Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα με προλακτίνη!


Recommended Posts

Ουτε γραμμαριο.....Δεν θα το βαλω κατω ομως,θα συνεχισω!

 

Έτσι μπράβο , ο επιμένων χάνει κιλά!!!!!

 

Δεν κινουμε καθολου γι αυτο και στασιμη.

Προσπάθησε να κανεις λίγο γυμναστική έστω και μέσα στο σπίτι.Και το περπάτημα κάνει καλό.

 

Θα τελειωσουν και τα χαπια που θα παει;Θα ξεπρηστω!!!!!!Αντε καλη μας συνεχεια!

 

 

Αχ εσένα θα τελειώσουν τα χάπια.Εγώ να δούμε πότε θα ξεμπερδέψω :evil:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι βρε ΣΟΦΗ μου να μου στειλεις!Αααααα καλα,δεν κανω και καμμια εξαντλητικη διαιτα!!!!!Οσες φορες ξεκιναω περπατημα, το αφηνω!!!Δεν ειμαι ανθρωπος της γυμναστικης!Τελειωσε.Ουτε καν του περπατηματος!Τωρα αν θα παει ο μικρος μου στον παιδικο μπορει να ξαναπαω για κανενα περπατημα μεχρι να το παρατησω παλι.Οσο για τα χαπια, ετσι λεω εγω(οτι θα τελειωσουν) την προλακτινη δεν τη ρωτησα!!!!!!!Κι εσυ θα σταματησεις να τα παιρνεις γιατι καποια στιγμη θα μεινεις εγκυος και θα τα σταματησεις!!!!!Θα επανελθουμε για να συγκρινουμε τα κιλα μας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ύστερα από επίσκεψη χτες στον γιατρό και αφού η προλακτίνη μου επιτέλους είναι εντός φυσιολογικών ορίων, 18,4(!!!!) με φυσιολογικές τιμές από 3 έως 23,και αφου γκρίνιαξα στον γιατρό ότι με τα χάπια και η ωορηξία αλλά και τα συμπτώματα της περιόδου είναι μαρτύριο,μου μείωσε την δόση σε μισό χάπι 2 φορές την εβδομάδα(μέχρι τώρα έπαιρνα 1 χάπι 2 φορές την εβδομάδα).Μου είπε ότι μέχρι να μείνω έγκυος και αφού θα κάνουμε τελικά εξωσωματική δεν πρέπει να το κόψω.Μάλιστα μου είπε ότι είναι της γνώμης να το παίρνω και κατά την διάρκεια της εξωσωματικής.Αυτό βέβαια θα το δούμε όταν έρθει η ώρα να την κάνουμε.Ξέρει και τον γυναικολόγο που θα πάω επομένως θα συνεργαστούν πάνω σε αυτό.Εγώ προς το παρών είμαι χαρούμενη που μείωσα την δόση γιατί πιστεύω ότι έτσι θα μειωθούν και όλα τα συμπτώματα που με ταλαιπωρούν. :D:D:D

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι - Φ , μην ανυσηχείς ! Είχα πολύ ανεβασμένη προλακτίνη .Κάποιες φορές άγγιξε το 90 !!! Έπινα χάπι και τίποτα ! ΄Ώσπου κατάλαβα πως όλη αυτή η ιστορία προέκυπτε από υπερβολικό άγχος. Έβγαλα από τη ζωή μου αυτά που με ενοχλούσαν και μετά πήγα ξανά για εξετάσεις . Σε διάρκεια 20 λεπτών έπρεπε να κάνω 2 αιμοληψίες. Άκουγα στο mp3 μου ήχους από τη θάλασσα και ένιωθα πολύ χαλαρή. Τα αποτελέσματα? Εκπληκτικά! Όλα είναι στο μυαλό μας .Θα περάσει ,μην ανυσηχείς !! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Σοφη μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαρηκα παρα πολυ!!!!!αντε και στα δικα μας!!!!!γιατι θα κανεις εξωσωματικη;;;;εχασα επεισοδια μου φαινεται!!!!!

