μου!και εγώ διάβασα πολλά από τα άλλα θέματα και έκλαιγα στις περισσότερες περιπτώσεις!πάρα πολλά πράγματα μπορεί να πάνε στραβά και μου έκανε κακό να τα διαβάζω συν το ό,τι είχα και εγώ μια αποβολή,αγχωνόμουν πάρα πολύ αλλά ευτυχώς προς το παρόν πάνε όλα καλά αν και φοβάμαι ακόμα και αγχώνομαι για την αυχενική!πιστεύω ό,τι αν είναι κάτι να πάει στραβά,θα πάει αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες γιατί το άγχος μας κάνει κακό!φοράς το νυφικό;χαχαχαχα!!εγώ το έχω πολύ πρόσφατο στο μυαλό μου,φαντασού ό,τι δεν είναι ακόμα έτοιμα τα άλμπουμ μας!!θα ήθελα να το ξαναζήσω πιο ήρεμη γιατί ήμουν τόσο αγχωμενη και κουρασμένη απο το τρέξιμο που δεν κατάλαβα πότε τελείωσε...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά σου είπε Goulitsa μου!και εγώ διάβασα πολλά από τα άλλα θέματα και έκλαιγα στις περισσότερες περιπτώσεις!πάρα πολλά πράγματα μπορεί να πάνε στραβά και μου έκανε κακό να τα διαβάζω συν το ό,τι είχα και εγώ μια αποβολή,αγχωνόμουν πάρα πολύ αλλά ευτυχώς προς το παρόν πάνε όλα καλά αν και φοβάμαι ακόμα και αγχώνομαι για την αυχενική!πιστεύω ό,τι αν είναι κάτι να πάει στραβά,θα πάει αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες γιατί το άγχος μας κάνει κακό!φοράς το νυφικό;χαχαχαχα!!εγώ το έχω πολύ πρόσφατο στο μυαλό μου,φαντασού ό,τι δεν είναι ακόμα έτοιμα τα άλμπουμ μας!!θα ήθελα να το ξαναζήσω πιο ήρεμη γιατί ήμουν τόσο αγχωμενη και κουρασμένη απο το τρέξιμο που δεν κατάλαβα πότε τελείωσε...

 

Αχ εκείνο το τρέξιμο... Όντως η μέρα εκείνη ήρθε κι έφυγε αέρας ! Προχθές σχολαει ο άντρας μου από τη δουλειά το βράδυ. Βάζω φαΐ στο τραπέζι φοράω το νυφικό βάζω κεράκια βάζω και το τραγούδι που χορέψαμε και μόλις ανοίγει την πόρτα πετιέμαι με το νυφικό να τον πάρω να χορέψουμε και το γαϊδούρι άρχισε να με κοροϊδεύει :P ΛΥΘΗΚΕ στα γέλια !!! Στο τέλος χορέψαμε αλλα με τις πιτζάμες :P Αφρο μου φοβάμαι ότι αν αποβάλω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη θα κάνω πολύ καιρό να συνέλθω.. Για αυτό τη φοβάμαι αυτό το ενδεχόμενο. Αλλά διαβασα ότι 90% μετά απο αποβολή εχεουν πετυχημένες εγκυμοσύνες.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μου δεν εχω παντρευτει ακομα....εχουμε 6χρονια σχεσης και λεγαμε για γαμο αλλα μας προλαβαν τα γεγονοτα!μαλλον θα κανουμε πολιτικο αμεσα για το μωρο...και μαζι με την βαφτιση αν ολα πανε καλα και ο θρησκευτικος...βεβαια εγω αλλιος τα ειχα φανταστει...παντα ηθελα εναν ωραιο θρησκευτικο με ενα νυφικο με 5μετρα ουρα...αλλα ο αντρας μ βγαζει καντιλες στο ακουσμα του θρησκευτικου...φυσικα δεν το θυσιαζω!!!!θα τον κανω!!!! Αφρο μου ευτυχως δεν εχω προβλημα με την τουαλετα αλλα το στομαχι μου τραβαει ζορια....εχω κατι αναγουλες...και τωρα που μιλαμε...σημερα εκανα και ενα μινι εμετο ...εχουμε και ενα σκυλακι κ το καημενο μ μυριζει και οταν το σκεφτομαι θελω να κανω εμετο...με το ζορι κρατιεμαι!

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μου δεν εχω παντρευτει ακομα....εχουμε 6χρονια σχεσης και λεγαμε για γαμο αλλα μας προλαβαν τα γεγονοτα!μαλλον θα κανουμε πολιτικο αμεσα για το μωρο...και μαζι με την βαφτιση αν ολα πανε καλα και ο θρησκευτικος...βεβαια εγω αλλιος τα ειχα φανταστει...παντα ηθελα εναν ωραιο θρησκευτικο με ενα νυφικο με 5μετρα ουρα...αλλα ο αντρας μ βγαζει καντιλες στο ακουσμα του θρησκευτικου...φυσικα δεν το θυσιαζω!!!!θα τον κανω!!!! Αφρο μου ευτυχως δεν εχω προβλημα με την τουαλετα αλλα το στομαχι μου τραβαει ζορια....εχω κατι αναγουλες...και τωρα που μιλαμε...σημερα εκανα και ενα μινι εμετο ...εχουμε και ενα σκυλακι κ το καημενο μ μυριζει και οταν το σκεφτομαι θελω να κανω εμετο...με το ζορι κρατιεμαι!

 

Χαχαχα Μαρία μου η αλήθεια είναι οτι ολα τα σκυλάκια μυρίζουν κι εμένα μου έρχεται ένα κάτι όταν μυρίζω το δικό μου που δεν είμαι έγκυος αλλα ευτυχώς το έχει αναλάβει ο άντρας μου αν και είναι από τη δικη μου οικογένεια. Ρίχνω το γέλιο όταν πηγαίνει να τον κάνει μπάνιο γιατί είναι ζωηρουλι και λίγο μεγάλο οποτε του γυρνάει τα σαμπουάν του δαγκώνει τα μπατζακια για να παίξουν και φυσικά μετά το μπάνιο του σκύλου ο άντρας μου χρονιαζει μέσα για το δικό του μπάνιο :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμώτο!δεν την χάρηκα την μέρα αυτή γιατί τα έκανα όλα μόνη μου με πνευμονία και αντιβίωση ήμουν στο γάμο μου!και λέω συνέχεια στον άντρα μου,να το ξανακάνουμε...χαχαχαχαχα!!άντρες Goulitsa μου...δεν έχουν ρομαντισμό!Μαρία μου,εύχομαι να γίνει όπως το έχεις ονειρευτεί και θα έχετε και το μπεμπάκι σας μαζί σας!!!ωωωω...έχεις ακόμα εμέτο,ε;εγώ ευτυχώς το πέρασα αυτό...υπομονή!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμώτο!δεν την χάρηκα την μέρα αυτή γιατί τα έκανα όλα μόνη μου με πνευμονία και αντιβίωση ήμουν στο γάμο μου!και λέω συνέχεια στον άντρα μου,να το ξανακάνουμε...χαχαχαχαχα!!άντρες Goulitsa μου...δεν έχουν ρομαντισμό!Μαρία μου,εύχομαι να γίνει όπως το έχεις ονειρευτεί και θα έχετε και το μπεμπάκι σας μαζί σας!!!ωωωω...έχεις ακόμα εμέτο,ε;εγώ ευτυχώς το πέρασα αυτό...υπομονή!!!

 

Άντρες Αφρο μου δεν λες τίποτα! Καμία φορά που θυμόμαστε το γάμο μας μου λέει : Ααχ εκείνη τη μέρα δεν ήξερα ότι παντρευόμουν τη γκρίνια της ζωής μου! :P φυσικά γελάει αλλα εγω γκρινιάζω περισσότερο! :P Αφρο μου είσαι τυχερή γιατί από όσα ακούω σε μερικές γυναίκες κρατάει ολόκληρο το τρίμηνο γεμάτο ! Υπομονή Μαράκι και θα σου φυγει κι εσένα μην αγχώνεσαι.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...