Recommended Posts

Διαφημίσεις

Καλα λέμε λέμε εμεις και η κοπέλα τα εχει ξαναβρεί με τον άντρα της και ειναι ολα μέλι γάλα!! Αυτο που δεν ξερει ειναι οτι θα επανέλθει σύντομα η συζήτηση δυστιχως.... Δεν το εύχομαι σε καμια περίπτωση αλλα είμαι σχεδόν σίγουρη...Μακάρι να πέφτω έξω!!!

Alexia μπορει να τα εχει βρει, μπορει σε καποια θεματα παρομοιου τυπου να κανει καποιος και πλακα (δεν λεω για τη συγκεκριμενη), αλλα ξερεις τι γινεται? Ειναι δημοσιο φορουμ, και ισως καποιο αλλο ατομο σε ιδια θεση να μπει και να "παρει ιδεες".

Σε τετοιες περιπτωσεις α) φευγεις αλλα β) εχεις μιλησει με ειδικο αμεσα, πριν φυγεις, για το ΠΩΣ θα εξασφαλισεις οτι εισαι ασφαλης και δεν θα εχεις μετα νομικα θεματα. Ενα τηλεφωνημα οταν ο αλλος λειπει, αρκει. Δεν το ρισκαρεις να συμβουλεψεις εδω ενα ατομο να κανει κατι κουτουρου, εφοσον δεν ξερεις με ποιον εχει να κανει.

Πραγματικά, ντρέπομαι και δεν θέλω να κινηθώ νομικά...

Γενικά,είναι οξύθυμος χαρακτήρας.Αν αρχίσω να το λέω στους δικούς του και το μάθει, θα θυμώσει.

Bad for you!!!! Τι πάει να πει ντρέπεσαι??? κάτσε να σε βρουν σε κομματώδη κατάσταση και μετά θα σου περάσουν οι ντροπές!!!!

ΕΕΕΕ όχι στον αιώνα που ζούμε να επιτρέπεις σε κάποιον άλλο - ανεξαιρέτου φύλου- να σου φέρεται λες και είσαι χειρότερα από ζώο (γιατί πλέον και στα ζώα φερόμαστε με σεβασμό)!!!

Λυπάμαι πολύ, να λες ότι θα θυμώσει??? ας πει ξύδι, ας ξαπλώσει μέχρι να του περάσει!!!! ΕΠΟΥΔΕΝΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να σηκώνει χέρι επάνω σου!!!

Δηλαδή πιστεύεις ότι είναι ανώτερος από σένα???? ε όχι είσαι λάθος, είναι πολύ κατώτερος σου, ποταπός, μηδενικό σκέτο, από τη στιγμή που πράττει κάτι τέτοιο....

Έχετε απόλυτο δίκιο σε όσα λέτε, αλλά δεν είναι εύκολο να φύγω,το ξέρετε.Τα παιδιά θέλουν και τον πατέρα.Αυτό που θέλω είναι να είμαι ευτυχισμένη και να αλλάξει συμπεριφορά.Και το κινητό άνοιξε τελικά...Τζάμπα έφαγα το ξύλο....

Το θέμα είναι οτι τα παιδιά χρειάζονται ένα υγιές περιβάλλον, όχι μόνο τους δυο γονείς, όμως ούτως ή άλλως αν συνεχιστεί το ξύλο πάλι με έναν θα παραμείνουν, εσύ θα με μαθηματική ακρίβεια τους "φυλάς από ψηλά"...

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει αυτό το υγιές περιβάλλον και δεν είσαι εσύ ο λόγος, καλύτερα να μεγαλώσουν μόνο μαζί σου και να γίνει μπαμπάς του ΣΚ, ...αν του το επιτρέψουν!!!

Δηλαδή συγγνώμη αν δεν άνοιγε το κινητό θα τις είχες φάει αιτιολογημένα!!!

για πες μας κι άλλες περιπτώσει που τις έφαγες δικαιολογημένα... έτσι για να φουντώσουμε περισσότερο....

Δεν ξέρω τι να κάνω. Πρέπει πάντως να τον ταρακουνήσω...

....κάντου "φου" μπας και πέσει κάτω....

απλά περίμενε πότε θα τις ξαναφάς (αναγκαστικά) και άμεσα να απευθυνθείς σε νοσοκομείο και αστυνομία για ιατροδικαστική εξέταση... ψυχοφθόρο μεν αναγκαστικό ΔΕ....

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα