Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

Για όσους και όσες ενδιαφέρεστε να μάθετε τα ονόματα των τερατόμορφων "ανθρώπων" έχω κάνει δημοσίευση το ακριβές κείμενο στην Αρχική σελίδα στις ανακοινώσεις.

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και γω στο ωδειο που πηγαινα ενας δασκαλος χουφτωνε παιδακια και καποια στιγμη την επεσε σε ενα που ειχε πολυ ελαφρο διανοητικο και κινητικο προβλημα και πηγαινε μουσικη για να εξασκησει τα χερια του πιο πολυ. Το ειπε στους γονεις του και εγινε χαμος. Και ειχε και παιδια της παντρειας ο καραγκιοζης που δεν ειχαν μουτρα να κυκλοφορησουν.

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω παιδιά. .δεν το πιστεύω αυτό που διαβάζω.

Τι άρρωστα άτομα είναι αυτά?

Θέλει μεγάλη προσοχή. Φυσικά και δεν πρέπει να μιλάμε για τα γεννητικά όργανα του παιδιού μας αλλά και να μην δημοσιεύουμε και γυμνές φοτο των παιδιών μας.

Το ξερώ ότι δεν δημοσιεύονται εδώ αλλά μιλάω γενικά.

Σοκαρίστηκα πολύ με αυτά που διάβασα.

Και θα πρέπει το άτομο αυτό να διωχτεί ποινικά.

Δεν ξέρουμε από πού να προφυλαχτουμε…

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Συμφωνώ!!!ΑΗΔΙΑ!!!ΑΙΣΧΟΣ!!! Πόσο άρρωστοι πρέπει να είναι αυτοί οι άνθρωποι;Τελικά έχουν δίκιο όσοι υποστηρίζουν ότι η αρρώστεια του μυαλού είναι το χειρότερο!!!Σε τι κόσμο μεγαλώνουμε τα παιδιά μας;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

βλεπω το μωρακ ιμου το αθωο πλασματακι μου την ζωη μου ολη και δεν μπορω να διανοηθω πως καποις μπορει να το δει αλλιως!!!!!! ειναι σκετη αηδιακ ια αυτοι οι ανθρωποι θα επρεπε να πηγαινουν τουλαχιστον ισοβια χωρις αναστολες και καλες διαγωγες γιατι οταν βγαινουν τα ιδια κανουν..δεν γιατρευονται αυτες οι ανωμαλιες!!!!!!

αηδια!!!!!!!!!!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο, δεν περίμενα να συμβεί σε αυτό το φόρουμ! Ξέρεις, τα έχεις ακούσει, αλλά δεν το περιμένεις να συμβεί στον περίγυρό σου!

Τώρα καταλαβαίνω γιατί κάποιες κοπέλες ήταν καχύποπτες σε μερικά μηνύματα που έχω διαβάσει... και τις έλεγα και υπερβολικές!

Link to comment
Share on other sites

Όσες και όσοι γράφουμε συστηματικά σε αυτό το forum τείνουμε να ξεχνάμε ότι εκτός από τα μέλη τα γνωστά (με τα οποία ενδεχομένως έχουμε βρεθεί και προσωπικά και έχουμε ανταλλάξει και τηλέφωνα και προσωπικά στοιχεία), υπάρχουν χιλιάδες μέλη τα οποία δεν γνωρίζουμε και άλλοι τόσοι επισκέπτες που και αυτούς δεν γνωρίζουμε.

Αυτό έχει το εξής καλό : μέσα από την ανωνυμία μπορούμε να εκφράζουμε την αλήθειά μας, να μιλάμε για θέματα που μας απασχολούν (π.χ. υγείας, σχέσεων, συμπεριφοράς) χωρίς να υπάρχει αυτολογοκρισία. Στο forum είμαστε λέξεις γραμμένες, μια υπογραφή και ένα avatar... Είναι καλό αυτό ιδιαίτερα σε περιπτώσεις σαν τη δική μου. Όταν πρωτομπήκα είχα πρόσφατα χάσει το μωρό μου στην 23η εβδομάδα... Δεν ήθελα να δω άνθρωπο, δεν ήθελα να μιλήσω σε κανένα, είχα τόσο θυμό και παράπονο που κόντευαν να με δηλητηριάσουν και μένα και τους γύρω μου. Στην εικοινωνία που είχα με άλλες κοπέλες, κάθε φορά έλεγα και από κάτι... Κάθε φορά έβγαζα και από κάτι... Σιγά σιγά είδα ότι ό,τι δεν ειπώθηκε στους δικούς μου ανθρώπους (π.χ σε φίλες που έτυχε ή να είναι έγκυες ή μόλις να έχουν γεννήσει, οπότε υπήρχαν δυσκολίες και περιορισμοί στις συζητήσεις μας), όλα αυτά, λοιπόν, ειπώθηκαν σε άγνωστους ανθρώπους... Ποτέ δεν φαντάστηκα ότι θα βρω ανακούφιση, αλλά βρήκα.

Τέλος πάντων, για να μην σας κουράζω εγώ βοηθήθηκα και αυτό θεωρώ ως ουσιαστικό. Από εκεί και πέρα, όμως, πρέπει πάντα να έχουμε υπόψη ότι αυτή η ανωνυμία είναι δίκοπο μαχαίρι. Χρειάζεται προσεχτική διαχείριση των προσωπικών δεδομένων και αυστηρή επιλογή του πού θα πούμε τι... Προσωπικά, δεν βρίσκω νόημα και λόγο να συμμετέχουμε σε συζητήσεις τύπου "σε τι κατάσταση είναι η υγεία του παιδιού μου" ιδιαίτερα αν δεν μιλάμε για τα δόντια που βγάζει, αλλά για τα γεννητικά όργανα. Καλό είναι να είμαστε υποψιασμένοι, όχι καχύποπτοι και επιθετικοί (αυτό δεν χρειάζεται). Υποψιασμένοι μόνο και πολύ προσεχτικοί.

Μην το κουράζουμε με τους τρελλούς. Με τον παρανοϊκό δεν βγάζει κάνεις άκρη. Ακόμα και ο Φρόυντ...

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό είναι να είμαστε υποψιασμένοι, όχι καχύποπτοι και επιθετικοί (αυτό δεν χρειάζεται). Υποψιασμένοι μόνο και πολύ προσεχτικοί.

Μην το κουράζουμε με τους τρελλούς. Με τον παρανοϊκό δεν βγάζει κάνεις άκρη. Ακόμα και ο Φρόυντ...

 

 

α γεια σου...

ακριβως αυτο

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ...ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ 14 ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΝΕ....ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΝΟΥΣ....ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ..

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ:evil:

 

ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ...ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΙ

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΛΑΚΗ? ΛΙΓΑ ΛΕΣ!!!! ΕΧΩ ΟΡΓΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΩ ΚΑΤΑΡΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ!!!! ΟΥΣΤ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΙ !

Τα μωράκια μου, η ζωή μου όλη...

Απόστολος 11/12/2008 Μαρία-Ιωάννα 30/10/2010

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε γα#$το...τοση διαστρφη ποια;

και μεσα στο χειμωνα ειχαμε μια παραμοια περιπτωση.θυμαστε οι παλιες;

δεν πρεπει να μηλαμε με ατομα που τα παρακανουν και θελουν περιγραφες και τετοια...παναγια μου για σκοτωμα ειναι..

κοριτσια προσοχη...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Είναι απίστευτο, δεν περίμενα να συμβεί σε αυτό το φόρουμ! Ξέρεις, τα έχεις ακούσει, αλλά δεν το περιμένεις να συμβεί στον περίγυρό σου!

Τώρα καταλαβαίνω γιατί κάποιες κοπέλες ήταν καχύποπτες σε μερικά μηνύματα που έχω διαβάσει... και τις έλεγα και υπερβολικές!

 

 

Σέυχαριστώ protoula που με ενημέρωσες γιαύτο το σίχαμα...

και σ'ευχαριστώ που με εμπιτεύεσαι! Πάντως την ηλεκτρική καρέκλα μόνο για κάτι τέτοιους θα την ήθελα!!!!

.png img1238z.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω λογια ! εχω σοκαριστει με ολα οσα διαβασα !!!!!!

 

στην πλατεια συνταγματος θελει σκοτωμα !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ελεος !!!!!!!!!!!!!! ανωμαλοι !!!!

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανατριχιάσει και μείνει άφωνη. Κρέμασμα θέλουν τα τέρατα. Αίσχος:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλά μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πολυ ανωμαλία.Δε θυμαστε με τον Δουρή?Το επαιζε κιολας στενοχωρημενος πατερας....και ποσα ακουμε στην τηλεοραση...και ποσα αλλα που γινονται κ δεν ακουγονται.Μεγαλη προσοχη θελει με τα πλασματακια μας.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω λόγια να περιγράψω την αγανάκτησή μου και την αηδία που νιώθω αυτή τη στιγμή! Θεωρούσα σαν παιδί υπερβολή να μου κάνει έλεγχο η μαμά μου για το πού πάω, με ποιούς θα βγώ βόλτα κτλ....αλλά τώρα σαν μέλλουσα μητέρα θεωρώ ότι είναι απαραίτητη και αδιαπραγμάτευτη κατάσταση ειδικά την σημερινή εποχή που ζούμε! Τί να πώ δεν ξέρω ειλικρινά! Από τη μία είσαι τρισευτυχισμένος που θα φέρεις στον κόσμο μια γλυκιά φατσούλα και από την άλλη αναρωτιέσαι από τι και από που να προστατέψεις το παιδί σου!!! Μας έρχονται απανωτά χτυπήματα και το χειρότερο είναι ότι δεν καταλαβαίνουμε από που μας έρχονται κιόλας!!!!

 

Και να πώ ότι έχεις ένα σύμμαχο βρε παιδί μου να πώ εντάξει! αλλά αυτοί οι ανώμαλοι ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια!!!!!! είναι παντού....στην αστυνομία, στην εκκλησία, στο σχολείο.....και όπου αλλού μπορούμε να φανταστούμε! (να μην αναφέρω ότι βρίσκονται πολλές φορές και μέσα στον οικογενειακό μας περίγυρο)....πραγματικά λυπάμαι για τον κόσμο που θα αντικρύσει το παιδί μου αύριο........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γιατί οι υπεύθυνοι του φορουμ επιτρεπουν την εισοδο και σε επισκεπτες? Να γινει πρωτα καποιος μελος και μετα να μπαινει στο φορουμ. Νομιζω ετσι ειναι πιο ελεγχομενα.

Ουτε καν δεν διαβασα το διαλογο...ειναι πρωι και θα ξερασω ο,τι εφαγα..

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...