επισης θα συμφωνησω απολυτα με την ηλιαχτιδα!!!!!!σημερα κιολας ειχα αυτη τη συζητηση με τον αντρα μου και του ελεγα ποσο μετανιωσα που πηρα τοσα χαπια!!!!!!ειναι καθαρα ψυχολογικο και αποφασισα οτι δεν θα ξαναπαρω τιποτα.βλεπεις δεν ημουν και στα καλυτερα μου!!!!!!!

τωρα ομως που νιωθω καλυτερα το αποφασισα :lol::lol::lol::lol: θα τα ξαναπουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε και στα δικά σου λοιπόν κοπέλα μου!!!!!Η αλήθεια δεν πίστευα ότι θα μου μειώσει την δόση γιατι ξέρω πόσο σημαντικό είναι να είμαι τουλάχιστον εγώ εντάξει για την προσπάθεια για νινάκι.Αλλά επειδή τα αποτελέσματα ήταν καλά το έκανε :D Γκρίνιαξα βέβαια και εγώ αρκετά :wink:

Εξωσωματική αποφασίσαμε να κάνουμε γιατί ύστερα και από την τελευταία επίσκεψη στον ουρολόγο η κατάσταση του αντρούλη μου δεν είναι αναστρέψιμη :cry: Ο γιατρός είπε ότι δεν βρίσκει κυρσοκήλη(το τρίπλεξ βέβαια που μας είπε να κάνουμε έδειξε ότι έχει).Μας είπε ότι επειδή η κατάσταση είναι σοβαρή και εξαιτίας του ότι δεν είμαστε και παιδάκια(τον προηγούμενο μήνα κλείσαμε τα 34 και οι δύο) καλό θα ήταν να κάνουμε εξωσωματική.Άλλωστε και εγχείρηση να έκανε δεν είμαστε σίγουροι ότι θα πετύχει.Και έτσι αποφασίσαμε να την κάνουμε.Βέβαια σκεφτόμαστε να γίνει το καλοκαίρι για να πάρουμε και άδεια έτσι ώστε να μην έχουμε το άγχος της δουλειάς.Αχ αυτό το άγχος ΧΕΛΙΔΟΝΙ μου είναι καταστροφή.Και εγώ πριν λίγες μέρες το σκεφτόμουν.Έφτασα σε οριακό σημείο και έτσι είπα ότι θα τα γράψω όλα και θα χαλαρώσω.Αλλά δυστυχώς δεν είναι τόσο εύκολο.Οι καταστάσεις ,τα προβλήματα και όλα όσα συμβαίνουν καθημερινά δεν μας αφήνουν να αγιάσουμε.Βέβαια δεν θα κάθομαι πλέον να σκάω για τα μικρά προβλήματα αλλά έλα που υπάρχουν και σοβαρά προβλήματα που δεν μπορείς να τα αγνοήσεις!!!Πάντως το προσπαθώ γιατί όντως το άγχος φταίει για την ανεβασμένη προλακτίνη.Τι να κάνουμε ,ακόμα δεν ανακάλυψαν την ένεση της αναισθησίας.Να κάνεις μια ενεσούλα και να μην σε νοιάζει τίποτα!!!!!Πάντως και εσύ προσπάθησε να χαλαρώσεις.Είναι πολύ καλύτερα να αντιμετωπίζουμε την κατάσταση με καλή ψυχολογία παρά με χάπια.

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum. Δεν είμαι ακόμη μανούλα αλλά θά το ήθελα πολύ να γίνω μέσα στα επόμενα χρόνια. Έχω ανησυχήσει ιδιαίτερα με τις εξετάσεις μου που έδειξαν τιμή προλακτίνης 55ng/ml. Έίχα μια μικρή θυρεοειδίτιδα αλλά έχει πλέον ρυθμιστεί και είμαι σε πολύ καλή κατάσταση υγείας. Έχω σταθερό κύκλο 28-30 ημερών και η περίοδος μου διαρκεί 4 μέρες. Βέβαια από την 10η μέρα του κύκλου το στήθος μου αρχίζει να πρήζεται μέχρι την επόμενη περίοδο, κάτι με το οποίο σχετίζεται η προλακτίνη. Είναι ανησυχητική αυτή η τιμή; Θα πρέπει να κάνω περισσότερες εξετάσεις; Ειλικρινά μόλις μου είπαν ότι οι υψηλές τιμές προλακτίνης σχετίζονται με μειωμένη γονιμότηττα πάγωσα!!

