Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προσπάθεια για αδερφάκι


Recommended Posts

Η χοριακή ειναι 92.6, θετική!!!!! Θα κάνω επαναληπτική μεθαύριο, ο γιατρός ειναι όμως αισιόδοξος!!!! Το καφέ που είδα μάλλον ήταν απο την εμφύτευση απ' ότι μου είπε κ να το αγνοήσω.

Συνεχίζουμε συγκρατημένα μεν, αισιόδοξα δε :P

fA47p3.png?5wdXDgnUjYnWp3.png?T9zisx6U
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθε λοιπόν η β'χοριακή και δεν σκότωσε καμία ελπίδα. Είσαι εν δυνάμει εγκυούλα, μπράβο σου!

Κι'εγώ στη πρώτη μου είχα θρίλερ μία μέρα αιματάκι την επομένη χοριακή, την επόμενη αιματάκι την επόμενη χοριακή, ε αυτό συνεχίστηκε για καμιά 15 ημέρες! και τελικα όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια.

sad_sam καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!!!!!!!!!!!!

 

Άντε, να πάμε όλες δυναμικά κ με αισιοδοξία, και κυρίως με ΠΕΙΣΜΑ!!!!!

fA47p3.png?5wdXDgnUjYnWp3.png?T9zisx6U
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εφτασε η μερα να κανω και εγω την ωοληψια, αυριο πρωι πρωι.

 

Εχω λιγο αγχος γιατι ο γιατρος βλεπει λιγοτερα ωαριο σε σχεση με την προηγουμενη διεγερση.

Αλλα απο οτι ειπε ειναι αναμενομενο αφου εχουν περασει και 3 σχεδον χρονια.

Ελπιζω να εχουμε τουλαχιστον ενα καλο που θα γονιμοποιηθει και θα καταληξει σε ενα ακομα μπεμπινι.....

Fvz8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου, πόσο χαίρομαι που σας βρήκα. Έχω και εγώ ένα παιδάκι σχεδόν 4 ετών και αυτή την εβδομάδα ξεκινώ παρακολούθηση ωορρηξίας για να κάνω πάλι εξωσωματική σε φυσικό κύκλο. Εύχομαι σύντομα να μείνουμε εγκυούλες και να κάνουμε ένα αδελφάκι στα παιδάκια μας!

Link to comment
Share on other sites

@mammy30 Καλως ηρθες στο group και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου.

 

Και εγω εχω καλα νεα. Η συγκομιδη ωαριων πηγε καλα και σημερα εχω 12 γονιμοποιημενα ωαρια. Περιμενουμε να δουμε πως θα προχωρησουν για να κανονισουμε την εμβρυομεταφορα.

Fvz8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

θα κανω σημερα την εμβρυομεταφορα (2 μερα μετα την ωοληψια). Ο γιατρος πιστευει οτι ειναι καλυτερα να συνεχισουν τα εμβρυα στο φυσικο τους περιβαλλον και οχι στο εργαστηριο.

 

Εχω αγχωθει λιγο γιατι την πρωτη φορα καναμε την εμβρυομεταφορα την 5 μερα.

 

Εσεις τι πιστευτε?

Fvz8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
Καμια κοπέλα που προσπαθει για δευτερο παιδακι με εξωσωματικη;

 

Γεια σου! Εγω ειμαι στην προσπαθεια για δευτερο παιδακι με εξωσωματικη. Εχω ανοιξει κ θεμα σχετικο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...