Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθυστέρηση και πόνοι περιόδου!


Anna Mits

Recommended Posts

Γειά σου Αναστασία μου!

Σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις όλα καλά άκουσα κ καρδούλα από το σποράκι μου σήμερα!

Αχ! Τι ωραίο συναίσθημα είναι αυτό 😀😄😁

 

Γεια σου Άννα μου! Είναι όντως φοβερό συναίσθημα!!! Εγώ την άκουσα πρώτη φορά όταν ήμουν 7+1 μέρα..η συγκίνηση δε περιγράφεται. Αφού ανυπομονούσα ποτέ θα ξαναπάω για να την ακούσω πάλι.😊😊😊😊. Σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!!!

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Evaki Pai.! Από όσο ξέρω ναι. Έγινε κάτι και έχεις αγχωθεί από ότι κατάλαβα....

 

Anastasia91 καλημέρα και σε ευχαριστώ...είχαμε επαφές με τον σύντροφό μου στις γόνιμες μέρες κ μία μερα μετά είχα ωορρηξία...το κατάλαβα από τους έντονους πόνους που είχα και τα τραβήγματα...ΔΕΝ περιμένω να αδιαθετήσω στις 15/3... έκανα πρόωρα την χοριακή (στην 5η μερα από ωρορηξία) από την λαχτάρα μου να δω τι γίνεται και βγηκε 3...η γιατρος δε, είπε οτι για αυτούς το καθαρα αρνητικο είναι 0-2 ασχετα τι λεει το εντυπο...οποτε δεν μπορει να μου πει ουτε ναι ουτε οχι...12 μέρες από ωορρηξία κλείνουν στις 12/3 οπότε και θα μαι 3 μέρες πριν την περίοδο...και σκέφτομαι τώρα τί να κάνω να περιμένω 12/3;;; Από συμπτώματα είχα τρομερούς πονους σαν αυτούς της περιόδου πραγμα αφυσικο γτ είναι πολύ νωρίς ποτέ δεν εχω πόνους τόσο πριν...διάβασα κάπου οτι μια κοπέλα είχε 3,5 την 8η μέρα από ωορρηξία κι έτσι παίρνω ελπίδες οτι ίσως ανέβει κι η δική μου...το στήθος μου είναι νορμάλ σήμερα 7η μέρα αλλά λίγο οι θηλές κ πιο πολύ η δεξια με ενοχλεί...οι πόνοι δε, ήταν ποτε δεξια ποτε αριστερα κ πιο πολυ κατω χαμηλα στην κοιλια...χτες είχα κατι τραβήγματα οπως οταν τεντώνεσαι..ούτε σταγόνες αίμα είδα όμως ούτε πρησμένο στήθος έχω...πρέπει να χω όλα τα συμπτώματα ή οχι δεν ξερω... αν ήτραν αρνητικό δεν θα έβγαζε εως 2;;; απελπισία σκέτη και δεν ξέρω τι να κανω :|:?:cry::?:-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...