Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ


Recommended Posts

bebeeeeeeeeeeee ερχονται λεμε. το εχω πει :):):):):)

 

Μολις ξυπνησα!! Χτυπισα ενα 3ωρακι..που εγω δεν κοιμαμαι μεσημερια!! Ααρεε ουτρο τι με κανεις..!!!

 

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑ !!! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μολις ξυπνησα!! Χτυπισα ενα 3ωρακι..που εγω δεν κοιμαμαι μεσημερια!! Ααρεε ουτρο τι με κανεις..!!!

 

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑ !!! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

 

Αντε τζινα, με το καλο!!!!!Εχω κ εγω για σενα καλο προαισθημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε τζινα, με το καλο!!!!!Εχω κ εγω για σενα καλο προαισθημα!!!!

 

Καλημερα!!! Σευχαριστω πολυ !!! Μακαρι!!!

 

Εσυ τι γινεται;; πηγες μιλησες με το γιατρο;; πως θα προχωρισεις;;

 

 

Μεχρι να βγει το καλοκαιρι να ειμαστε οολες με σπορακια στην κοιλιτσα να μεγαλωνουν!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Σευχαριστω πολυ !!! Μακαρι!!!

 

Εσυ τι γινεται;; πηγες μιλησες με το γιατρο;; πως θα προχωρισεις;;

 

 

Μεχρι να βγει το καλοκαιρι να ειμαστε οολες με σπορακια στην κοιλιτσα να μεγαλωνουν!!!

 

Μακάρι να έρθουν όλα έτσι όπως τα λες!

Εγώ τον είχα πάρει τηλέφωνο όπως σας είχα πει κ μου είπε μόλις αδιαθέτησα να τον πάρω τηλ για να πάω να μου κάνει υπέροχο κ ορμονικές εξετάσεις.

Αυτό που με ανησυχεί είναι το ότι ακόμα δεν μου έχει έρθει η περίοδος και έχω κόψει τα φάρμακα από το Σάββατο.Σημερα είναι 5η μέρα.

Μόλις κόβουμε τα φάρμακα εγώ έχω ακούσει ότι σε 3-4 μέρες ερχετε κ η περίοδος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθουν όλα έτσι όπως τα λες!

Εγώ τον είχα πάρει τηλέφωνο όπως σας είχα πει κ μου είπε μόλις αδιαθέτησα να τον πάρω τηλ για να πάω να μου κάνει υπέροχο κ ορμονικές εξετάσεις.

Αυτό που με ανησυχεί είναι το ότι ακόμα δεν μου έχει έρθει η περίοδος και έχω κόψει τα φάρμακα από το Σάββατο.Σημερα είναι 5η μέρα.

Μόλις κόβουμε τα φάρμακα εγώ έχω ακούσει ότι σε 3-4 μέρες ερχετε κ η περίοδος!!!!

 

 

Ιωαννα μου το Σαββατο δεν πηρες καθολου φαρμακα;;; αν πηρες τοτε μετραει απο την επομενη αν δεν πηρες λογικα μεχρι το βραδυ αντε μεχρι αυριο πρεπει να ερθει!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννα μου το Σαββατο δεν πηρες καθολου φαρμακα;;; αν πηρες τοτε μετραει απο την επομενη αν δεν πηρες λογικα μεχρι το βραδυ αντε μεχρι αυριο πρεπει να ερθει!!

 

Tο Σαββατο δεν πηρα καθολου,οποτε μετραει.Περιμενω με αγωνια!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθουν όλα έτσι όπως τα λες!

Εγώ τον είχα πάρει τηλέφωνο όπως σας είχα πει κ μου είπε μόλις αδιαθέτησα να τον πάρω τηλ για να πάω να μου κάνει υπέροχο κ ορμονικές εξετάσεις.

Αυτό που με ανησυχεί είναι το ότι ακόμα δεν μου έχει έρθει η περίοδος και έχω κόψει τα φάρμακα από το Σάββατο.Σημερα είναι 5η μέρα.

Μόλις κόβουμε τα φάρμακα εγώ έχω ακούσει ότι σε 3-4 μέρες ερχετε κ η περίοδος!!!!

