Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λίστα με παιδιάτρους


VANILIA123M

Recommended Posts

:confused:
Μαμαδες καλησπερα! εχω δυο παιδακια ενα κοριτσακι 9 ετων και ενα αγορακι 5 μηνων. Δυστυχως ο παιδιατρος που ειχα στην κορη μου βγηκε στη συνταξη και ειμαι σε αναζητηση καινουριου παιδιατρου. Ειχα βρει μια παιδιατρο αλλα σημερα που κλεισαμε τους 5 μηνες μου ειπε πως ξεκιναμε διατροφη με ρυζαλευρο βανιλια και μπισκοτο μιραντα στη φρουτοκρεμα και κατι τετοια στα οποια ειμαι αντιθετη.Μηπως γνωριζετε καποιον παιδιατρο κοντα στο κεντρο (Κολωνος Κεντρο Περιστερι Σεπολια )που να ειναι ομως σχετικα αυστηρος με το θεμα της διατροφης στα βρεφη; δεν ειμαι στριμμενη και το μπισκοτο του θα φαει και τη σαβουρα του που λεμε αλλα οταν πρεπει.Οχι ζαχαρη απο τοσο μωρο...και κοριτσια αν ξερετε κανεναν που να ειναι συμβεβλημμενος με ΠΕΔΥ ΕΟΠΥΥ ακομη καλυτερα...καταλαβαινετε...δυσκολες εποχες.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 387
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα. ειμαι στην 38η εβδομαδα και ψαχνω παιδιατρο για το μωρακι μου στο Χαιδάρι αν ειναι δυνατον. Ενδιαφερομαι για τη γιατρο Νικολοπουλου που αναφερεις απλα επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι θα ηθελα να σε ρωτησω αν ξερεις αν γραφει φαρμακα σε βιβλιαριο η τα χρεωνει και αυτα. επισης αν θα ηταν ευκολο ποια ειναι η ηλικια της περιπου. σε ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.....ΨΑΧΝΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΒΟΡΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ Κ.ΠΙΤΑΟΥΛΗ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ;ΕΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

στο ναυπλιο λογω μεταθεσης ποιος-α ειναι καλος παιδιατρος?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γεια σας κορίτσια!!

Έχω ένα κοριτσάκι 6 μηνών κ κατι..

Πάμε στον Χ.Κολυμπίρη που βρίσκεται στα Πατησια κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού Αγ.Ελευθέριος.

Μήπως εχει κάποια μανούλα μεγαλύτερη εμπειρικά για τον έν λόγω παιδίατρο ;

Δεν ειναι οτι μου εχει κανει κάτι όμως κάποιες φορές εχει ένα ύπνος περίεργο οταν ζητώ τηλεφωνική συμβουλη( και δεν είμαι καμιά που παίρνω συνέχεια).

Δεν θα αναφερθώ περαιτέρω γιατί ειναι υποκειμενικά αυτά, όμως απο περίεργια θα ήθελα να ξέρω.

Κ εγω δε ψάχτηκα πολυ με γιατρούς δυστυχώς ενώ θα έπρεπε, συγκρίνω όμως με δυό φίλων μου κ με αυτών που έχω το καλοκαίρι γιατί λείπω εκτός Αθηνών κ μου φαίνονται πιο κοντά σε εμένα.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σας,ζω πανοραμα Θεσσαλονικης,εχω ενα νινακι 7 μηνων και ψαχνω για παιδιατρο εδω κοντα...ακουσα για την Αννα την Καλουδη στην Πυλαια...εχει κανεις καποια γνωμη?η καποια αλλη προταση?

ere8p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
18 ώρες πρίν, Mummyof2 είπε:

Κοριτσια κι αγόρια sos 

γνωριζει κάποιος/α τον κ. ΚΟΡΟΜΗΛΑ παιδίατρο στα Βριλήσσια;

πρέπει επείγοντος Να αλλάξω αυτήν που έχω τώρα.

ευχαριστω 

Τελικά έκλεισα σε μια που λέγεται Δερβεντζακη Εφη στο Μαρούσι μετά από σύσταση φίλης 

ξερετε κάτι;

οποιαδήποτε εμπειρία δεκτή καθώς έχω καεί στο θέμα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...