Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθυστέρηση και πόνοι περιόδου!


Anna Mits

Recommended Posts

Γειά σας!*

Κορίτσια μου θα ήθελα τι γνώμη σας*

Έχω κύκλο κατά μέσω όρο 26 ημερών

και πολύ σταθερό...

Σήμερα βρίσκομαι στην 4η ημέρα καθυστέρησης

και εδώ κ μια εβδομάδα περίπου έχω πονάκια περιόδου

αλλά από την καθυστέρηση κ μετά είναι λίγο πιο έντονη*

σαν να μου έρχεται περίοδος.

Επίσης έχω και λίγα υγρά.

Λέτε βρέ κορίτσια μου να καθυστερώ

εγώ την περίοδο μου λόγο άγχους;

Η να συμβαίνει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου Χριστινάκι!

Λέω να περιμένω ακόμα 3-4 ημέρες για το λόγο ότι έχω πονάκια περιόδου κ λέω μήπως μου έρθουν...

και να έχω και ένα πιο σίγουρο αποτέλεσμα.

Έχω ακούσει πολλές κοπέλες να λένε ότι είχαν πόνους το πρώτο διάστημα που ήταν έγκυος...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Χριστινάκι!

Λέω να περιμένω ακόμα 3-4 ημέρες για το λόγο ότι έχω πονάκια περιόδου κ λέω μήπως μου έρθουν...

και να έχω και ένα πιο σίγουρο αποτέλεσμα.

Έχω ακούσει πολλές κοπέλες να λένε ότι είχαν πόνους το πρώτο διάστημα που ήταν έγκυος...

 

 

@anna mits ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ :lol: :lol:

ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ, ΟΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΗΜΑΔΙ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.. ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΙ.. ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

bourboulythra μου το εύχομαι να είναι έτσι όπως τα λές!

Και αυτό που με έχει κάνει να το υποψιάζομαι είναι το ότι έχω σταθερό κύκλο!

Έχω πρησμένο στήθος, κοιλιά, πονάκια και λίγα λευκά υγρά αλλά αυτά τα συμπτώματα συνήθως τα έχω και πριν την περίοδο! Όσο η καθυστέρηση συνεχίζεται όμως έχω ελπίδες :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bourboulythra μου το εύχομαι να είναι έτσι όπως τα λές!

Και αυτό που με έχει κάνει να το υποψιάζομαι είναι το ότι έχω σταθερό κύκλο!

Έχω πρησμένο στήθος, κοιλιά, πονάκια και λίγα λευκά υγρά αλλά αυτά τα συμπτώματα συνήθως τα έχω και πριν την περίοδο! Όσο η καθυστέρηση συνεχίζεται όμως έχω ελπίδες :)

 

 

Γεια σου Anna Mits!;). Ακριβως τα ιδια πονοκια που λες ειχα κι εγω, ολα τα συμπτωματα, με τη μόνη διαφορα οτι εγω ειχα 10 μερες καθυστερηση!!!!( λογω πολυκυστικων). Εκανα τεστακι, βγηκε αχνο και για να το σιγουρεψω εκανα και χοριακη που μου επιβεβαιωσε οτι ημουν εγκυος.! Κατι μου λεει οτι θα έχεις μπεμπε!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ένας θεός ξέρει πως κρατιέμαι απλά προσπαθώ να μην το πολύ σκέφτομαι μήπως είναι λόγο άγχους και μόνη μου να καθυστερώ την περίοδο μου! Αλλά σε λίγες μέρες θα ξέρω σίγουρα! :) εύχομαι να έχω θετικά αποτελέσματα μαζί κ όλα τα κορίτσια που αυτό επιθυμούν!

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia91 ελπίζω να έχω το αποτέλεσμα που είχες και εσύ! Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας πραγματικά δίνετε θετικές σκέψεις εδώ στο forum! 😊

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia91 ελπίζω να έχω το αποτέλεσμα που είχες και εσύ! Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας πραγματικά δίνετε θετικές σκέψεις εδώ στο forum! 😊

 

Να σαι καλά!!! Δε θέλω ηττοπαθειες..!!!!! Μονο θετικη σκεψη!!!;););) Σου εύχομαι κι εσύ γρήγορα στο κλαμπ των νέων μαμάδων.!!! Περιμένουμε νέα για το τεεεεεεστ:-D:-D:-D

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα, θελω τη βοηθεια σας.στα μεσα του κυκλου ειχα πονους περιοδου και ροζ-κοκκινα καφε υγρα μετα σταματησανε αλλα οι πονοι παρεμειναν.τωρα περιπενω σημερα ή αυριο μονο πονους εχω ειδικα οταν σκυβω και ενω ειχα παντα καφε προτου ερθει περιοδος τωρα δεν εχω τιποτα...με τον αντρα μου εχουμε ερθει σε επαφη ολες τις γονιμες...μηπως εχω ευχαριστα?

