Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

Μπορεί το site στο οποίο να φιλοξενούμαστε να ναι ευαισθητοποιημένο με τέτοια θέματα, αλλά ας μη σταθούμε στο κατά πόσο προστατευμένοι μπορεί να είμαστε εμείς ή στο αν ο χρήστης απομονώθηκε από εμάς, γιατί το ίδιο άτομο είναι σίγουρο ότι θα προσπαθήσει να βρει αλλού θύματα, αφού απέτυχε εδώ. Το θέμα είναι η δίωξη να ασχοληθεί σοβαρά και να απομονωθεί το συγκεκριμένο υποκείμενο από την κοινωνία ολόκληρη, να κυνηγηθεί σαν φυσικό πρόσωπο πλέον και όχι σαν ανώνυμος χρήστης. Εγώ προσωπικά και τρελαίνομαι και δε μπορώ να συμβιβαστώ με τη ιδέα ότι υπάρχουν ανώμαλοι έτσι απλά και σίγουρα νιώθω ότι το συγκεκριμένο κλίμα δεν ελαφραίνει με τίποτα. Δεν μπόρεσα καν να διαβάσω όλους τους διαλόγους, μου έρχεται εμετός και μόνο με τη σκέψη. Δεν είναι ούτε άρρωστο, ούτε ανώμαλο, είναι κάτι πολύ παραπάνω.

 

:shock::shock::shock: πόσο ποιό καχύποπτοι να γίνουμε ρε γμτ... πόοοοοοοσο;;;; :evil:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστέ μου αν είναι δυνατόν!!! :shock:

Έχω σοκαριστεί, τρέμω. Δεν μπόρεσα καν να διαβάσω αυτά που έλεγε!

Συγχαρητήρια σε αυτούς που το κατάλαβαν και μίλησαν έστω και μετά απο τόσο καιρό.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Μου έρχεται να ξ----ω ..συγνώμη

Η αλήθεια είναι οτι ολοι ως γονείς οφείλουμε να είμαστε το λιγότερο προοσεκτικοί.

Υ.Γ. Δεν κατάφερα να διαβάσω πέρα απο τις 3 πρώτες γραμμές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα γίνω λίγο σκληρή ....

Δεν ξέρω αλλά δεν καταλαβαίνω πόσο αφελής μπορεί αν έιμαι για να εμπλακώ σε μια συζήτηση σε οποιοδήποτε τσάτ ή ΜΣΝ που αφορά τα γεννητικά όργανα του παιδιού μου.

Αν οποιοσδήποτε τολμουσε να μου κάνει διάλογο ανάλογο μ'αυτά που διάβασα,με το ύφος και την επιμονή αυτή,θα τον είχε πάρει και θα τον έιζε σηκώσει εντός ή εκτός διαδυκτύου.

Και αναρωτιέμαι,ο κάθε παιδεραστής και ανώμαλος ψάχνει να βρεί κορόιδα..

Εμέις γιατί το ανεχόμαστε?

Πιστεύει κανείς ότι ο οποιοσδήποτε εδω μέσα...με όποια ιδιότητα ή έμπειρία έχει,μπορεί να αντικαταστήσει τον οποιοδήποτε παιδίατρο?

Έχετε δεί κανένα γιατρό να κάνει διαγνώσεις χωρίς να έχει ιδέα για τον ασθενή και να δίνει και οδηγίες?

Σε οποιοδήποτε σάιτ.Και δε μιλάμε για διάγνωση τύπου έχεις πονοκέφαλο πάρε ντεπόν...

Μήπως να ξυπνήσουμε λίγο? :roll:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με εξοργίζει έναι ότι ουσιαστικά αυτά τα άτομα δεν τιμωρούνται όπως πρέπει και τους προστατέυει και η αρχή προσοπικων δεδομένων ώστε να μην ξέρουμε ποιοι έιναι! Δηλαδή όταν "εκτελέσουν την ποινή τους" κυκλοφορούν και κάνουν πάλι τα ίδια. Καλά κάνουν στο εξωτερικό και αφου καταδικαστουν τους δειχνουν όλα τα κανάλια.

 

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα γίνω λίγο σκληρή ....

Δεν ξέρω αλλά δεν καταλαβαίνω πόσο αφελής μπορεί αν έιμαι για να εμπλακώ σε μια συζήτηση σε οποιοδήποτε τσάτ ή ΜΣΝ που αφορά τα γεννητικά όργανα του παιδιού μου.

Αν οποιοσδήποτε τολμουσε να μου κάνει διάλογο ανάλογο μ'αυτά που διάβασα,με το ύφος και την επιμονή αυτή,θα τον είχε πάρει και θα τον έιζε σηκώσει εντός ή εκτός διαδυκτύου.Και αναρωτιέμαι,ο κάθε παιδεραστής και ανώμαλος ψάχνει να βρεί κορόιδα..

Εμέις γιατί το ανεχόμαστε?

Πιστεύει κανείς ότι ο οποιοσδήποτε εδω μέσα...με όποια ιδιότητα ή έμπειρία έχει,μπορεί να αντικαταστήσει τον οποιοδήποτε παιδίατρο?

Έχετε δεί κανένα γιατρό να κάνει διαγνώσεις χωρίς να έχει ιδέα για τον ασθενή και να δίνει και οδηγίες?

Σε οποιοδήποτε σάιτ.Και δε μιλάμε για διάγνωση τύπου έχεις πονοκέφαλο πάρε ντεπόν...

Μήπως να ξυπνήσουμε λίγο? :roll:

 

 

Πες τα χρυσόστομη....

Link to comment
Share on other sites

Η διαστροφη σε ολο της το μεγαλειο! ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ! Αυτα τα ατομα αν μπορει καποιος να τους αποκαλει ετσι γιατι για ζωα προκειτε και οχι ατομα χρειαζονται πραγματικη τιμωρια και οχι "χαδια".

eNortjK1UrIwNrMwVrIGXDAS2gKo16.png[/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπα και τα τερατα δεν κανουν τετοια...

ανθρωποι ειναι.. μονο ο ανθρωπος μπορει να εχει τετοια βρωμια στην ψυχη του.. ολα τα αλλα ειναι αγαθα..

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΦΡΙΚΗ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!!

Έχει δίκαιο η gravias οφείλουμε να είμαστε πιο προσεκτικοί , μερικές φορές το πράγμα φωνάζει από μακρIά ΑΝΩΜΑΛΟΣ SOS!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΦΡΙΚΗ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!!

Έχει δίκαιο η gravias οφείλουμε να είμαστε πιο προσεκτικοί , μερικές φορές το πράγμα φωνάζει από μακρIά ΑΝΩΜΑΛΟΣ SOS!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

:mad: και εγω συμφωνω με αυτα που λετε ολοι/ες αλλα μην γελιεστε, ολοι το γνωριζουμε οτι το διαδυκτιο εχει τις παγιδες του, ποτε δεν μπορεις να ξερεις με ποιον πραγματικα συνομιλεις και δυστυχως αυτοι που βρισκονται απο πισω μη νομιζετε οτι ειναι παντα γεροι και ανονομαλοι μπορει να ειναι νεαροι (δυστυχως και ακομα χειροτερα) που θελουν να κανουν "πλακα" αφου ισως πιστευουν οτι δεν ελενχονται.

Ολα αυτα απο ατομα απομονομενα και στο περιθοριο. Δεν ξερω αν πρεπει να τους ευνουχισουν ή να τους βοηθησουν. Συγουρα ομως χρειαζονται ψυχιατρο.

 

Ειμαι μανα ενος αγοριου 10 μηνων και συχνα μου περναει απ το μυαλο σε τι κοσμο εχουμε φερει τα παιδια μας!!!

με εκτιμηση ---

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν πρεπει να τους ευνουχισουν ή να τους βοηθησουν. Συγουρα ομως χρειαζονται ψυχιατρο.

!

πολυ συχνα ακομα και ηθεραπεια δεν εχει αποδειχθει οτι τους θεραπευει ουσιαστηκα , όπως επισης και ο κινδηνος υποτροπης ειναι αυξημενος

http://www.archive.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=162

ουσιαστικα ειναι μια πολυπρισματικη παθηση που και η επιστημη συχνα ποικνα συκωνει τα χερια ψιλα.

ακομα και ο ευνουχησμος (εχει ανεπησημα χρησιμοποιηθει στο παρελθον) δεν απετρεψε τους ¨ασθενεις ¨απο το να επαναλαβουν τον ολισθιμα ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...