Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΣ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ


Recommended Posts

ειναι πολυ σημαντικο να μετρησεις την γλυκοζιομενη..αυτη θα σας δωσει πληρη εικονα..ειναι φτηνη και γινετε παντου η εξεταση αιματος...

για να καταλαβεις το 3,75 ειναι φοβερα υψηλη τιμη αλλα μπορει ν αηταν περιστασιακο...η γλυκοζιομενη σου δινει τιμη μ.ο ολης της ημερας...

ο πατερας μου ειναι διαβητικος εδω και 15 χρονια και εχουμε καταφερει ΜΟΝΟ με την διατροφη να το ρυθμιζουμε...δεν εχει κανει ακομα ινσουλινη..αλλα ειναι πολυ πιστος στη διατροφη που κανει..

μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα ..μακαρι να ησουν απο θεσσαλονικη για να πηγαινες σε μια αψογη γιατρο και ανθρωπο πανω απ'ολα..

απεριοριστα ντοματα αγγουρι κολοκυθακι...τ ααλλα με μετρο...θα στα πουνε.

Ειμαι η Γιωτα και τα ηθελα εναν διαβητολογο παν απο ολα ανθρωπος στη Θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


ειναι πολυ σημαντικο να μετρησεις την γλυκοζιομενη..αυτη θα σας δωσει πληρη εικονα..ειναι φτηνη και γινετε παντου η εξεταση αιματος...

για να καταλαβεις το 3,75 ειναι φοβερα υψηλη τιμη αλλα μπορει ν αηταν περιστασιακο...η γλυκοζιομενη σου δινει τιμη μ.ο ολης της ημερας...

ο πατερας μου ειναι διαβητικος εδω και 15 χρονια και εχουμε καταφερει ΜΟΝΟ με την διατροφη να το ρυθμιζουμε...δεν εχει κανει ακομα ινσουλινη..αλλα ειναι πολυ πιστος στη διατροφη που κανει..

μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα ..μακαρι να ησουν απο θεσσαλονικη για να πηγαινες σε μια αψογη γιατρο και ανθρωπο πανω απ'ολα..

απεριοριστα ντοματα αγγουρι κολοκυθακι...τ ααλλα με μετρο...θα στα πουνε.

 

Πειτε μας αν θελετε για τη γιατρο αυτη της θεσσαλονίκης, χρειαζόμαστε και εμεις διαβητολογο καλο στη θεσσαλονίκη.

Ο Ζούπας γνωρίζει κάποιος πόσο παίρνει στην επίσκεψη; Αν τελικά δεν βρούμε στη θεσσαλονίκη θα πάμε Αθήνα αναγκαστηκα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
  • 5 months later...

Παρακαλώ πολύ όποιο μέλος γνωρίζει καλό ενδοκρινολόγο στη Θεσσαλονίκη να με ενημερώσει. Αντιμετωπίζω πρόβλημα πολυκιστικών ωοθηκών με αυξημένα ανδρογόνα και αυξημένα κιλά .Έχω δύο διαφορετικές εκτιμήσεις από ενδοκρινολόγους σχετικά με την αντίσταση στην ινσουλίνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Έχω χρόνια πρόβλημα με θυροειδή Χασιμότο και προλακτίνη τα οποία βέβαια είναι ρυθμισμένα, Είχα μία παλινδρομη κυηση και από τότε η προλακτίνη μου έχει πάλι αποδιοργανωθεί.Θα ήθελα έναν καλό ενδοκρινολόγο-  διαβητολόγο στην Αθήνα, απο προσωπική σας εμπειρία.

Κάλεσα τον Εμμανουήλ Σουβατζόγλου Αλλά η γραμματέας του μου είπε ότι δεν δέχεται καινούργιους ασθενείς.Και έτσι κάλεσα την Ερασμία Κιαπέκου, της οποίας η αναμονή ήταν μεχρι τον Απρίλιο...Εξήγησα στην γραμματέα την κατάσταση και με βάλανε σε λίστα αναμονής για ακυρώσεις.

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...