Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 716
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα περσυ το σπειρα σπειρα δεν μου αρεσε καθολου...δεν καταλαβαινεις τι λενε...πιο πολυ μουσικη ειναι παρα θεατρικο...;)

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει δει καμμια το κλειδι, της Ρουγγερη?

 

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!

Πολύ ωραία σκηνικά, πολύ ωραία κουστούμια και μία πολύ διδακτική ιστορία δοσμένη στα παιδιά σαν ένα υπέροχο παραμύθι.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα για παιδάκια 3 ετών και πάνω...

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!

Πολύ ωραία σκηνικά, πολύ ωραία κουστούμια και μία πολύ διδακτική ιστορία δοσμένη στα παιδιά σαν ένα υπέροχο παραμύθι.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα για παιδάκια 3 ετών και πάνω...

 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Που απαντησες κ τοσο γρηγορα....για τους γονεις ειναι ΟΚ η να μην πεισουμε το μπαμπα? (βαριεται συνηθως....:rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Που απαντησες κ τοσο γρηγορα....για τους γονεις ειναι ΟΚ η να μην πεισουμε το μπαμπα? (βαριεται συνηθως....:rolleyes:)

 

Εμένα μου άρεσε πολύ...αλλά τώρα αν βαριέται και εύκολα...τι να πω!!!

Παραμύθι είναι...

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

Το είδα την Κυριακή με τον γιο μου (4 χρόνων ). Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ! Οι ηθοποιοί,τα σκηνικά κ τα μηνύματα που παιρνάει καταπληκτικά! Ο γιος μου στην αρχή ενθουσιάστηκε, στην πορεία όμως μου ζήταγε να φύγουμε. Τον τρόμαξε η άκαρδη πριγκίπισσα. Ήταν η πρώτη μας παράσταση κ μάλλον ήθελε κάτι πιο απλό. Άλλα παιδάκια πάντως στην ηλικία του ενθουσιάστηκαν.

mwSKp2.png7XZrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει καμια παράσταση για μικρούλια (κάτω από τα 3); Φαντάζομαι θα υπάρχουν αντίστοιχες μικρότερης διάρκειας και ίσως διαδραστικές. Έχετε καμιά ιδέα;

jTosp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά, υπάρχει καμια παράσταση για μικρούλια (κάτω από τα 3); Φαντάζομαι θα υπάρχουν αντίστοιχες μικρότερης διάρκειας και ίσως διαδραστικές. Έχετε καμιά ιδέα;

 

Στο θέατρο Φούρνος έχουν παραστάσεις για μικρούλικα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Και οι παραστάσεις της Ιρίνα Μπόικο είναι καλές για μικρές ηλικίες.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει καμια παράσταση για μικρούλια (κάτω από τα 3); Φαντάζομαι θα υπάρχουν αντίστοιχες μικρότερης διάρκειας και ίσως διαδραστικές. Έχετε καμιά ιδέα;

 

"Μήλα, ζάχαρη, κανέλα"

Link to comment
Share on other sites

Είδαμε τον Πήτερ Παν!

Τα αγοράκια (6,5 και 2,5 χρονών) ξετρελάθηκαν.

Μαμά και Μπαμπάς ξετρελάθηκαν επίσης!

Υπέροχη παράσταση! Ρυθμός, δράση, μελωδίες, λόγος, αμεσότητα, ερμηνείες, σκηνικά, τα πάντα τέλεια. Η καλύτερη παιδική παράσταση που έχουμε δει αυτά τα πέντε τελευταία χρόνια!!!

Οι πληροφορίες λένε ότι θα παιχτεί και του χρόνου. Οπότε μην χάσετε την ευκαιρία!

 

"Πέτα, πέτα μαζί μου, πέτα

Μέτρα τ' αστέρια, μέτρα

Μέτρα τον ουρανό!"

 

Μας έχει κολλήσει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρωικος Πολεμος, υπερθεαμα!!! Ξετρελαθηκαν τα παιδια και ολα τα παιδακια που ηταν εκει και ξετρελαθηκαμε και εμεις.

για οσες ειχαν δει το θησεα, ενα τσικ καλυτερο ήταν ο τρωικος.

Πητερ παν...χαρουμενο, ευκολο....αρεσε πολυ.

πινοκιο....λιγο ΄βαρυ ΄ αλλα τους αρεσε.....

μαγικο κλειδι...μετριο...

τζακ και η φασολια...πολυ καλο....και ωραια σκηνικα.

Link to comment
Share on other sites

Τρωικος Πολεμος, υπερθεαμα!!! Ξετρελαθηκαν τα παιδια και ολα τα παιδακια που ηταν εκει και ξετρελαθηκαμε και εμεις.

για οσες ειχαν δει το θησεα, ενα τσικ καλυτερο ήταν ο τρωικος.

Πητερ παν...χαρουμενο, ευκολο....αρεσε πολυ.

πινοκιο....λιγο ΄βαρυ ΄ αλλα τους αρεσε.....

μαγικο κλειδι...μετριο...

τζακ και η φασολια...πολυ καλο....και ωραια σκηνικα.

 

Απογοητεύομαι λιγάκι, επειδή είναι η προσεχής παράσταση. Γιατί δεν σας άρεσε;

 

 

Αξίζει και ο Νιλς Χόλγκερσον (Μαγικές Σβούρες)! Αν παίζεται ακόμη, να τον δείτε!!

Link to comment
Share on other sites

Aimee φιλη μουυυυ!! Τι κανεις?? :)

Δεν μας αρεσε πολύ γιατι εχω δυο αγορακια και το βρηκαν πολύ 'ροζ '...οποτε είναι καθαρα υποκειμενικο....

Νιλς Χολγκερσον ε?? για να το ψαξω λιγο!! να θυμηθούμε και εμεις τα νειατα μας χαχαχχα.

Link to comment
Share on other sites

Oι κόρες μου (4 και 6) πήγαν στο Μαγικό Κλειδί με το σχολείο και ενθουσιάστηκαν! Από αυτά που μου είπαν κατάλαβα ότι έκανε λίγο πιο κοριτσίστικο όντως (αν και δεν θυμάμαι την υπόθεση).

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Την Κυριακή που μας πέρασε πήγα με τα παιδάκια μου στην παιδική σκηνή Μέθεξις στο Γκάζι και είδαμε την "Χάιντι το κορίτσι του βουνού" .Καταπληκτικό έργο.Θα ξετρελαθούν τα παιδάκια σας! Τέλεια σκηνικά, φοβερές ερμηνείες,ωραία κουστούμια!Είναι ωραίο και για τους μεγάλους..Όποια θέλει να μου στείλει προσωπικό μήνυμα να της δώσω πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Την Κυριακή που μας πέρασε πήγα με τα παιδάκια μου στην παιδική σκηνή Μέθεξις στο Γκάζι και είδαμε την "Χάιντι το κορίτσι του βουνού" .Καταπληκτικό έργο.Θα ξετρελαθούν τα παιδάκια σας! Τέλεια σκηνικά, φοβερές ερμηνείες,ωραία κουστούμια!Είναι ωραίο και για τους μεγάλους..Όποια θέλει να μου στείλει προσωπικό μήνυμα να της δώσω πληροφορίες!

& εμείς πήγαμε στην Χάιντι & μας άρεσε πολύ!!! :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...