Link to comment
Share on other sites

@Danae27 Σου εύχομαι ο επόμενος σου μήνας να είναι πιο τυχερός! Εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται σήμερα είμαι στην 6η ημέρα και από συμπτώματα τα ίδια! Λέω να κάνω τεστάκι το Σαββατοκύριακο θα σε ενημερώσω όπως και να έχει και σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου! Και όπως σου είπα όχι άγχος και να μην το σκέφτεσαι και όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

@iwana69 Γειά σου! Εύχομαι κορίτσι μου να μας πείς ευχάριστα... μήπως στα μέσα του κύκλου σου που είχες το καφέ κ το ροζ αιματάκι ηταν απο την ωορρηξία σου; γιατί έχω ακούσει ότι συμβαίνει σε κάποιες κοπέλες... είναι πολύ πιθανό να είσαι έγκυος από την στιγμή που είχες επαφές όλες της γόνιμες μέρες. Σου εύχομαι ο, τι καλύτερο! Ενημέρωσε μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Danae27 Σου εύχομαι ο επόμενος σου μήνας να είναι πιο τυχερός! Εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται σήμερα είμαι στην 6η ημέρα και από συμπτώματα τα ίδια! Λέω να κάνω τεστάκι το Σαββατοκύριακο θα σε ενημερώσω όπως και να έχει και σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου! Και όπως σου είπα όχι άγχος και να μην το σκέφτεσαι και όλα θα πάνε καλά!

 

Γεια σου Anna mits!!! Απορώ πως έχεις τόση υπομονή..!!!. Εγώ 10 θα είχα κανει χαχαχα..:-):smile:.Περιμένω νέα σου σύντομα...:-D:-D.

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Anna Mits τι έγινέ τελικά??? Κανένα νέο??:P

Αναστασία μου έκλεισα μια εβδομάδα καθυστέρησης και σήμερα διανύω την 8η (αν δεν έρθουν) το στήθος μου είναι πρησμένο αλλά από εχθές παρατήρησα λίγο ευαισθησία στης θηλές... και ελαφριά πονάκια περιόδου. Βρέ Αναστασία μου λές να έχω τη δύναμη να καθυστερώ την περίοδο μου;

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σου :*

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου έκλεισα μια εβδομάδα καθυστέρησης και σήμερα διανύω την 8η (αν δεν έρθουν) το στήθος μου είναι πρησμένο αλλά από εχθές παρατήρησα λίγο ευαισθησία στης θηλές... και ελαφριά πονάκια περιόδου. Βρέ Αναστασία μου λές να έχω τη δύναμη να καθυστερώ την περίοδο μου;

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σου :*

 

Αχ βρε Άννα μου γλυκιά το άγχος σου σε κάνει να τα σκέφτεσαι όλα αυτά. Άννα μου...κάτι μου λέει ότι έχεις μπεμπέ στη κοιλιτσα σου.. Πήγαινε για μια χοριακη γλυκιά μου😊😊😊

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχουν σκουρηνει οι θηλες και ελαφρως μεγαλωσει υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εισαι😃😃😃

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρατηρήσει αλλαγή στο χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύεις;

Εγώ πάλι φοβάμαι μήπως απογοητευτώ!

Αχ! Μακάρι να είναι αυτό που λές!

 

Έτσι πιστεύω. Είχα πάθει το ίδιο (με σταθερό κύκλο και εγώ) και τελικά έκανα τεστ στο 10ημερο καθυστέρησης για να είμαι σίγουρη:rolleyes: Όλο νόμιζα ότι θα αδιαθετήσω...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Άννα μου γλυκιά το άγχος σου σε κάνει να τα σκέφτεσαι όλα αυτά. Άννα μου...κάτι μου λέει ότι έχεις μπεμπέ στη κοιλιτσα σου.. Πήγαινε για μια χοριακη γλυκιά μου😊😊😊

Η αλήθεια είναι ότι πιστεύω ότι είμαι αλλά επειδή φοβάμαι μην απογοητευτώ λέω ότι θα μου έρθουν.

Δευτέρα σίγουρα θα κάνω τεστάκι αν μέχρι τότε δεν έχουν έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...