Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος στη Νέα Μάκρη


IRINARI

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Χονδρου δαγκωτο!και πολυ υποστηρικτικη απεναντι σε θηλαζουσες και δε δινει φαρμακα με το παραμικρο!η ιδια ειναι και στο ικα ραφηνας !

μηπως ξερεις ποσο χρεωνει? και οταν λες ειναι στο ΙΚΑ εγω που εχω ικα μπορω να την βλεπω και στο ικα ΧΩΡΙΣ χρεωσει? ( Ξερεις οι εποχες ειναι πολυ δυσκολες....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κοριτσια η Χονδρου ειναι ανακαλυψη!!Εψαχνα κ γω κ ειχα αγχωθει πιο πολυ στο θεμα του θηλασμου...δυστυχως δεν ειχα βρει τα ποστ σας αλλα μου τη συστησε μια φιλη εδω στην περιοχη..Καθολου αγχωτικη οντως,στηριζει τον θηλασμο πολυ,μας βοηθησε κ για ενα χειρουργιακι που χρειαστηκε η μπεμπα..ωραιος ανθρωπος :D

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλημέρα κορίτσια!Μόλις είδα τη συζητησή σας..Λοιπόν κι εγώ ήθελα μια παιδίατρο στην περιοχή γιατί γέννησα τον Απρίλιο.Πήγα ατην Μαρία Τοπούζη χωρις να εχω κανει καποια σχετικη ερευνα.Λοιπον εμεινα κατενθουσιασμενη!Ειναι πολυ καλη γιατρός,πολύ ενημερωμενη και ψαγμενη με τα παιδιατρικα και ειναι διαθεσιμη οποτε και να την παρεις τηλεφωνο!(πολυ σημαντικο!).Επίσης ο αντρας της και ο πεθερος της ειναι παιδιατροι στο Μητερα..και ειναι μανα 3 παιδιων(εχει σημασια η εμπειρια)..και χρεωνει 30 στο ιατρειο και 50 στο σπιτι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα σε όλους και όλες!Τη Χόνδρου μου την έχει πει κι εμένα ένα φιλικό ζευγάρι που είναι ευχαριστημένο μαζί της εδώ και 5 μήνες που πηγαίνουν αλλά θα ήθελα να ακούσω κι άλλες γνώμες από μανούλες που την επισκέπτονται κι ενδεχομένως της τηλεφωνούν αρκετά συχνά:-D για θεματα που τις απασχολούν.

Όποιος έχει ένα γιατί να ζει,μπορεί να αντιμετωπίσει οποιοδήποτε πώς!Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

  • 9 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε καλό ή καλή παιδίατρο στη Ραφήνα ή στη Νέα Μάκρη; Να είναι συζητήσιμος, διαθέσιμος όποτε χρειάζεται και να μη δίνει με το παραμικρό φάρμακα 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...