Link to comment
Share on other sites

Η προλακτίνη σου είναι σαφώς ανεβασμένη.Βέβαια όλα είναι σχετικά.Εμένα είχε φτασει 125.Η προλακτίνη κάποιες φορές σχετίζεται με μειωμένη γονιμότητα αλλά είναι μια κατάσταση αναστρέψιμη για αυτό δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσε.Το θέμα είναι να μην την αφήσεις σε αυτή την κατάσταση.Κάνε πάλι εξέταση και αν συνεχίζει να είναι ανεβασμένη το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ενδοκρινολόγο.Αυτός θα σου πει τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις και θα σου δώσει,αν χρειάζεσε , θεραπεία.Πάντως μη στεναχωριέσε,δεν είναι κάτι που δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις.Και όπως θα διάβασες και πραπάνω σημαντικό είναι να μην έχεις άγχος.Το άγχος ανεβάζει την προλακτίνη.Για αυτό ΧΑΛΑΡΑ :wink:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

σημερα τελειωσα κι εγω την τελευταια θεραπεια και θα παω να την μετρησω την ανεπιθυμητη!!!!!!!!!!παντως κι εγω που ειχα κανει 2 αιμολυψιες με διαφορα 30λεπτων ειχαν πολυ διαφορα οι τιμες!!!!!αντα να δουμε τι θα δουμε!!!!ΣΟΦΗ μου σου ευχομαι καλη επιτυχια με την εξωσωματικη :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

871631joj3ur5sl2.gif

 

 

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου!!!!Α επίσης κάτι άσχετο ,η καινούργια φωτογραφία από το χελιδονάκι είναι Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!Και το γαλάζιο του πάει πολύ σαν χρώμα!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, καλημέρα!!!

Θα σας πείραζε να εντάξετε κι εμένα στο club σας; Ήδη, έχω γράψει στο θέμα των μαμάδων που έχουν παιδάκι και θέλουν κι άλλο. Λοιπόν, το δικό μου πρόβλημα σχετίζεται με την προλακτίνη, η οποία προφανώς με εμποδίζει να αποκτήσω το δεύτερο μωράκι μου :( Οι εξετάσεις έδειξαν τιμή 40,26. Βέβαια η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι δεν είναι τόσο φοβερό, έχει δει κι αν έχει δει (είπε), να ηρεμήσω και να ακολουθήσω την αγωγή που μου συνέστησε και στις 15-3 να επαναλάβω την εξέταση και να με ξαναδεί. Θέλω τόσο πολύ να χαρίσω ένα αδερφάκι στο κοριτσάκι και να φέρω άλλο ένα μωράκι στον κόσμο, που ειλικρινά έχω αγχωθεί και φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρω. Εντάξει, πρόβλημα με το θυροειδή πάντα είχα, αλλά χωρίς πρόβλημα η πρώτη εγκυμοσύνη και τώρα αυτό το θέμα. Δεν ξέρω, ειλικρινά είμαι απελπισμένη.

Τέλος πάντων, δεν θέλω να σας κουράζω. Εδώ είμαστε και θα τα λέμε. Άλλωστε, μου δίνετε τη νότα αισιοδοξίας και σας ευχαριστώ. :D

Άντε βρε, στο τέλος θα τα καταφέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

katesps καλως ηρθες κι εσυ στο κλαμπ με την "ανεπιθυμητη" ορμονη!!!!!πιστευω διαβασες παραπανω που εχω ακριβως το ιδιο προβλημα κι εγω!!!!!!τωρα κι εγω πρεπει να παω να τη μετρησω και να δουμε τι θα δουμε!!!τελευταια φορα ηταν 33 νομιζω και η γιατρος μου μου ειπε οτι με τετοια τιμη μενεις εγκυος!!!!!!!!θα το πω και σε σενα:μην αγχωνεσαι και θα πεσει!!!!!!!!!!τωρα τα λεω σε σενα για να τα ακουω εγω!!!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!!

