Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΡΑΝΙΟΣΥΝΟΣΤΕΩΣΗ τελος!-ΤΕΤΑΡΤΗ χειρουργειο!


Recommended Posts

Τελικα μετα απο 3 παιδιατρους,εναν παιδονευρολογο,2 νευροχειρουργους,εναν παιδοχειρουργο κ εναν πλαστικο χειρουργο,καταληξαμε οτι η εγχειρηση πρεπει να γινει γιατι αν δεν γινει υπαρχει 50% πιθανοτητα μελλοντικα να πιεστει ο εγκεφαλος και να υπαρχουν προβληματα ομιλιας,μαθησιακες δυσκολιες και ποιος ξερει τι αλλο....οποτε πηραμε την αποφαση και την τεταρτη θα χειρουργηθουμε στο αγιας σοφιας παιδων. Ελπιζω να πανε ολα καλα!!!Και να μην εχουμε πλεον μακροστενο κεφαλακι!!!

 

Εγω ειχα υποψιες για το κεφαλακι του μωρου μου απο τοτε που γεννηθηκε..Οποτε μανουλες που αναρωτιεστε για το σχημα του κεφαλιου του παιδιου σας δεν εχετε παρα να ρωτησετε για την κρανιοσυνοστεωση τον παιδιατρο σας!...

 

Ευχαριστω οσους απαντησαν στο μηνυμα μου και φυσικα οσους το διαβασαν και δεν ηξεραν να μου απαντησουν.

 

Κι ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο φιλο μας πλεον το Σταματη που μας βοηθησε πραγματικα με τις γνωσεις του και μας ανοιξε τα ματια!!...

 

Οταν θα τελειωσουν ολα αυτα,ελπιζω να μπορεσω να σας αφηγηθω κι εγω

την περιπετεια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ola να σας πανε καλα!!!! Να εχετε θετικη σκεψη κοπελα μου!!!! Βοηθαει πολυ!!!! :D

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Ολόψυχα όλα να πάνε καλά την Τετάρτη , καλή επιτυχία στην επέμβαση και γρηγορή ανάρρωση.

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου καλή επιτυχία!

 

Δεν γνωρίζω για το θέμα πολλά... μόνο μια φίλη που έκανε ή την ίδια ή παρόμοια εγχείριση στην κορούλα της (αν κατάλαβα καλά, άνοιξαν ραφές που είχαν κλείσει ενώ δεν έπρεπε)

Πήγαν όλα τέλεια κι ο γιατρός της είχε πει ότι τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι καθόλου σπάνιες κι οι γιατροί έχουν πλέον μεγάλη εμπειρία...

Είναι δλδ επέμβαση σχεδόν... ρουτίνας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες σας,μου δινετε κι εσεις κουραγιο..

 

μακαρι να μη χρειαζοταν να την κανουμε,αλλα...ειναι για καλυτερα,ελπιζω..

 

Τα νεα θα τα μαθετε μολις γυρισουμε θεσσαλονικη..δηλ σε περιπου 2 βδομαδες απο οτι νομιζω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σε σκεφτόμαστε πολύ :)

 

Όλα θα πάνε καλά και τις ώρες που θα περιμένεις έξω από το χειρουργείο να θυμάσαι οτι γύρω σου θα βρίσκονται και οι δικές μας παρουσίες, έστω και αν δεν θα μας βλέπεις..

 

Ραντεβού την Τετάρτη λοιπόν.

 

Να είσαι καλά, φιλιά στο μωρό σου :)

 

Φιλικά,

Ηρώ

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites

Όλα να σας πάνε καλά και να γυρίσετε γρήγορα σπίτι σας με το μικρό σας φασολάκι υγιέστατο!!

Περαστικά και περιμένουμε νέα σας όποτε μπορέσεις!!

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευη μου ολα καλα να σας πανε! Καλη δυναμη και ενα φιλι στο μικρο! Εχει καλους παιδονευροχειρουργους το Παιδων, να ξερεις οτι το μικρο ειναι σε καλα χερια...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...