Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

hriste mou, kai skeftite pos tetoioi anthropoi mporei na ehoun prosvasi stis photos ton paidion mas meso allon istotopon epikoinoniakou typoi ( na min anafertho sygkekrimena..)! se ti kosmo ehoume ferei ta aggeloudia mas?!?!?!?!?!?!

Οσο πιο απλα και πιο ειλικρινα .... σε λατρευω μικρη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για να μην πω ενα ακομα "χριστε μου τι διαστροφη", λεω οτι απλα πρεπει να ειμαστε και λιγο υποψιασμενοι γιατι νομιζω πως κανει μπαμ οταν το ενδιαφερον καποιου στρεφεται σε πραγματα που ξεφευγουν του φυσιολογικου..οι φρασεις του συγκεκριμενου ατομου θυμιζουν περισσοτερο τηλ σε ροζ γραμμη παρα σε ιστοσελιδα σαν κι αυτη στην οποια βρισκομαστε..προσοχη χρειαζεται απλα!

MkhCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν εγινε και τιποτα...εκανε κατι ερωτησεις,ακουσε αυτα που ηθελε και εφυγε ευτυχισμενος!Υπαρχουν εκει εξω κατι πολυ χειροτεροι που δεν σταματανε εκει....

Παντως με αυτα τα στοιχεια δεν συλλαμβανεται κανεις,στην καλυτερη απλως σημειώνεται το ονομα του.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Και για τώρα που είναι καλοκαίρι και κυκλοφορούμε στις παραλίες, ποτέ παιδάκια χωρίς μαγιώ. Δίπλα σας μπορεί να κάθεται ο οποιοσδήποτε ανώμαλος.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και για τώρα που είναι καλοκαίρι και κυκλοφορούμε στις παραλίες, ποτέ παιδάκια χωρίς μαγιώ. Δίπλα σας μπορεί να κάθεται ο οποιοσδήποτε ανώμαλος.

 

Ακριβώς. Και όχι κοριτσάκια με στρινγκ μαγιό!΄Ελεος! Μην πάμε γυρεύοντας...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπλιάχ. Εννοείται. το έχω δει και αηδίασα με τους γονείς. Καλύτερα ξεβράκωτο.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ρε κορίτσια -αγόρια

 

Δεν μπορώ να το πιστέψω μα παντού να βρίσκονται αυτοί οι ανώμαλοι Θεέ μου , σκέφτομαι σε τι κοινωνία θα μεγαλώσει το παιδί μου (και ας είναι παλιό και τεττριμένο):oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

SYXATHIKA !!!!!AN EINAI DYNATON !!!!!KORITSIA NA PROSEXOYME!

 

Καλημέρα δίκιο έχεις αλλά αν είναι έτσι καλύτερα να μην ξανάβάλουμε Photo των παιδίων μας γιατί δεν ξέρουμε τι μας περιμένει:mad:

Link to comment
Share on other sites

εχω σιχαθει πολυ. μα πιο πολυ εχω νευριασει.αν ειναι δυνατον ρε παιδια!!!!τα ματια μας κοριτσια 1000 και ας ειμαστε πολυ προσεχτικοι

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι το βασικό , προσοχή μεγάλη στα θέματα που αναπτύσουμε εδω μέσα και να προσπαθούμε να μην είμαστε τόσο αφελείς οι γονείς σε ότι αφορά το παιδί μας.

εύχομαι όλα τα παιδάκια του κόσμου να είναι υγιή και χαρούμενα.

wobz4vsv31g4fym5.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αν πιάσω στα χέρια μου κανέναν ανώμαλο μιλάμε θα μετανιώσει την ώρα και τη στιγμή. Τώρα με ενημέρωσε για αυτό κάποια κοπέλα απο το φόρουμ και σοκαρίστηκα. Κορίτσια προσοχή όλες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πω την αληθεια δεν μου κανει και τοσο εντυπωση. ΑΛΛΑ πριν με λιθοβολησετε (:lol: ) διαβαστε παρακατω να δειτε που το στηριζω. ;)

Το διαδικτυο ειναι απο μονο του ενας χωρος που θελει μεγαλη προσοχη και συμφωνα με οσα βγαινουν κατα καιρους στη φορα, ημουν υποψιασμενη πως υπαρχουν ενα σωρο τετοιοι, οπως κι εσεις φανταζομαι.(Και φυσικα δεν εννοω πως υπαρχουν μονο εδω στο parents αλλα και σε αλλους διαδικτυακους χωρους.)

