Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συμπτωματα εμφυτευσης μετα την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

Εγω εχω ηδη ενα κοριτσακι 15 μηνων με εξωσωματικη και τωρα λεμε μετα το καλοκαιρι να παμε και για δευτερο😆😆

 

Το καλυτερο που θα κανετε. Με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ!! Και στα δικα σας συντομα😄😄

 

Να εισαι καλα και να καμαρωνεις το μικρουλι σου. Οσο για μενα αστα..πιστευω οτι μαλλον θα αποτυχω οποτε βλεπουμε τι μπορει να γινει στο μελλον.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες.....

 

Δεν ξέρω τι καιρό έχει στην Αθήνα....εδώ Θεσσαλονίκη έβγαλε ήλιο!!!

αφήστε λοιπόν κάτω τα τεστ εγκυμοσύνης και τα πληκτρολόγια και βγείτε μια βόλτα για καφέ....εγώ αν και ζορίζομαι πολύ θα βγω και σήμερα για καφέ και χάζι στην αγορά...να με χτυπήσει λίγο αεράκι....κανένα σύμπτωμα δυστυχώς μέχρι στιγμής (από όσα διαβάζω εδώ μέσα δηλ)...5 και σήμερα....

 

ραντεβού το απόγευμα ξανά.....μέχρι τότε χαμόγελα και χάδια στην κοιλιά...κάποιος/α το χρειάζεται.....

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ πολλες φορες δεν ξερω αν ποναει η κοιλια μου η το εντερο μου αν και παω καθε πρωι τουαλετα

 

Ολα αλυσιδα ειναι. Εγω αισθανομαι μια πολυ μικρη ενοχληση στην αριστερη ωοθηκη. Ασχετο τελειως!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες.....

 

Δεν ξέρω τι καιρό έχει στην Αθήνα....εδώ Θεσσαλονίκη έβγαλε ήλιο!!!

αφήστε λοιπόν κάτω τα τεστ εγκυμοσύνης και τα πληκτρολόγια και βγείτε μια βόλτα για καφέ....εγώ αν και ζορίζομαι πολύ θα βγω και σήμερα για καφέ και χάζι στην αγορά...να με χτυπήσει λίγο αεράκι....κανένα σύμπτωμα δυστυχώς μέχρι στιγμής (από όσα διαβάζω εδώ μέσα δηλ)...5 και σήμερα....

 

ραντεβού το απόγευμα ξανά.....μέχρι τότε χαμόγελα και χάδια στην κοιλιά...κάποιος/α το χρειάζεται.....

 

Καλημερες πολλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα και να καμαρωνεις το μικρουλι σου. Οσο για μενα αστα..πιστευω οτι μαλλον θα αποτυχω οποτε βλεπουμε τι μπορει να γινει στο μελλον.

 

Δε θελω ηττοπαθειες!! Τι κι αν δε πετυχει αυτη τη φορα; θα πετυχει η επομενη!! Οσο για το οικονομικο,το οποιο ειναι ενα θεμα, μιλα με το γιατρο σου. Εγω πηρα το θαρρος και του μιλησα και ειπε οτι οικονομικα θα μας βοηθησει αυτος..Αλλα ας μη σκεφτομαστε την επομενη φορα,σκεψου οτι τωρα που μιλαμε κατι μεγαλωνει μεσα στην κοιλιτσα σου😄😄😄

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε θελω ηττοπαθειες!! Τι κι αν δε πετυχει αυτη τη φορα; θα πετυχει η επομενη!! Οσο για το οικονομικο,το οποιο ειναι ενα θεμα, μιλα με το γιατρο σου. Εγω πηρα το θαρρος και του μιλησα και ειπε οτι οικονομικα θα μας βοηθησει αυτος..Αλλα ας μη σκεφτομαστε την επομενη φορα,σκεψου οτι τωρα που μιλαμε κατι μεγαλωνει μεσα στην κοιλιτσα σου😄😄😄

 

Χαχα εισαι πολυ γλυκια...

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα! βρε κοριτσια θα συμφωνησω με την kiskat . ακομη και στα κοριτσια που μενουν εγκυεσ φυσιολογικα δεν φαινεται τοσο νωρις στο τεστ ουρων η εγκυμοσυνη.ποσο μαλλον εμεις με τοσα φαρμακα-ορμονεσ που περνουμε.ακομη και στις οδηγιεσ χρησης τουσ τα τεστακια λενε οτι μπορει το αποτελεσμα να ειναιν λανθασμενο εξαιτιας φαρμακων.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα! βρε κοριτσια θα συμφωνησω με την kiskat . ακομη και στα κοριτσια που μενουν εγκυεσ φυσιολογικα δεν φαινεται τοσο νωρις στο τεστ ουρων η εγκυμοσυνη.ποσο μαλλον εμεις με τοσα φαρμακα-ορμονεσ που περνουμε.ακομη και στις οδηγιεσ χρησης τουσ τα τεστακια λενε οτι μπορει το αποτελεσμα να ειναιν λανθασμενο εξαιτιας φαρμακων.

 

Καλημερα!!!!! Ναι η χοριακη ειναι τελικα το μονο σιγουρο αποτελεσμα..αλλα η αγωνια ειναι μεγαλη για αυτο στραφηκα στο τεστ..εισαι και εσυ σε αναμονη;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω πεμπτη περναω επιτροπη για τα φαρμακα και μετα ξεκιναω!!!!το θελω τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!εσυ εισαι σε αναμονη;συγνωμη αλλα τοσες πολλεσ μου ειμαστε αρχισα να τα μπερδευω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πεμπτη περναω επιτροπη για τα φαρμακα και μετα ξεκιναω!!!!το θελω τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!εσυ εισαι σε αναμονη;συγνωμη αλλα τοσες πολλεσ μου ειμαστε αρχισα να τα μπερδευω...

 

γραψε λαθος..ειδα οτι εισαι σε αναμονη..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,εκανα την χοριακη σημερα 13 μερα και δυστυχως ειναι αρνητικη 0.10

λυπαμαι πολυ γλυκια μου.εχεις μια μεγαλη αγκαλια και ενα τεραστιο φιλι.την επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,εκανα την χοριακη σημερα 13 μερα και δυστυχως ειναι αρνητικη 0.10

 

Δεν πειραζει κοπελα μου..εσυ να εισαι καλα και η επιτυχια θα ερθει πολυ συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια αρνητικό δεν πειράζει στην επόμενη προσπάθεια είδη λέμε για Νοέμβριο

η ζωή συνεχίζεται έκλαιγα στην αρχή αλλά συνήλθα άμεσα είδη βγήκα έξω πήγα βολτούλα και όλα καλά. Πρώτα ο Θεός πάμε για τη 14η προσπάθεια.

Αν και ο παντός μου ειπαι να ξαναπάω την τρίτη δεν νομίζω να αλλάξει κάτι άλλα δεν θέλω να έχω τύψεις.

 

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!! Και καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάτε.

Θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας!!!!

Σας φιλώ!!!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια αρνητικό δεν πειράζει στην επόμενη προσπάθεια είδη λέμε για Νοέμβριο

η ζωή συνεχίζεται έκλαιγα στην αρχή αλλά συνήλθα άμεσα είδη βγήκα έξω πήγα βολτούλα και όλα καλά. Πρώτα ο Θεός πάμε για τη 14η προσπάθεια.

Αν και ο παντός μου ειπαι να ξαναπάω την τρίτη δεν νομίζω να αλλάξει κάτι άλλα δεν θέλω να έχω τύψεις.

 

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!! Και καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάτε.

Θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας!!!!

Σας φιλώ!!!!!

 

Συγνωμη Λιν μου,με ολο το θαρρος.. εχεις κανει 14 εξωσωματικες; στον Παντο τις εχεις κανει ολες; αν θες απαντας και πραγματικα λυπαμαι που δεν πηγε καλα.Η επομενη θα ειναι και η τελευταια,η τυχερη!!!

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι παρα πολυ, πραγματικα. ειναι δυνατον. θελω ομως να σου πω να μην το βαζεις κατω!! τοσος αγωνας, τοση προσπαθεια. αξιζει να συνεχισεις. μπραβο που εισαι πιο θετικη και δυναμικη.

ολα να σου πανε καλα απο δω και περα.

πολλα φιλια, λιν.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη Λιν μου,με ολο το θαρρος.. εχεις κανει 14 εξωσωματικες; στον Παντο τις εχεις κανει ολες; αν θες απαντας και πραγματικα λυπαμαι που δεν πηγε καλα.Η επομενη θα ειναι και η τελευταια,η τυχερη!!!

Έχω κάνει 13ης προσπάθειες και δεκατέσσερις θα είναι με τη νέα προσπάθεια. Της έχω κάνει στον Καπετανακη και στον Παντο.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...