 

κι εγω έκοψα το σαββατο τα cyclacur και μου ηρθε την δευτερα.

μην ανησυχεις θα σου ερθει σημερα πεμπτη λογικα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τζινα μου,τίποτα ακόμα!μηπως πρέπει να ανυσυχω;

 

Καλησπέρα κ σε σένα.Εσυ πως πας;;;

 

Χμμμμ τι να πω;;; γιατι να μην εχει ερθει ακομα;;; ρωτησες το γιατρο;;;

 

 

Εγω καλα τα παω προς το παρον. Αυριο θα μαθω την ωρα που θα παω το Σαββατο για να παρω τα μωρουλινια μου!!!

Τα ουτρο μου φερνουν κατι ζαλαδες...αλλου παταω αλλου βρισκομαι....καργα υπνος!!! Αυτα!!!!

Παντος αυριο αν δεν σου ερθει μιλα με το γιατρο να δεις τι θα σου πει!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!

 

Εγω οπως παντα... Ζαλισμενη!! Αυριο 9 το πρωι θα παω στο κεντρο για να παρω τις βλαστοκυστουλες μου στην κοιλιτσα....κ απο κει και περα ο

Θεος βοηθος!!!

 

Ιωαννιτσα τι γινεται κοπελα μου;;; σου ηρθε;;;;

 

Vbrillis εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;; που βρισκεσαι;;;

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

 

Εγω οπως παντα... Ζαλισμενη!! Αυριο 9 το πρωι θα παω στο κεντρο για να παρω τις βλαστοκυστουλες μου στην κοιλιτσα....κ απο κει και περα ο

Θεος βοηθος!!!

 

Ιωαννιτσα τι γινεται κοπελα μου;;; σου ηρθε;;;;

 

Vbrillis εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;; που βρισκεσαι;;;

 

Τζινα καλησπέρα

Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια για αυριο......👍👍👍👍😄😄😄😄😄😄😄😄

Δυο βλαστοκυστες θα βάλεις;;

Πιστεύω πως θα έχεις σίγουρη επιτυχία!!🌞🌞🌞🌞

 

Εγώ ακόμα τίποτα.Θα περιμένουμε κ το Σ/Κ και αν δεν έρθει τότε τη Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο.😡😡😡😡😡

Link to comment
Share on other sites

Vrillis

Που εισαι❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓

 

καλησπερα.

ειχα πολυ δουλεια δύο μερες και δεν μπηκα και τωρα με το σ/κ ελευθερη ξεσαλωνω.

Τζίνα μου δεν ανησυχω για σενα κοριτσι μου. ειπαμε τα bebe ερχονταιιιιιιιι.

εχω εχω αρχισει απο την τεταρτη πρωτοκολο. 3 cyclacour, valtrex, zithromax, salospir, felicine. Θα μιλησω σημερα μαζι του να μου πει αν θα μου το αλλαξει. Τετάρτη πέμπτη παω για υπερηχο, να δουμε το ενδομητριο.

τζινα bebeeeeeeeeeeeeee

ιωαννα μου τι να σου πω, δεν ξερω. εγω αδιαθετησα 4 μερες μετα που τα εκοψα. εγω θα τον ειχα παρει ηδη τηλ. τον γιατρο. δεν θα περιμενα τοσο

Link to comment
Share on other sites

Τζινα καλησπέρα

Σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια για αυριο......👍👍👍👍😄😄😄😄😄😄😄😄

Δυο βλαστοκυστες θα βάλεις;;

Πιστεύω πως θα έχεις σίγουρη επιτυχία!!🌞🌞🌞🌞

 

Εγώ ακόμα τίποτα.Θα περιμένουμε κ το Σ/Κ και αν δεν έρθει τότε τη Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο.😡😡😡😡😡

 

Σευχαριστω πολυυυ!!!!

2 βλαστοκυστες θα βαλω!!!

Παρε καλε το γιατρο!! Μην περιμενεις!!!

 

 

καλησπερα.

ειχα πολυ δουλεια δύο μερες και δεν μπηκα και τωρα με το σ/κ ελευθερη ξεσαλωνω.

