rani

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

Recommended Posts

Γεια σας μαμαδες και μπαμπαδες. Μεχρι τωρα εχω αλλαξει 2 παιδιατρους και ο λογος ειναι κυριως οτι ειναι ασχετοι με το θηλασμο και δεν μπορουν να με στηριξουν. Μηπως υπαρχει καποιος να μου συστησει παιδιατρο στη Ν.Σμυρνη κατα προτιμηση ή σε κοντινο προαστιο που να εχει θηλαζουσες μαμαδες και να ειναι ενημερωμενος ?Θα ειναι πολυτιμη η βοηθεια σας.Ευχαριστω. :)

Διαφημίσεις

Η δική μου παιδίατρος είναι στο Άλιμο, είναι πολύ υποστηρικτική στο θηλασμό, η ίδια έχει θηλάσει τα παιδιά της από 9 μήνες. Έρχεται στη Νέα Σμύρνη, επειδή όμως θα πηγαίνεις κι εσύ στο ιατρείο της, δεν ξέρω αν σε βολεύει ο Άλιμος. Αν, ναι, στείλε μου πμ να σου γράψω τα στοιχεία της.

ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ Ν.ΚΟΣΜΟΥ .ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60 ΚΑΙΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.

Εχω μια απιστευτη γνωστη μου παιδιατρο στη Νεα Σμυρνη,ειναι φιλη και συναδελφς της μητερας μου.Λεγεται Δελλα ΚΟρρα,αν θες πες μου να σου στειλω τα στοιχεια της με pm.

Kοριτσια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.Επειδη ηταν αρρωστουλα την πηγα σε μια παιδιατρο που μου συστησαν(ηταν επειγον),οποτε παραμενουμε σε αυτη μεχρι νεοτερας. :wink:

Και παλι ευχαριστω

ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ Ν.ΚΟΣΜΟΥ .ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60 ΚΑΙΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.

Μια παιδίατρος που συστήνει βραδινό συμπλήρωμα σε μια θηλάζουσα μαμά, δεν είναι υποστηρικτική προς το θηλασμό - προφανώς ούτε και κατάλληλα ενημερωμένη, αν συμφώνησε μαζί σου οτι από το μαιευτήριο δεν είχες γάλα.

rani, μπορείς να πας στην ενότητα του Θηλασμού και να ζητήσεις πληροφορίες για παιδίατρο που να σε υποστηρίζει κατάλληλα.

Καλή συνέχεια :)

.png.png

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Καλημερα σας,

μερικες παραπανω πληροφοριες για την κα. Κορρα μιας και ειμαστε στην διαδικασια ψαξιματος?

Ευχαριστω,

Πανος

.png

v3ywp3.png

:PΚορίτσια ειμαι νέα μανουλα μένω Ν.Σμύρνη (Αθήνα)και θέλω να μου συστήσετε μια παιδίατρο που να γνωρίζει για το μητρικό θηλασμό και να είναι συζητήσιμη . Ευχαριστω περιμένω απαντηση

Γεια σας ! Ειναι πολυ επείγον να βρω καλό /ή παιδίατρο περιοχή νέα σμυρνη. Τα τελευταία δυο χρονια είμαι πολυ απογοητευμένη. Ιδανικό θα ήταν να έχει εοπυ καθώς δεν ξέρω πως την έχουν δει και ζητάνε το λιγότερο 40€. Μόνο όταν εμενα Κορωπι ήμουν ευχαριστημένη 

Εχω ακουσει καλα λογια για την Κα Φωτια Σοφια. Δεν εχω προσωπικη εμπειρια. 

Εγω γνωριζω μια καλη στην Καλλιθεα και εναν στον Φλοισβο,αν σε ενδιαφερει. Ερχονται και στο σπιτι. 

Δεν γνωριζω ομως αν εχουν εοπυυ

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολους!! Εχω γινει προσφατα μαμα εχω ενα 11 μηνων αγορακι και ακομα δεν εχουμε βρει τον ιδανικο παιδιατρο. Μενουμε Νεα σμυρνη και μεχρι στιγμης αλλαξαμε 5 παιδιατρους. Παμε και πιο μακρια αμα χρειαστει..Αυτα που θελουμε ειναι να σηκωνει τηλεφωνα, να μην δινει με το παραμικρο αντιβιωση και να δεχεται να καθυστερουμε τα εμβολια...αααα και να μην βιαζεται στην εξεταση επειδη εχει παρα πολυ κοσμο!!γνωριζεται καποιον;; Ευχαριστω

δείτε και εδώ 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης και της αναφοράς. Οδηγίες για το πως γίνεται η αναζήτηση δείτε εδώ  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ Ευχαριστούμε

4 ώρες πρίν, Antouanetatzitzi είπε:

Καλημερα σε ολους!! Εχω γινει προσφατα μαμα εχω ενα 11 μηνων αγορακι και ακομα δεν εχουμε βρει τον ιδανικο παιδιατρο. Μενουμε Νεα σμυρνη και μεχρι στιγμης αλλαξαμε 5 παιδιατρους. Παμε και πιο μακρια αμα χρειαστει..Αυτα που θελουμε ειναι να σηκωνει τηλεφωνα, να μην δινει με το παραμικρο αντιβιωση και να δεχεται να καθυστερουμε τα εμβολια...αααα και να μην βιαζεται στην εξεταση επειδη εχει παρα πολυ κοσμο!!γνωριζεται καποιον;; Ευχαριστω

Εγω πηγαινω στην Κα Φωτια και πληροι τις προυποθεσεις που θετεις!

Η κα.ΜΑΝΤΑ είναι ακριβώς αυτή που χρειάζεσαι.  Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχει πολύ κόσμο αλλά είναι πάρα πολύ καλή.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα