Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λευκο φορεμα σε γαμο? ? ?ΒΟΗΘΕΙΑ!


Recommended Posts

ναι χιουμορ κανω,,,αλλα της φανηκε περιεργο αυτό που της ειπα,,,,,κατά αλλα είναι γλυκητατη:evil::evil::evil:

 

καλα τωρα που το πηρα θα το φορεσω σε γαμους (όχι της αδερφης μου),,ασε που με απειλησε ο συζυγος ότι θα το φοραω μεχρι να λιωσει:P:p:p

 

Γιαυτο τους παω τους ανδρες, μπορει ανοιχτοχερηδες να μην ειναι αλλα ειναι ανοιχτομυαλοι...:D (χιουμορ κανω ε!!!). Που εισαι βρε nordor???

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 185
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα τωρα που το πηρα θα το φορεσω σε γαμους (όχι της αδερφης μου),,ασε που με απειλησε ο συζυγος ότι θα το φοραω μεχρι να λιωσει:P:p:p

Να το βάλεις στο γάμο της αδερφής του, της ξαδέρφης του, της κουμπάρας του, της κολλητής του. Θα είσαστε πολύ δημοφιλείς ως γαμήλιοι καλεσμένοι :P

 

Επίσης - στις φωτογραφίες θα πηγαίνεις πάντα πρώτη και στο βίντεο θα φροντίσεις να είσαι μέσα σε όλα τα πλάνα. Για επιπλέον εμπέδωση, καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Να το βάλεις στο γάμο της αδερφής του, της ξαδέρφης του, της κουμπάρας του, της κολλητής του. Θα είσαστε πολύ δημοφιλείς ως γαμήλιοι καλεσμένοι :P

 

Επίσης - στις φωτογραφίες θα πηγαίνεις πάντα πρώτη και στο βίντεο θα φροντίσεις να είσαι μέσα σε όλα τα πλάνα. Για επιπλέον εμπέδωση, καταλαβαίνεις.

 

ε τι να κανω δε το πηρε και πολύ καλα,,,του εξηγησα ότι υπαρχει περιπτωση οι υπολοιποι καλεσμένοι να πεσουν θυμα της γοητείας μου όπως κι αυτος αλλωστε και να αγνοουν την νυφη και προτιμω να φορω κατι πιο διακριτικο αλλα προς το παρων δε φαινεται να με κατανοει:D:Dγι αυτό θα περιοριστω στους συγγενείς του:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε thumber νομιζω πως αν το φορεμα δεν σου ερθει τελικα,,θα σου αγοράσουμε εμεις ένα γτ σε <φαγαμε>:D:D:D

 

 

 

λοιπον,,σημερα αγορασα ένα ολολευκο φορεμα για την βαφτιση της κορης μου,,,παω σπιτι το δειχνω στην πεθερα μου,,ωραιο μου λεει,,,μπορεις να το βαλεις και στον γαμο της αδερφης σου:mrgreen::mrgreen:,,,οχι λεω δεν μπορω γτ είναι λευκο,,,ε και μου λεει?? εγω όταν ημουν νεα παντα λευκα εβαζα στους γαμους,,,:evil::evil::evil: τι περιεργοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

Αχαχαχαχαχαχα! Καντε ερανο, ξεκινηστε! ή μαλλον στειλε μου ενα ασπρο της πεθερας, μαλλον εχει πολλα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν από λίγο γυρίσαμε από γάμο, Thumber μου, και σε θυμήθηκα! Τέσσερις...ασπροφορεμένες μέτρησα- οι 2 ολολευκα και ρούχα και αξεσουάρ και οι άλλες 2 το είχαν "σπάσει" με λίγο μαύρο. Να πω ότι έκατσα και το παρατήρησα, επηρεασμένη από το φόρουμ ( για σένα δουλεύουμε, βρε! :) ). Σημειωτέον πως ο γάμος έγινε σε μικρή, επαρχιακή πόλη.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο γυρίσαμε από γάμο, Thumber μου, και σε θυμήθηκα! Τέσσερις...ασπροφορεμένες μέτρησα- οι 2 ολολευκα και ρούχα και αξεσουάρ και οι άλλες 2 το είχαν "σπάσει" με λίγο μαύρο. Να πω ότι έκατσα και το παρατήρησα, επηρεασμένη από το φόρουμ ( για σένα δουλεύουμε, βρε! :) ). Σημειωτέον πως ο γάμος έγινε σε μικρή, επαρχιακή πόλη.

 

Αχαχαχαχα! Ενταξει...νομιζω οτι σας δημιουργησα ψυχολογικα με αυτο το θεμα! Θα πηγαινετε σε γαμους κ θα μετρατε!χαχαχα! Ασε κ εγω ειδα κατι φωτο ενος γαμου κ φορουσε η κουμπαρα ασπρο φορεμα, ασπρο μεγαλο κολιε κ ασπρο μπιχλιμπιδι στα μαλλια! Ακομα κ εγω που δεν με απασχολει ειπα ελεος! Παντως κοριτσια κ βριστε με, τσαμπα η αναλυση που καναμε! Βρηκα ενα παμφθηνο που η αληθεια ειναι οτι δεν θα το επελεγα αν χωρουσα πουθενα αλλα τι να κανω? ? Οποτε ουτε συζητηση εκανα ουτε τιποτα. Το αστειο ειναι οτι αφου πηρα το αλλο, εφτασε κ το περιβοητο φορεμα. Μου ειναι κομματατι μεγαλο κ δεν θα ελεγα οτι ειναι οπως φαινεται στη φωτο. Τελοσπαντων ετσι οπως ειναι τελικα αν το φορουσα θα ημουν σαν μπαλα παγωτο βανιλια με τρουφα καθοτι μελαχρινη. Αν δε, εβαζα κ ολα τα μπιχλιμπιδια σε εντονο χρωμα θα ημουν σαν να ειχα κ smarties! Ελπιζω να μη σας ανοιξα την ορεξη βραδιατικα αλλα πραγματικα ετσι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό φοβάμαι και δεν ψωνίζω για μένα ρούχα από το ίντερνετ...:mad: Χαίρομαι που βρήκες κάτι να σε βολεύει περισσότερο γενικά κι είμαι βέβαιη πως θα χαρεί κι η κουνιάδα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καθε εμποδιο για καλο! :D μπορει να μη νιωθω κ πολυ καλα μεσα στο καινουριο φορεμα αλλα τουλαχιστον θα 'χω το κεφαλι μου ησυχο οτι δεν 'χαλιεται' η κουνιαδα. Κ ναι το παγωτο-φορεμα θα επιστραφει. Εκτος κ αν πιασω δουλεια στη Δωδωνη.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα θα εισαι,,,σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη πουθενα δεν αισθάνεσαι ανετα,,,και εγω στον ενατο πηγα σε μια εκδηλωση που επρεπε και να μιλησω κιολας και αν δεις το βιντεο ολο την ωρα ξεφυσαω και εχω μια φατσα ετοιμη να τους δειρω ολους με το δε φορεμα που φοραω ασε μια οπτασια ημουν..................:D:D:Dνα μας πεις όταν γεννησεις!!

 

υ.γ. μαρη thumber τωρα θελω να φαω smurties!!

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...