Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ


Recommended Posts

ξέρω οτι θα τα βρω μπαστούνια και ελπίζω να εχω την ψυχολογική στήριξη που θα χρειαστώ τότε.

 

Εδώ είμαστε εμείς καλέ, τι στεναχωριέσαι?? :wink:

 

 

:D:D:D:D:D

Αυτό το φόρουμ ειναι θησαυρός πραγματικά!

 

Ευχαριστώ κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:D:D:D:D:D

Αυτό το φόρουμ ειναι θησαυρός πραγματικά!

 

Ευχαριστώ κορίτσια!

Αυτό ήθελα να το φωνάξω κι εγώ! ανακάλυψα το φόρουμ αρκετό καιρό μετά τη γέννηση του μωρού μου, οπού ευτυχώς χάρη στο πείσμα και τη θέλησή μου να θηλάσω... τα κατάφερνα και μάλιστα αποκλειστικά! (ας είναι καλά ο μπέμπης μου, που βοηθούσε την κατάσταση!!)

απλά από τότε και μέχρι σήμερα το φόρουμ είναι ο λόγος που δεν παρασύρθηκα από την αμπελοφιλοδοφία της @%$#$^%$ γύρω από τον θηλασμό και έστι συνεχίζω ακάθεκτη!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ λοιπόν!! :D

 

όσο για τις 3 Νοεμβρίου... έχω πει σε μια φίλη μου που είναι έγκυος να πάμε μαζί... και καλά εγώ... αυτή φοβάμαι μην ακούσει καμιά βλακεία και άντε να την πείσω πως δεν ξέρουν τί λένε! :?

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

όσο για τις 3 Νοεμβρίου... έχω πει σε μια φίλη μου που είναι έγκυος να πάμε μαζί... και καλά εγώ... αυτή φοβάμαι μην ακούσει καμιά βλακεία και άντε να την πείσω πως δεν ξέρουν τί λένε! :?

 

για αυτό το λόγο σκέφτηκα τελικά και εγώ να μην πάω, αφού είμαι άσχετη και δεν ξέρω τι πληροφορίες θα πάρω :?

Άλλωστε με σας εδώ δεν έχω να φοβάμαι τίποτα :)

uAq4.jpgMqhPp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε με σας εδώ δεν έχω να φοβάμαι τίποτα :)
και μόνο που το θέλεις τόοοοοοοσο... δεν έχεις να φοβάσαι τίποτε!!! :D όλα καλά θα πάνε! θα το δείς!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατερινα το λητω ειναι κοντα στο σπιτι μου αμα σου κανει ναζια καμια μαια πες μου να μπουκαρω να της πω 2 λογακια!

 

:lol::lol::lol::lol:

ωραία, οπότε από επίδοξες άσχετες μαίες δεν κινδυνεύω :D

από άσχετους συγγενείς, κάνεις κάτι? :lol::lol::lol:

uAq4.jpgMqhPp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε με σας εδώ δεν έχω να φοβάμαι τίποτα :)
και μόνο που το θέλεις τόοοοοοοσο... δεν έχεις να φοβάσαι τίποτε!!! :D όλα καλά θα πάνε! θα το δείς!!

 

ειλικρινά το πόσο πολύ βοηθάει, το κουράγιο και η ψυχολογική στήριξη, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το πω εε?

Ευχαριστώ πολύ xrysalis :D

uAq4.jpgMqhPp2.png
Link to comment
Share on other sites

σήμερα διάβασα όλα τα παραπάνω και έμεινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

και μετά λέω ότι έκανα κάτι μοναδικό που μπορεσα και θήλασα το δεύτερο παιδί με ένα άλλο να τριγυρνάει συνέχεια γύρω μου!!!

 

πάντως και εγώ στους 2 μήνες που η κούραση ήταν στο αποκορύφωμά της θα τα είχα παρατήσει εαν δε μου είχε δώσει ορισμένες οδηγίες η Αγλαία. !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...