Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος σε Ανατολική Αττική ΕΟΠΥΥ


nicole82

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα απόψεις για τους εξής Γυναικολόγους

Παλαιολόγος και Μεταξάκης στην Παλλήνη

Δημολένης στο Χαλάνδρι

Σαββούρας στην Αρτέμιδα

Σταυρόπουλος στον Γέρακα

Ευχαριστώ πολύ

 http://lb3m.lilypie.com/dSWWp2.png

 

http://lb1f.lilypie.com/4RjTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Μπορω να σου πω την άποψη μου για τον γυναικολόγο μου τον Οδυσσέα Σαββουρας ο οποίος με ξεγεννησε και ειναι εκπληκτικος! Ειναι πολυ κοντά στην εγκυμονούσα, λύνει όλες σου τις απορίες, τον βρίσκεις πάντα στο τηλ και σε ενθάρρυνει να τον ενοχλεί σιγα οποιαδήποτε ανησυχία σου!εμενα με πάλευε για φυσιολογικό τοκετό 8 ωρες επειδή ήξερε ποσο πολυ ήθελα να γεννήσω φυσιολογικά, μεχρι κ την στιγμή που ετοίμαζαν το χαρτι για την καισαρικη προέτρεπε την Μαια μου να περπατήσουμε κ να κανουμε ασκήσεις μπας κ τα καταφέρουμε!ειναι πραγματικά εκπληκτικός κ με έκανε να αισθάνθω σουπερ άνετα! Επίσης φοβερή ειναι και η Μαια του η Ελπίδα!με βοήθησε με τον θηλασμο τις μερες που ήμουνα στο μαιευτηριο και γενικότερα οτι ήθελα ήταν εκεί για να μην σου πω για το γέλιο που ρίξαμε στις ωδινες!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τον είχα τον Σαββούρα αλλά τον άφησα στον 7ο τελικά. Μέτριος μιας και δεν είχε εντοπίσει πρόβλημα διαβήτη - παρόλο που τον είχα προειδοποιήσει αλλά πάνω απ' όλα φιλοχρήματος:

Πληρώνεται προκαταβολικά για τον τοκετό, κατά τις επισκέψεις, χωρίς αποδείξεις. Δηλαδή αν αποφασίσεις να τον αλλάξεις όπως εγώ έχεις ήδη προκαταβάλει τα χρήματα σχεδόν του τοκετού και τα χάνεις και δεν υπάρχει ούτε μία απόδειξη. Κι αν του πεις για καλύτερη τιμή δεν πέφτει ούτε σεντ. Συν ότι του πληρώνεις την μαία (Ελπίδα) θες δεν θες.

 

Η Ελπίδα κι εγώ λέω πως ειναι πολύ ευγενικό, φιλότιμο και καλόκαρδο παιδί.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...