Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λίστα με παιδιάτρους


VANILIA123M

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

 

έχω ένα σχετικό πρόβλημα, σε κανα μήνα πρέπει να κάνουμε το πρώτο εμβόλιο του μπέμπη μας....

 

Πήρα να προλάβω και να κλείσω ραντεβού στο κέντρο Μάνας και παιδιού Κορυδαλλού που ανηκω και ΚΥΡΙΩΣ για την παιδιατρο που έμαθα απο εσάς εδώ μεσα την Κα Ουζούνη Γιολάντα (θέλω να γίνει και παιδιατρος του μπέμπη μου)....

 

Τρωω την κρυάδα ότι δεν υπάρχει σε ΚΑΝΕΝΑ κέντρο μάνας και παιδιού της περιοχής η συγκεκριμένη παιδιατρος, ούτς στης Νικαιας, ούτε στου Κορυδαλλού, ούτε σοτυ Αιγαλέου, ΠΟΥΘΕΝΑ....

 

Αυτές που είναι στα κοντινά μου κέντρα μάνας και παιδιού είναι μόνο η Κα Πολυχρονίδου Ζωή και η Κα Κάππου Αναστασία!!!

 

Αυτές είναι καλές??? Να απευθυνθώ ιδιωτικά σε μια απο αυτές?? και τελικά αυτή η Κα Ουζούνη είναι φάντασμα στο κέντρο μάνας και παιδιού?

 

Βοηθήστε με γιατι έχω πελαγώσει μωρέ!!!

 

έχω σφραγίδα της στο βιβλιάριο της μικρής, γιατί τα πρώτα εμβόλια τα κάναμε στο κέντρο μάνας και παιδιού στην αγ. βαρβάρα (μεγάλου αλεξάνδρου)

αν θες σου στέλνω πμ τα στοιχεία της που τα βρήκα στον κατάλογο του ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 387
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

 

πηγαμε χθες για πρωτη φορα στην κα Αλεξανδρα Μιχαηλιδου στο Πορτο Ραφτη.

Καναμε την πρωτη μας γνωριμια και καναμε και εμβολιο.

Ηταν πολυ γλυκια και πολυ κατατοπιστικη και με εκανε και ενιωθα ασφαλεια. Σαν πρωτο ραντεβου μου φανηκε παρα πολυ καλη, με ενημερωσε οτι θα λειψει Σαββατοκυριακο στο εξωτερικο αλλα οτι θα εχει το κινητο της ανοιχτο συνεχως.

Ελπιζω να ειναι σωστο το προαισθημα μου γιατι πραγματικα δεν αντεχω να αλλαζω παλι γιατρο!

 

γραψτε λαθος...αλλαζουμε και παλι παιδιατρο... να σας πω την αληθεια σε μενα δεν εκανε τιποτα ακομα, αλλα πηγε και ειδε το νεογεννητο της αδερφης μου 5 ημερων μωρο και της ειπε το βραδυ οταν ξυπναει να του δινει μονο κιντερτε και οχι γαλα για να μαθει λεει να μην ξυπναει!!! ελεος δηλαδη...δε θα σχολιασω καν το 10 λεπτα στο στηθος και μετα συμπληρωμα...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πληροφορίες για την παιδίατρο Φορτωτήρα Ελένη.Αν ειναι κάλη γιατρός?Πως τα πάει με τα παιδία?

εχω ακουσει πολυ καλα λογια γι'αυτην, προσφατα τσακωθηκα με τη δικια μου παιδιατρο κ εψαξα πολυ για καινουργια, κατεληξα στη κ.Φορτωτήρα, μιλισαμε κ στο τηλ. δεν εχω παει να δει τον μικρο διοτι μου ειπε εφ'οσον δεν εχει τωρα καποιο προβλημα δεν χρειαζεται να τον ταλαιπωρω τζαμπα, μονο αν χρειαστω να ερθω, μου εδωσε και το κιν της να τη παρω οποτε χρειαστω..τι να σου πω, χωρις να με ξερει εκατσε κ μιλισε κανα δεκαλεπτο, χωρις αγχος κ τετοια..μου αρεσε απο το τηλ ειναι κ κοντα στο σπιτι μου, ειναι κ στο ΙΚΑ, εγω εκει θα παω...ελπιζω να βοηθησα ;)

