Recommended Posts

Κι εγώ θα σου ευχηθώ με το καλό και το 4ο παιδάκι, ό,τι και να 'ναι, τώρα για τα σχόλια... μπαινάκης βγαινάκης!!! εσείς να 'στε καλά κι ας λένε ό,τι θέλουν. Κάτι μου λέει πως αν είναι και κορίτσι, πριγκήπισσα θα την έχουν οι γιοι! ;)

Vflhp3.png

rptHp3.png

Διαφημίσεις

αχ σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας..

λιλι88 ειχα τα συμπτωματα που εχουμε οι γυναικες πριν την περιοδο πρησμενο στηθος, εξαψεις και καποιες μικρες ενοχλησεις χαμηλα στην κοιλια. η μονη διαφορα σε εμενα ηταν οτι ακομη δεν με ειχε πιασει η μεση μου, με το καλο να κανεις και εσυ ενα μωρακι με ευκολη εγκυμοσυνη και να το χαρεις!

mamax4

Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!

Εκεί που το υποψιαζόσουν σου ήρθε περίοδος, και εκεί που δεν το περίμενες σάκος!!!!

Με το καλό το μωράκι σας! Γερό και καλότυχο!

2IW7p3.png

xwifp2.png

αχ σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας..

λιλι88 ειχα τα συμπτωματα που εχουμε οι γυναικες πριν την περιοδο πρησμενο στηθος, εξαψεις και καποιες μικρες ενοχλησεις χαμηλα στην κοιλια. η μονη διαφορα σε εμενα ηταν οτι ακομη δεν με ειχε πιασει η μεση μου, με το καλο να κανεις και εσυ ενα μωρακι με ευκολη εγκυμοσυνη και να το χαρεις!

Σευχαριστω παρα πολυυυ :-P αν και δυστυχως εγω θα αργησω αρκετα ακομα λογω συνθηκων που δεν μας το επιτρεπουν και στεναχωριεμαι αφανταστααα αλλα χαιρομαι παρα πολυ οταν διαβαζω εσας και βιωνω και εγω την χαρα σας..σου ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ΜΗΝ δινεις βαση σε κανεναν και σε κανενος τα σχολια,εμενα οι ¨αλλοι¨ με εχουν καταντησει ετσι και τωρα δεν μπορω να αποβαλλω το αγχος απτην καθημερινοτητα μου..:cry:

Καλησπερα σας...τον τελευταιο καιρο μου εχει καρφωθει μια ιδεα στο μυαλο που δεν ξερω αν στεκει...Πριν απο 2 εβδομαδες ενω ειμασταν με το αγορι μου τριφτικε πανω μου ( χωρις να εχει βγαλει τα ρουχα του και εγω τα δικα μου)...Υπαρχει περιπτωση να εισχωρησουν τα προσπερματικα υγρα πανω απο τα ρουχα ετσι ωστε να υπαρχει κινδυνος εγκυμοσυνης..Δεν εχω σταθερο κυκλο..και εχω καθυστερηση 4 μερες..ανησυχω υπερβολικα απο την στιγμη που μου καρφωθηκε αυτο στο μυαλο!

Καλησπερα σας...τον τελευταιο καιρο μου εχει καρφωθει μια ιδεα στο μυαλο που δεν ξερω αν στεκει...Πριν απο 2 εβδομαδες ενω ειμασταν με το αγορι μου τριφτικε πανω μου ( χωρις να εχει βγαλει τα ρουχα του και εγω τα δικα μου)...Υπαρχει περιπτωση να εισχωρησουν τα προσπερματικα υγρα πανω απο τα ρουχα ετσι ωστε να υπαρχει κινδυνος εγκυμοσυνης..Δεν εχω σταθερο κυκλο..και εχω καθυστερηση 4 μερες..ανησυχω υπερβολικα απο την στιγμη που μου καρφωθηκε αυτο στο μυαλο!

μην ανησυχεις, δεν υπαρχει περιπτωση!! αν πιαναμε τοσο ευκολα παιδια ολες θα ειμασταν εγκυες απο την εφηβειαααα!!!:D:D:Dθα πιαναμε παιδι και αμα καναμε τσισα σε δημοσιες τουαλετες!!! μην ανησυχεις καθολου κοπελα μου και γενικα να κανεις πραγματα με το αγορι σου που σε κανουν να νιωθεις ασφαλης για να μην εχεις απροοπτα και ανησυχιες! να ευχαριστιεστε τις στιγμες σας!!

Οι άντρες της ζωής μου...