Τζίνα μου δεν ανησυχω για σενα κοριτσι μου. ειπαμε τα bebe ερχονταιιιιιιιι.

εχω εχω αρχισει απο την τεταρτη πρωτοκολο. 3 cyclacour, valtrex, zithromax, salospir, felicine. Θα μιλησω σημερα μαζι του να μου πει αν θα μου το αλλαξει. Τετάρτη πέμπτη παω για υπερηχο, να δουμε το ενδομητριο.

τζινα bebeeeeeeeeeeeeee

ιωαννα μου τι να σου πω, δεν ξερω. εγω αδιαθετησα 4 μερες μετα που τα εκοψα. εγω θα τον ειχα παρει ηδη τηλ. τον γιατρο. δεν θα περιμενα τοσο

 

 

Σευχαριστω!! Μαακαρι το εχουμε πει να ερθουν πολλα μωρουλινια!!

Καλη αρχη και σε σενα!! Ολα καλα!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σευχαριστω πολυυυ!!!!

2 βλαστοκυστες θα βαλω!!!

Παρε καλε το γιατρο!! Μην περιμενεις!!!

 

 

 

 

 

Σευχαριστω!! Μαακαρι το εχουμε πει να ερθουν πολλα μωρουλινια!!

Καλη αρχη και σε σενα!! Ολα καλα!!!

 

τζιναααααααααααα ολα καλα? τι εγινε? την εκανες την εμβρυομεταφορα?

Link to comment
Share on other sites

τζιναααααααααααα ολα καλα? τι εγινε? την εκανες την εμβρυομεταφορα?

 

 

ελαααα!! πριν λιγο εφτασα σπιτι!! ολα καλα!! 2 τελειες βλαστοκυστουλες!!! 29 ιουνιου κανω χοριακη και ο Θεος βοηθος!!!

τα φαρμακα κανονικα συν ενεση προγεστερωνης 1 καθε 3 μερες!!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελαααα!! πριν λιγο εφτασα σπιτι!! ολα καλα!! 2 τελειες βλαστοκυστουλες!!! 29 ιουνιου κανω χοριακη και ο Θεος βοηθος!!!

τα φαρμακα κανονικα συν ενεση προγεστερωνης 1 καθε 3 μερες!!!!

 

μπραβοοοοο. τα bebe ερχονται λεμε. ολα καλα θα πανε. θα το δεις.

ηρεμα τωρα 3-4 μερες υποθετω. ναι εννοειται φαρμακα κανονικα μεχρι την χωριακη τουλαχιστον. ενεση προγεστερονη μηπως ειναι η lentogest?

κρατησατε τιποτα για καταψυξη? 13 εμβρυα δεν ειχες πει?

Link to comment
Share on other sites

μπραβοοοοο. τα bebe ερχονται λεμε. ολα καλα θα πανε. θα το δεις.

ηρεμα τωρα 3-4 μερες υποθετω. ναι εννοειται φαρμακα κανονικα μεχρι την χωριακη τουλαχιστον. ενεση προγεστερονη μηπως ειναι η lentogest?

κρατησατε τιποτα για καταψυξη? 13 εμβρυα δεν ειχες πει?

 

μολις ξυπνησα!! ναι χαλαρα!!! μου ειπε οτι μπορω να παω για ενα καφε εξω για φαγητο και σινεμα αλλα οχι χιλιομετρα περπατημα!! βολτουλα στο παρκο ναι αλλα οχι υπερβολες.. αν νιωθω οτι κουραζομαι καθομαι η ξαπλωνω!! ναι την lentoges!! δεν ξερω ακομα για την καταψυξη... υπανε θα δουνε ποσα εμβρυα ειναι καλα και αν αξιζουν καταψυξη!! μου ειπαν αν μεχρι τη δευτερα δεν λαβω τηλ. να επικοινωνισω εγω μαζι τους να μαθω τι εγινε....!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελαααα!! πριν λιγο εφτασα σπιτι!! ολα καλα!! 2 τελειες βλαστοκυστουλες!!! 29 ιουνιου κανω χοριακη και ο Θεος βοηθος!!!