και εγώ δεν μπορούσα να συλλάβω λόγω προλακτίνης..ήταν περίπου 40 με 50..ένα μήνα έκανα αγωγη για 15 μέρες με parlodel και έπεφτε στο 2 με 5.τον επόμενο μήνα,που δεν έκανα αγωγή, ανέβαινε πάλι.και ξανά από την αρχή..ώσπου έπειτα από 10 μήνες έμεινα έγκυος..

υπομονή και επιμονή!!!!!!

και χαμηλές τιμές σας ευχομαι!!! :wink::wink::wink::wink:

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλημέρα!!!

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα κι ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες μας. Καλό μου Χελιδόνι, πες μου, πώς να μην αγχώνομαι;

Λοιπόν, δουλεύω σε ένα γραφείο, όπου κάνω τα πιο βαρέτα κι απαίσια πράγματα, πρόκειται για δικηγόρους, οι οποίοι έχουν και "ψηλά τον αμανέ" κι άντε να συννεονηθείς μαζί τους. Και καλά αυτοί είναι τα αφεντικά, οι υπάλληλοι, το ίδιο χάλια; Όταν ένα σημείο συνεννόησης; Επιπλέον, βλέπω το παιδάκι μου μόνο για δύο με τρεις ώρες την ημέρα, αφού είναι στον παιδικό και τελειώνω τη δουλειά το απόγευμα και μέχρι να πάω στο σπίτι... Η μητέρα μου με αγχώνει ακόμη περισσότερο με τις κρίσεις κι επικρίσεις που μου κάνει, αφήστε που δεν θέλει να κάνω άλλο παιδάκι. Οι φίλες/οι από την ημέρα του γάμου, ή καλύτερα και μόλις έμαθαν ότι παντρεύομαι, εξαφανίσθηκαν, κι οι σχέσεις μαζί τους είναι πλέον τυπικές, πού να τους μιλήσεις για τέτοια πράγματα; Τουλάχιστον, ο σύζυγος κάνει υπομονή και μου λέει συνέχεια να μην αγχώνομαι κι όλα θα πάνε καλά. Πάλι καλά.

Ουφ, πάλι αγχώθηκα, αλλά τα είπα/έγραψα και ξαλάφρωσα.

Βρε, κορίτσια, ειλικρινά ζητώ συγνώμη για το χρόνο και το χώρο.

Όμως, όπως ήδη έγραψα, θα τα καταφέρουμε. Η ανεπιθύμητη - μου αρέσει αυτό - δεν θα μας νικήσει. Άλλωστε, όπως λέω στην κόρη μου είμαστε οι καλύτερες κι είμαστε υπέροχες. :lol:

Να είστε όλες πάντα καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχεις δικιο καλη μου!!!!!!!!που να το βρεις ομως;;;;;θα τα καταφερουμε γιατι δεν ειναι στο χερι της(ορμονης)!!!!!!!!!ειναι στο δικο μας!Φροντισε το παιδακι σου και τον αντρα σου και ολα θα ερθουν απο μονα τους!!!!!!και καινουριοι φιλοι και νεο μελος στην οικογενεια και καλυτερες μερες στη δουλεια και κατεβασμενη τιμη στην προλακτινη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .Διαβασες απο την αρχη αυτο το θεμα;;;Αν οχι διαβασε το και θα δεις !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι πολλά ευχαριστώ. Ναι, το διάβασα από την αρχή το θέμα και γι' αυτό αποφάσισα να γράψω.

Μην νομίζεις, είμαι διστακτική να γράφω τόσο προσωπικά θέματα, έστω και με ψευδώνυμο, αλλά επειδή βλέπω ότι τελικά δεν είναι και τόσο προσωπικά, μια κι όλες πάνω κάτω τα ίδια αντιμετωπίζουμε, και το κυριότερο, τελικά...... εμείς είμαστε οι κερδισμένες, είπα να ενταχθώ στο κλαμπ.

Τα λέμε και πάλι.

Καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

katesps καλωσόρισες στην παρέα μας :wink: Η προλακτίνη σου κοπέλα μου είναι αμελητέα.Άκου εκεί είσαι απελπισμένη.Τι να πω δηλαδή εγώ που έφτασε στο 125?????Να πάρω σχοινί και σαπούνι να κρεμαστώ???Έκανα την θεραπεία μου και τώρα αν διάβασες παραπάνω είναι στο 18,4 :D:D:D Κάνε την θεραπεία σου ,παρακολούθα την με εξετάσεις κατά διαστήματα και όλα θα στρώσουν.Και όπως έχω πει πολλές φορές , η προλακτίνη είναι ορμόνη του άγχους.Μπορεί το διάστημα που ήταν ανεβασμένη να ήσουν αγχωμένη.Ακόμα και το αν φοβάσε τις βελόνες μπορεί να την ανεβάσει(την ώρα που δίνεις αίμα από το άγχος που θα σε τρυπήσουν να ανέβει).Μην αγχώνεσε λοιπόν,όλα φτιάχνουν και σύντομα θα ετοιμάζεις στο παιδάκι σου το αδελφάκι του :wink: Όσο για τα προβλήματα,αν σου πω την δική μου καθημερινότητα η δική σου θα σου φανεί παράδεισος!Όλοι έχουμε προβλήματα κοπέλα μου.Και εγώ και εσύ και το ΧΕΛΙΔΟΝΙ(φιλάκια φιληνάδα :wink: )και όλες οι κοπέλες εδώ,άλλες λιγότερα και άλλες περισσότερα.Προσπάθησε να μην τα αφήνεις να μπουν μέσα σου και σου μαυρίζουν την ψυχή.Θα τα σκέφτεσε ,θα προσπαθείς να τα αντιμετωπίσεις αλλά μην τα αφήνεις να σε αλλοιώσουν.Μπλόκαρε τα κακόβουλα σχόλια προς τα έξω και βάλε τον εαυτό σου και την οικογένειά σου πάνω από όλα και από όλους.Τα λέμε..... :D

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η Σοφη ειναι αρχηγος σ'αυτα!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα υπαρχηγέ ΧΕΛΙΔΟΝΙ :lol: Αν και βλέποντας την ώρα που έγραψες θα πρέπει να αλλάξεις το ΧΕΛΙΔΟΝΙ σε ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ή ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ(όποιο σου αρέσει περισσότερο) :wink:

 

Λοιπόν επειδή έχω ένα τεράστιο βάρος ,πρέπει να εξομολογηθώ κάτι :oops: Έχω λοιπόν ένα τεράστιο βάρος από τα σουβλάκια,μπιφτέκια,σουτζουκάκια,λουκάνικα και όλα τα "υγειινά" πράγματα που έφαγα χτες........Πήραν φωτιά τα πιρούνια!!!!!!Αλλά το ευχαριστήθηκα :wink:

 

Σου εξομολογούμε λοιπόν τις αταξίες μου για να μην νομίζεις ότι είσαι η μόνη άτακτη εδώ..... Και από σήμερα ξανά προς την δόξα τραβά!!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πω δεν εχεις και αδικο!!!!!!τι να κανω που το χελιδονι κοιμαται στις 12:30!!!!!Ασε εχω καταντησει νυχτοπουλι!!!!!!!!!

Οσο για τα σουβλακια σε συγχωρω γιατι το απαιτουσε η μερα χθες!!!!!!!(χωρια οτι ζηλευω κιολας) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελος παντων,δικιαιουμαστε και καμμια αταξια!!!!!!!!