γεια σας και παλι!!λοιπον το ανακεινωσα στην μητερα μου οτι ειμαι και παλι εγκυος και αφου με κατσαδιασε με συμβουλεψε οτι θα ηταν καλυτερο να μην το κρατησω γιατι θα κουραστω πολυ στην εγκυμοσυνη με τα παιδια και μετα απο 3 γεννες θα καταπονεθει πολυ το σωμα μου και πιθανον η υγεια μου, δεν ξερω αν το γνωριζεται η αμβλωση γινεται με καραμελες!! αφου το προσπερασα το βραδυ πηγαμε σε κατι γεννεθλια ενος ξαδελφου και το ειπε τοι ειμαι εγκυος. οι αντιδρασεις ηταν νορμαλ θα ελεγα εκτος απο 2 ατομων. ο αντρας μου ειπε οτι ειμαι ανευθυνη που φερνω ακομα ενα παιδι σε αυτην την κριση. και οτι αυτος με την γυναικα του εκαναν 2 αμβλωσεις μεσα στο γαμο τους γιατι ειχαν ερθει σε λαθος timing kai μια μετα την κορη τους. ηταν πολυ υπευθυνοι... μετα ξεκινησε μια ηλιθια γκομενα που ελεγε οτι τα παιδια των τριτεκνων ή πολυτεκνων ειναι δυστηχισμενα γιατι τα κακομοιρα ειναι αναγκασμενα να μοιραζονται την αγαπη των γονιων και καταληγουν να εχουν προβλημαμε τους γονεις τους και μεταξυ των παιδιω υπαρχει μισος γιατι αν δεν υπηρχαν τοσα θα ειχαν καλυτερη ζωη. στον πρωτο κυριο του απαντησα οτι για εμενα ειναι εκεινος ανευθυνος που το παραδειγμα που δινει στην κορη του ειναι οχι η αντισυλληψη αλλα η αμβλωσεις. και στην γκομενα της ειπα οτι ανα τα παιδια μου φτασουν σε σημειο να δειχνουν ο ενας τον αλλο και λενε ποιος δεν θα επρεπε να υπηρχε σημαινει οτι σαν μανα εχω αποτυχει και αυτο δεν σημβαινει επειδη θα τους λειψουν καποια παργματα αλλα επειδη δεν θα τους εχω μαθει να αγαπιουνται να σεβονται και δεν θα τους εχω δειξει οικογενειακες αξιες

mamax4

γεια σας και παλι!!λοιπον το ανακεινωσα στην μητερα μου οτι ειμαι και παλι εγκυος και αφου με κατσαδιασε με συμβουλεψε οτι θα ηταν καλυτερο να μην το κρατησω γιατι θα κουραστω πολυ στην εγκυμοσυνη με τα παιδια και μετα απο 3 γεννες θα καταπονεθει πολυ το σωμα μου και πιθανον η υγεια μου, δεν ξερω αν το γνωριζεται η αμβλωση γινεται με καραμελες!! αφου το προσπερασα το βραδυ πηγαμε σε κατι γεννεθλια ενος ξαδελφου και το ειπε τοι ειμαι εγκυος. οι αντιδρασεις ηταν νορμαλ θα ελεγα εκτος απο 2 ατομων. ο αντρας μου ειπε οτι ειμαι ανευθυνη που φερνω ακομα ενα παιδι σε αυτην την κριση. και οτι αυτος με την γυναικα του εκαναν 2 αμβλωσεις μεσα στο γαμο τους γιατι ειχαν ερθει σε λαθος timing kai μια μετα την κορη τους. ηταν πολυ υπευθυνοι... μετα ξεκινησε μια ηλιθια γκομενα που ελεγε οτι τα παιδια των τριτεκνων ή πολυτεκνων ειναι δυστηχισμενα γιατι τα κακομοιρα ειναι αναγκασμενα να μοιραζονται την αγαπη των γονιων και καταληγουν να εχουν προβλημαμε τους γονεις τους και μεταξυ των παιδιω υπαρχει μισος γιατι αν δεν υπηρχαν τοσα θα ειχαν καλυτερη ζωη. στον πρωτο κυριο του απαντησα οτι για εμενα ειναι εκεινος ανευθυνος που το παραδειγμα που δινει στην κορη του ειναι οχι η αντισυλληψη αλλα η αμβλωσεις. και στην γκομενα της ειπα οτι ανα τα παιδια μου φτασουν σε σημειο να δειχνουν ο ενας τον αλλο και λενε ποιος δεν θα επρεπε να υπηρχε σημαινει οτι σαν μανα εχω αποτυχει και αυτο δεν σημβαινει επειδη θα τους λειψουν καποια παργματα αλλα επειδη δεν θα τους εχω μαθει να αγαπιουνται να σεβονται και δεν θα τους εχω δειξει οικογενειακες αξιες

καταρχάς συγχαρητήρια!!!!!!μπραααααβο σας για το 4ο παιδάκι σας!!!!!