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εχει ιωση ο μικρος μου κ εχτες πηγαμε πρωτη φορα στη γιατρο Φορτωτηρα Ελενη..ενα εχω να πω, ειναι φοβερη, εκατσε μαζι μας μια ωρα, ρωτησε τα παντα επειδη ηταν η πρωτη μας φορα, υπομονετικη, επαιζε με το μικρο, τεσπα, ΦΟΒΕΡΗ..κριμα που δεν τη γνωρισα νωριτερα.. ο καιρος θα δειξει βεβαια, αλλα ενθουσιαστηκα!!!!!!:D

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα,

Έχω μπει στο μήνα μου και έχω αρχίσει να ψάχνω και εγώ για παιδίατρο. Μου έχουν συστήσει τον Κεχρή Σταύρο που έχει ιατρείο στο Αιγάλεω. Τον γνωρίζετε; Ποιά είναι η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα

ειμαι στην 37 εβδομαδα κυησης κ τωρα ψαχνω για παιδιατρο, ακριβως διπλα μου εχει το ιατρειο της η ΠΑΤΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (γρηγοριου λαμπρακη 152, στον κορυδαλλο) την εχει ακουστα κανεις σας???? αν οχι εχει κανεις να μου προτεινει κκαποιον αλλον κοντινο μου???

μενω επι της γρηγοριου λαμπρακη στον κορυδαλλο

Link to comment
Share on other sites

Αλινα Λυρα και για εμας ,

Παντα με το χαμογελο , παντα διαθεσιμη , παντα με γλυκολογα στο μωρακι ...

 

μονο τα καλυτερα μπορω να πω !!!

(ειχαμε δοκιμασει αλλους 2 πριν )

 

Και εμεις Αλίνα Λύρα

Νομιζω οτι δεν μπορουσες να την περιγραψεις καλύτερα

 

 

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι ή μάλλον εχω αποφασίσει να αλλάξω την παιδίατρο των παιδιων.

αυτη που εχουμε μεχρι τωρα της εχω πολλη εμπιστοσυνη σα γιατρος αλλα η συμπεριφορα της ειναι εντελως ψυχρη και αδιαφορη προς το παιδι.

Παω τωρα 2 χρόνια τη μικρη και μια φορα δεν της εχει μιλησει σα να ειναι ενα αντικειμενο που το εξεταζει. Εννοειται πως απο την εισοδο της πολυκατοικιας η μικρή ουρλιάζει μεχρι να τελειωσουμε και να βγουμε εξω.

για να παμε πρεπει να προηγηθεί τηλέφωνο, μια φορα δεν την πηρακαι μου την είπε.:evil:

εγω θελώ μια παιδίτρο ηρεμη και φιλικη με το παιδί, ν μη χρειάζεται αιτηση για να μας δεχτεί (δε με νοιαζει να περιμένω) και να μη δίνει με το παραμικρό φαρμακα στο παιδι!

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ???

θα εκτιμουσα οποιαδηποτε προταση μιας που πριν παρω εγω την αποφαση η κορη μου αποφασισε να αρρωστησει ξανα οποτε και με επειγει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει για τον κύριο Κάνταρο στη Ν. Σμύρνη;Από τη δικιά μου παιδίατρο δεν είμαι και πολύ ικανοποιημένη (μόνο στα βασικά μπορεί είναι καλή).Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα, γνωριζει καμια να μου πει για την Ιωαννιδου Ελενη, Θεσσαλονικη Π.Συνδικα αν ειναι καλη?

30/12/2010 Ηρθες και μου αλλαξες....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΙΑΝΑ ΜΑΙΛΗ ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ. ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΥΣΤΗΣΕΙ Ο ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΠΟΥ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑ.

ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ. ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!

 

 

Καλησπερα La Pupa :D

Θα ηθελα αν σου ειναι ευκολο να μου δωσεις την διευθυνση της συγκεκριμενης παιδιατρου γιατι κι εμεις θελουμε να αλλαξουμε...