καλη συνεχεια τωρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλημέρα!!!

Και πάλι ευχαριστώ για το κουράγιο και την ενθάρρυνση. Σόφη, έχεις δίκιο. Τα δικά μου προβλήματα μπροστά σε άλλα που ακούω και διαβάζω δεν είναι και τόσο σοβαρά, αλλά όταν συσσωρεύονται πολλά, ψάχνεις μια διέξοδο, δεν την βρίσκεις, απογοητεύεσαι, έρχεται κι η "ανεπιθύμητη" και "δένει το γλυκό".

Έχετε δίκιο. Αυτό πρέπει να κάνω. Να κοιτάξω την οικογένειά μου. Να μπλοκάρω όλους τους άλλους και βέβαια να ηρεμήσω.

Ευχαριστώ πολύ. Κάτι ήξερα που μίλησα.

Όλες θα τα καταφέρουμε και σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου προβλήματα μπροστά σε άλλα που ακούω και διαβάζω δεν είναι και τόσο σοβαρά, αλλά όταν συσσωρεύονται πολλά, ψάχνεις μια διέξοδο, δεν την βρίσκεις, απογοητεύεσαι, έρχεται κι η "ανεπιθύμητη" και "δένει το γλυκό".

 

Έχεις απόλυτο δίκιο κοπέλα μου.Όλοι φτάνουμε σε αυτό το σημείο ,μας παίρνει από κάτω όσο δυνατοί και να είμαστε.Απλά πρέπει να μαζεύουμε τα κομμάτια μας και να συνεχίζουμε.Αυτό το συμπέρασμα το έβγαλα μετά από πολλές δύσκολες στιγμές της ζωής μου.Έφτασα σε σημείο οριακό που είπα ότι ή θα το παλέψω και θα χαλαρώσω ή θα έχω άσχημα αποτελέσματα.Είναι αυτό το κλικ που γίνεται στο μυαλό μας,ίσως είναι το ένστικτο αυτοσυντήρησης και επιβίωσης που υπάρχει στον καθένα μας.Όταν άγγιξα τα όριά μου τα έβαλα κάτω και είπα ότι αν δεν φροντίσω εγώ για μενα δεν θα το κάνει κανένας άλλος(όσο και να σε αγαπάνε οι γύρω σου μόνο εσύ ξέρεις τι πραγματικά εχεις ανάγκη ).Προβλήματα έχουμε όλοι,αλλά όσο κάθεσε και μετράς το τι θα σου πει ο καθένας ,γιατί η ζωή δεν σου τα φέρνει όπως τα θες και μέρα νύχτα τα γυρνάς όλα στο μυαλό σου καταλήγεις τουλάχιστον με μια μικροκατάθλιψη(στην καλύτερη περίπτωση) ή με σοβαρά προβλήματα υγείας,ψυχικά και σωματικά.Επομένως καλό είναι να χαλαρώσουμε,να αλλάξουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας,να φροντίσουμε η καθημερινότητά μας να είναι όμορφη και ευχάριστη και να έχουμε ποιότητα ζωής.Είναι κρίμα να περνάνε οι μέρες χωρίς να τις χαιρόμαστε.Διώξε μακρυά σου τα άτομα που σου χαλάνε την ψυχολογία,κλείσε τα αυτιά σου στα κακόβουλα σχόλια,βάλε στην θέση τους άτομα που τους αξίζει και σου χαλάνε την διάθεση και απόλαυσε την ζωή σου όσο περισσότερο γίνεται.Όλα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους.

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά! Πριν λίγο καιρό άνοιξα αυτό το θέμα με πολύ φόβο για το αν η προλακτίνη μου επιρεάσει τη γονιμότητα μου. Να σας ενθαρύνω λέγοντας σας πως είμαι 2 μηνών έγκυος πλέον και όλα πάνε καλά! Σε λίγο λοιπόν θα έχετε και εσείς στην κοιλίτσα σας ένα φασολάκι. Τις πιο θερμές ευχές μου!

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...