πρώτον πιστεύω μήπως δεν έπρεπε να πεις ότι είσαι έγκυος τόσο νωρίς ???δλδ να κλείσεις κ τον 3ο κ μετά να το πεις??γιατί δεν είναι όλοι καλοπροαίρετοι.

δεύτερον αστους να λένε μ@@@@@@ς.καλά κάνετε κ το κρατάτε!!!!!!!καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!!άλλωστε είναι δώρο θεού από ότι φαίνεται!!!!!!!

hiEW.pngpFRip3.png

Λεει ενα ασμα....ας τους να λενε....!!!!!!!!!! Κανε το ιδιο κοριτσι μου....!!!!!!!!

Συγχαρητηριαααααααααααααα καλη μου για την δυναμη που κρυβεις μεσα σου...!!!!!!! Να χαιρεσαι τα παιδακια σου. Και τα 4....!!!!!!!!!!!!!!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Διαφημίσεις

Ααααααα και βαλτους να το ακουσουν το τραγουδακι και αφιερωσε τους το.....!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα ντινα μπεμπης....!!!!!!!!!

Ααααααα και βαλτους να το ακουσουν το τραγουδακι και αφιερωσε τους το.....!!!!!!!!!!!

Να σαι καλα ντινα μπεμπης....!!!!!!!!!

με φρικαρει οτι με αλοθι την οικονομικη κριση καποιο λενε κακιες και προσπαθουν να κανουν κακο

mamax4

με φρικαρει οτι με αλοθι την οικονομικη κριση καποιο λενε κακιες και προσπαθουν να κανουν κακο

Πιστεψε με πως αν καποιος ειναι κακος δεν θα τον σταματησει η κριση, απλα εκει πατουν για να εχουν καλυτερη αντιμετωπιση απο αυτον για τον οποιο θα εκφρασουν κακια....!!!!!!!!! Αντι να στο πουνε στα ισα, απλα χωνουν δικιολογιες του στυλ "κριση εχουμε πως θα τα καταφερεις με 4 παιδια...???" και αλλες τετοιες απερισκεψιες...!!!!!!!!

Καλά τι απαράδεκτος κόσμος υπάρχει; τι μίζεροι και φθονεροί που είναι, λες και αυτοί θα τα μεγαλώσουν ή ότι θα τους ζητάς χρήματα για τα παιδιά. Γιατί μην μου πεις ότι αυτοί οι καλεσμένοι από τα γενέθλια ενδιαφέρονται για το σώμα σου, το αν κουράζεσαι ή για την μελλοντική ευτυχία των παιδιών σου.

There is no patch for human stupidity.

Κοπελα μου παρακολουθω το θεμα σου και μιαςκαι ειχα γενικως αρκετο καιρο να μπω και να διαβασω στο φορουμ μαθαινω σημερα οτι τελικα εισαι εγκυος στο 4ο , καταρχην συγχαρητηρια και μπραβο σου ειναι οντως πολυ γενναιο εκ μερους σου και χιλια μπραβο απο μενα σε σενα και τον αντρα σου και την ομορφη οικογενεια σου .Επειτα διαβασα και τις ατελειωτες κακιες ολων αυτων που σου μιλησανε με αυτο τον χυδαιο τροπο . Σε παρακαλω μην τους αφηνεις να σε μειωνουνε και να σου μιλανε ετσι , εισαι μια μητερα με 3 παιδια και συντομα με 4 δεν εχεις υποχρεωση να δεινεις εξηγησεις σε κανενα, ειναι ενα θεμα που αφορα εσενα και τον αντρα σου και κανεναν αλλο . Το αμα θελεις να κανεις 4-5-6-7-8 παιδια αφορα εσενα , ουτε εγω θα σου πω και δεν εχω δικαιωμα να πω τη γνωμη μου ουτε κανεις μα κανεις κανεις αλλος ,ετσι να τους απαντας και αμα τολμανε και σε λενε ανευθυνη κτλ κτλ να τους κοβεις και την καλημερα , ντροπη τους απλα .

QRyOp2.png

Διαφημίσεις

το χειροτερο ειναι οτι εχουμε φτασει σε σημειο να θεωρουμε ενα παιδι "προβλημα" και η λυση ειναι η εκτρωση. για εμενα δεν ειναι ετσι λυση θα ειναι να κοψω και αλλο καποια εξοδα που κανω, να ειμαι εκει να μεγαλωσω τα μωρα μου και να ευχαριστω τον θεο για αυτα τα μικρα θαυματα. τωρα για την αγαπη οντως πολλαπλασιαζετε κριμα που καποιοι δεν μπορουν να το καταλαβουν και να το ζησουν.. αλλα οχι να κατηγουμε την μητροτητα. τα παιδια μου μοιραζονται απο παιχνιδια μεχρι ρουχα δεν εχουν προβλημα. το ειπα στον αντρα μου και γελαγε.

mamax4

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα