Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωρίζετε τα inofert;


Recommended Posts

On 7/1/2020 at 9:28 ΜΜ, Mrs είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Καλή χρονιά σε όλες με ΥΓΕΊΑ, ΕΥΤΥΧΊΑ ΚΑΙ ΕΥΗΜΕΡΊΑ! θα ήθελα να ρωτήσω έπαιρνε καμία τα inofert plus; αν ναι; πρωί βράδυ; 

Τα πήρα μετά απο μία βιοχημικη αποβολή. Εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων και έμεινα έγκυος πριν καν τελειώσω το πρώτο κουτί. Τα έπαιρνα πρωί νηστικη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Mikraki2207 είπε:

Τα πήρα μετά απο μία βιοχημικη αποβολή. Εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων και έμεινα έγκυος πριν καν τελειώσω το πρώτο κουτί. Τα έπαιρνα πρωί νηστικη. 

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 15/3/2014 at 1:11 ΠΜ, mermel είπε:

Εγώ τα πήρα για τρεις μήνες 1 φακελάκι την ημέρα. Δεν με βοήθησαν. Ισα ισα που εχω υποψια οτι χειροτερεψε ο κύκλος μου. Μπορεί και να ετυχε.

Εγω τα επαιρνα για κανενα χρονο κ εστρωσε ο κυκλος μου. Μαλλον ειναι θεμα οργανισμου.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα σας κορίτσια!μόλις μπήκα και εγω στην παρέα σας.εχω και εγω πολυκυστικες σε ήπιο βαθμό.ο γυναικολογος μου,μου έδωσε τα inofert και μου είπε να πίνω ένα φακελάκι την ημέρα. τελευταία φορα που μου ήρθε περίοδος ήταν τον Σεπτέμβριο και από τότε τους υπόλοιπους 3 μήνες είχα καφε υγρα μόνο.1 η 2 φορες τον μηνα.με χρήση 3 μηνών σχεδόν τα inofert μου ήρθε ξανά περίοδος σημερα.και ενιωσα υπέροχα αν και είχα μια ελπίδα μεσα μου για ένα θετικό τεστ . ωστόσο δεν χάνω τις ελπίδες μου..ο γιατρός μου εμενα μου είπε να παίρνω το inofert αλλά να κανω διατροφή..λέτε να υπάρξει κάτι θετικό στους επόμενους μηνες;;;μακαρι σε όσες προσπαθούν να δούνε σύντομα ένα θετικό τεστ..ξέρει καμια από εσάς κάποιο τιπ η κατι που πρέπει να ακολουθήσω για μια πιθανή συλληψη; εμενα το μόνο που μ ειπε ο γιατρός μου είναι να έρχομαι σε επαφή με τον άντρα μου μια εβδομάδα πριν υποθετικά αδιαθετησω.διοτι δεν ξέρουμε πότε γίνεται ακριβώς η ωορηξια !!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Στελλα μαρια είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!μόλις μπήκα και εγω στην παρέα σας.εχω και εγω πολυκυστικες σε ήπιο βαθμό.ο γυναικολογος μου,μου έδωσε τα inofert και μου είπε να πίνω ένα φακελάκι την ημέρα. τελευταία φορα που μου ήρθε περίοδος ήταν τον Σεπτέμβριο και από τότε τους υπόλοιπους 3 μήνες είχα καφε υγρα μόνο.1 η 2 φορες τον μηνα.με χρήση 3 μηνών σχεδόν τα inofert μου ήρθε ξανά περίοδος σημερα.και ενιωσα υπέροχα αν και είχα μια ελπίδα μεσα μου για ένα θετικό τεστ . ωστόσο δεν χάνω τις ελπίδες μου..ο γιατρός μου εμενα μου είπε να παίρνω το inofert αλλά να κανω διατροφή..λέτε να υπάρξει κάτι θετικό στους επόμενους μηνες;;;μακαρι σε όσες προσπαθούν να δούνε σύντομα ένα θετικό τεστ..ξέρει καμια από εσάς κάποιο τιπ η κατι που πρέπει να ακολουθήσω για μια πιθανή συλληψη; εμενα το μόνο που μ ειπε ο γιατρός μου είναι να έρχομαι σε επαφή με τον άντρα μου μια εβδομάδα πριν υποθετικά αδιαθετησω.διοτι δεν ξέρουμε πότε γίνεται ακριβώς η ωορηξια !!

Καλησπέρα,εγώ τα έπαιρνα πριν κάποια χρόνια για 6 μήνες ίσως και παραπάνω, δεν θυμάμαι ακριβώς.Ο λόγος που τα έπαιρνα ήτανε για να ρυθμίσουμε τον κύκλο λογο πολυκυστικων ωοθηκών,στη σύλληψη δεν βοηθήσανε αλλά τον κύκλο τον είχανε ρυθμίσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...