Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

Εγώ θα γίνω λίγο σκληρή ....

Δεν ξέρω αλλά δεν καταλαβαίνω πόσο αφελής μπορεί αν έιμαι για να εμπλακώ σε μια συζήτηση σε οποιοδήποτε τσάτ ή ΜΣΝ που αφορά τα γεννητικά όργανα του παιδιού μου.

Αν οποιοσδήποτε τολμουσε να μου κάνει διάλογο ανάλογο μ'αυτά που διάβασα,με το ύφος και την επιμονή αυτή,θα τον είχε πάρει και θα τον έιζε σηκώσει εντός ή εκτός διαδυκτύου.

Και αναρωτιέμαι,ο κάθε παιδεραστής και ανώμαλος ψάχνει να βρεί κορόιδα..

Εμέις γιατί το ανεχόμαστε?

Πιστεύει κανείς ότι ο οποιοσδήποτε εδω μέσα...με όποια ιδιότητα ή έμπειρία έχει,μπορεί να αντικαταστήσει τον οποιοδήποτε παιδίατρο?

Έχετε δεί κανένα γιατρό να κάνει διαγνώσεις χωρίς να έχει ιδέα για τον ασθενή και να δίνει και οδηγίες?

Σε οποιοδήποτε σάιτ.Και δε μιλάμε για διάγνωση τύπου έχεις πονοκέφαλο πάρε ντεπόν...

Μήπως να ξυπνήσουμε λίγο? :roll:

 

συμφωνώ ...

 

Αρχικα συμωνώ με το παραπάνω και στη συνέχεια έχω να δηλώσω πως ξενέρωσα με τη ζωή μας!!!!δεν τα διάβασα όλα γιατί συχάθηκα αλλά τρέμω για τον κόσμο στον οποίο θα μεγαλώσει το παιδί μου!! :shock:

 

 

Ποσο δικαιο εχετε....

Κοντευω να ε@@@ο και δεν το διαβασα και μεχρι το τελος :evil::evil::evil:

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:( ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙΡΟ ΜΑ ΜΩΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ (ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ).

 

ΜΟΝΟ ΟΡΓΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΤΗΝΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ. ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ, Ο ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ.

ΚΡΙΜΑ. ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ 14000000000001!

 

giannak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Απίστευτο είναι το που μπορεί ένα μυαλό να φτάσει.... Μπράβο στους διαχειριστές και για την πληροφόρηση και για την παρέμβαση...

 

AMELIA το θέμα δεν είναι μέχρι που μπορεί να φθάσει το μυαλό του κάθε αντε να μην πω........ αλλά το ότι πλέον ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΓΟΝΕΙΣ και να σκεφθούν ότι εδω είναι ιντερνετ!!!! Μιλάς για κάποια θέματα αλλά ταυτόχρονα προσέχεις τι λες γιατί δεν ξέρεις ποιός είναι στην "άλλη" γραμμή και τι καπνό φουμάρει!!!!

 

Καλό θα είναι για σοβαρά θέματα (κυρίως όσο αφορά το σώμα του παιδιού μας, καταλαβαίνετε τι εννοώ) να παίρνουμε συμβουλές απο ιατρούς τους οποίους τους έχουμε ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ μπροστά μας και όχι μέσω οποιουδήποτε φόρουμ!!!

 

gavrias συμφωνώ και επαυξάνω..........ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο είναι το που μπορεί ένα μυαλό να φτάσει.... Μπράβο στους διαχειριστές και για την πληροφόρηση και για την παρέμβαση...

 

AMELIA το θέμα δεν είναι μέχρι που μπορεί να φθάσει το μυαλό του κάθε αντε να μην πω........ αλλά το ότι πλέον ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΓΟΝΕΙΣ και να σκεφθούν ότι εδω είναι ιντερνετ!!!! Μιλάς για κάποια θέματα αλλά ταυτόχρονα προσέχεις τι λες γιατί δεν ξέρεις ποιός είναι στην "άλλη" γραμμή και τι καπνό φουμάρει!!!!

 

Καλό θα είναι για σοβαρά θέματα (κυρίως όσο αφορά το σώμα του παιδιού μας, καταλαβαίνετε τι εννοώ) να παίρνουμε συμβουλές απο ιατρούς τους οποίους τους έχουμε ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ μπροστά μας και όχι μέσω οποιουδήποτε φόρουμ!!!

 

gavrias συμφωνώ και επαυξάνω..........ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!

 

Σωστόοοο!

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Με τοση ανωμαλία που υπάρχει γυρω μας πραγματικά δεν ξέρεις απο που να προφυλακτεις. Πως έχουμε καταντησει έτσι!!!!!!!!!! :(

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:evil::evil::evil:

 

Είναι κουκλάκι το μωρό σου είμαι 22 χρονών νηπιαγωγός και έχω τρέλα με τα μωρά κάθε φορά που βλέπω μωρό λιώνω........Να σου ζήσει................Ναναι πάντα καλότυχο και ευτυχισμένο.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ανατρίχιασα! μάλλον του τύπου του λείπει κάτι από το υποτιθέμενο αντρισμό του και με τέτοια ανώμαλα κόλπα προσπαθεί να καλύψει το μεγάλο κενό στα πόδια του... κρίμα που δεν μπορώ να τον δω live να του τα πω κατευθείαν χωρίς "καλυμένες φράσεις"...

αλλά δυστυχώς κρίβεται πίσω από μια οθόνη που νομίζει ότι μπορεί να κάνει ότι θέλει χωρίς ΄ντροπή!

xH00.jpgZKiNp2.png

To deftero mikrouli sokolatoloukoumadaki mou gennh8hke stis 15/01/10

Link to comment
Share on other sites

:evil::evil::evil:

 

Είναι κουκλάκι το μωρό σου είμαι 22 χρονών νηπιαγωγός και έχω τρέλα με τα μωρά κάθε φορά που βλέπω μωρό λιώνω........Να σου ζήσει................Ναναι πάντα καλότυχο και ευτυχισμένο.............

 

Υπέροχο μωρό!!

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΙΣΧΟΣ..ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΑΚΟ ΜΟΥ,ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΕΥΡΕΘΕΙ ΦΙΛΤΡΟ ΑΝΩΜΑΛΙΑΣ!!!

I love mummy's milk!

 

squsqusvi20080821_-8_Konstantinoulis+is.png

oaNOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΛΕΕΙΝΑ ΥΠΟΚΟΙΜΕΝΑ. ΕΧΩ ΤΑΡΑΧΤΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ζωη μου ειναι η κορη μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με εξοργίζει έναι ότι ουσιαστικά αυτά τα άτομα δεν τιμωρούνται όπως πρέπει και τους προστατέυει και η αρχή προσοπικων δεδομένων ώστε να μην ξέρουμε ποιοι έιναι! Δηλαδή όταν "εκτελέσουν την ποινή τους" κυκλοφορούν και κάνουν πάλι τα ίδια. Καλά κάνουν στο εξωτερικό και αφου καταδικαστουν τους δειχνουν όλα τα κανάλια.

 

Θεωρητικά αυτό με τα προσωπικά δεδομένα δεν ισχύει αν υπάρχει χαρτί απο εισαγκελέα.

 

Σορρυ που τα λέω έτσι όπως να ναι απλά τώρα που αρώστησα υπολειτουργώ και σκεύτομε τα μισά απο τα οποία ξεχνάω ένα μεγάλο μέρως! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! :mad::mad::mad::mad:

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΜΥΑΛΑ;;;;

 

ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ;;;;

line_m123_beg_41_time_1224734400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα και μου έρχεται να ξεράσω! Δεν θα με ευχαριστήσει τίποτα παραπάνω παρά να μάθω ότι τον τσακώσανε και του τα κόψανε από τη ρίζα!!!

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

 

το ειδα μονο και μονο γιατι απαντησε ο προηγουμενος και ητανε στις "δημοσιευσεις που εγιναν μετα την τελευταια επισκεψη"...ελαχιστο χρεος να απαντησω και εγω για να το δει και καποιος αλλος ωστες να ενημερωθουνε ολοι....

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...