Δεν θα κρινω τους γονεις που εμπαιναν σε τοσες λεπτομερειες για τα γεννητικα οργανα των παιδιων τους (αν κι εμενα θα μου μπαινανε ψυλλοι στα αυτια με τοση επιμονη να μαθουν για το συγκεκριμενο σημειο) γιατι εχω γραψει κατα καιρους κι εγω για διαφορα που αντιμετωπιζω και ισως αθελα μου να εχω "εξαψει" τη φαντασια ορισμενων αρρωστων. Οποτε σιωπω. Μεγαλη προσοχη και σε ο,τι αφορα τις φωτογραφιες εχω να πω πως οσοι προσεχουν και δεν βαζουν, καλα κανουν και δεν βαζουν ΑΛΛΑ οι εν λογω χρηστες που για αυτους ανοιχτηκε το topic εκαναν τη δουλεια τους μια χαρα και χωρις φωτο.

Θελω να πω, πως οταν ο αλλος ειναι αρρωστημενος στο μυαλο, μπορει να πιασει εμενα που θα μπω εδω και θα σας πω π.χ. πως το παιδι μου οταν κανει τσισα ποναει και να το παει εκει που θελει χωρις απαραιτητα να θελει φωτογραφια για να του ξυπνησει την πλευρα αυτη του εαυτου του! Ας μην ξεχναμε πως και οι αλλοι δυο χρηστες βασιστηκαν στο προβλημα της φιμωσης που ειχε το παιδακι και εβγαλαν εξω ολη τους την αρρωστια!

Καθε μανουλα κανει ο,τι πιστευει εκεινη καλυτερο για το παιδακι της. Ας τα προστατεψουμε οσο μπορουμε λοιπον! Προσοχη!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ!ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ?ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΥΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΛΗΡΗΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΜΕ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

Q03fp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tο διαδίκτυο έτσι είναι μπαίνει ο καθένα και γράφει ότι του κατέβει και δηλώνει και ότι επάγγελμα θέλει. Εγώ όμως απορώ με την τελευταία συζήτηση αυτός/η έδινε οδηγίες και ο/η γονέας τις έκανε πράξει εκείνη την στιγμή;

Τα σαιτ δεν αντικαθιστούν τους γιατρούς.

Q1HLp3.png

 

 

GzNgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το πιστέψω, ότι υπάρχουν τόσο αρρωστημένοι άνθρωποι. Απλά φοβάμαι σε τι κόσμο θα μεγαλώσει το παιδάκι μου....Κάτι τέτοιες ώρες αναρρωτιέμαι, αν έπρεπε να κάνω παιδί.Εύχομαι να τον πιάσουν και να τον κλείσουν μέσα.Είναι το λιγότερο που μπορώ να πω γιατί σέβομαι τους κανονισμούς...Προσοχή σε όλες μας!

8HH6p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Συμφωνώ με τη "Φαίη". Το διαδίκτυο μέσα σε όλα τα καλά του, επιτρέπει τη δημιουργία "ψεύτικων προφίλ". Γι αυτό καλύτερα είναι να μην απαντάμε σε άστοχες ερωτήσεις - ιδιαίτερα στο chat- ανθρώπων παντελώς άγνωστων.

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τη "Φαίη". Το διαδίκτυο μέσα σε όλα τα καλά του, επιτρέπει τη δημιουργία "ψεύτικων προφίλ". Γι αυτό καλύτερα είναι να μην απαντάμε σε άστοχες ερωτήσεις - ιδιαίτερα στο chat- ανθρώπων παντελώς άγνωστων.

 

ρε κορίτσιια όταν ε'ιπα στον άνδρα μου ότι γραφτηκα στο φόρουμ το πρώτο πράγμα που μου είπε κοιτα μην βάλεις καμια φωτο του μωρού γιατι υπάρχουν ανώμαλοι και τα ψάχνουν.χωρίς να θέλω να πώ κάτι που βάλατε φωτο γιατι και εγω ήθελα να βάλω απο την αρχη αλλά με συγκράτησε καθώτι στρατιωτικός και είναι σε περίεργο τομέα του στρατού.είχα βάλει παλιά στο facebook του γίου μου και τις έβγαλα κατευθείαν μετά απο συζήτηση απο τον σύζηγο.Τόσο ανωμ.....τελικά.εδω εμεις συζηταμε για τα παιδιά μας και οι άλλοι...τι να πώ...όχι να τους κλεισουν μεσα αλλά θάνατος τους αρμόζοι.ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.Συγνώμη αλλά μην παρεξηγηθώ για το πάραπάνω που έγραψα για τις φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσιια όταν ε'ιπα στον άνδρα μου ότι γραφτηκα στο φόρουμ το πρώτο πράγμα που μου είπε κοιτα μην βάλεις καμια φωτο του μωρού γιατι υπάρχουν ανώμαλοι και τα ψάχνουν.χωρίς να θέλω να πώ κάτι που βάλατε φωτο γιατι και εγω ήθελα να βάλω απο την αρχη αλλά με συγκράτησε καθώτι στρατιωτικός και είναι σε περίεργο τομέα του στρατού.είχα βάλει παλιά στο facebook του γίου μου και τις έβγαλα κατευθείαν μετά απο συζήτηση απο τον σύζηγο.Τόσο ανωμ.....τελικά.εδω εμεις συζηταμε για τα παιδιά μας και οι άλλοι...τι να πώ...όχι να τους κλεισουν μεσα αλλά θάνατος τους αρμόζοι.ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.Συγνώμη αλλά μην παρεξηγηθώ για το πάραπάνω που έγραψα για τις φωτογραφίες

 

Ραφαελ μου δεν θελω να σε τρομαξω, αλλα ακομα κι αν σβησεις τις φωτο απο το facebook υπαρχει κατι σαν "βαση δεδομενων" που απο εκει δεν σβηνονται ποτε!

Οπως και να εχει, δεν νομιζω πως υπαρχει καποια μανουλα που βαζει επιτηδες φωτογραφιες των παιδιων της για να τα βλαψει.. Και θα το ξαναπω για πολλοστη φορα: Ο καθε γονιος κανει αυτο που θεωρει σωστοτερο για τα παιδια του. Δεν μπορουμε να συμφωνουμε παντου και παντα! ;)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ραφαελ μου δεν θελω να σε τρομαξω, αλλα ακομα κι αν σβησεις τις φωτο απο το facebook υπαρχει κατι σαν "βαση δεδομενων" που απο εκει δεν σβηνονται ποτε!

Οπως και να εχει, δεν νομιζω πως υπαρχει καποια μανουλα που βαζει επιτηδες φωτογραφιες των παιδιων της για να τα βλαψει.. Και θα το ξαναπω για πολλοστη φορα: Ο καθε γονιος κανει αυτο που θεωρει σωστοτερο για τα παιδια του. Δεν μπορουμε να συμφωνουμε παντου και παντα! ;)

 

φαιη μου είπα να μην παρεξηγηθώ....εγω φοβήθηκα μετα την συζήτηση και δεν ξαναέβαλα.και στο facebook που έβαλα και τις έβγαλα ο θεος βοηθός. γιατι άμα ο άλλος είναι ανώμαλος θα το φωτογραφίσει και στην παραλία και δεν θα πάρουμε και χαμπάρι.απλά έγραψα γιατι δεν έβαλα εγώ.αμα ο άλλος θέλει και στην βόλτα που τα βγάζουμε θα μας φωτογραφίσει.έτσι δεν είναι????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...