 

Ευχαριστω ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα!! Μενω στο χαλανδρι και σε δυο μηνες θα γεννησω το πρωτο μου παιδακι! Εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο παιδιατρο κοντα στην περιοχη (βορεια προαστια) που να ερχεται στο σπιτι ολο το 24ωρο? 'Η αν υπαρχει καποια εταιρεια (οπως η interamerican στη Θεσ/νικη) που εχει 'πακετο' για ολες τις ειδικοτητες των γιατρων που ερχονται στο σπιτι ολο το 24ωρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θα σου πρότεινα να μην περιοριζεις την αναζήτηση του παιδιάτρου σας

σε συγκεκριμένες περιοχές....

Τα κριτήρια είναι τοοοοοσα πολλά, όπως το να υποστηρίζει τον θηλασμό

να έχει εμπειρία, να είναι φιλικός, άνθρωπος, συνεργάσιμος κτλ κτλ κτλ...

 

Κ εγώ στον 7ό μήνα κύησης, όπως κ εσύ, ξεκίνησα

να ψάχνω παιδίατρο, από γνωστούς , φίλους, net

κ να παίρνω σβάρνα τα ιατρεία για «πρώτες γνωριμίες»

(ωωω, ναι! Θεωρούσα πως θα ήταν αργά

με το βρέφος στα χέρια να «γνωρίζω» γιατρούς κ να χανω πολύτιμο χρόνο!)

 

Τελικά (κ εγώ Χαλάνδρι μένω!) κατεληξα σε μια γιατρό

κάπου στον Βύρωνα- Νέα Σμύρνη,

όπου ΠΑΝΤΑ έρχεται στο σπίτι μας για να βλέπει τον μπεμπάκο

(20 μηνών είναι πλέον το λουλούδι μου)

και που ήταν οοοτι ακριβώς εψαχνα!

Εχω ένα μωρό που θήλασε 20 μήνες, ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ,

χωρίς να πιει ΠΟΤΕ φάρμακα... Απαντάει άμεσα στις κλήσεις

νύχτα μέρα κ είναι «αυτό» που είχα στο μυαλό μου...

 

Ζιάννη Βασιλική λέγεται η δική μας ιατρός...

 

Θα σου πρότεινα λοιπόν , εφόσον είχες την υπεροχή ιδέα

να ξεκινήσεις να ψάχνεις από τώρα,

να ψάξεις γίαυτο ακριβώς που έχεις κ εσύ στο μυαλό σου

(σπουδές; Εμπειρία; Οοοοτι έχεις...)

κ τα άλλα τα βρίσκεις..! οι περισσότεροι έρχονται κ κατ΄οίκον...

 

Με το καλό το μωράκι σου!

 

Υγ:Νομίζω το χειρότερο είναι να κρατάμε

χωρίς ΚΑΝΕΝΑ κριτήριο, τους παιδίατρους

που μας φορτώνουν στα μαιευτήρια

κ συνήθως είναι τοοοοοσο εμπορικοί...!

Φευγοντας από το Ιασώ εμάς μας γέμισαν με 10 κάρτες

«καλών γιατρών» που δεν είχα δεν ποτέ ούτε την φάτσα τους...

...κ αυτοί ποτέ το μωρό

μου!

 

Καλησπερα!! Μενω στο χαλανδρι και σε δυο μηνες θα γεννησω το πρωτο μου παιδακι! Εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο παιδιατρο κοντα στην περιοχη (βορεια προαστια) που να ερχεται στο σπιτι ολο το 24ωρο? 'Η αν υπαρχει καποια εταιρεια (οπως η interamerican στη Θεσ/νικη) που εχει 'πακετο' για ολες τις ειδικοτητες των γιατρων που ερχονται στο σπιτι ολο το 24ωρο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θα σου πρότεινα να μην περιοριζεις την αναζήτηση του παιδιάτρου σας

σε συγκεκριμένες περιοχές....

Τα κριτήρια είναι τοοοοοσα πολλά, όπως το να υποστηρίζει τον θηλασμό

να έχει εμπειρία, να είναι φιλικός, άνθρωπος, συνεργάσιμος κτλ κτλ κτλ...

 

 

σ' ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!! περιορησα τις περιοχες γιατι σκεφτηκα οτι αν ειναι κοντα θα ειναι πιο ευκολο να ερχεται οποιαδηποτε στιγμη(απο αυτην την αποψη και μονο). Μπορεις να μου δωσεις το τηλ της και αν εχεις και διευθυνση?

Και παλι σ' ευχαριστω και να το χαιρεσαι το λουλουδακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ' ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!! περιορησα τις περιοχες γιατι σκεφτηκα οτι αν ειναι κοντα θα ειναι πιο ευκολο να ερχεται οποιαδηποτε στιγμη(απο αυτην την αποψη και μονο). Μπορεις να μου δωσεις το τηλ της και αν εχεις και διευθυνση?

Και παλι σ' ευχαριστω και να το χαιρεσαι το λουλουδακι σου!!!

 

ΖΙΆΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οδός: Λαέρτου

 

τηλ:

+30 210 7645023

 

Εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένη

να θυμάσαι όμως πως κάθε μανούλα έχει διαφορετικά standar

k «ιδανικά» για το μωρό της, επομένως μην ντραπείς

να ρωτάς οοοτι θέλεις για να κρίνεις αν μπορείς

να εμπιστευτεις το μωράκι σου στις ...γνώσεις της/του!!!

 

Με το καλό να έρθει στον κόσμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα

Εχουμε γιατρό την Παπαφιλιπποπούλου Ζωή στην Καλλιθέα.Ενώ δεν έχει κάνει κάτι που να με δυσαρεστήσει ιδιαίτερα εντούτοις δε με ικανοποιεί όμως και στο βαθμό που θα ήθελα.

Μου φαίνεται ότι μερικές φορές δε μου εξηγεί ακριβώς τι πρέπει να κάνω και άλλες πάλι φαίνεται σαν να έχει αποκρυσταλλωμένες κάποιες απόψεις στο μυαλό της και ό,τι και να πω εγώ νομίζω ότι δε μου δίνει τόση σημασία.Μπορεί να είναι και η ιδέα μου.

Αυτός που μας την σύστησε ορκίζεται στο όνομά της.Ερχεται απ το Μαρόυσι στην Καλλιθέα για να του εξετάσει το παιδί.

Τι να πω; Μήπως είμαι εγώ περίεργη;

Την έχει κανείς άλλος από δω μέσα ή έχει να μου συστήσει κάποιον άλλο γιατρό στην Καλλιθέα και γύρω για να εξετάσσω τις επιλογές μου;

Link to comment
Share on other sites

παιδες, και εγω ψαχνω για καλο παιδιατρο στην περιοχη αλιμο- αργυρουπολη ....

 

αφησαμε τον υπεροχο γιατρο μας στην πατρα και τωρα.....

 

οποια θελει γιατρο στην πατρα να μου πει.......τον συστηνω με κλειστα τα ματια!

 

 

 

Για πες γιατί ψαχνόμαστε...:wink:

4aMNp3.pngfA7Ap2.png
Link to comment
Share on other sites

Για πες γιατί ψαχνόμαστε...:wink:

Να πω καλε γιατι να μην πω?

Για της πατρας τον γιατρο???

 

Λοιπον ο αγαπημενος μου γιατρος στην πατρα ειναι ο

 

] ΣΑΚΑΡΕΤΣΙΑΝΟΣ ΘΥΜΙΟΣ

θεσσαλονικης 35

2610420038

 

ειμασταν εκει 5 χρονια. και ακομα και τωρα που φυγαμε τον παιρνω καμια φορα τηλεφωνο. Εμενα μου ειχε ταιριαξει πολυ. ολο το στυλ του. αν θες να πας εκει πες μου να σου δωσω τα στοιχεια μου να πας εκ μερους μας. πολυ στεναχωριεμαι που δεν μπορουμε να παμε πια. αν και αυτη η κοπελα που βρηκαμε εδω ειναι και αυτη καλη.

 

με πιανουν και τα συναισθηματικα μου ρε παιδι μου, ο θυμιος ειχε πρωτοδει τον γιο μου 6 ημερων και τον εφτασε 5 χρονων και την μικρη !

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

παρακολουθώ το forum εδω και πολυ καιρό και με εχει βοηθήσει πολύ.

Γράφω πρώτη φορά και θα ήθελα να με βοηθήσετε και να μου συστήσετε ένα καλό παιδίατρο στο Βύρωνα εκτός απο την Χρυσούλα Ζουγανέλη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια δεν θυμαμαι ποια την προτεινε αλλα μια ειναι η γιατρος ΖΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ εμεισ εχουμε αλλαξει πολλους παιδιατρους ειτε γιατι μετακομιζαμε αλλα κυριως γιατι κατι δεν μας αρεσε!!! Ωσπου βρηκαμε την κα. Ζιαννη και ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι ειναι καλατπληκτικη και σαν ανθρωπος αλλα και σαν επιστημονας!!!! τα στοιχεια της ειναι:ΛΑΕΡΤΟΥ- ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2107645023

Link to comment
Share on other sites

οριτσια δεν θυμαμαι ποια την προτεινε αλλα μια ειναι η γιατρος ΖΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ εμεισ εχουμε αλλαξει πολλους παιδιατρους ειτε γιατι μετακομιζαμε αλλα κυριως γιατι κατι δεν μας αρεσε!!! Ωσπου βρηκαμε την κα. Ζιαννη και ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι ειναι καλατπληκτικη και σαν ανθρωπος αλλα και σαν επιστημονας!!!! τα στοιχεια της ειναι:ΛΑΕΡΤΟΥ- ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2107645023

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν θυμαμαι ποια την προτεινε αλλα μια ειναι η γιατρος ΖΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ εμεισ εχουμε αλλαξει πολλους παιδιατρους ειτε γιατι μετακομιζαμε αλλα κυριως γιατι κατι δεν μας αρεσε!!! Ωσπου βρηκαμε την κα. Ζιαννη και ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι ειναι καλατπληκτικη και σαν ανθρωπος αλλα και σαν επιστημονας!!!! τα στοιχεια της ειναι:ΛΑΕΡΤΟΥ- ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2107645023

 

 

Την έχουν προτείνει πολλές μανούλες εδώ μέσα,

καθώς κ εγώ...

 

Είναι πράγματι μοναδική γιατρός!

Έχω ένα υγιέστατο παιδί, που δεν έχει αρρωστησει ποτέ

, δεν έχει πάρει ποτέ φάρμακα, δεν έχει ανασφάλειες ή

φοβίες κ μεγάλο μέρος αυτών ωφείλονται στην Κά΄Ζιάννη..

 

Την έψαξα πολύ κ παρ΄όλη την εμπιστοσύνη

που μας εμπνέει πλέον , κάθε φορά διασταυρώνω

με χίλιους τρόπους τα λεγόμενα της

(εμ, με τα μωρά μας δεν εφησυχάζουμε ΠΟΤΕ!!!)

κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ εχει δίκιο!

 

Να αναφέρω πάντως πως κ στο θέμα του παιδιάτρου

τα «πράγματα» είναι πάντα υποκειμενικά

για κάθε οικογένεια...

(προκαταλήψεις, πεποιθήσεις, πιστεύω, αρχές,

τρόπος ζωής.... όλα παίζουν σπουδαίο ρόλο

στην επιλογή γιατρού που θα εμπιστευθούμε την υγεία του μωρού μας..)

 

Το σίγουρο είναι πως ο καθένας διαλέγει κ παίρνει ...αυτό που του αξίζει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλημέρα!

 

τώρα πρόσφατα ήρθε στην περιοχή μας μια νέα παιδίατρος (αλεξανδράκη στέλλα). το μόνο που ξέρω είναι ότι είχε παλιά ιατρείο στον ΤΑΥΡΟ . την ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια, καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει καμμια κανένα καλό παιδιάτρο στα Μελίσσια ή σε γύρω περιοχές? Είμαι στην 38η εβδομάδα της κύησης και ψάχνω μανιωδώς, αλλά δεν γνωρίζω άλλη μανουλα στην περιοχή για να μου συστήσει κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...