τα φαρμακα κανονικα συν ενεση προγεστερωνης 1 καθε 3 μερες!!!!

 

Aντε μπραβο.........ειμαι σιγουρι οτι θα πας καλα,κ μεχρι τις 29,τι μενει;;εννια μερουλες που θα περασουν αερας!!!!😊😊😊😊

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια πρι απο λιγο ειδα δειλα δειλα να κανει την εμφανιση της η περιοδος μου!!Ευτυχως για να μπορεσω να δω κ εγω τι θα κανω απο δω κ περα!!

Τη δευτερα θα παρω τηλ.τον γιατρο για να με κατευθυνει.😕😕😕

Link to comment
Share on other sites

Aντε μπραβο.........ειμαι σιγουρι οτι θα πας καλα,κ μεχρι τις 29,τι μενει;;εννια μερουλες που θα περασουν αερας!!!!😊😊😊😊

 

τιποτα δεν ειναι οι 9 μερες~!! σαν νερο θα περασουν!!!

τωρα μου ξεκινησε ενας ελαφρης πονος χαμηλα... μαλλον λογο της διαδικασιας!! ετσι ειχα και τις αλλες φορες!! ευχομαι να μην ειναι κακο!! μπορει και απο το ταξιδι την κουραση..!!

 

 

Εγω κοριτσια πρι απο λιγο ειδα δειλα δειλα να κανει την εμφανιση της η περιοδος μου!!Ευτυχως για να μπορεσω να δω κ εγω τι θα κανω απο δω κ περα!!

Τη δευτερα θα παρω τηλ.τον γιατρο για να με κατευθυνει.😕😕😕

 

μακαριιιιιιι να σου ερθει να κανονισεις και συ τη συνεχια σου!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν ειναι οι 9 μερες~!! σαν νερο θα περασουν!!!

τωρα μου ξεκινησε ενας ελαφρης πονος χαμηλα... μαλλον λογο της διαδικασιας!! ετσι ειχα και τις αλλες φορες!! ευχομαι να μην ειναι κακο!! μπορει και απο το ταξιδι την κουραση..!!

μακαριιιιιιι να σου ερθει να κανονισεις και συ τη συνεχια σου!!!

 

 

τζιναρα τι κανεις? πως ειναι τα bebe? να τα χαϊδευεις και να τους μιλας.

την Πέμπτη εχω ραντεβου. θα δουμε ποσο μεγεθος ειναι το ενδομητριο και θα μας δωσει την συνεχεια του πρωτοκολου με ημερομηνιες για εμβευομεταφορα κλπ κλπ.

ολεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

τζιναρα τι κανεις? πως ειναι τα bebe? να τα χαϊδευεις και να τους μιλας.

την Πέμπτη εχω ραντεβου. θα δουμε ποσο μεγεθος ειναι το ενδομητριο και θα μας δωσει την συνεχεια του πρωτοκολου με ημερομηνιες για εμβευομεταφορα κλπ κλπ.

ολεεεεεεεεεεεεεεε

 

 

Γειααα!!! Καλα ειμαι!!! Τα μπεμπε;; τι να πω;; δεν ξερω πραγματικα!! Εκει εχω σουβλιτσες εκει οχι.. Το στηθος πρηζετε ξεπριζετε... Εχτες καθομουν στη βεραντα και μιλουσα στο τηλ. Και ξαφνικα με ςπιασε μια ζαλαδα που με αναγκασε να παω να ξαπλ σω....βεβαια ολα αυτα πιστευω ειναι απο τα φαρμακα. .. Ευχομαι να πηγενουν ολα καλα.. Γιατι μονο αυτα εχω... Προχωρισαν αλλα δυο σε βλαστοκυστες αλλα μονο για αμεση μεταφορα...ποιοτικα δεν θα αντεχαν την αποψυξη...οποτε πονταρου.ε σε αυτα που εχω ειδη μεσα!! Τα μιλαω τα χαιδευω..τα σταυρωνω με λαδακι κ ο Θεος βοηθος!!!

 

 

Αντεε να ξεκινησεις!! Παμε να γεμισουμε τον κοσμο μωραααα!!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...